Hoşgeldiniz!

tokat atma

Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 00:40
Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 283.883 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde de çok görülen bu tarz oyunlar, kişisel ve ruhsal bozukluklara yol açtığı için.. Senin o çocuga vuran ellerini sikeyim! Ne açıklayayım işte bildiğiniz orospu çocuğu...
Tokat Atma Şampiyonası 00:49
Tokat Atma Şampiyonası 4.552 izlenme - 2 ay önce Osmanlı tokadı gibisi yok hakketen,görüntüde ödül uğruna birbirlerine tokat atan insanları izlicez.Sonuncu yarma gibi adam nasıl yenildi ilginç
Rakibini Osmanlı Tokadıyla Bayıltan Adam 00:58
Rakibini Osmanlı Tokadıyla Bayıltan Adam 8.479 izlenme - 7 ay önce Nijerya'da karşılıklı tokat atarak oynanan oyunda tek yapmanız gereken bütün gücünüzle vurup rakibi bayıltmak. Tek bir tokatla rakibini yeren seren adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Tokat Attırma Şakası - Mustafa Karadeniz 13:48
Tokat Attırma Şakası - Mustafa Karadeniz 13.895 izlenme - 3 yıl önce Kurmaca mı değil mi artık orasını sevgili kullanıcılar didiklesin. ekibimizden birine şaka yapıp tokat atacaksın diyip adamı habersiz birine yollarlar...
tokat atma oyunu 01:53
tokat atma oyunu 10.232 izlenme - 7 yıl önce tokat atma oyunu
Kızların Totolarına Şaplak Atmak 02:44
Kızların Totolarına Şaplak Atmak 7.433 izlenme - 3 yıl önce İnternette gezinirken denk geldiğim video. Şahış insanların haberi olmadan kalçaların vuruyor ama öyle böyle vurmak değil ve kendi aralarında gayet eğleniyorlar şaşırtıcı olan kimsenin tepki vermemesi. Akıllara hemen klişe olcak ama Türkiyede olsa muhabbetti geliyor.
Üniversite Öğrencilerini Tokatlayan Polisler 00:34
Üniversite Öğrencilerini Tokatlayan Polisler 4.876 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu’nda resmi görevli 3 polis ve 2 üniversite öğrencisi arasında çıkan ‘küfür’ tartışması ve hemen ardından yaşanan polis şiddeti amatör kamera tarafından görüntülendi. ‘Senin sicilini bozacağım’ diyerek gençleri tokatlayan polisin ‘git istediğin yere şikayet et’ demesi ise dikkat çekti.(İHA)
tokat atma 00:15
tokat atma 4.670 izlenme - 9 yıl önce tokat
Gelini Tokatlama Seremonisi 00:19
Gelini Tokatlama Seremonisi 141 izlenme - 2 ay önce Görüntrüde bir düğünde geleneği yerine getirilip damat,geline tokat atıp geleneği yerine getiriyor
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 03:53
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 419 izlenme - 12 ay önce Şiddete karşı olsak da hiç olmuyor mu şöyle temiz benzetmek istediklerimiz, rüyalarımızda tokat manyağı yaptıklarımız? Düşünsene tek bir tokat hakkın kalmış, kimi seçersin? Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bir tokat atma hakkınız olsa kime atarsınız?"
Eğlenceli Tokat Atma Oyunu 04:00
Eğlenceli Tokat Atma Oyunu 1.603 izlenme - 4 yıl önce Kavgasız biten tokat atma oyunu.iyi seyirler
Tokat Atma Oyunu Oynayan Lastikçi Abiler 06:14
Tokat Atma Oyunu Oynayan Lastikçi Abiler 772 izlenme - 2 yıl önce Abilerin hepsi lastikçi mi bilmiyorum ama olay lastikçide geçtiği için bu başlığı uygun gördüm. Bu abiler yalnızca gelişmemiş doğu toplumlarında oynanan tarzda bir oyun oynuyorlar ama kültürüme ihanet edemiycem bu konuda güldüm izlerken. Favorim 4:53'de başlayan yavaş tokatlaşmanın pembeli elemana sert patlaması sahnesi. Sizlerin de bu tip hayvanca oyunlarla alakalı anılarınız varsa (özellikle yurtlarda, öğrenci evlerinde meşhurdur) yazın da gülelim beyler.
Berberi kızdırmaya gelmez 00:29
Berberi kızdırmaya gelmez 676 izlenme - 5 yıl önce Berberi kızdırmaya gelmez
Beni Tokat atmaya zorluyorlar 00:06
Beni Tokat atmaya zorluyorlar 347 izlenme - 3 yıl önce Beni Tokat atmaya zorluyorlar
Temel İle Dursun - Tokat Atma 02:48
Temel İle Dursun - Tokat Atma 279 izlenme - 3 yıl önce Bu sahnede Temel İle Dursun masadaki adamın kafasına vurup pen hasan değilum , sen hasansun diye atışıyorlar.
Çocukların Bir Kıza Tokat Atması İstendiğinde 03:19
Çocukların Bir Kıza Tokat Atması İstendiğinde 136 izlenme - 3 yıl önce Birkaç erkek çocuk bir kız ile tanıştırılıyor ve birkaç iyi şey yapmaları isteniyor. En sonunda ise kıza tokat atmaları isteniyor.
Tokat Atma Yarışı Adamı Bayıltıyor 04:18
Tokat Atma Yarışı Adamı Bayıltıyor 13 izlenme - 4 ay önce
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 03:53
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 0 izlenme - 12 ay önce Şiddete karşı olsak da hiç olmuyor mu şöyle temiz benzetmek istediklerimiz, rüyalarımızda tokat manyağı yaptıklarımız? Düşünsene tek bir tokat hakkın kalmış, kimi seçersin? Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bir tokat atma hakkınız olsa kime atarsınız?"