Hoşgeldiniz!

tolga han

Tolga Han Dans Show Grubu (Cehennemden Kaçış) 04:58
Tolga Han Dans Show Grubu (Cehennemden Kaçış) 234 izlenme - 1 yıl önce İlgili yarışma sayesinde herkesin danstan anlar olduğu bir dönemde geçmişte dans denince akla gelen iki isimden biri olan Tolga Han'ı en şaşalı döneminden çılgın bir koreografi ile izleyelim. Şarkı ise Frank Stallone'dan Far from over.
Yer Zonguldak, Yıl 1998, Tiesto'nun İlk Zamanları 02:26
Yer Zonguldak, Yıl 1998, Tiesto'nun İlk Zamanları 267 izlenme - 2 yıl önce Yer Zonguldak, Yıl 1998, Tiesto'nun İlk Zamanları'ndan bir salon düğünü. Tolga Han'ın şehre inmeyip köyde kalan emmoğulları olabilir mi acaba? Dedirten bir video! Bu ne konsantrasyon, bu ne kareografidir ya'leppim!! Bir kuşak "tesis yokluğundan" böyle harcanmış düğün salonlarında.. Director's Special Note : 1'23" ten sonraya dikkat!!!
Dünya Dans Şampiyonası 03:27
Dünya Dans Şampiyonası 329 izlenme - 2 yıl önce Dünya Dans Şampiyonası- Gloria World Open dans yarışması 30 ülkeden 300 yarışmacının katılımıyla başladı- Dünya Dans Sporları Federasyonu Başkanı Freitang: "Hip hop, salsa gibi branşlara Türkiye'de ilginin arttığının farkındayız" Dünya Dans Sporları Federasyonu, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Gloria Otelleri tarafından düzenlenen "Gloria World Open" dans yarışması 30 ülkeden 300 yarışmacının katılımıyla başladı.
Tolga Han forever 01:07
Tolga Han forever 109 izlenme - 1 yıl önce Bugünlerde kolbastı isyanıyla adından söz ettiren Tolga Han'ın ibretlik TRT performanslarından biri. Türkiye eskiden böyle şeyleri kaldırabiliyormuş. Şu anda anca yayından kaldırır. Süper kahraman kostümüyle yapılabilecek en fantastik eylem olarak da tarihe geçmiştir. Öte yandan Tolga Abi bu dansçı heyetinin etinden sütünden faydalanmış mıdır bütün çocukluğum bunu düşünerek geçmiştir.
Tolga & Behan & Hüseyin Kolay Mı Susmak 02:40
Tolga & Behan & Hüseyin Kolay Mı Susmak 7 izlenme - 2 yıl önce Bu Şarkıda En Ufak Mix& Master Yoktur.. ghetto Records iletişim: https://www.facebook.com/hiphopliverap