Hoşgeldiniz!

Tom Hardy

Mad Max: Fury Road Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Mad Max: Fury Road Türkçe Altyazılı Fragman 747.219 izlenme - 3 yıl önce Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller’dan, Yol Savaşçısı Max Rockatansky’nin dünyasına dönüş filmi “Mad Max: Fury Road,” geliyor. Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yanlız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir. Tom Hardy (“The Dark Knight Rises”) serinin dördüncü filmi olan “Mad Max: Fury Road”un başrolünde yer alıyor. Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron da (“Monster,” “Prometheus”) yine başrolde, Furiosa karakterini canlandırıyor. Filmin diğer başrollerinde; Nicholas Hoult, (“X-Men: Days of Future Past”) Nux roülnde; Hugh Keays-Byrne (“Mad Max,” “Sleeping Beauty”) Immortan Joe rolünde; Nathan Jones (“Conan the Barbarian”) Rictus Erectus rolünde; Josh Helman (“X-Men: Days of Future Past”) Slit rolünde; Rosie Huntington-Whiteley (“Transformers: Dark of the Moon”) Splendid rolünde, Riley Keough (“Magic Mike”) Capable rolünde, Zoë Kravitz (“Divergent”) Toast rolünde, Abbey Lee, The Dag rolünde, ve Courtney Eaton Fragile rolünde yer alıyorlar. Oscar-ödüllü yönetmen George Miller (“Happy Feet”), Brendan McCarthy ve Nico Lathouris ile birlikte yazdığı senaryodan filmi yönetiyor. Miller ayrıca filmin yapımcılığını da, diğer yapımcı ortakları; Oscar adayı Doug Mitchell (“Babe”, “Happy Feet”), ve P.J. Voeten ile üstleniyor. Uygulayıcı yapımcılar; Iain Smith, Graham Burke ve Bruce Berman Filmin görüntü yönetmeni Oscar-ödüllü John Seale (“The English Patient”), yapım tasarımcısı Colin Gibson (“Babe”), editörü Margaret Sixel (“Happy Feet”), kostüm tasarımcısı Oscar-ödüllü Jenny Beavan (“A Room with a View”), aksiyon bölümleri yönetmeni ve dublör koordinatörü Guy Norris (“Australia”), ve makyaj tasarımcısı Lesley Vanderwalt (“Knowing”). Warner Bros. Pictures Village Roadshow Pictures şibirliği ile sunar, bir Kennedy Miller Mitchell yapımı, bir George Miller filmi, “Mad Max: Fury Road.” Filmi 15 Mayıs 2015 tarihinden itibaren tüm dünyada vizyona girecek ve bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından, bazı seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures tarafından dağıtılacak. Film Türkiye’de de 15 Mayıs 2015’te vizyona girecek.
Diriliş (The Revenant) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:38
Diriliş (The Revenant) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 464.702 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Tom Hardy'nin oynadığı, Alejandro Gonzalez Inarritu'nun yönettiği Diriliş filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Venom (2018) Teaser Fragman 01:49
Venom (2018) Teaser Fragman 7.661 izlenme - 2 hafta önce 5 Ekim 2018'de gösterime girecek Venom filminin teaser fragmanı. Filmin baş karakteri Eddie Brock rolünde Tom Hardy oynuyor.
Venom Filminden İlk Görüntüler Geldi 01:49
Venom Filminden İlk Görüntüler Geldi 7.903 izlenme - 2 ay önce Filmde Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed ve Jenny Slate gibi isimler rol alıyor. Yönetmen Ruben Fleischer.
Efsane (Legend) Türkçe Altyazılı Fragman 01:36
Efsane (Legend) Türkçe Altyazılı Fragman 85.702 izlenme - 3 yıl önce Ron ve Reggıe adında ikiz kardeş olan ingiliz gangsterlerin 1960’lı yılların yeraltı dünyasındaki inanılmaz hikayesi, Efsane, 2 Ekim 2015’te sinemalarda.
Venom: Zehirli Öfke (2018) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:38
Venom: Zehirli Öfke (2018) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 1.494 izlenme - 2 hafta önce Marvel’in en gizemli, komplike ve belalı karakteri Venom, Oscar adayı Tom Hardy ile ekranlara geliyor… 5 Ekim 2018’de sinemalarda olacak.
Diriliş (The Revenant) Türkçe Altyazılı Fragman 02:11
Diriliş (The Revenant) Türkçe Altyazılı Fragman 61.402 izlenme - 3 yıl önce 2016 yılında vizyona girecek The Revenant filminin Türkçe altyazılı teaser fragmanı. Filmin başrolünde Leonardo DiCaprio ve Tom Hardy var.
Mad Max: Fury Road (Son Fragman) 02:34
Mad Max: Fury Road (Son Fragman) 30.434 izlenme - 3 yıl önce Zamanın kült filmlerinden birisi olan Mad Max'in yeni serisi Fury Road'un son çıkan fragmanı karşınızda. Başrollerinde Charlize Theron , Tom Hardy , Nicholas Hoult , Rosie Huntington-Whiteley , Nathan Jones gibi isimler yer alıyor.
Mad Max: Fury Road Official Comic-Con Trailer (2015) - Tom Hardy Post-Apocalypse Movie HD 02:37
Mad Max: Fury Road Official Comic-Con Trailer (2015) - Tom Hardy Post-Apocalypse Movie HD 31.633 izlenme - 4 yıl önce Mad Max: Fury Road Official Comic-Con Trailer (2015) - Tom Hardy Post-Apocalypse Movie HD
The Revenant (2015) Teaser Fragman 02:14
The Revenant (2015) Teaser Fragman 16.980 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı epik macera filmi The Revenant'ın ilk resim teaser fragmanı yayınlandı. Leonardo DiCaprio, Tom Hardy gibi isimlerin oynadığı filmi Meksikalı yönetmen Alejandro G. Iñárritu yönetiyor.
Legend (2015) Fragman 01:32
Legend (2015) Fragman 10.915 izlenme - 3 yıl önce Oscar ödüllü Brian Helgeland'ın yönettiği 2015 yapımı Legend filminin fragmanı. Filmin başrolünde Tom Hardy, iki rolü birden canlandırıyor.
Dunkirk (2017) Duyuru Fragmanı 01:06
Dunkirk (2017) Duyuru Fragmanı 5.340 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular: Tom Hardy, Cillian Murphy ve Mark Rylance 2017'de gösterime girecek Christopher Nolan filminin ilk tanıtım fragmanı.
Locke Fragman ( 2013 ) 00:22
Locke Fragman ( 2013 ) 1.422 izlenme - 4 yıl önce Bir yapı şirketinde yönetici olan ve başarılı bir kariyere sahip olan Ivan Locke, iki çocuğu ve karısıyla birlikte sorunsuz bir hayat sürmektedir. Bu gidişat aldığı bir haberle son bulur. Arabasıyla çıktığı yolda kendini, hayatını ve sahip olduğu her şeyi sorgulamasına yol açan bu haberin ağırlığıyla mücadele ederken bir yandan da işiyle ilgili bir krizle uğraşmaktadır. Şirketi oldukça zarara sokabilecek bu krizi soğukkanlılıkla çözmeye çalışır. Ama yalın ve basit çözümler ve hiç kaybetmediği süküneti karşı tarafı sakinleştirmeye yetmez. Ivan Locke o telefon konuşması sırasında kariyerinin ve hayatının en zorlu sınavıyla karşı karşıya gelir. Arabasının içinde, kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan felaketi durdurmak için zamana karşı koyma mücadelesi başlar. Öte yandan da tek başına çıktığı yolculukta kendi geçmişiyle de bir hesaplaşma içine girer. Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı film tek mekanda, Ivan Locke karakterinin arabasında geçiyor. Bu iddialı yapımın yönetmen koltuğu ise Hummingbird filmiyle ilk yönetmenlik deneyimini gerçekleştiren senarist Steven Knight bulunuyor
Dunkirk - Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Dunkirk - Türkçe Altyazılı Fragman 443 izlenme - 9 ay önce ‘’Dunkirk’’ yüzbinlerce İngiliz ve Müttefik askerlerinin düşman kuvvetleri tarafından çevrilmesiyle başlıyor. Sahilde denize arkaları dönük şekilde tuzağa düşürülen askerler, düşmanları tarafından etrafları kuşatılarak imkansiz bir durumla yüzleşirler. Dunkirk filminin 21 Temmuz 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.
Dunkirk - Türkçe Dublajlı Fragman 02:18
Dunkirk - Türkçe Dublajlı Fragman 199 izlenme - 7 ay önce 2. Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Nazi Almanyası'nın net bir üstünlüğü vardır. Mayıs 1940'ta İngiltere, Kanada, Fransa ve Belçika'ya ait müttefik ordularından 400 bin asker, Fransa'nın İngiltere'ye çok yakın Dunkerque (Dunkirk) bölgesinde Alman Ordusu tarafından karadan tamamen kuşatılmıştır. Almanlar bu askerleri hava bombardımanlarıyla yok etmeyi planlarken, İngiliz Başbakanı Churchill'in yönlendirmesiyle askerleri kurtarabilmek için çok tehlikeli ve savaşın gelişimi açısından hayati önemde bir tahliye operasyonu başlatılır.
Warrior (2011) Movie Trailer HD 02:32
Warrior (2011) Movie Trailer HD 1.774 izlenme - 5 yıl önce Rising stars Tom Hardy and Joel Edgerton command the screen as two estranged brothers facing the fight of a lifetime in Lionsgate's WARRIOR, a moving, inspir...
 Mad Max 2015 Fury Road Film Müziği 02:28
Mad Max 2015 Fury Road Film Müziği 685 izlenme - 3 yıl önce Mad Max Fury 2015 Road Film Müziği :___@____xclas______ The world goes mad May 2015.Zamanın kült filmlerinden birisi olan Mad Max'in yeni serisi Fury Road'un son çıkan fragmanı karşınızda. Başrollerinde Charlize Theron , Tom Hardy , Nicholas Hoult , Rosie Huntington-Whiteley , Nathan Jones gibi isimler yer alıyor.
Batman The Dark Knight Rises Müziği 05:45
Batman The Dark Knight Rises Müziği 435 izlenme - 3 yıl önce Christopher Nolan'ın Batman dünyasına kazandırdığı 3leme ile yeniden anlamlanan seri ve Hans Zimmer'ın elinden çıkmış destansı melodiler; batman serisinin son halkası The Dark Knight Rises'ın eşsiz soundtrack'ı.
Venom (2018) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:49
Venom (2018) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 9 izlenme - 2 hafta önce 5 Ekim 2018'de gösterime girecek Venom filminin teaser fragmanı. Filmin baş karakteri Eddie Brock rolünde Tom Hardy oynuyor.
İyi Olan Kazansın - This Means War 02:26
İyi Olan Kazansın - This Means War 304 izlenme - 4 yıl önce Bizi takip edebileceğiniz adresler; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi Sitemizde film tavsiyeleri film önerileri alanında paylaşımlar bulunmaktadır.
Locke (2013) – Fragmanı 01:31
Locke (2013) – Fragmanı 196 izlenme - 4 yıl önce ‘Locke’ filminin fragmanı yayınlandı! Bir yapı şirketinde yönetici olan ve başarılı bir kariyeri olan Ivan Locke, iki çocuğu ve karısıyla birlikte sorunsuz bir hayat sürmektedir. Bu gidişat bir gün patronu ve ekip şefinden gelen telefon çağrılarıyla son bulur. Ivan Locke o telefon konuşması sırasında kariyerinin ve hayatının en zorlu sınavıyla karşı karşıya gelir. Arabasının içinde, kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan felaketi durdurmak için zamana karşı koyma mücadelesi başlar. Tom Hardy’nin başrolünde yer aldığı film tek mekanda, Ivan Locke karakterinin arabasında geçiyor. Bu iddialı yapımın yönetmen koltuğu ise Hummingbird filmiyle ilk yönetmenlik deneyimini gerçekleştiren ünlü senarist Steven Knight bulunuyor.
Warrior - Final Sahnesi 06:33
Warrior - Final Sahnesi 103 izlenme - 2 yıl önce abisiyle zamanında sevgi nefret ilişkisi yaşamış olanları son sahnesiyle hüngür hüngür ağlatan bu sahnede, oyunculuklar muazzam, duygular öyle iyi aktarılıyor ki anlatamam.(zaten izleyeceksiniz) Özellikle Tom hardy oynamamış, yaşamış adeta. Son sahnelerdeki inancı, azmi ve dramı izleyiciye geçmemesi mümkün değil. Şarkının ismi : The National - About today
Mad Max: Fury Road TRAILER #2 (2015) Tom Hardy, Charlize Theron Movie HD 02:29
Mad Max: Fury Road TRAILER #2 (2015) Tom Hardy, Charlize Theron Movie HD 177 izlenme - 3 yıl önce "Mad Max: Fury Road" TRAILER #2 (2015) Tom Hardy, Charlize Theron Movie HD A apocalyptic story set in the furthest reaches of our planet, in a stark desert landscape where humanity is broken, and most everyone is crazed fighting for the necessities of life. Within this world exist two rebels on the run who just might be able to restore order. There's Max, a man of action and a man of few words, who seeks peace of mind following the loss of his wife and child in the aftermath of the chaos. And Furiosa, a woman of action and a woman who believes her path to survival may be achieved if she can make it across the desert back to her childhood homeland. Director: George Miller Stars: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult In theaters May 15, 2015 "mad max fury road" "mad max fury road trailer" "mad max fury road 2014" "trailer" "official" "HD" "2014" "movie trailer" "tom hardy" "charlize theron" "comic con 2014" "george miller" "action" "mel gibson" "nicholas hoult" "trailer 2"
Warrior Filminde Tom Hardy'nin Oyunculuğu 02:31
Warrior Filminde Tom Hardy'nin Oyunculuğu 145 izlenme - 5 yıl önce Warrior Filminde Tom Hardy'nin Oyunculuğu
Mad Max 2015 Fury Road Vizyonda! 02:31
Mad Max 2015 Fury Road Vizyonda! 86 izlenme - 3 yıl önce Mad Max 2015 Fury Road Vizyonda! ___@____xclas______ The world goes mad May 2015.Zamanın kült filmlerinden birisi olan Mad Max'in yeni serisi Fury Road'un son çıkan fragmanı karşınızda. Başrollerinde Charlize Theron , Tom Hardy , Nicholas Hoult , Rosie Huntington-Whiteley , Nathan Jones gibi isimler yer alıyor.
Legend - Efsane Fragman 03:28
Legend - Efsane Fragman 79 izlenme - 2 yıl önce Şövalye ve Gününü Göreceksin gibi filmler ile adından sürekli söz ettiren Brian Helgeland’ın 2015 yılında senaryosunu yazarak yönetmenliğini yaptığı Legend filmi 2 Ekim 2015 tarihinde Türkiye sinemalarında görücüye çıkmıştır. 1960 – 1950 yılları arasında İngiltere’de geçen hikayede, İngiltere sokaklarında terör estiren ikiz kardeşler Reginald ve Ronald Kray’ın yaşanmış gerçek hikayesi konu alınmıştır. İki gangster kardeşin yer altı dünyasın da neler yaptığını ise Tom Hardy’nin usta oyunculuğu ile izleme fırsatı buluyoruz… 1950 ve 1960 yıllarında Londra’da geçen gerçek bir hikayeyi beyazperdeye aktaran Efsane adlı filmde, Kray ikizleri olan Ronald ve Reginald’ın yaşadıkları bölge üzerinde ki hakimiyeti ele alınıyor. İki kardeş her geçen gün daha da güçlenerek bölge üzerinde ki hakimiyetini arttırır ve inanılmaz bir zenginliğe ulaşırlar. Fakat ikizlerin yükselişi Reggie’nin sevdiği kadın Frances’ın ortaya çıkmasıyla riske girecektir… Sinepedia.net iyi seyirler diler! LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ... Film Link : http://goo.gl/7USli8 EFSANE – LEGEND 2015 TÜRKÇE ALTYAZI HD
Locke - Türkçe altyazılı fragman 01:34
Locke - Türkçe altyazılı fragman 118 izlenme - 4 yıl önce http://twitter.com/calinosfilms http://facebook.com/calinosfilms http://pinterest.com/calinosfilms http://instagram.com/calinosfilms
Sinemaskop 34.bölüm 50:33
Sinemaskop 34.bölüm 14 izlenme - 7 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Star Trek: Nemesis Kaptanın Diyalog Sahnesi 02:37
Star Trek: Nemesis Kaptanın Diyalog Sahnesi 107 izlenme - 4 yıl önce Kumandan Riker ve Danışman Troi’nin düğününe katılmak üzere yola çıkan Kaptan Picard yönetimindeki Atılgan ekibi, aniden kendilerine verilen bir diplomatik görev yüzünden rotalarını Romulus gezegenine çevirirler. Romulus, Federasyon’un en eski ve zorlu düşmanı olan Romulan’ların gezegenidir. Atılgan’ın görevi, ilk kez anlaşmaya yeşil ışık yakmış Romulan’larla Federasyon adına görüşmektir. Fakat gezegene geldiklerinde, onları bir çok tehlikenin beklediğini ve dünyanın yokolmak üzere olduğunu görürler. Picard, bugüne kadar karşılaştığı en güçlü düşmanını altetmek ve ekibiyle birlikte dünyayı kurtarmak zorunda kalmıştır.
Locke Kamera 09:27
Locke Kamera 59 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 22:00, Cumartesi Saat 17:00,pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz.