Hoşgeldiniz!

Tokat Atma Videoları İzle

Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 00:40
Oğluyla Şamar Atma Yarışına Giren Baba(!) 283.640 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de çok görülen bu tarz oyunlar, kişisel ve ruhsal bozukluklara yol açtığı için.. Senin o çocuga vuran ellerini sikeyim! Ne açıklayayım işte bildiğiniz orospu çocuğu...
Tokat Attırma Şakası - Mustafa Karadeniz 13:48
Tokat Attırma Şakası - Mustafa Karadeniz 10.465 izlenme - 2 yıl önce Kurmaca mı değil mi artık orasını sevgili kullanıcılar didiklesin. ekibimizden birine şaka yapıp tokat atacaksın diyip adamı habersiz birine yollarlar...
tokat atma oyunu 01:53
tokat atma oyunu 10.219 izlenme - 6 yıl önce tokat atma oyunu
Üniversite Öğrencilerini Tokatlayan Polisler 00:34
Üniversite Öğrencilerini Tokatlayan Polisler 4.818 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu’nda resmi görevli 3 polis ve 2 üniversite öğrencisi arasında çıkan ‘küfür’ tartışması ve hemen ardından yaşanan polis şiddeti amatör kamera tarafından görüntülendi. ‘Senin sicilini bozacağım’ diyerek gençleri tokatlayan polisin ‘git istediğin yere şikayet et’ demesi ise dikkat çekti.(İHA)
Kızların Totolarına Şaplak Atmak 02:44
Kızların Totolarına Şaplak Atmak 5.964 izlenme - 3 yıl önce İnternette gezinirken denk geldiğim video. Şahış insanların haberi olmadan kalçaların vuruyor ama öyle böyle vurmak değil ve kendi aralarında gayet eğleniyorlar şaşırtıcı olan kimsenin tepki vermemesi. Akıllara hemen klişe olcak ama Türkiyede olsa muhabbetti geliyor.
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 03:53
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 418 izlenme - 5 ay önce Şiddete karşı olsak da hiç olmuyor mu şöyle temiz benzetmek istediklerimiz, rüyalarımızda tokat manyağı yaptıklarımız? Düşünsene tek bir tokat hakkın kalmış, kimi seçersin? Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bir tokat atma hakkınız olsa kime atarsınız?"
tokat atma 00:15
tokat atma 4.667 izlenme - 8 yıl önce tokat
Eğlenceli Tokat Atma Oyunu 04:00
Eğlenceli Tokat Atma Oyunu 1.548 izlenme - 3 yıl önce Kavgasız biten tokat atma oyunu.iyi seyirler
Tokat Atma Oyunu Oynayan Lastikçi Abiler 06:14
Tokat Atma Oyunu Oynayan Lastikçi Abiler 641 izlenme - 2 yıl önce Abilerin hepsi lastikçi mi bilmiyorum ama olay lastikçide geçtiği için bu başlığı uygun gördüm. Bu abiler yalnızca gelişmemiş doğu toplumlarında oynanan tarzda bir oyun oynuyorlar ama kültürüme ihanet edemiycem bu konuda güldüm izlerken. Favorim 4:53'de başlayan yavaş tokatlaşmanın pembeli elemana sert patlaması sahnesi. Sizlerin de bu tip hayvanca oyunlarla alakalı anılarınız varsa (özellikle yurtlarda, öğrenci evlerinde meşhurdur) yazın da gülelim beyler.
Berberi kızdırmaya gelmez 00:29
Berberi kızdırmaya gelmez 667 izlenme - 4 yıl önce Berberi kızdırmaya gelmez
Beni Tokat atmaya zorluyorlar 00:06
Beni Tokat atmaya zorluyorlar 345 izlenme - 3 yıl önce Beni Tokat atmaya zorluyorlar
Temel İle Dursun - Tokat Atma 02:48
Temel İle Dursun - Tokat Atma 273 izlenme - 3 yıl önce Bu sahnede Temel İle Dursun masadaki adamın kafasına vurup pen hasan değilum , sen hasansun diye atışıyorlar.
Çocukların Bir Kıza Tokat Atması İstendiğinde 03:19
Çocukların Bir Kıza Tokat Atması İstendiğinde 134 izlenme - 2 yıl önce Birkaç erkek çocuk bir kız ile tanıştırılıyor ve birkaç iyi şey yapmaları isteniyor. En sonunda ise kıza tokat atmaları isteniyor.
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 03:53
Bir Tokat Atma Hakkınız Olsa Kime Atardınız? 0 izlenme - 5 ay önce Şiddete karşı olsak da hiç olmuyor mu şöyle temiz benzetmek istediklerimiz, rüyalarımızda tokat manyağı yaptıklarımız? Düşünsene tek bir tokat hakkın kalmış, kimi seçersin? Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bir tokat atma hakkınız olsa kime atarsınız?"