Hoşgeldiniz!

Tokat Atmak Videoları İzle

Şamaroğlanı Messi 00:18
Şamaroğlanı Messi 609.644 izlenme - 2 yıl önce Son Oynanan El Classicoda karşılaşma 1-1 lik beraberlikle sonuçlandı, Messi'ye oldukça sert müdahaleler de yapıldı karşılaşma boyunca. Alonso ve Arbeloa şamaroğlanına çevirmişler resmen Messi'yi. Messi'de maç çıkışı otoparkta ağzına geleni de saydırmış Arbeloa'ya bence çok da güzel yapmış, adamı sadece faul yaparak durdurabilmek de zor.
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası 03:22
Türkiye'de Popoya Şaplak Atma Şakası 75.780 izlenme - 3 ay önce Bu arkadaş Türkiye'de az rastladığımız türden bir şaka yapmış ve yoldan geçen insanları poposunu ellemekle suçlamış.
Tokatlanınca Özür Dileme Mekanizması Çalışan Kız 00:44
Tokatlanınca Özür Dileme Mekanizması Çalışan Kız 13.472 izlenme - 3 hafta önce Kız kavgasında hesap sorulan kız bıcır bıcır susmadan durumu anlatırken tüm ısrarlara rağmen özür dilemiyor. Taki tokadı yiyene kadar.
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 00:42
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 99.359 izlenme - 3 yıl önce 1989 Samim Değer filmi Lambada Gençlik Fırtınası'na ait bir sahnedir. Merih Akalın'ın haşin duygularıyla hareket ettiği anlar.
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 01:17
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 32.219 izlenme - 1 yıl önce Bacağından yaralanmış bir hastanın Iraklı bir doktor tarafından yapılan müdahalesini izliyoruz.
Türbanlı Kızdan Erkeklere Tokat Dersi 00:29
Türbanlı Kızdan Erkeklere Tokat Dersi 10.996 izlenme - 2 yıl önce Artık muhabbet nasıl bu noktaya geldi bilmiyorum.Türbanlı kızımız üç beş tane erkekle baş başa ve aralarından birine sağlam bir tokat atıyor ve sonra hep beraber buna gülüyorlar.
Hırsızı Terlikle Cezalandıran Market Sahibi 00:09
Hırsızı Terlikle Cezalandıran Market Sahibi 2.787 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da marketten kola çalan hırsıza, iş yeri sahibi tarafından ilginç bir ceza verildi.
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 00:42
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 4.714 izlenme - 2 yıl önce 1989 Samim Değer filmi Lambada Gençlik Fırtınası'na ait bir sahnedir. Merih Akalın'ın haşin duygularıyla hareket ettiği anlar.
İki Kere Kiki Olay Programı Tamamı (Hande Ataizi, Cem Davran / 01.05.2002) 01:00:26
İki Kere Kiki Olay Programı Tamamı (Hande Ataizi, Cem Davran / 01.05.2002) 2.414 izlenme - 2 yıl önce Sevda Demirel ve Hande Ataizi'nin TV tarihine geçmiş Ne Dedin Sen vakasının 10. yılı şerefine full programı yüklüyorum. Sevda Demirel'in o tokadı neden attığını merak eden ya da hatırlamak isteyen •'lik kesim için :) En büyük sebebin ise Arto olduğunu göreceksiniz Olay 1 Mayıs 2002 Salı günü gerçekleşti. Program ise bant çekimi yapılıp Çarşamba akşamları yayınlanıyordu. ve 8 Mayıs gecesi ekrana geldi. Ve herkes 1 Mayıs'tan sonra önce programın yayınlanıp yayınlanmayağını konuştu, daha sonra programın yayınlanacağı günü iple çekti. Yıllarca gündemden düşmeyen, medyada pek çok dizi, show, açık oturum, tartışmalara bile konu olan olaydan sonra, programın sonraki bölümlerinde Cem Davran, Hande Ataizi ile epey dalga geçmişti Sevda Demirel ise Ateş Hattı, Beyaz Showi Zaga gibi pek çok programa çıkıp kendini ifade etmişti. Arto ise çıkmadığı program kalmayıp olayın perde arkasını anlatarak işin kaymağını yiyordu :) Her şey bir yana İki Kere Kiki benim izlediğim en iyi talk show'du. Acayip eğlenceliydi. Bu bölümünü de büyük bir keyifle izleyeceksiniz. Bu harika programı youtube'a yükleyen Şehnah Tango'ya çok teşekkürler :)
Osmanlı Tokatı 01:27
Osmanlı Tokatı 3.136 izlenme - 3 yıl önce Almanya' da metroda bir alman türk' e sigara ile ilgili bir konuda uyarılarda bulunuyor. İşin tadı kaçınca osmanlı tokatı geliyor. Mükemmel
Çocukların Tokat Yarışı 02:43
Çocukların Tokat Yarışı 851 izlenme - 2 yıl önce Birbirlerine hunharca tokat atan çocukların sonunda dayanamayıp pes etmesi. Tabi video süresince bunları birbirlerine tokat atmaya teşvik eden kişiyi öyle tokatlar atmak istedim o ayrı...
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 00:15
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 419 izlenme - 2 yıl önce Bir hastanede sedyede yatan ve serum bağlanan bir hastaya bir başka hasta tarafından tokat atılarak sedyeden kaldırdı.
Dilenciyi Tokatlayan Adam  -  Sosyal Deney 02:54
Dilenciyi Tokatlayan Adam - Sosyal Deney 45 izlenme - 2 ay önce Ahsen Tv'den yok artık diyeceğiniz Röportajlar ve Sosyal Deneyler için Kanalımıza ABONE olmayı unutmayın http://ahsentv.com.tr https://www.facebook.com/AhsenTv https://twitter.com/AhsenTv https://www.instagram.com/ahsentv/ https://www.younow.com/BulentYaprakli https://vine.co/Ahsen.Tv https://www.facebook.com/ahsentvmuhabiri/
Tokat Atmak İsteseniz Kime Atardınız? 02:24
Tokat Atmak İsteseniz Kime Atardınız? 60 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajları ekibi yine mikrofonunu aldı ve sokakta sayko insanları sanki tek tek seçiyormuşcasına halka ''tokat atmak isteseniz kime atardınız?'' diye sordu. Bakalım insanlar ne demiş?
Teknik Direktör Tokatlamak - Lionel Messi 00:23
Teknik Direktör Tokatlamak - Lionel Messi 543 izlenme - 2 yıl önce Yıllar öncesinden bir görüntü. Messi tribündeki Tito Vilanova'nın kafaya bir tokat patlatır ve uyarır. Sitemizde olmayışı beni derinden üzdü bu görüntünün o yüzden hemen paylaşma ihtiyacı duydum. Paylaştım rahatladım ohh çok da güzel oldu.
Tokat Oyunu 3 04:21
Tokat Oyunu 3 409 izlenme - 3 yıl önce Kasma Kendini Sakin Ol Çocuğum :)
Tokat Atması İstenince ! Siz Olsanız Ne Yapardınız ? 03:19
Tokat Atması İstenince ! Siz Olsanız Ne Yapardınız ? 302 izlenme - 2 yıl önce Küçük çocuklardan insanlık dersi sizlerle ! Küçük çocuklar kendini yetişkin zanneden bir çok kişiden daha erdemli davranıyorlar.
Ediz Hun'un Aşırı Sağlıksız İlişkisi 00:45
Ediz Hun'un Aşırı Sağlıksız İlişkisi 197 izlenme - 2 yıl önce Yine yadigar sinemamızdan enginlere sığmayan bir kesit sizlerle. Gül ve Şeker filminin akılda kalan sahnesi sizlerle. Ediz Hun'un troll oktay vari kafa dönüşü hareketine dikkatinizin çekmesini isterim.
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 00:26
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 179 izlenme - 2 yıl önce Muğla Dalaman’a bağlı Taşkaya ve Akbük koylarının ihaleleri yapıldığı sırada güvenlik tedbiri alan polis ekiplerine şov yapan motosikletli sürücü ceza yemedi ama polislerin tokadından kurtulamadı.
tokat yiyen  eleman 00:30
tokat yiyen eleman 222 izlenme - 6 yıl önce hep iş vaktınde mıkrofonu eline alan elemanın sonu
Dayak Yedikçe Güzelleşmek 00:51
Dayak Yedikçe Güzelleşmek 86 izlenme - 2 yıl önce Malezyalı bu kadın gençleştirmenin yolunu tokatlamakta bulmuş. Çok sayıda kadın buraya gelip tokatı yiyor. 5 seansta insanları gençleştirdiğini iddia eden kadın hem dövüyor hem para alıyor. İşte o ilginç tedavi.
Şamaroğlanı Messi 00:19
Şamaroğlanı Messi 191 izlenme - 4 yıl önce Son Oynanan El Classicoda karşılaşma 1-1 lik beraberlikle sonuçlandı, Messi'ye oldukça sert müdahaleler de yapıldı karşılaşma boyunca. Alonso ve Arbeloa şamaroğlanına çevirmişler resmen Messi'yi. Messi'de maç çıkışı otoparkta ağzına geleni de saydırmış Arbeloa'ya bence çok da güzel yapmış, adamı sadece faul yaparak durdurabilmek de zor.
Küçük Çocukla Tokat Yarışı 01:53
Küçük Çocukla Tokat Yarışı 72 izlenme - 3 yıl önce Zamanında epeyce ses getirmiş bir videoydu. Hatta sonraki zamanlarda benzer türevleri çıkmıştı, ama bunun tadını hiçbiri vermemişti.