Hoşgeldiniz!

tony parker

NBA'de Dünyanın En Kötü Serbest Atışı Yapıldı 00:17
NBA'de Dünyanın En Kötü Serbest Atışı Yapıldı 6.079 izlenme - 5 yıl önce Tony Parker'ın serbest atışı NBA'de olay oldu. Spurs'un Bulls'la yaptığı maçta serbest atış kullanan Tony Parker, atışa hazırlanırken ayarı tutturamayınca top elinden kayarak 1 metre ötesine düştü. Chicago Bulls'un atışın gerçekleştiğine dair tüm itirazlarına rağmen hakem Parker'ın yeniden atış yapmasına izin verdi. Parker ikinci atışa sayıya çevirdi.
Tony Parker Miami'yi yıktı 00:44
Tony Parker Miami'yi yıktı 1.926 izlenme - 6 yıl önce Tony Parker oyuna LeBron James’in savunmasıyla başladı, daha sonra önüne Mike Miller’ı aldıysa da yine fırsat bulamadı, bu kez Chris Bosh’un karşısına geçti ve bulduğu ilk fırsatta içeriye hareketlendi ancak LeBron James’i arkasında gördü.
Booba Ft. T.parker - Top Of The Game 04:00
Booba Ft. T.parker - Top Of The Game 1.637 izlenme - 11 yıl önce
Tony Parker Feeds Manu Ginobili Through Mehmet Oku 00:30
Tony Parker Feeds Manu Ginobili Through Mehmet Oku 1.117 izlenme - 10 yıl önce
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 00:17
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 701 izlenme - 4 yıl önce San Antonio Spurs'ün Fransızı Tony Parker bir önceki geceki Şikago maçında serbest atış kullanmış ama o an hangi düşüncedeyse top elinden kaymış ya da atmakla atmamak arasında kalmış, öyle bir şey işte.
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 00:17
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 298 izlenme - 4 yıl önce San Antonio Spurs'ün Fransızı Tony Parker bir önceki geceki Şikago maçında serbest atış kullanmış ama o an hangi düşüncedeyse top elinden kaymış ya da atmakla atmamak arasında kalmış, öyle bir şey işte.
Basketbol & Futbol - Tony Parker & Rémi Gaillard 01:36
Basketbol & Futbol - Tony Parker & Rémi Gaillard 146 izlenme - 4 yıl önce NBA San Antonio Spurs süperstarı Tony Parker ve Fransız şakacı ve t op cambazı Rémi Gaillard'ın şut çekişmesini izliyoruz. Rémi Gaillard ve Tony Parker'ın yeteneklerini biliyoruz ama bu videonun gerçek olma ihtimali var mı?
Tony Parker bu işi biliyor! 00:13
Tony Parker bu işi biliyor! 178 izlenme - 3 yıl önce San Antonio Spurs'un tecrübeli yıldızı Tony Parker'ın oturduğu yerden attığı sayı.
 Basketbol & Futbol - Tony Parker & Remi Gaillard 01:36
Basketbol & Futbol - Tony Parker & Remi Gaillard 93 izlenme - 4 yıl önce NBA San Antonio Spurs süperstarı Tony Parker ve Fransız şakacı ve t op cambazı Rémi Gaillard'ın şut çekişmesini izliyoruz.
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 00:26
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 75 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın efsane oyuncusu, NBA'da boy gösteren Tony Parker'ın antrenmanda geri geri attığı mükemmel basketi izliyorsunuz. Çoğuna göre imkansız, çoğuna göre şans ama imkansız denilebilecek bir basketi attığı aşikar. Bu güzel görüntüyü sizinle paylaşmak istedim efendim. İzleyelim..