Hoşgeldiniz!

Tokatlamak Videoları İzle

İpad İle Çocuk Tokatlamak 00:33
İpad İle Çocuk Tokatlamak 185.140 izlenme - 3 yıl önce ipad artık bir savunma aracı. sinirlendiğinizde ya da koruma amaçlı olarak kullanabilirsiniz.
Dalgadan Vites Kolu Yapıp Çavuşu Tokatlamak 00:15
Dalgadan Vites Kolu Yapıp Çavuşu Tokatlamak 30.956 izlenme - 1 yıl önce Genç arkadaşımız farklı bir modifiye tarzına girişmiş ki arabanın vites kolunu çoban değneği gibi penis yapmış. Gece görünce korkulan cinsten. Genç arkadaşımızın vites kolunu kavraması, bükmesi, ayı yavrusunu severken öldürür derecesindeki tokatlaması ön yargılarımızı kırmıyor.
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 01:17
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 32.188 izlenme - 1 yıl önce Bacağından yaralanmış bir hastanın Iraklı bir doktor tarafından yapılan müdahalesini izliyoruz.
İnternet Cafe'de Çavuş Tokatlayan Yaşlımsı İnsan ( 18 Gibi) 01:36
İnternet Cafe'de Çavuş Tokatlayan Yaşlımsı İnsan ( 18 Gibi) 11.327 izlenme - 1 yıl önce İnternek Cafe`de osbir çeken amca, ninja kadar sessiz bir şekilde malafatı sıvazlıyor. Benim anlamadığım bu cesaret nereden geliyor? Yaşını başını almışsın insanlar senin hayat tecrübelerinden ders çıkarması lazımken seni bir sübyancı olarak görecek. Torunun yaşındaki insanları izleyerek mastürbasyon yapıyorsun. Hiç yakışıyor mu?
Kırmızı Kart Gören Kaleciyi Tokatlamak 00:31
Kırmızı Kart Gören Kaleciyi Tokatlamak 3.793 izlenme - 7 ay önce Gaziantep’te Bölgesel Amatör Lig'de Şehitkamil Belediyesi ile Araban Belediyesi erteleme maçında kırmızı kart gören Araban'lı kaleci Hurşit, menajeri tarafından tartaklanıyor.
Nehre Atlayan Suriyeliyi Tokatlayarak Kurtaran Vatandaş 03:56
Nehre Atlayan Suriyeliyi Tokatlayarak Kurtaran Vatandaş 4.078 izlenme - 1 yıl önce Hatay'da Asi Nehri'ne atlayan ve yardım etmek isteyen ekiplere yanaşmayan Suriye uyruklu bir kişiyi suya giren bir vatandaş önce tokatladı sonra kurtardı. Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde Suriye uyruklu olduğu belirlenen erkek şahsın henüz bilinmeyen sebeple Ata Köprüsü üzerine çıkarak Asi Nehri'ne atladı. Şahsın nehre atladığını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polisin yardım istemesi üzerine Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, nehirde sürüklenen kişiyi kurtarmak için çalışma başlattı. Çevredeki vatandaşların yüzerek kıyıya gelmesini istediği Suriyeli, sudan çıkmak istemedi. Yunus Emre Parkı'na suda sürüklenen kişiyi gören bir vatandaş nehre atladı. İsmi açıklanmayan vatandaş, nehir ortasında bulunan şahsı yakalayarak önce tokatladı sonra nehir kenarına getirerek burada bekleyen kurtarma ekipleri ile birlikte halata bağladı. Bağlanan halatla yukarıya çekilen şahıs kurtarma ekiplerine zorluk çıkartarak ambulansa binmek istemedi. Suriye uyruklu şahıs, daha sonra ambulansla Antakya Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Görgü tanıkları sabah bir kişinin köprü demirlerine çıktığını daha sonra nehre atladığını görünce polisi aradıklarını anlattı. Olayla ilgili soruşmanın sürdürüldüğü öğrenildi.
Hırsızı Terlikle Cezalandıran Market Sahibi 00:09
Hırsızı Terlikle Cezalandıran Market Sahibi 2.783 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da marketten kola çalan hırsıza, iş yeri sahibi tarafından ilginç bir ceza verildi.
Dragon Ball ile Kuku'ya Şaplak Atmak 00:55
Dragon Ball ile Kuku'ya Şaplak Atmak 2.074 izlenme - 3 yıl önce Dünyada yapılmış en sayko çizgi filmi olan Dragon Ball ile site ahalisinin tanışma vakti geldiğini düşünüyorum. Sevgiyle, kalın.
Ferrari'yi Tokatlayan Murat 131 00:39
Ferrari'yi Tokatlayan Murat 131 824 izlenme - 2 yıl önce Ferrari bitiren Murat 131 içerir. Yer uçağı Murat 131'in gösterisini izlemek üzeresiniz, koltuklarınıza sıkıca tutunun.
Erkek Arkadaşını Tokatlayan Hatun 01:57
Erkek Arkadaşını Tokatlayan Hatun 45 izlenme - 4 hafta önce Aldatılan kız bunun acısını çok kötü çıkardı. Erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen kız sokak ortasında erkek arkadaşını acımasızca tokatladı.
Mapusun Goncagülü Emrah - Türkiş Oz 05:43
Mapusun Goncagülü Emrah - Türkiş Oz 1.194 izlenme - 2 yıl önce Normalde pilav günleri senede birgün düzenlenen bir vuslat hadisesinden ibarettir.Ve hiç bir mecaz anlam içermez.Ancak içerde mecazla gerçek birbirine karışmıştır.Çok ağır küskü kokusu alan ve Mahmut'un zaten fazla parlak olmasından şüphelenen Emrah ve hafiyeleri,kaşıkçı elmasını çizdirmeden kurtarmak için harekete geçerler. Fakat düzenledikleri "lüle taşı" isimli operasyon başarısızla sonuçlanır. Zira vakit artık çok geçtir. Film Künyesi,Es Deli Rüzgar,1988
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 04:26
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 803 izlenme - 2 yıl önce Çocuğu Boğmak, Havale Vermek, Elden Ele, Çavuşu Tokatlamak, Asılmak, Kamyonu Devirmek, Yalova'ya tek kürek gitmek, Sıvaztika, Şakşuka, Tek atmak, Attırmak, Etin Suyunu Sıkmak,Elizabeth ve tabii ki 31! 25 yaşına gelmiş iki denyo hala ellerinden başka hiç bir kişiyle birlikte olmamıştır. Ama onlara sorsanız uçana kaçana atlamaktadırlar. Ve bir gün anidennnn.. Olaylar gelişir. (Spoiler olmasın diye anlatmıyorum gerisini) Teknik ve oyunculuktaki aksaklıklara rağmen, filmin geneline yayılan mizah duygusu ve ironik ince göndermeler gayet hoş. İlerde birçok kişinin arşivinde yerini alacağından emin olduğum bu filmin bana GEMİDE filminin Kaptan'la Kamil'in efsane diyaloğunun olduğu sahneyi hatırlatan sekansını, site sakinlerinin arşivine şimdiden katkı yapmak için paylaşmak istediğimi belirteyim. Bir sahneyi 14 saatte çeken lavuklara inat, bu filmin tamamını, 18 saatte çeken Dirty Cheap Creative'in bu ilk uzun metrajlı bağımsız filmini direk korsan dvdciler üzerinden dağıtacağını duyurması ve sitesinden bedava indirmeye izin vermesi de ayrı bir güzellik. Detaylar ve fazlası için : http://www.moralbozukluguve31.com
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 00:15
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 419 izlenme - 1 yıl önce Bir hastanede sedyede yatan ve serum bağlanan bir hastaya bir başka hasta tarafından tokat atılarak sedyeden kaldırdı.
Uyuyan Karısını Kabus Ayağına Tokatlayan Adam 00:31
Uyuyan Karısını Kabus Ayağına Tokatlayan Adam 25 izlenme - 1 ay önce Yatakta eşi ile yatan adam karısını tokatlayıp kabus görüyor ayağına tekrar yatıyor. Eşi de durumdan bir haber kocasının derdine düşüyor.
Gazeteci Tokatlayan Will Smith 00:25
Gazeteci Tokatlayan Will Smith 329 izlenme - 2 yıl önce Man in Black serisi,Ben Robot gibi bir çok sevilen filmde başrol oynayan ünlü Amerikan oyuncu katıldığı bir tören sırasında kendisine fazla sırnaşan bir gazeteceyi elinin tersiyle tokatlayıp ''Hey senin sorunun ne adamım?'' gibilerinden bir replik kullanmayı da ihmal etmiyor.
Hindistan'da Tokat Sporu 02:38
Hindistan'da Tokat Sporu 145 izlenme - 2 yıl önce Hintliler birbirini kız gibi tokatlıyolar. En azından kanlı dövüş sporlarından iyidir ama. Bana osmalı tokatçıları hatırrlattı, savaşta en önde kefen giyerek atları tokatlıyolarmış atalarımız. Bize atalarımzla gelen bir güçle sümsüğü kodumu otutururuz.
Küstah ve Erkek 01:05
Küstah ve Erkek 270 izlenme - 2 yıl önce Behçet abimiz "PETA"ya katılmıştır. Yolda kurbağa öldüren bir bayan görünce çok sinirlenir .Bayana asfalt üzerinde uygulamalı ders verecektir.
Birbirlerini Tokatlayan Öğrenciler 03:40
Birbirlerini Tokatlayan Öğrenciler 229 izlenme - 2 yıl önce Anne babaları kendi kursağından kısarak evlatlarını okuyor sanıyorlar ama nafile, Okuyor sandıkları sünepe evlatları eve tıkınıp birbirini tokatlıyor… Aha buraya yazıyorum, o tokatların alayı karı kıza iyi görünmek için atılmış, Berkecan’a attığım tokadı “Sevilay” görür de belki bana verir hesabı yapıyorlar ama boşuna… Hayatım bu sünepelerin içinde geçti ne bok olduklarını çok iyi biliyorum, aha buraya yazıyorum “ben hayatımda fakülte talebeleri kadar tırsak bir insan grubu görmedim lan!” alayı sütlaç, alayı da muhallebi bebesi... bakmayın öyle burada tokat salladıklarına alayı karı kız ayağına tokatlıyor en samimi arkadaşını... hem de ne uğruna iki dirhem et uğruna… bunlardan bir tanesini kıstırıp ''höt!'' desen ''al sana dübürüm!'' der...
Fena Tokatlayan Redline Reklamı 00:30
Fena Tokatlayan Redline Reklamı 92 izlenme - 2 yıl önce Her kimin aklına geldiyse, alnından öpüyorum. Kızlara ve ortama bakınca yabancı ülkede çekildiğini sanıyorum ama reklamı her kim yazdıysa fena tokatlamış.
Super Timor - Sinek İlacı 00:30
Super Timor - Sinek İlacı 150 izlenme - 2 yıl önce Sinek yakalayacağım derken kendini heder eden üçlünün yardımına hızır gibi yetişen böcek ilacı Super Timor!!! Ayrıca HsynZ'e Vuvuzelaya Şimdilik Tek Çözüm(bkz:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33102/vuvuzelaya-simdilik-tek-cozum)adlı video için esin kaynağı olmuştur.
Arkadaşlarını Tokatlayarak Uyandıran Velet 01:05
Arkadaşlarını Tokatlayarak Uyandıran Velet 89 izlenme - 2 yıl önce Belki yapmak istediğiniz hadiselerden biridir, belki de değildir ama sabahın köründe akla gelebilecek en temel piçlik bu olsa gerek. İkinci elemanın tam gerinirken kafaya yediği şaplak ile zevkten mahrum bırakılması, sondaki çocuğun anlamsız bakışları gerçekten gözümü yaşarttı.
Yaya Toure, Eden Hazard'ı Tokatladı 00:33
Yaya Toure, Eden Hazard'ı Tokatladı 86 izlenme - 3 yıl önce Manchester City forması giyen Yaya Toure, Chelsea'li Eden Hazard'a takıldı, ensesine tokat attı.....
Moral Bozukluğu ve 31 - İntro 01:15
Moral Bozukluğu ve 31 - İntro 89 izlenme - 2 yıl önce Sansasyon yaratan ekibin filme giriş jeneriği. Malum olayın anlatımını ustalara bırakıyoruz. -mek, -mak eklerine yeni bir bakış açısı getiren ses dosyası, Elizabeth sevenleriniz çok olsun.