Hoşgeldiniz!

Tom Hiddleston Videoları İzle

Kızıl Tepe (Crimson Peak) Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Kızıl Tepe (Crimson Peak) Türkçe Altyazılı Fragman 68.951 izlenme - 2 yıl önce Kızıl Tepe filmi 16 Ekim 2015 tarihinde sinemalarda! Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca, sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu, kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır.Crimson Peak, yönetmeni Guillermo del Toro’nun hayalgücünün bir ürünü olan, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Charlie Hunnam’ın rol aldığı doğaüstü gizem türünde bir film.
Kong: Skull Island (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Kong: Skull Island (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 3.646 izlenme - 2 ay önce 10 Mart 2017'de gösterime girmesi beklenen Kong: Kafatası Adası filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Tom Hiddleston ve Brie Larson başrolde.
Kong: Skull Island (2017) Fragman Comic-Con 02:16
Kong: Skull Island (2017) Fragman Comic-Con 10.637 izlenme - 6 ay önce Oyuncular: Tom Hiddleston, Toby Kebbell, Brie Larson, Samuel L. Jackson, John Goodman 2017'de gösterime girecek Kong: Skull Island filminin Comic-Con'da yayınlanan ilk fragmanı.
High-Rise (2015) Teaser Fragman 01:15
High-Rise (2015) Teaser Fragman 5.227 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı, 2016'da gösterime girecek High-Rise filminin ilk uluslararası fragmanı yayınlandı. Filmde Tom Hiddleston ve Jeremy Irons başrolde oynuyor.
Only Lovers Left Alive Fragmanı 02:08
Only Lovers Left Alive Fragmanı 16.682 izlenme - 3 yıl önce Tom Hiddleston ve Tilda Swinton'ın yer aldığı Only Lovers Left Alive (Sadece Aşıklar Hayatta Kalır) filminin resmi fragmanı. Jim Jarmusch'un 2013 yapımı Only Lovers Left Alive filmi, yüzyıllardan biri birbirine aşık olan iki vampirin öyküsünü anlatıyor. Filmin başrollerinde Tom Hiddleston (Adam) ve Tilda Swinton (Eve) yer alıyor. Eve'in sorunlu kızkardeşi Ava rolünde ise Mia Wasikowska seyircilerle buluşuyor.
Thor Karanlık Dünya - Asgarddan Kaçış Sahnesi 00:59
Thor Karanlık Dünya - Asgarddan Kaçış Sahnesi 9.093 izlenme - 3 yıl önce Chris Hemsworth'ün başrolünde yer aldığı Thor Karanlık Dünya filminin asgard'dan kaçış sahnesi.
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Altyazılı Fragman 02:11
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe Altyazılı Fragman 2.017 izlenme - 3 yıl önce Only Lovers Left Alive 14 Şubat'ta Sinemalarda. Jim Jarmusch'un 2013 yapımı Only Lovers Left Alive filmi, yüzyıllardan biri birbirine aşık olan iki vampirin öyküsünü anlatıyor. Filmin başrollerinde Tom Hiddleston (Adam) ve Tilda Swinton (Eve) yer alıyor. Eve'in sorunlu kızkardeşi Ava rolünde ise Mia Wasikowska seyircilerle buluşuyor. Eve ve Adam, insanlık tarihine çok uzun zamandır tanıklık eden ve bunun etkisiyle çoğu şeye karşı inancını yitiren iki ölümsüz aşık, iki depresif vampirdir. Adam, iflas etmiş ve büyük ölçüde terk edilmiş hayalet bir şehir görünümünde olan Detroit'te yaşayan; tüm zamanını müziğe ve kimseye dinletmediği şarkılarına ayıran başarılı bir müzisyen, karamsar ve depresif bir vampirdir. Tek aşkı Eve ise uzun bir süredir Fas'ın Tanca şehrinde, bambaşka bir kültürün içerisinde nefes almaktadır. Eve'ın, Adam'ı ziyarete geldiği zamanlardan birinde kız kardeşi Ava'nın da beklenmedik ziyaretiyle karşılaşırlar. O ana dek beladan başka bir getirisi olmayan Ava, bir kez daha işleri daha içerisinden çıkılması zor bir noktaya sürükler. İnsanlığın bilinçli olarak, kendi elleriyle belirlediği yazgısı Eve ve Adam'ın penceresinden her ne kadar karamsar bir tablo gibi görünse de her daim tutunabilecekleri bir umut ışığı bulurlar. Baş vampir rollerinde Tom Hiddleston ve Tilda Swinton'ın bulunduğu filmin yönetmenliği ve senaryosu Amerikan bağımsız sinemasının başarılı ismi Jim Jarmusch'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Mia Wasikowska, John Hurt ve Anton Yelchin gibi önemli isimler de yer alıyor.
I Saw the Light (2015) Fragman 02:04
I Saw the Light (2015) Fragman 337 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı I Saw the Light filminin fragmanı. Hank Williams'ın biyografisi olan filmde Elizabeth Olsen ve Tom Hiddleston başrolde.
Tinkerbell And The Pirate Fairy Fragmanı 01:54
Tinkerbell And The Pirate Fairy Fragmanı 1.137 izlenme - 3 yıl önce 3 Mart 2014'te vizyona girecek olan ABD animasyon yapımı Tinkerbell And The Pirate Fairy filminin fragmanı.
Kızıl Tepe Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Kızıl Tepe Türkçe Altyazılı Fragman 391 izlenme - 2 yıl önce Kızıl Tepe filmi 16 Ekim tarihinde sinemalarda! Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca, sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu, kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır.Crimson Peak, yönetmeni Guillermo del Toro’nun hayalgücünün bir ürünü olan, Tom Hiddleston, Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Charlie Hunnam’ın rol aldığı doğaüstü gizem türünde bir film.
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır – Only Lovers Left Alive (2013) – Fragmanı 02:05
Sadece Aşıklar Hayatta Kalır – Only Lovers Left Alive (2013) – Fragmanı 626 izlenme - 3 yıl önce Çok bilinmeyen, genelde yer altı camiasının tanıdığı bir müzisyen olan Adam, yaşadığı toplumun ve insanlığın aldığı halden dolayı depresif ve çok mutsuz haldedir. Onu hayata bağlayan Eve adındaki sevgilisi ile olan aşkları ise yüzyıllardır sürmektedir; zira Adam ve Eve aşkları hiç tükenmeyen iki vampirdir! Fakat bu ölümsüz ve uzun soluklu aşk Eve’in küçük kız kardeşi Ava tarafından sekteye uğrayacaktır… Baş vampir rollerinde Tom Hiddleston ve Tilda Swinton’ı izleyeceğimiz yapımın yönetmenliği ve senaryosu bağımsız sinemanın sevilen ismi Jim Jarmusch’a ait. Kadroda ayrıca Mia Wasikowska, John Hurt, Anton Yelchin gibi önemli isimler de yer alıyor. 14 Şubat’ta sinemalarda!
Comic Con – Tom Hiddleston Loki Canlı 02:21
Comic Con – Tom Hiddleston Loki Canlı 391 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncu Tom Hiddleston, Comic Con’da katıldığı programda Loki karakterini canlandırdığı an.
High-Rise Fragman #2 01:15
High-Rise Fragman #2 63 izlenme - 1 yıl önce High-Rise Fragman #2 (2016) Tom Hiddleston Movie HD Thor olarak tanıdığımız Tom Hiddleston'lı distopik film High-Rise'ın ikinci fragmanı yayınlandı. 18 Mart 2016'da Ben Wheatley yönetmenliğinde sinemayla buluşacak olan filmin fragmanını izliyoruz.