Hoşgeldiniz!

tomurcuk

Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 15:36
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 94.479 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da kurdeleden tomurcuk gül yapımını anlatıyoruz.Yapım tekniği olarak çok farklı bir teknik kullanılıyor.Önce katlamalar sonra teğel alma yapılıyor sonrasında ise silikon yardımı ile yapıştırmaya geçiliyor.
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 05:20
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 12.516 izlenme - 7 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 03:33
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 6.980 izlenme - 7 yıl önce
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 07:33
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 2.177 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda saten kurdeleden tomurcuk gül yapımını göreceksiniz.
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 03:02
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 2.978 izlenme - 7 yıl önce
Kadın Memesinin Güzelliği - Adnan Oktar 02:29
Kadın Memesinin Güzelliği - Adnan Oktar 2.826 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocanın Kuran'da varolan Nebe Suresi'nin içeriği konusundaki yorumu. Kuran Ayetinde geçen ''göğüsleri yeni tomurcuklanmış, genç ve güzel'' cümlesinin ayıp olmadığını, Allah'ın söylediği bir cümle olduğunu stüdyodakilerle paylaşır. Tomurcuk, filiz falan bilmem de meme gerçekten güzel bencede.
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 03:29
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 1.486 izlenme - 3 yıl önce Küçüksün küçücüksün açmamış tomurcuksun Sevda senin neyine daha sen bir çocuksun Tomurcuk tomurcuk gözleri boncuk boncuk Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk Gözlerime dalmışsın aşktan nasip almışsın Ya ben erken doğmuşum ya sen geç kalmışsın Tomurcuk tomurcuk gözleri boncuk boncuk Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk Canımsın cananımsın ömrümün fermanışın Aşkın yaşı sorulmaz sen benim belalımsın.
Ekin Uzunlar - Ak Tomurcuk 05:07
Ekin Uzunlar - Ak Tomurcuk 2.115 izlenme - 7 yıl önce ekin uzunlar - ak tomurcuk - (alisayar)
Tomurcuk Anaokulu 00:30
Tomurcuk Anaokulu 1.919 izlenme - 9 yıl önce tomurcuk anaokulu yıl sonu etkinlikleri
Tomurcuk Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 19:50
Tomurcuk Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 680 izlenme - 3 yıl önce Örgü ve Türleri Örgü örmek başlı başına bir zevktir. Bunu daha da zevkli hale getirmek ve daha başarılı modeller için örgü kurallarını bilmek gerekir. Basit bir örgüyü örerken bile bilinmesi gereken bazı örgü kuralları ve teknikleri vardır. Standart örgü çeşitlerinden olan düz örgü, haraşo, lastik gibi örgüleri bilmek gerekir. Bir kazağa ya da bluza başlarken en çok kullanılan örgü tipi lastik örgüdür. 1/1 lastik, 2/2 lastik olabileceği gibi modele göre fantazi lastik, pirinç örgü veya haraşo örgüsü kullanmak gerekir. Ayrıca örgüye başlarken, örgünün düzgün olması için, bir kaç sıra başlangıç örgüsü örmek de gerekebilir. Bunu yapmak şart olmamakla beraber, örüldüğü zaman, örgünün daha düzgün durduğu, buruşma ve sarkma olmadığı da gözlenir. Örgü Türleri : Düz Örgü: 1. sıra: Bütün ilmekleri yüz örün. 2. sıra: Bütün ilmekler ters örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı hep tekrarlayın. Tersten Düz Örgü: (Düz örgünün tersidir) 1. sıra:Bütün ilmekleri ters örün. 2. sıra:Bütün ilmekleri yüz örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı tekrarlayın. Haraşo: Gidiş ve dönüş sıraları hep ters örülür. Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna dek gidin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Çift Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Başlangıç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz örün, ipliği öne alın, 1 ilmeği örmeden tersten alın, ipliği arkaya alın, bu şekilde sıra sonuna dek devam edin. 2. ve sonraki sıralar: Yüz ördüğünüz ilmekleri örmeden tersten alın, örmeden tersten aldığınız ilmekleri yüzden örün. 1/1 Lastik: 1. sıra: 1 ilmeği yüz, 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar bunu tekrarlayın. 2. ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. 2/2 Lastik: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. sıra ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. Selanik Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün. Örgü sonuna dek bu iki sırayı tekrarlayın. Tomurcuk Örgü Modeli, Anlatımı, Yapılışı
Arif Susam - Tomurcuk 02:39
Arif Susam - Tomurcuk 707 izlenme - 7 yıl önce
Tomurcuk Dershanesi 00:45
Tomurcuk Dershanesi 889 izlenme - 9 yıl önce esenler tomurcuk dershanesi etkinlikleri
Bir Mucizeye Şahit Olacaksınız 02:25
Bir Mucizeye Şahit Olacaksınız 493 izlenme - 5 yıl önce Bir Mucizeye Şahit Olacaksınız.. Tavsiyemdir Sakın Kaçırmayın!
Büzgülü Kurdeleden Tomurcuk Karanfil Yapımı 05:25
Büzgülü Kurdeleden Tomurcuk Karanfil Yapımı 235 izlenme - 3 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 47. videosu büzgülü kurdeleden tomurcuk karanfil yapımı.
Tomurcuk Dershanesi Nurseli İdiz 08:24
Tomurcuk Dershanesi Nurseli İdiz 408 izlenme - 7 yıl önce şampiyonların adresi tpomurcuk dershanesi
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 03:02
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 421 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Cemre Düşünce Çıkış Tarihi: 19.12.1990 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Küçüksün Küçücüksün Açmamış Tomurcuksun Sevda Senin Neyine Daha Sen Bir Çocuksun Tomurcuk Tomurcuk Gözleri Boncuk Boncuk Yaşıtım Değilsin Sen Sevimli Tatlı Çocuk Canımın Cananısın Ömrümün Fermanısın Aşın Yaşı Sorulmaz Sen Benim Belalımsın Tomurcuk Tomurcuk Gözleri Boncuk Boncuk Yaşıtım Değilsin Sen Sevimli Tatlı Çocuk
Murat Yıldız - Tomurcuk 03:28
Murat Yıldız - Tomurcuk 339 izlenme - 7 yıl önce
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı (Peçetelik) 15:53
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı (Peçetelik) 245 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da sizlere kurdeleden tomurcuk gül ve bu gülün peçetelik olarak kullanılmasını göstereceğim.
Nur Ertürk - Tomurcuk 03:58
Nur Ertürk - Tomurcuk 280 izlenme - 7 yıl önce
berfo sevgi  savaş öztürk 05:30
berfo sevgi savaş öztürk 352 izlenme - 7 yıl önce
Tomurcuk 01:06
Tomurcuk 348 izlenme - 9 yıl önce etkinler devam ediyor
yasaklım sevgi  savaş öztürk 03:46
yasaklım sevgi savaş öztürk 252 izlenme - 6 yıl önce
Tomurcuklar Gezide 02:49
Tomurcuklar Gezide 326 izlenme - 9 yıl önce esenler tomurcuk dershanesi öğrencileri aralık ayında bilim müzesi -darüleceze- ve harbiye askeri müzeyi ziyaret ettiler.
Trt'nin Siyah Beyaz Günlerinden : Tek Kanal Olduğu Dönemlerinden Programlarla Geliyoruz! 01:04
Trt'nin Siyah Beyaz Günlerinden : Tek Kanal Olduğu Dönemlerinden Programlarla Geliyoruz! 535 izlenme - 6 yıl önce Görüntülerle Hem Anıları Canlandırıp, Hem De 1970'li, 80'li Yılların Türkiyesi'ne Ayna Tutuyoruz... 80'lerin İlgiyle İzlenen Dizisi "şüpheli Şemsettin" ... 1...
Annenin Vurduğu Yerde Gül Biter 00:34
Annenin Vurduğu Yerde Gül Biter 190 izlenme - 3 yıl önce Kırk yılda bir keyiflenmiş şarkı söyleyen annemizin yanında abuk sabuk hareketler yapan ergenimizin sonu beklendik şekilde olacaktır. Annenin vurduğu yerde gül biter ve dayak cenneten çıkmadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41242/webcam039in-cocuklar-uzerindeki-etkisi
Bütün Kış Dallarımda Tomurcuklar Var... 04:19
Bütün Kış Dallarımda Tomurcuklar Var... 226 izlenme - 6 yıl önce Bütün Kış Dallarımda Tomurcuklar Var...
Kibariye  -  Tomurcuk 05:11
Kibariye - Tomurcuk 54 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Müzik Yapım.
Yücel Öner - Tomurcuk 03:37
Yücel Öner - Tomurcuk 150 izlenme - 7 yıl önce
Arif Susam - Tomurcuk 02:39
Arif Susam - Tomurcuk 123 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Beni Düşün Çıkış Tarihi: 01.05.1991 Arabesk Şarkı Sözleri: Küçüksün küçücüksün açmamış tomurcuksun Sevda senin neyine daha sen bir çocuksun Tomurcuk tomurcuk gözleri boncuk boncuk Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk Gözlerime dalmışsın aşktan nasip almışsın Ya ben erken doğmuşum ya sen geç kalmışsın Tomurcuk tomurcuk gözleri boncuk boncuk Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk Canımsın cananımsın ömrümün fermanısın Aşkın yaşı sorulmaz sen benim belalımsın.
Tomurcuk Eğitim Kurumları 02:41
Tomurcuk Eğitim Kurumları 62 izlenme - 8 yıl önce