Hoşgeldiniz!

toma

Türk Polisinin Toma ile Çocukları Serinletmesi 00:25
Türk Polisinin Toma ile Çocukları Serinletmesi 3.357 izlenme - 2 ay önce Yoğun sıcaklarla boğuşan doğu illerinde çocuklar, sıcaktan bunalıp TOMA operatörü polise serinlemek istediklerini söylüyorlar ve hayat onlar için bir anda güzelleşiyor.
Toma İle Ağaç Sulamak 01:33
Toma İle Ağaç Sulamak 1.969 izlenme - 2 ay önce Van'ın Erciş ilçesinde toplumsal olaylara müdahale araçlarıyla (TOMA), vatandaşların piknik ve yürüyüş yaptığı, bisiklete bindiği alanlar sulandı.
Toma'ya Kafa Tutan Adam! Taksim Gezi Parkı 00:42
Toma'ya Kafa Tutan Adam! Taksim Gezi Parkı 47.585 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nda ağaç kesilmesin diye günlerdir nöbet tutanlara polis ikinci kez şafak vakti biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
ODTU'de Gergin Gece 00:37
ODTU'de Gergin Gece 37.115 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi. DİKMEN CADDESİ'NDE DE MÜDAHALE OLDU ODTÜ arazisinden geçecek yol çalışmasını protesto etmek isteyen bir grup Ankara Dikmen Caddesi’nde toplanarak yürümek istedi. Polisin TOMA'yla müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.
Nikotin - Toma 01:31
Nikotin - Toma 21.733 izlenme - 3 yıl önce facebook.com/nikotinfpage Tüm hakları saklıdır. Creative Records
Polislere Su Sıkan Toma 00:22
Polislere Su Sıkan Toma 7.690 izlenme - 2 yıl önce 28 Haziran 2015 Onur yürüşünde toma polislere yanlışlıkla su sıkıyor.
Pitbull Ft. Lil Jon-Toma- Klip 03:54
Pitbull Ft. Lil Jon-Toma- Klip 33.563 izlenme - 8 yıl önce pitbull feat. lil jon - toma (mtv version) 2009 klip
Alman Toma´sı (Wasserwerfer 10000) 07:08
Alman Toma´sı (Wasserwerfer 10000) 6.996 izlenme - 2 yıl önce Ismi : Wasserwerfer 10000 Su Deposu : 10.000 Litre Motor: 400 PS Fiyat: 1 Milyon Euro
Bütün Çapulcular Toplandık Sorduk Neden Gazlandık 01:25
Bütün Çapulcular Toplandık Sorduk Neden Gazlandık 10.152 izlenme - 2 yıl önce Bütün kürtler toplandık çağrısına cevap gecikmedi. O kadar güzel söylüyorlar ki bir ara Şahin K gibi "aranıza katılabilir miyim" ricasında bulunasım geldi. Genç, yaşlı herkesin siyasetle uğraştığı şu dönemlerde gezinin pembe kıvılcımlarına şahit olmamak mümkün değil.
Pitbull Ft. Yolanda Be Cool-Toma Bon Bon Americano 04:50
Pitbull Ft. Yolanda Be Cool-Toma Bon Bon Americano 28.402 izlenme - 7 yıl önce pitbull ft. yolanda ye cool-toma bon bon americano
Taksimde Toma Hedefi Şaşırdı 01:31
Taksimde Toma Hedefi Şaşırdı 4.229 izlenme - 1 yıl önce Taksim Divan Kavşağı'ndan meydan girmek isteyen gruba müdahale eden TOMA'nın su tabancası arızalandı. Eylemcileri bir türlü hedef alamayan TOMA, ağaçları, binaları, polisleri ve gazetecileri ıslattı. Bir süre sonra arızası giderilen TOMA, eylemcilere müdahale ederek dağıttı.
20 Bucalının 2000  Manisalıyı Yok Etmesi 05:26
20 Bucalının 2000 Manisalıyı Yok Etmesi 6.784 izlenme - 2 yıl önce Stada doğru topluca gelen Manisaspor taraftarı ile Bucaspor taraftarları ve polis arasında gerginlik yaşanması ile birlikte ortalık karıştı. Olaylar sonucunda Manisaspor taraftarı polis eşliğinde stadın diğer girişinden içeri alındı. 1000 galatasaraylı 1000 fenerliyi yok eder diyen abiye selllaam ossun.
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 17.140 izlenme - 4 yıl önce Çapulcu Musun Vay Vay , Eylemci Misin Vay :) 06.06.2013
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 14.427 izlenme - 4 yıl önce BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU VE SONGÜNLERİN HİT ŞARKISI ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZ MASKESİ ALA BENZİYOR GAZ MASKESİ ALA BENZİYOR BİBERGAZI BALA BENZİYOR BİBERGAZI BALA BENZİYOR BENİM TOMAM BANA SIKIYOR BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZ MASKESİ BİÇİM BİÇİM GAZ MASKESİ BİÇİM BİÇİM YÜRÜYORUM TAKSİM İÇİN YÜRÜYORUM TAKSİM İÇİN ÜŞENME GEL HAKKIN İÇİN BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZMASKESİ ÇEŞİT ÇEŞİT GAZMASKESİ ÇEŞİT ÇEŞİT GEZİPARKI SENLE YAŞIT GEZİPARKI SENLE YAŞIT VUR TENCERE ÇATAL KAŞIK VUR TENCERE ÇATAL KAŞIK BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY CAZ KOROSU: BÜMK bünyesinde 1994 yılında kurulmuş olan Caz Korosu, standart caz parçalarının koralaranjmanlarını seslendirmek ve çok sesli müziği tanıtmak amacıylayola koyulmuştur. İlk konserini 1995 yılında vermiş olan koro, 2001 yılından itibaren şarkıların a capella (eşliksiz) aranjmanlarını söylemeye başlamış ve bu konuda bir ilk olma özelliğini kazanmıştır. Boğaziçi Üniversitesi'nde verdiği konserlerde ve çıktığı turnelerde büyük beğeni toplayan BÜMK Caz Korosu, 2008 yılında 15. Uluslararası İstanbul Caz Festivali Genç Caz Değerlendirme Konseri'nde 1. olup, festivalde sahne almaya hak kazanmıştır. Koro ayrıca yine 2008 yılında Avusturya'nın Graz kentinde her sene düzenlenmekte olan ''Vokal Total'' isimli dünya çapındaki en meşhur a capella yarışmasının sekizincisinde, hem pop hem caz kategorisinde 'Silver Diplom' ödülüne layık görülmüştür. Son yıllardaki başarılarıyla Türkiye'nin adını uluslararası arenada büyük bir gururla taşıyan BÜMK Caz Korosu, her iki yılda bir dünyanın çeşitli büyük kentlerinde düzenlenen ve 2010 yılında Çin'de düzenlenen, uluslararası alandaki en büyük çaplı ve en prestijli koral müzik etkinliği olarak gösterilen koro olimpiyatları "WORLD CHOIR GAMES - Shaoxing 2010" a “Oda Korosu”, “Çağdaş Müzik” ve “Caz” kategorilerinde kabul almış ve bu yarışmalardan 3 altın diploma ile dönmüştür. BÜMK Caz Korosu çalışmalarına 2011 yılında itibaren Başak Doğan yönetiminde devam etmektedir.
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 02:46
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 13.763 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Müzik Kulübü Caz Korosu Taksim Gezi Parkında sanatları ile direnmeye devam ediyorlar. Sözleri: Çapulcular oldu mu meydanlara doldu mu heeey heey ? Gönderdiğin Tomalar Beşiktaş'a vardı mı ? Yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.. (x2) Barikatı aşmalı şu Taksim'e varmalı hey heeyy, gezi çok güzel ama polisi olmamalı yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.... Her yer Taksim her yer Direniş!
Berkin Elvan Dosyasına Giren TOMA Görüntüleri 05:05
Berkin Elvan Dosyasına Giren TOMA Görüntüleri 5.550 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan'ın vurulduğu gün TOMA'dan çekilen ve Berkin Elvan dosyasına giren o görüntüler gösterildi ve paylaşıldı.
Taksi Durağını Yıkmaya Çalışan TOMA 00:36
Taksi Durağını Yıkmaya Çalışan TOMA 4.684 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mahallesinde 1 haftadır durmaksızın süren çatışmalarda bir TOMA Cemevi'nin yanındaki Taksi durağını yıkmaya çalışıyor.
Pitbull Feat. Lil Jon - Toma (Mtv Version) 03:54
Pitbull Feat. Lil Jon - Toma (Mtv Version) 14.514 izlenme - 8 yıl önce pitbull feat. lil jon - toma (mtv version)
Taşlanmasına Rağmen Yanan Dükkanı Söndüren TOMA 00:29
Taşlanmasına Rağmen Yanan Dükkanı Söndüren TOMA 3.420 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da TOMA Taşlanmasına Rağmen Yanan Dükkanı Söndürdü İŞTE O ANLAR Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde yolu kapatan terör örgütü yandaşlarına müdahale eden Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA), cadde üzerinde yanan bir dükkana taşlanmasına rağmen müdahale etti. Teröristlerin saldırısına rağmen TOMA tarafından söndürülen yangın kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.
Çarşı Dozerle Toma Kovalıyor 03:45
Çarşı Dozerle Toma Kovalıyor 7.835 izlenme - 4 yıl önce Çarşı Dozerle Toma Kovalıyor !
Ankara'da CNN Muhabirine Tazyikli Su Sıkması 00:12
Ankara'da CNN Muhabirine Tazyikli Su Sıkması 4.742 izlenme - 4 yıl önce Yer: Kennedy Caddesi - Ankara. Cnn muhabiri Tom Barton durduk yere polisin su saldırına uğruyor. Tüylerimiz diken diken olarak izliyoruz.
YSK Önünde Bekleyen CHP'lilere Toma'lı Müdahale 02:29
YSK Önünde Bekleyen CHP'lilere Toma'lı Müdahale 3.000 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da seçim sonuçlarına itiraz eden ve Yüksek Seçim Kurulu önünde bekleyen CHP'lilere polis TOMA'larla müdahale etti. Ankara'da resmi olmayan seçim sonuçlarına itiraz eden ve oyların tekrar sayılmasını isteyen CHP'liler, Yüksek Seçim Kurulu binası önünde büyük bir kalabalık oluşturdu. Üst geçidin üzerinde bekleyenlere de tazyikli su ile müdahale edildi. Polisin, kalabalığı dağıtmak için ses bombası da kullandığı duyuldu. GÖKÇEK: BİZ DE İTİRAZ EDİYORUZ Mansur Yavaş, YSK'ya itiraz süresinin uzatılması için başvururuken Melih Gökçek de Ankara'da 90 binden fazla oyun iptal edildiğini ve bunun 3 puan anlamına geldiğini dile getiren Gökçek, "Bizim tespitimize göre 70 bin oy bize ait olan oy. Akşam arkadaşlarla konuştuk durduk. Biz de itiraz ediyoruz." dedi. MERKEZİN İÇİNE GİRİŞLER YASAKLANDI CHP mensubu çok sayıda kişi, sabahın erken saatlerinden itibaren Yenimahelle İlçe Seçim Kurulu'nun görev yaptığı Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin önünde toplanmaya başladı. Kalabalık, dışarıdan içeriye oy çuvalı sokulmaması veya içeriden dışarıya çıkarılmaması için nöbet tutuyor. Merkezin önünde polis, önlem aldı. Merkezin içine girişler yasaklandı. POLİSİN KURDUĞU BARİKATA CHP'LİLER DE 2. BİR BARİKAT OLUŞTURDU AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ak Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ile Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan sabah saatlerinde merkeze geldi. CHP'liler Kapusuz'un içeriye alınmasına tepki gösterdi. Kapusuz, daha sonra ilçe seçim kurulunun bulunduğu merkezden ayrıldı. Polisin barikat kurduğu merkezin önünde, CHP'liler de ikinci bir barikat oluşturdu. Merkezin önündeki gergin bekleyiş sürüyor. MANSUR YAVAŞ'TAN YSK'YA FLAŞ BAŞVURU Yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre; Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için Melih Gökçek'in gerisinde kalan CHP'nin adayı Mansur Yavaş, itiraz süresinin uzatılması için YSK'ya başvurdu. CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mansur Yavaş, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak sabah saatlerinde Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) gitti. Bir süre içeride kalan Mansur Yavaş, açıklama yapmadan buradan ayrıldı. Yavaş'ın seçim sonuçları için itiraz süresinin uzatılması için başvuruda bulunduğu öğrenildi. İtiraz süresi bugün saat 15.00'da doluyordu. Resmi olmayan sonuçlara göre; Ak Parti'nin adayı Melih Gökçek yüzde 44.9, CHP'nin adayı ise 43.8 oy aldı. CHP'Lİ GÜNAYDIN: 150 SANDIKTA AYKIRILIK TESPİT ETTİK Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Ankara'daki yerel seçim sonuçları hakkında CHP Genel Merkezi'nde 500 kişilik bir ekibin 12 bin 400 sandık tutanağını tek tek incelediğini söyledi. Günaydın, "Partimizin lehine olacak şekilde 150'den fazla sandıkta aykırılık tespit edildi. CHP'nin 180, 190, 210 oy aldığı yerlerde sürekli başka partilere oy yazılıyor. DP, HDP ve bazen AKP ve CHP arasında oy değişimleri oluyor. Bu 30 bin ila 34 bin civarında CHP oyunu ve toplam oyu etkileyecek şekilde AKP'yi geri çekebilecek ve CHP'yi ileriye taşıyabilecek bir oy değişimi söz konusu olabilecek." ifadelerini kullandı. GÖKÇEK DE İTİRAZ EDİYOR Ankara'da 90 binden fazla oyun iptal edildiğini ve bunun 3 puan anlamına geldiğini dile getiren Gökçek, "Bizim tespitimize göre 70 bin oy bize ait olan oy. Akşam arkadaşlarla konuştuk durduk. Biz de itiraz ediyoruz, biz de hakkımızı almak için o iptal edilen sandıklardan geri alacağız, inşallah arayı da açacağız. Allah'ın izniyle inşallah yolumuza da aynen devam edeceğiz" diye konuştu. Gökçek, sözlerini, "Allah muhabbetimizi bozmasın, Allah gücümüze zeval vermesin. Allah Başbakanımıza güç versin, Allah devletimizin içindeki fitneyi fesatı bitirsin, bize düşmanlık eden beynelmilel güçlere de inşallah akıl versin ve Türkiye Cumhuriyeti o eski Osmanlı'nın ruhuyla tekrar dirilsin inşallah" bitirdi. LEVENT GÖK: SEÇİM KURULLARIMIZ GÖREVLERİNİ YAPIYORLAR Ankara Milletvekili Levent Gök, Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu'na gelerek açıklamalarda bulundu. Levent Gök, "Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu yapılan itirazları değerlendiriyorlar. Her partinin temsilcisi içeride şu anda. Sonuçlara ve itiraz eden sandıklara yapıyorlar. Sonunda bir karar verecekler. Şimdi bu karar hepimiz bekleyeceğiz. Parti temsilcileri ve avukatları da içeride zaten. Şu anda Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu'nun kararını beklemekten başka yapacak bir hususumuz yok. Doğal olarak iktidar partisine mensup milletvekilleri yada bakanlar gelince bir elektriklenme oluyor. Herkesin dikkatli olması gerekir. Seçim kurullarımız görevlerini yapıyorlar. Hepimiz onlara yardımcı olacak. Hep beraber bu itirazları inceliyorlar" diye konuştu Çok sayıda polis ve TOMA'lar YSK binası önüne geldi. Polis ekiplerinin YSK binası önüne gelmesi nedeniyle hareketlilik de arttı. Polis ekipleri yolu trafiğe açmak için anons yaptı, kalabalık yol kenarına çekilirken müdahale başladı. TOMA'LAR TAZYİKLİ SUYLA MÜDAHALE EDİYOR Çevik kuvvet polisi TOMA'larla tayzikli su sıkarak kalabalığa müdahale ediyor.
Pitbull _toma- Dans Show 01:09
Pitbull _toma- Dans Show 5.085 izlenme - 7 yıl önce toma- dans show
Tomaya Yardım Eden Eylemciler 02:15
Tomaya Yardım Eden Eylemciler 1.868 izlenme - 2 yıl önce Van'da eylemcilere müdahale eden Toma aracı hendeğe düşüyor. Ardından eylmciler bu sefer toplanarak, talimatlarla aracın çıkmasına katkı sağlıyorlar. Ardından Toma gidiyor. Sanırsam bu işi iki tarafta hobi olarak yapıyor. Acilen ülkenin restart tuşunu bulmamız lazım beyler.
Nikotin - Toma 2 03:16
Nikotin - Toma 2 2.287 izlenme - 3 yıl önce Toma parçasanın bir yeni serisi parçanın altyapısı Ömer Oral'a kayıt işlemleri Ali Özen'e aittir. Creative Records
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan TOMA 00:27
Otobüs Durağına Keyfi Su Sıkan TOMA 1.355 izlenme - 2 yıl önce Polis'in keyfi davrandığının kanıtı olacak resmen bu video... Durup dururken otobüs durağına su sıkmasının nedeni ne acaba?!
Çantalı Kadın TOMA’ya Karşı 00:54
Çantalı Kadın TOMA’ya Karşı 2.636 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarında simge haline gelen 'kırmızı kadın'ın ardından bu 1 Mayıs'ta da Ankara Kızılay'da çantalı kadın elinde kimliği ile TOMA’ya karşı durararak eylem yaptı. 1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü’nü Kızılay’da kutlamak isteyen eylemcilere polis Kızılay girişinde müdahale etti. Elinde çantası ve kimliği ile polise karşı tepkisini gösteren bir kadın, oturma eylemi yaptı. Polisin uyarılarına rağmen eylemini devam ettiren kadına TOMA tazikli su ile müdahalede bulundu. 1 Mayıs’ı kutlamak isteyen göstericiler, Kızılay’a çıkan yolları kapattı. Ziya Gökalp Caddesi’nde kaldırım taşlarını sökerek polise saldıran eylemcilere güvenlik güçleri biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Dağılan eylemcilerle polis arasındaki mücadele ara sokaklarda devam etti. Bu sırada elinde siyah çanta bulunan Yasegül Yıldırım isimli vatandaş, Çevik Kuvvet ekiplerinin önünde durma eylemi yaptı. Daha sonra ara sokak girişinde polisin uyarılarına rağmen oturma eylemi başlattı. Genç kadına bazı eylemciler destek verdi. Polis, uyarılarını yaptıktan sonra Yıldırım ve diğer eylemcilere tazyikli su ile müdahale etti. Bu sırada Yıldırım, çantasından çıkardığı kimliği polise gösterdi. Yıldırım, eylemine daha sonra da devam etti.
  Ege Üniversitesi'nde eylemci şahıs TOMA lastiğini sökmeye çalıştı 00:50
Ege Üniversitesi'nde eylemci şahıs TOMA lastiğini sökmeye çalıştı 2.422 izlenme - 4 yıl önce Ege Üniversitesi’nde öğlen saat 13.30 sularında bir grup Ülkücü öğrencinin edebiyat fakültesine yürümek istemesi üzerine başlayan olaylar sürüyor. Olaylar Ülkü Ocakları’ndan bir grup öğrencinin Edebiyat Fakültesi önüne, ardından Rektörlüğe yürüyerek üniversite yönetiminin sol görüşlü öğrencilerin kampus içerisindeki etkinlik ve açıklamalarına ses çıkarmamasını kınamak amacıyla yapmak istediği açıklamaya sol görüşlü öğrencilerin toplanıp engel olmak istemesi üzerine başladı. ÖĞRENCİLER GÜVENLİK KAMERALARINI DA KIRDI Ülkü ocaklarına mensup olduklarını söyleyen yaklaşık bin kişilik grup Rektörlük’e yürüdü. Rektörlük önünde basın açıklaması yaptı. Ardından sol görüşlü öğrenciler edebiyat fakültesi önünde toplandı ve yola barikat koydu. Yüzleri maskeli bazı öğrencilerin kaldırım taşlarını sökerek, polise ve TOMA’lara attığı görüldü. Bazı öğrencilerin de kayıt altına alınmamak için kampus içerisinde bulunan güvenlik kameralarını kırdığı görüldü. SOL GÖRÜŞLÜ ÖĞRENCİLER KAMPÜSTE, ÜLKÜCÜ ÖĞRENCİLER KAMPÜS DIŞINDA BEKLİYOR Olayların sürmesi üzerine polisin kampus girdi ve öğrencilere TOMA ve biber gazı ile müdahale etti. Grubun dağılmaması üzerine olaylar büyüdü. Polis müdahalenin ardından üniversite kampüsü girişine geri çekildi. Gerginlik sürerken, sol görüşlü öğrenciler kampüste, ülkücü öğrenciler ise Bornova Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda bekliyor.
Tomanın Vatandaşı Ezme Anı 02:51
Tomanın Vatandaşı Ezme Anı 871 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Beyoğlu'nda Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı'nın (TOMA) çarptığı vatandaş, hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre, olay, Tarlabaşı Bulvarı'nda meydana geldi. Güvenlik önlemleri için Tarbalaşı Bulvarı'nda bulunan bir TOMA, Nail Mavuş (57) isimli vatandaşa çarptı. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Mavuş, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır yaralı Nail Mavuş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Mavuş'un ölümü, ailesini de yasa boğdu. Hastane önüne gelen yakınları, uzun süre gözyaşı döktü. Galatasaray'da bir dönem restoran işlettiği öğrenilen Mavuş'un emekli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.
Tomanın Altında Kalan Adam! 02:25
Tomanın Altında Kalan Adam! 3.003 izlenme - 4 yıl önce Taksim De Gezi Parkın Protestoları Sırasında Tomanın Altında Kalan Adam! 15.06.2013