Hoşgeldiniz!

Tolkien Videoları İzle

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Fragman 02:50
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Fragman 43.994 izlenme - 4 yıl önce Çok eski çağlarda Elf demircileri, güç yüzüklerini sihirli ustalıklarıyla yapmış ve Karanlıkların Efendisi Sauron, bu yüzükleri işleyip kendi gücüyle doldurmuştur. Daha sonra kendisinden çalınan, diğer tüm yüzüklere hükmeden, Tek Yüzüğü bütün gücüyle tüm Orta Dünya'da aramasına rağmen bulamamıştır.
Yüzüklerin Efendisi fragmanı 01:55
Yüzüklerin Efendisi fragmanı 34.277 izlenme - 11 yıl önce Gişe rekorları kıran Yüzüklerin Efendisi filminin fragmanı
Yüzüklerin Efendisi Film müziği 03:19
Yüzüklerin Efendisi Film müziği 39.452 izlenme - 11 yıl önce J.R Tolkien'in kitabı Yüzüklerin Efendisinden sinemaya uyarlama. Gişe rekorları kıran filmden alıntılar..
Orta Dünya'nın Doğuşu - J.R.R  Tolkien (BBC - 1968) 00:29
Orta Dünya'nın Doğuşu - J.R.R Tolkien (BBC - 1968) 2.310 izlenme - 1 yıl önce J.R.R. Tolkien'in 1968'de BBC'ye verdiği röportajdan, Orta Dünya'nın doğuşunu izliyoruz
Yüzüklerin Efendisi 00:54
Yüzüklerin Efendisi 11.937 izlenme - 11 yıl önce J. R Tolkien'in yazdığı romandan filme uyarlanan Yüzüklerin Efendisinden güzel bazı sahneler.
The Hobbit Theme 02:10
The Hobbit Theme 1.849 izlenme - 3 yıl önce The Hobbit: An Unexcepted Journey Trailer'ında kafilenin Misty Mountains şarkısını söyledikten sonra çalan o harika müzik. İyi dinlemeler. Daha fazlası için abone olmayı unutmayın!
Dünyanın En İyi Yazarları J. R. R. Tolkien ve George R. R. Martin'den Rap Savaşı 02:48
Dünyanın En İyi Yazarları J. R. R. Tolkien ve George R. R. Martin'den Rap Savaşı 456 izlenme - 1 yıl önce Yarattıkları yeni bir konsept ile dünyaca ünlü karakterlere ve yüzlere rap savaşı yaptıran Youtube'un ERB kanalından bu defa çok yakından tanıdığımız dünyanın en iyi yazarları J. R. R. Tolkien ve George R. R. Martindüellosu geldi.
Yüzüklerin Efendisi - You Shall Not Pass 03:17
Yüzüklerin Efendisi - You Shall Not Pass 147 izlenme - 2 yıl önce The Lord of the Rings serisinin The Fellowship of the Ring filminde, Gandalf, Dum köprüsü üzerinde Balrog'a geçiş izni vermiyor.
Tolkien'den Cüce Şarkısı - Chip The Glasses And Crack The Plates 00:34
Tolkien'den Cüce Şarkısı - Chip The Glasses And Crack The Plates 55 izlenme - 2 yıl önce Edebiyat tarihinin gördüğü ve de göreceği en yüce insanlardan biri olan usta dilbilimci Tolkien reyizi, Hobbit filminde cücelerin ağzından dinlediğimiz şarkıyı mırıldanırken dinleyelim. Bu güzel eser siz alkışlarlayaşıyorum ailesine gelsin demek isterdim lakin siz ne anlarsınız sanattan edebiyattan aq. Eserin adı Chip The Glasses And Crack The Plates
Orta Dünya'ya Elveda (The Last Goodbye Billy Boyd) 04:21
Orta Dünya'ya Elveda (The Last Goodbye Billy Boyd) 68 izlenme - 2 yıl önce Tüm olumsuz eleştirilere kulak tıkayıp Orta Dünya'yla yakışır şekilde vedalaşın. Bitti. Artık o oyuncuları bir arada göremeyeceksiniz. O mekanlar, karakterler bir daha olmayacak.o müzikleri duyamayacaksınız. Emin olun peter jackson bize çok görkemli bir film yaptı. Bir o kadar da duygusal. Eleştirmenlerin görüşü de önemli ama onlar bir hayran gözünden bakmıyorlar ki. Siz siz olun tüm önyargılardan arınıp öyle izleyin filmleri. Orta dünya efsanesi belkide beyaz perdede sona erdi.Belki aradan uzun yıllar geçecek ve yeni bir film gelecek. belkide bir nesil için açılmayacak bir kitap kapandı. Bu yüzden gidin ve o müzikleri sindire sindire dinleyin.Shire'a son kez doya doya bakın. Gandalf'a gülümseyin. Ve Bilbo ile kitabın sonuna '' hayatının sonuna kadar mutlu bir şekilde yaşadı'' yazın.. Beyazperde'de geçtiğimiz 15 yılda LOTR adına emek veren herkese sonsuz teşekkürler.