Hoşgeldiniz!

tommy lee jones

Daha Yeni Başladık (Just Getting Started) Türkçe Altyazılı Fragman 02:03
Daha Yeni Başladık (Just Getting Started) Türkçe Altyazılı Fragman 13.412 izlenme - 2 ay önce Morgan Freeman, Tommy Lee Jones ve Rene Russo'nun başrollerde yer aldığı Daha Yeni Başladık filmi, 18 Mayıs 2018'de gösterime giriyor.
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 01:58
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 11.977 izlenme - 4 yıl önce Kaçak filminin fragmanı
Siyah Giyen Adamlar Fragman 02:29
Siyah Giyen Adamlar Fragman 4.022 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Tommy Lee Jones, Will Smith, Linda Fiorentino gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Siyah Giyen Adamlar filminin resmi fragmanı.
Emperor Fragman 02:24
Emperor Fragman 2.821 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Tommy Lee Jones, Matthew Fox ve Kaori Momoi yer alan Emperor filminin yayınlanan ilk fragmanı.
Heaven & Earth (1993) Fragman 03:10
Heaven & Earth (1993) Fragman 410 izlenme - 2 yıl önce 1993 yapımı Heaven & Earth filminin fragmanı. Oliver Stone'un yönettiği filmde Tommy Lee Jones başrolde.
The Family Fragman 02:33
The Family Fragman 736 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones gibi isimlerin yer aldığı The Family filminin resmi fragmanı.
Siyah Giyen Adamlar - Men in Black - Fragman (1997) 02:30
Siyah Giyen Adamlar - Men in Black - Fragman (1997) 166 izlenme - 3 yıl önce Onlar evrendeki en iyi gizlenen sırdır. Yüksek bütçeler ayrılmış olmasına rağmen, gayriresmi hükümet bürosu için çalışan 'K' (Tommy Lee Jones ) ve 'J' (Will Smith) Siyah Giyen Adamlar'dır, göç servisinden sorumludurlar ve yerküremize yabancı her şeyin düzenleyicisidirler.Onlar sizin en iyi, son ve tek savunma hattınızdır. Gizlilik içinde çalışırlar ve Siyah Giyerler... Onlar Siyah Giyen Adamlar'dır.Dünyayı evrenin pisliklerinden korumaktadırlar.
Cehennemden Daha Sıcak - Fragman (1997) 01:05
Cehennemden Daha Sıcak - Fragman (1997) 145 izlenme - 3 yıl önce Los Angeles’ta o güne kadar hiç fark edilmemiş bir yanardağ aktif hale gelir. Bu tip bir felakete hiç hazır olmayan Amerikan kozmopoliti, savunmasız ve telaşlı bir halde yapayalnız kalır. Volkanın etkisi tüm şehri tehdit etmektedir. Los Angeles Doğal Afetler bürosunun şefi olan Mike Roark, çevresindeki insanların destekleriyle bu büyük felaketin etkilerini azaltmak zorundadır. Kendi ailesine ulaşamıyor olması ise kafasını kurcalamaktadır. Döneminin en yüksek bütçeli filmlerinden biri olan Volkano’nun başrollerinde Tommy Lee Jones ve Anne Heche var. Filmin yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda The Bodyguard’ın da yönetmeni olan Mick Jackson oturuyor.
Siyah Giyen Adamlar Serisi Film Fragmanları (1997 - 2012) 03:01
Siyah Giyen Adamlar Serisi Film Fragmanları (1997 - 2012) 129 izlenme - 3 yıl önce Müzik Sickest Kids- "Men in Black" Halktan gizlenen bir hükümet bürosu… Ajan K ve onun işe aldığı ‘amatör’ Ajan J, dünyaya diğer gezegenlerden gelen misafirlerin hayatını gözleyen iki kişidir. Ellerinde hafıza silme cihazları ya da lazerli tabancalar gibi üstün teknolojiler bulunan ekibin ön plandaki iki üyesi olan ‘siyah giyen adamlar’, dünyamızı dünya dışından gelme ihtimali olan terörist saldırılara karşı koruma amacındadırlar. Kendi boylarını aşacak bir işle karşılaştıklarında ise ne yapacaklarını şaşıracaklardır. Barry Levinson’ın Will Smith ve Tommy Lee Jones gibi çok sevilen iki aktörü yanına alarak çevirdiği Men in Black, gösterildiği sene olan 1999’da fazlaca ilgi çekmişti.
Filmlerinden Ünlü Yüzler - Hollywood Starlarının Gençlik ve Çocukluk Rolleri 03:57
Filmlerinden Ünlü Yüzler - Hollywood Starlarının Gençlik ve Çocukluk Rolleri 84 izlenme - 3 yıl önce Yabancı sinemanın en tanınmış yıldızlarının pek de kendileri kadar tanınmamış olan gençlik dönemlerinde ufak tefek de olsa rol aldıkları ve izlerken çoğu zaman yüzlerde tebessüme neden olan bir çalışma.Oyuncular; Tom Cruise, Robert Redford, Paul Newman, Warren Beatty, Jodie Foster, Tommy Lee Jones, Robin Williams, Bill Murray, Tom Hanks, Kevin Spacey, Steve Buscemi, Vincent Gallo, Chris Rock, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Penelope Cruz, Jessica Alba, Katie Holmes, Jennifer Garner, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Amy Adams, Jason Segel, Paul Rudd, Emma Stone, Ryan Gosling, Cameron Diaz, John Travolta
The Homesman Official UK Trailer (2014) - Tommy Lee Jones, Hilary Swank Western HD 02:00
The Homesman Official UK Trailer (2014) - Tommy Lee Jones, Hilary Swank Western HD 42 izlenme - 4 yıl önce The Homesman Official UK Trailer (2014) - Tommy Lee Jones, Hilary Swank Western HD
Old Man And The Land (2009) Fragman 01:41
Old Man And The Land (2009) Fragman 32 izlenme - 4 yıl önce İhtiyarlara Yer Yok (Özgün adı: No Country For Old Men), Cormac McCarthy'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmış 2007 yapımı film. 19 Mayıs 2007'de ilk kez Cannes Film Festivali'nde gösterildi. Filmin ABD'de gösterim tarihi 9 Kasım 2007 tarihidir. 30 Kasım, 2007 tarihi itibariyle Rotten Tomatoes sitesindeki 156 film eleştirisinden –'sı filmi olumlu yönde değerlendirmiştir. Metacritic isimli sitede ise film hakkındaki 36 yorumdan ‘'i olumlu yöndedir.Film, Internet Movie Database'de üyelerin puanlarıyla belirlenen En İyi 250 Film sıralamasında ilk 110 içindedir. (8.3 ortalama ile) Film ayrıca 4 dalda Altın Küre'ye aday gösterilmiştir. Bunlar En İyi Film-Drama, En İyi Yönetmen (Ethan Coen ve Joel Coen), En İyi Senaryo (Ethan Coen ve Joel Coen) ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Javier Bardem) kategorileridir. Llewellyn Moss (Josh Brolin) geyik avında olduğu bir gün, Meksika yakınlarında bir uyuşturucu pazarlığının bol kanlı sonuyla karşılaşır. Sadece parayı alıp giden Moss yaralı olan birine su vermek amacıyla geceyarısı olay yerine döner, ancak bu niyeti başını derde sokacak ve Anton Chigurh (Javier Bardem) ile tanışmasına neden olacaktır.