Hoşgeldiniz!

Tokat Yemek Videoları İzle

İşini Çok Seven Türk Kızı 00:10
İşini Çok Seven Türk Kızı 9.607 izlenme - 2 yıl önce Çok mu konuştuk ne? İşini çok seven Türk kızından komiklikler, şakalar izleyeceksiniz. Teknnolojini zararlarını ortaya koyan ibret verici bir yapım.
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 00:17
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 758 izlenme - 3 yıl önce Neyi nasıl açıklıyayım bilemedim, sözün bittiği yer belki de, adam efendice "yemek yiyoruz" diyor, polis tek kelime söylemeden tokat atıyor. neden attı acaba o tokatı? Bu neyin kafası acaba?
kütük tokatı yiyince gene kafa atıyor xd xd xd 01:43
kütük tokatı yiyince gene kafa atıyor xd xd xd 1.514 izlenme - 7 yıl önce kütük tokatı yiyince gene kafa atıyor xd xd xd
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 00:26
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 177 izlenme - 2 yıl önce Muğla Dalaman’a bağlı Taşkaya ve Akbük koylarının ihaleleri yapıldığı sırada güvenlik tedbiri alan polis ekiplerine şov yapan motosikletli sürücü ceza yemedi ama polislerin tokadından kurtulamadı.
Tokadı Yiyince Yanındaki Kadını Öptü 01:35
Tokadı Yiyince Yanındaki Kadını Öptü 143 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da klasik haline gelen "kiss cam" çılgınlığında sevgilisini öpmeye çalışan erkek taraftar ret cevabı alıp bir de tokat yiyince teselliyi yanındaki bayanda buldu.
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 02:43
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 216 izlenme - 2 yıl önce Videoda İngiltere'de müslüman mahallesine girip gerçek islamı arayan bir provokatörü görüyorsunuz.Adı Tommy Robinson ; EDL örgütünün lideri.EDL ise İngilterede kurulmuş bir anti-islamist ırkçı bir örgüt.Arabasından o bölgedeki hızlı elkaidecilerden birine hakaret edince tokadı yiyor.Saif El İslam adındaki kişi ise İngiltereye şeriat getirmek için çırpınan biri.Tabi kendisini tutamayıp adama yapıştırıyor tokadı.Tommy ise tokadı yedikten sonra yine sızlanmaya başlıyor ve hakarete devam ediyor.Normal bir müslümana dahi böyle yapsa tokadı yerdi, gidip el kaideciye bulaşmak ve işte islam bu demek tamda bir faşistlik örneği olsa gerek.
Sekreterden Tokat Yemek 00:31
Sekreterden Tokat Yemek 198 izlenme - 4 yıl önce Sekreterden Tokat Yemek
İşini Çok Seven Türk Kızı 00:10
İşini Çok Seven Türk Kızı 291 izlenme - 4 yıl önce Çok mu konuştuk ne? İşini çok seven Türk kızından komiklikler, şakalar izleyeceksiniz. Teknnolojini zararlarını ortaya koyan ibret verici bir yapım.
Sınıfça Tokat Oyunu 02:12
Sınıfça Tokat Oyunu 130 izlenme - 3 yıl önce Sınıfta Tokat Oyunu
Adam Çalışana Tokat Attı 00:24
Adam Çalışana Tokat Attı 53 izlenme - 4 yıl önce Tokat yiyen genç adamı mahkemeye verdi.