Hoşgeldiniz!

tombalak

Roman Düğününde Döktüren Tombalak 01:49
Roman Düğününde Döktüren Tombalak 10.115 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Çatalca'da yapılan roman düğününde tombiş göbeğiyle bütün hünerlerini fazlasıyla sergileyen sevimli roman kardeşimizi izliyoruz.
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 05:20
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 12.495 izlenme - 6 yıl önce
Torunu Olacağını Öğrenen Adamın Gizli Sevinci 00:58
Torunu Olacağını Öğrenen Adamın Gizli Sevinci 7.508 izlenme - 3 yıl önce Ailesinin tepkisini kaydetmek için odaya gizli kamera koyan kadın duvara hamile olduğunu belli etmek için çocuk kıyafetleri astı.
18 Kiloluk Kedi Tombalak'ı Zayıflatmak İçin Seferber Oldular 01:35
18 Kiloluk Kedi Tombalak'ı Zayıflatmak İçin Seferber Oldular 79 izlenme - 2 ay önce Görenlerin gözlerine inanamadığı 18 kiloluk dev kedi "Tombalak" yediklerinden zehirlenerek tedavi altına alınmıştı. Normal bir kedinin 3 katı ağırlığında olan, tedavisinin ardından alındığı siteye yeniden bırakılan obez kedinin zayıflayabilmesi için ise site sakinleri seferber oldu. Küçükçekmece Atakent Mahallesi'nde bir sitenin sakinlerinin sahip çıktığı 18 kilogram ağırlığındaki "Tombalak" isimli kedi yediği bir yemek nedeniyle zehirlenerek Küçükçekmece Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ne götürülmüştü. Son yemeğiyle veterinerlik olan dev kedi, merkezdeki tedavisinin ardından iyileşerek yeniden alındığı siteye bırakıldı. Sitenin maskotu haline gelen, görenlerin kedi olduğuna inanamadığı Tombalak’ın olduğu siteye Küçükçekmece Belediyesi ekipleri bir de kedi evi kurdu. Site sakinleri Tombalak’ı zayıflatmak için uğraşıyor Site sakinleri Tombalak’ı uzun süredir tanıyor olsa da normal bir kedinin 3 katı ağırlığında olan dev kediyi ilk defa gören vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşıyor. Veterinerler, vatandaşların ilgi odağı olan obez kedinin zayıflamasının zor olduğunu söylese de site sakinleri, Tombalak’ın sağlığına kavuşabilmesi için elinden geleni yapıyor. Vatandaşlar, başlattıkları diyetle 18 kiloluk dev kediyi zayıflatabilmek için seferber oldu. Site sakinleri, vatandaşları çok sevdikleri Tombalak’a yemek vermemeleri konusunda uyarırken, dev kediyi olabildiğince hareket ettirmeye çalışıyor. “Zayıflaması için site sakinleri elinden geleni yapmaya çalışıyor” Tombalak'ın yanlış beslenme sonucu bu kiloya ulaştığını belirten veteriner hekim Mikail Doğan, “Tombalak merkezimizde kaldığı sürece tedaviye olumlu cevap verdi, kendisini kıza zamanda toparladı. Tedavisini tamamladıktan sonra tekrar yaşadığı alana getirdik, bıraktık. Tombalak’ın kilosundan kaybettiği fazla bir şey yok fakat zayıflaması için buradaki site sakinleri elinden geleni yapmaya çalışıyor. Mamasını biraz daha kısarak rejim yaptırmaya çalışacaklar. Dolayısıyla Tombalak’ın bundan sonra biraz daha sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlayacaklar. Tombalak şu an itibariyle 18 kilo ama verdiğimiz tavsiyeler neticesinde çok kısa bir zamanda azar azar kilo vermeye çalışacaktır” dedi.
Bir Demet Tiyatro ( Jenerik ) 01:49
Bir Demet Tiyatro ( Jenerik ) 1.757 izlenme - 3 yıl önce Tiyatroya gitme kültürünün yok olmaya yüz tuttuğu dönemlerde bizi televizyon üzerinde tiyatro sevgisi aşılayan dönem belki görüp görebileceğimiz en muhteşem tiyatrolardan biri olan Bir Demet Tiyatro'nun hangimiz en az bir bölümünü izlemedik ki ?
Torun Tombalakla Klip Çekmek - Uşaklı Remzi 03:39
Torun Tombalakla Klip Çekmek - Uşaklı Remzi 1.240 izlenme - 3 yıl önce Ani bir karın ağrısı sonucu ölüm döşeğine düşen Uşaklı Remzi dayının ölüsü herkesin gözü önünde yıkanmış,naaşı halıya sarılmış ve defnedilmeye götürülmüştür.Umarım baş tarafını kıbleye değil hortuma getirmişlerdir de bi facia yaşanmamıştır.İzliyoruz
neşeli tombalak 00:49
neşeli tombalak 961 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Haydi Bakalım Oturmaya Mı Geldik :) 01:45
Haydi Bakalım Oturmaya Mı Geldik :) 476 izlenme - 4 yıl önce Haydi Bakalım Oturmaya Mı Geldik :)
Teknocu Tombalak Zombi 00:17
Teknocu Tombalak Zombi 160 izlenme - 3 yıl önce Bütün hayatlarını "vöööaaa, mööööoooaaa" tarzı sesler çıkarıp, ortalarda mal mal dolaşarak harcayan miskin zombilere ibret olacak bir kesit.
Zangief'in İntikamı 00:41
Zangief'in İntikamı 126 izlenme - 3 yıl önce Efenim tam videomu hazırlamış,evrensel bir içerik açıklaması yazmak üzereydim ki mesut bahtiyar efsane videoyu yayınlayıverdi.Açıklamadada hislerimize tercüman oldu.Lakin streetfighter temalı versiyonundan sonra bu gerilim anının saf katışıksız halide buraya lazım diyerekten editsiz versiyonunu paylaşmak istedim. Tombiş kardeşimizi cesareti ve klass çarpışından dolayı tebrik eder başarılarının derslerinde devam etmesini dileriz.. Alkışlarlayaşıyorum:yerçekimine meydan okuyan site..
Tombalak Yemeği 06:13
Tombalak Yemeği 101 izlenme - 7 yıl önce havintombalak yemeği
Yamaha Fazer 800  Race Blu Tanıtım ve İnceleme - Mehmet Gani 17:15
Yamaha Fazer 800 Race Blu Tanıtım ve İnceleme - Mehmet Gani 84 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda arkadaşımız Mehmet Gani Tombalak kendi motoru olan Yamaha Fazer 800 Race Blu hakkında bilgi vermeye çalıştı. Bu motor ile yapmış olduğu deneyimler (Uzun yol, Şehiriçi) dış görünüm, performans, sele konforu, artçının motordan beklentileri gibi konularda bizi aydınlatmaya çalıştı. iyi seyirler. #betasurumucom @betasurumucom #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul
Canım Ömrüm 02:30
Canım Ömrüm 116 izlenme - 9 yıl önce tombuş versiyon
Torun Tombalak Buluşması 02:48
Torun Tombalak Buluşması 12 izlenme - 11 ay önce Türkiye Diyanet Vakfı’nın Reyyan Anaokulunda minikler dedeleriyle, anneanne ve babanneleriyle keyifli bir gün geçirdi. İşte o etkinlikten renkli görüntüler… En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Tombalak 00:08
Tombalak 62 izlenme - 9 yıl önce