Hoşgeldiniz!

Tony Hawk Videoları İzle

Tony Hawk'tan Yerçekimsiz Ortamda Kaykay Şov 03:14
Tony Hawk'tan Yerçekimsiz Ortamda Kaykay Şov 459 izlenme - 9 ay önce Dünyaca ünlü Kaykaycı Tony Hawk, yeteneklerini yer çekimsiz bir ortamda sergiledi.
Dünyanın ilk gerçek uçan kaykayı sürüldü 01:54
Dünyanın ilk gerçek uçan kaykayı sürüldü 575 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en ünlü kaykaycılarından Tony Hawk, ilk gerçek uçan kaykayı test etti. Bilim kurgu filmleriyle beraber adını duymaya başladığımız hoverboard ya da Türkçe ismiyle uçan kaykay gerçek oldu. Hendo Hover, dünyanın ilk 'gerçek' uçan kaykayını tasarladı ve hatta şu an bu proje için Kickstarter'dan fon toplamaya bile başladı. Bunun yanında geçtiğimiz günlerde ise dünyaca ünlü kaykaycı Tony Hawk, bu uçan kaykayı test etti. Yalnızca özel bir zeminde hareket edebilen uçan kaykay, Tony Hawk'un da beğenisini topladı.
Tony Hawk Salvation 01:26
Tony Hawk Salvation 644 izlenme - 8 yıl önce
Tony Hawk Shred Video İncelemesi - Oyungunlugu 24:58
Tony Hawk Shred Video İncelemesi - Oyungunlugu 104 izlenme - 3 yıl önce Tony Hawk Shred Video İncelemesi - OyunGunlugu
Tony Hawk ve Halfpipe İçerisinde 2,5 Kez Dönmek ! 01:51
Tony Hawk ve Halfpipe İçerisinde 2,5 Kez Dönmek ! 60 izlenme - 2 yıl önce Tony Hawk gerçek ismiyle Anthony Frank Hawk dünyaca ünlü meşhur ABD'li kaykaycıdır. Modern Vert tarzında en başarılı ve en etkileyici kaykaycı olarak bilinir. Bir Halfpipe içerisinde yani videoda izlediğiniz yere halfpipe deniyomuş neyse işte orda boylamasına 2,5 kere dönmeyi başaran ilk sporcudur videoda olduğu gibi iyi seyirler ;)
Tony Hawk's Pro Skater 4 - Jenerik - 2002 (AC/DC - TNT) 02:21
Tony Hawk's Pro Skater 4 - Jenerik - 2002 (AC/DC - TNT) 58 izlenme - 2 yıl önce Playstation efsanelerinden biri olan Tony Hawk's Pro Skater serisinin 4. oyununun açılış videosu... bir neslin kaykay alıp hiç bi bok yapamamasına da neden olmuş bir oyundur. (PC, GameBoy Advence, GameCube platformları için de çıkmıştır.) not: Rodney Mullen'lıyım
Dünyanın En İyi Kaykaycısı Tony Hawk'dan Muhteşem Yatay Döngü Hareketi 01:55
Dünyanın En İyi Kaykaycısı Tony Hawk'dan Muhteşem Yatay Döngü Hareketi 29 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın En İyi Kaykaycısı Tony Hawk'dan Muhteşem Yatay Döngü Hareketi Dünyanın en iyi kaykaycısı Tony Hawk'dan kaykayı ile tarihteki muhtemelen ilk olan yatay döngü hareketi.
En İyi Numaralarını Yer Çekimsiz Ortamda Sergiledi 03:16
En İyi Numaralarını Yer Çekimsiz Ortamda Sergiledi 8 izlenme - 9 ay önce Tony Hawk kaykay dünyasının en tanınmış isimlerinden biridir. Hawk, yeteneklerini yer çekimsiz bir ortamda sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En İyi Kaykaycısından Muhteşem Yatay Döngü! 01:55
Dünyanın En İyi Kaykaycısından Muhteşem Yatay Döngü! 9 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en iyi kaykaycısı olarak bilinen Tony Hawk'dan kaykayı ile tarihteki muhtemelen ilk olan yatay döngü hareketini sony action cam sponsorluğunda yapmış bulunmakta.
Tony Hawk Oyunundaki Özel Hareketleri Gerçek Hayatta Yapan Genç 07:20
Tony Hawk Oyunundaki Özel Hareketleri Gerçek Hayatta Yapan Genç 2 izlenme - 5 ay önce Tony Hawk’s Pro Skater 2 birçok kişinin sevdiği ve oynadığı oyunlardan biriydi. Gerek müziği, gerekse oyundaki bazı sıra dışı hareketler olsun zamanında neredeyse bütün oyun severler tarafından beğenilirdi.
Tony Hawk's Shred Session [ios, Android] Gameplay 20:07
Tony Hawk's Shred Session [ios, Android] Gameplay 6 izlenme - 3 yıl önce Tony Hawk's Shred Session [ios, Android] Gameplay
dana whıte ufc 133 video blog day1 06:14
dana whıte ufc 133 video blog day1 11 izlenme - 5 yıl önce