Hoşgeldiniz!

tom

Tom & Jerry - Hizmet Eden Tom  02:44
Tom & Jerry - Hizmet Eden Tom 5.316 izlenme - 5 yıl önce Tam bir Tom & Jerry klasiği. Tom, Jerry'i mutfaktan çıkarmak için her yolu deniyor. Boomerang Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldiniz! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom Ve Jerry Kurtce 00:59
Tom Ve Jerry Kurtce 8.237 izlenme - 9 yıl önce Tom Ve Jerry Kurtce
Tom ve Jerry - Oyunlar (Türkçe Dublaj) 03:18
Tom ve Jerry - Oyunlar (Türkçe Dublaj) 8.214 izlenme - 7 yıl önce Havuz kenarında biraz dinlenmeye vakit ayıran Jerry, Tom’un yaklaştığını fark eder. Tom onu yakalamak için bir sürü farklı yol deneyecektir.
sex baby sex 02:41
sex baby sex 17.084 izlenme - 13 yıl önce tom kaulitz and bill kaulitz so sexy boys.. sex baby sex (tom kaulitz)
Inferno (2016) Uluslararası Teaser Fragman 01:44
Inferno (2016) Uluslararası Teaser Fragman 8.245 izlenme - 7 yıl önce Inferno Official International Teaser Trailer #1 (2016) - Tom Hanks, Felicity Jones Movie HD When Robert Langdon (Tom Hanks) wakes up in an Italian hospital with amnesia, he teams up with Dr. Sienna Brooks (Felicity Jones). Together, they race across Europe and against the clock to foil a deadly global plot. The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you!
Azınlık Raporu Fragman 02:45
Azınlık Raporu Fragman 17.980 izlenme - 10 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise, Colin Farrell, Samantha Morton gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu türündeki Azınlık Raporu filminin resmi fragmanı.
Tom Ve Jerry - Kovalamaca 04:57
Tom Ve Jerry - Kovalamaca 7.689 izlenme - 7 yıl önce Kedi Tom yine yaramaz fare Jerry'nin peşindedir. Birbirlerini araba ile kovalayan yaramaz ikili bakın etrafın başına ne işler açar.Keyifli seyirler.. Tom ve Jerry genel konusu: Ev kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry'nin kavgasıdır. Tom her seferinde Jerry'yi avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarır. Tom'un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdir. Tom ve Jerry filmlerinde, Jerry ve Tom sürekli birbirlerine abartılı ve can yakan şakalar yaparlar. Jerry, Tom'un kafasını panjura sıkıştırma, kuyruğunu kapana, elektrik prizine sokma gibi şakalar yapar. Bunun yanında patlayıcı, balta, çekiç, zehir, kalem, kâğıt gibi araçları kullanarak Tom'a karşı galip gelmeye çalışır. Tom ise Jerry'ye karşı ev araç gereçlerini ve eline geçirdiği her şeyi silah olarak kullanır. Kapan, zehir, ütü, tost makinasıbalta veya demir kapanlar toplar silahlar gibi.[2] Tüm popüleritesine rağmen, içerdiği aşırı şiddet Tom ve Jerry'nin eleştirilere maruz kalmasına neden oldu.[3] Ancak tüm şiddet içeriğini rağmen kan veya yaralanma sahneleri gösterilmedi.[4] Jerry farklı farklı yerlerde kendisine yuva yapabilen bir faredir ve tek amacı yuvasında rahatça yaşamaktır. Kaybedecek herhangi bir şeyi yoktur. Tom ise hem Jerry'yi yakalamak hem de eve herhangi bir zarar vermemesi gerekmekte kırılan eşyaları da kimseye duyurmadan tamir etmek zorundadır.
Tom And Jerry Cartoon New Episodes Tom And Jerry 2014
Tom And Jerry Cartoon New Episodes Tom And Jerry 2014 8.354 izlenme - 8 yıl önce Tom And Jerry Cartoon New Episodes Tom And Jerry 2014 New Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon Tom And Jerry Cartoon
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 03:11
Tom ve Jerry - Dinamit (Türkçe Dublaj) 7.140 izlenme - 7 yıl önce Keşfe çıkan Tom kendini yanlışlıkla dinamit dolu bir odada bulunca şantiye alanına doğru havalanır! Alan boyunca Jerry’yi düşe kalka kovalar.
Tom Ve Jerry - Peynir Kokusu 02:30
Tom Ve Jerry - Peynir Kokusu 7.036 izlenme - 5 yıl önce Bu peynir o kadar çok kokuyor ki, Jerry karşı koyamıyor. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 22 24:57
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 22 5.713 izlenme - 6 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 22 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Tom ve Jery Aşkı - İlan 00:36
Tom ve Jery Aşkı - İlan 16.647 izlenme - 14 yıl önce
Larry Crowne Fragman 02:30
Larry Crowne Fragman 11.691 izlenme - 12 yıl önce başrollerinde tom hanks ve julia roberts'ın yer aldığı larry crowne filminin yayınlanan ilk resmi fragmanı.
The Mummy (2017) Fragman 02:32
The Mummy (2017) Fragman 8.565 izlenme - 6 yıl önce 9 Haziran 2017'de gösterime girecek The Mummy filminin fragmanı. Filmde Tom Cruise, Sofia Boutella ve Russell Crowe başrolde.
Tom and Jerry 222. Bölüm (Çizgi Film) 02:59
Tom and Jerry 222. Bölüm (Çizgi Film) 9.333 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor 03:00
Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor 5.974 izlenme - 6 yıl önce Tom ve Jerry - Jerry Tom’u Korkutuyor Jerry bu defa Tom’u korkutmanın çok iyi bir yolunu bulmuş gibi, acaba Tom pes mi edecek? Hemen izle! .
Tom ve Jerry - Kız Fare 02:58
Tom ve Jerry - Kız Fare 6.798 izlenme - 5 yıl önce Tom ve Jerry'nin bu bölümümünde,Jerry'i bir türlü yakalamayan Tom bu sefer Jerry'i kız fare benzeyen bir robot yaparak aklını çelmeye çalışacak
tom yum goong fragmanı 2 01:56
tom yum goong fragmanı 2 19.415 izlenme - 12 yıl önce bir festival esnasında şeytani bir asyalı çete yetişkin bir fille birlikte yavru bir fili kaçılır. onları avustralya'da sidney'e götürür. kham da fillerin peşinden avustralya'ya hiç bilmediği bu yabancı ülkeye gider ve her şeye rağmen filleri kurtarmaya çalışır.
Sliver Fragman 00:37
Sliver Fragman 15.699 izlenme - 10 yıl önce Başrollerinde Sharon Stone, William Baldwin, Tom Berenger gibi isimlerin yer aldığı Sliver filminin resmi fragmanı.
Tom ve Jerry - Ördekler (Türkçe Dublaj) 02:44
Tom ve Jerry - Ördekler (Türkçe Dublaj) 7.190 izlenme - 7 yıl önce Jerry, minik ördek yavrusuna yüzebilmesi için yardımcı olmaya çalışır. Tom’un ise ördek yavrusu için başka planları vardır, hem de bol tuzlu biberli.
Tom ve Jerry 115. Bölüm (Çizgi Film) 02:34
Tom ve Jerry 115. Bölüm (Çizgi Film) 7.750 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
tom ve jerry-jerry'nin küçük köpeği 05:45
tom ve jerry-jerry'nin küçük köpeği 12.795 izlenme - 12 yıl önce tom ve jerry çizgi filmleri burada
Last Days on Mars Fragman 02:25
Last Days on Mars Fragman 15.105 izlenme - 9 yıl önce Başrollerinde Liev Schreiber, Elias Koteas, Romola Garai, Olivia Williams, Tom Cullen gibi isimlerin yer aldığı Last Days On Mars filminin resmi fragmanı.
Only Lovers Left Alive Fragmanı 02:08
Only Lovers Left Alive Fragmanı 19.620 izlenme - 9 yıl önce Tom Hiddleston ve Tilda Swinton'ın yer aldığı Only Lovers Left Alive (Sadece Aşıklar Hayatta Kalır) filminin resmi fragmanı. Jim Jarmusch'un 2013 yapımı Only Lovers Left Alive filmi, yüzyıllardan biri birbirine aşık olan iki vampirin öyküsünü anlatıyor. Filmin başrollerinde Tom Hiddleston (Adam) ve Tilda Swinton (Eve) yer alıyor. Eve'in sorunlu kızkardeşi Ava rolünde ise Mia Wasikowska seyircilerle buluşuyor.
Vecihi Geliyor - Talking Tom Versiyon 01:53
Vecihi Geliyor - Talking Tom Versiyon 7.920 izlenme - 9 yıl önce Gülen Gözler İsimli Filmde Şener Şen'in Canlandırdığı "vecihi" Karakteri Efsaneler Arasındaki Yerini Çoktaaan Almıştır. Hele Ki "vecihi Geliyor" Sahnesi İse ...
Tom Ve Jerry 31. Bölüm (Çizgi Film) 11:28
Tom Ve Jerry 31. Bölüm (Çizgi Film) 7.737 izlenme - 7 yıl önce Tom ve Jerry, Willia.m Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır
Kedinin Kuyruğuna Fare Bağlamak 00:34
Kedinin Kuyruğuna Fare Bağlamak 8.740 izlenme - 7 yıl önce İnsanoğlu neden hayvanlarla bu kadar uğraşıyor anlamıyorum. Lan bırakın hayvanlarıda hayvanlıklarını yapsınlar tutup kendin hayvanlaşmanın ne anlamı var.. Gene çok söveceğiniz bir video geliyor izliyoruz
Tom ve Jerry (İlk Bölüm) 09:00
Tom ve Jerry (İlk Bölüm) 5.757 izlenme - 8 yıl önce Tom & Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Bu ansiklopedik bilginin ardından sizleri yapılan ilk bölümle başbaşa bırakıyorum.iyi seyirler.
Tom ve Jerry - Tom Ahtapotu Kovalıyor 01:52
Tom ve Jerry - Tom Ahtapotu Kovalıyor 4.433 izlenme - 5 yıl önce Tom, Jerry'e kısa vir ara verip minik ahtopotun peşine düşüyor. Boomerang Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldiniz! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 23 12:29
Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 23 5.022 izlenme - 6 yıl önce Tom Ve Jerry - Karışık Bölümler 23 Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.