Hoşgeldiniz!

tomurcuk

Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 15:36
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 94.224 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da kurdeleden tomurcuk gül yapımını anlatıyoruz.Yapım tekniği olarak çok farklı bir teknik kullanılıyor.Önce katlamalar sonra teğel alma yapılıyor sonrasında ise silikon yardımı ile yapıştırmaya geçiliyor.
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 05:20
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 12.495 izlenme - 6 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 03:32
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 14.245 izlenme - 8 yıl önce damara devam
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 03:33
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 6.485 izlenme - 6 yıl önce
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 07:33
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 2.121 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda saten kurdeleden tomurcuk gül yapımını göreceksiniz.
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 03:02
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 2.683 izlenme - 6 yıl önce
Kadın Memesinin Güzelliği - Adnan Oktar 02:29
Kadın Memesinin Güzelliği - Adnan Oktar 2.409 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocanın Kuran'da varolan Nebe Suresi'nin içeriği konusundaki yorumu. Kuran Ayetinde geçen ''göğüsleri yeni tomurcuklanmış, genç ve güzel'' cümlesinin ayıp olmadığını, Allah'ın söylediği bir cümle olduğunu stüdyodakilerle paylaşır. Tomurcuk, filiz falan bilmem de meme gerçekten güzel bencede.
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 03:29
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 1.101 izlenme - 3 yıl önce Küçüksün küçücüksün açmamış tomurcuksun Sevda senin neyine daha sen bir çocuksun Tomurcuk tomurcuk gözleri boncuk boncuk Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk Gözlerime dalmışsın aşktan nasip almışsın Ya ben erken doğmuşum ya sen geç kalmışsın Tomurcuk tomurcuk gözleri boncuk boncuk Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk Canımsın cananımsın ömrümün fermanışın Aşkın yaşı sorulmaz sen benim belalımsın.
Ekin Uzunlar - Ak Tomurcuk 05:07
Ekin Uzunlar - Ak Tomurcuk 2.035 izlenme - 6 yıl önce ekin uzunlar - ak tomurcuk - (alisayar)
Tomurcuk Anaokulu 00:30
Tomurcuk Anaokulu 1.917 izlenme - 9 yıl önce tomurcuk anaokulu yıl sonu etkinlikleri
Tomurcuk Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 19:50
Tomurcuk Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 638 izlenme - 2 yıl önce Örgü ve Türleri Örgü örmek başlı başına bir zevktir. Bunu daha da zevkli hale getirmek ve daha başarılı modeller için örgü kurallarını bilmek gerekir. Basit bir örgüyü örerken bile bilinmesi gereken bazı örgü kuralları ve teknikleri vardır. Standart örgü çeşitlerinden olan düz örgü, haraşo, lastik gibi örgüleri bilmek gerekir. Bir kazağa ya da bluza başlarken en çok kullanılan örgü tipi lastik örgüdür. 1/1 lastik, 2/2 lastik olabileceği gibi modele göre fantazi lastik, pirinç örgü veya haraşo örgüsü kullanmak gerekir. Ayrıca örgüye başlarken, örgünün düzgün olması için, bir kaç sıra başlangıç örgüsü örmek de gerekebilir. Bunu yapmak şart olmamakla beraber, örüldüğü zaman, örgünün daha düzgün durduğu, buruşma ve sarkma olmadığı da gözlenir. Örgü Türleri : Düz Örgü: 1. sıra: Bütün ilmekleri yüz örün. 2. sıra: Bütün ilmekler ters örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı hep tekrarlayın. Tersten Düz Örgü: (Düz örgünün tersidir) 1. sıra:Bütün ilmekleri ters örün. 2. sıra:Bütün ilmekleri yüz örün. Örgü bitimine dek bu iki sırayı tekrarlayın. Haraşo: Gidiş ve dönüş sıraları hep ters örülür. Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna dek gidin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Çift Pirinç Örgüsü: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. ve sonraki sıralarda: Yüz ilmekleri ters, ters ilmekleri yüz örün. Başlangıç Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği yüz örün, ipliği öne alın, 1 ilmeği örmeden tersten alın, ipliği arkaya alın, bu şekilde sıra sonuna dek devam edin. 2. ve sonraki sıralar: Yüz ördüğünüz ilmekleri örmeden tersten alın, örmeden tersten aldığınız ilmekleri yüzden örün. 1/1 Lastik: 1. sıra: 1 ilmeği yüz, 1 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar bunu tekrarlayın. 2. ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. 2/2 Lastik: 1. sıra: 2 ilmeği yüz, 2 ilmeği ters örerek sıra sonuna kadar devam edin. 2. sıra ve sonraki sıralar: İlmekleri oldukları gibi örün. Selanik Örgüsü: 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün. Örgü sonuna dek bu iki sırayı tekrarlayın. Tomurcuk Örgü Modeli, Anlatımı, Yapılışı
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 03:24
İbrahim Tatlıses - Tomurcuk 957 izlenme - 4 yıl önce Sahibi: Eyüp Duymaç
I?brahim Tatlıses - Tomurcuk 03:29
I?brahim Tatlıses - Tomurcuk 929 izlenme - 5 yıl önce
Arif Susam - Tomurcuk 02:39
Arif Susam - Tomurcuk 702 izlenme - 6 yıl önce
Tomurcuk Dershanesi 00:45
Tomurcuk Dershanesi 889 izlenme - 8 yıl önce esenler tomurcuk dershanesi etkinlikleri
Bir Mucizeye Şahit Olacaksınız 02:25
Bir Mucizeye Şahit Olacaksınız 493 izlenme - 4 yıl önce Bir Mucizeye Şahit Olacaksınız.. Tavsiyemdir Sakın Kaçırmayın!
Hüseyin Öksüz - Tomurcuk 02:29
Hüseyin Öksüz - Tomurcuk 476 izlenme - 6 yıl önce
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 05:20
İlhan Şeşen - Tombalak Tomurcuk 498 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Neler Oluyor Bize? Çıkış Tarihi: 12.12.2001 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Ah canım, hanımcığım Tombalak tomurcuğum Can yoldaşım, tosuncuğum vakit geldi Hatırla bir vakitler Aynı şeyleri biz yaptık Senle ben uçtuk uçtuk yaya kaldık Birdenbire olmaz ki böyle Alıştırmak lazım insanı Nereye çocuklar, Aceleniz ne Çocuklar bizi aşacaklar Kuş olup yuvadan uçacaklar Aynı şeyleri yapacaklar Kendi yollarını bulacaklar Yandık hanım Yine yalnız kaldık Bodrum'a mı yerleşsek Çok sıcak olmaz mı Bodrum Ya çıkarsa oralarda tansiyonum Bende kalp var, sende şeker İki yudum rakı canımız çeker İçemeyiz kudururuz mehtap küser Birdenbire olmaz ki böyle Alıştırmak lazım insanı Nereye çocuklar, Aceleniz ne Çocuklar bizi aşacaklar Kuş olup yuvadan uçacaklar Aynı şeyleri yapacaklar Kendi yollarını bulacaklar Yandık hanım, yine yalnız kaldık
Tomurcuk Dershanesi Nurseli İdiz 08:24
Tomurcuk Dershanesi Nurseli İdiz 395 izlenme - 6 yıl önce şampiyonların adresi tpomurcuk dershanesi
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 03:02
Fatih Kısaparmak - Tomurcuk 377 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Cemre Düşünce Çıkış Tarihi: 19.12.1990 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Küçüksün Küçücüksün Açmamış Tomurcuksun Sevda Senin Neyine Daha Sen Bir Çocuksun Tomurcuk Tomurcuk Gözleri Boncuk Boncuk Yaşıtım Değilsin Sen Sevimli Tatlı Çocuk Canımın Cananısın Ömrümün Fermanısın Aşın Yaşı Sorulmaz Sen Benim Belalımsın Tomurcuk Tomurcuk Gözleri Boncuk Boncuk Yaşıtım Değilsin Sen Sevimli Tatlı Çocuk
Özcan Deniz - Tomurcuk 04:24
Özcan Deniz - Tomurcuk 281 izlenme - 5 yıl önce Özcan Deniz Ses Ve Ayrılık Tanıtım Konseri "tomurcuk" 2004
Büzgülü Kurdeleden Tomurcuk Karanfil Yapımı 05:25
Büzgülü Kurdeleden Tomurcuk Karanfil Yapımı 166 izlenme - 2 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 47. videosu büzgülü kurdeleden tomurcuk karanfil yapımı.
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı (Peçetelik) 15:53
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı (Peçetelik) 228 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere kurdeleden tomurcuk gül ve bu gülün peçetelik olarak kullanılmasını göstereceğim.
Murat Yıldız - Tomurcuk 03:28
Murat Yıldız - Tomurcuk 309 izlenme - 6 yıl önce
Fatih Gürpınar - Tomurcuk 05:24
Fatih Gürpınar - Tomurcuk 6 izlenme - 4 hafta önce şarkı sözü : Bülbüllerin ötüşünde Senin aşkın var Allah’ım Şafakların söküşünde Senin aşkın var Allah’ım Tomurcuklu sümbüllerde Yeni uçmuş bülbüllerde Matem dolu gönüllerde Senin aşkın var Allah’ım Sevgi dolu gönüllerde Senin aşkın var Allah’ım Aldığımız her nefeste Senin aşkın var Allah’ım Tomurcuklu sümbüllerde Yeni uçmuş bülbüllerde Matem dolu gönüllerde Senin aşkın var Allah’ım
Nur Ertürk - Tomurcuk 03:58
Nur Ertürk - Tomurcuk 272 izlenme - 6 yıl önce
berfo sevgi  savaş öztürk 05:30
berfo sevgi savaş öztürk 352 izlenme - 6 yıl önce
yasaklım sevgi  savaş öztürk 03:46
yasaklım sevgi savaş öztürk 252 izlenme - 6 yıl önce
Tomurcuk 01:06
Tomurcuk 348 izlenme - 8 yıl önce etkinler devam ediyor
Tomurcuklar Gezide 02:49
Tomurcuklar Gezide 325 izlenme - 8 yıl önce esenler tomurcuk dershanesi öğrencileri aralık ayında bilim müzesi -darüleceze- ve harbiye askeri müzeyi ziyaret ettiler.