Hoşgeldiniz!

tony parker

NBA'de Dünyanın En Kötü Serbest Atışı Yapıldı 00:17
NBA'de Dünyanın En Kötü Serbest Atışı Yapıldı 6.073 izlenme - 5 yıl önce Tony Parker'ın serbest atışı NBA'de olay oldu. Spurs'un Bulls'la yaptığı maçta serbest atış kullanan Tony Parker, atışa hazırlanırken ayarı tutturamayınca top elinden kayarak 1 metre ötesine düştü. Chicago Bulls'un atışın gerçekleştiğine dair tüm itirazlarına rağmen hakem Parker'ın yeniden atış yapmasına izin verdi. Parker ikinci atışa sayıya çevirdi.
Tony Parker Miami'yi yıktı 00:44
Tony Parker Miami'yi yıktı 1.924 izlenme - 5 yıl önce Tony Parker oyuna LeBron James’in savunmasıyla başladı, daha sonra önüne Mike Miller’ı aldıysa da yine fırsat bulamadı, bu kez Chris Bosh’un karşısına geçti ve bulduğu ilk fırsatta içeriye hareketlendi ancak LeBron James’i arkasında gördü.
Booba Ft. T.parker - Top Of The Game 04:00
Booba Ft. T.parker - Top Of The Game 1.636 izlenme - 11 yıl önce
Tony Parker Feeds Manu Ginobili Through Mehmet Oku 00:30
Tony Parker Feeds Manu Ginobili Through Mehmet Oku 1.115 izlenme - 10 yıl önce
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 00:17
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 684 izlenme - 3 yıl önce San Antonio Spurs'ün Fransızı Tony Parker bir önceki geceki Şikago maçında serbest atış kullanmış ama o an hangi düşüncedeyse top elinden kaymış ya da atmakla atmamak arasında kalmış, öyle bir şey işte.
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 00:17
Gelmiş Geçmiş En Kötü Serbest Atış - Tony Parker 298 izlenme - 4 yıl önce San Antonio Spurs'ün Fransızı Tony Parker bir önceki geceki Şikago maçında serbest atış kullanmış ama o an hangi düşüncedeyse top elinden kaymış ya da atmakla atmamak arasında kalmış, öyle bir şey işte.
Tony Parker Threads A Pass For A Francisco Elson S 00:20
Tony Parker Threads A Pass For A Francisco Elson S 331 izlenme - 10 yıl önce
Tony Parker bu işi biliyor! 00:13
Tony Parker bu işi biliyor! 178 izlenme - 3 yıl önce San Antonio Spurs'un tecrübeli yıldızı Tony Parker'ın oturduğu yerden attığı sayı.
Basketbol & Futbol - Tony Parker & Rémi Gaillard 01:36
Basketbol & Futbol - Tony Parker & Rémi Gaillard 142 izlenme - 3 yıl önce NBA San Antonio Spurs süperstarı Tony Parker ve Fransız şakacı ve t op cambazı Rémi Gaillard'ın şut çekişmesini izliyoruz. Rémi Gaillard ve Tony Parker'ın yeteneklerini biliyoruz ama bu videonun gerçek olma ihtimali var mı?
 Basketbol & Futbol - Tony Parker & Remi Gaillard 01:36
Basketbol & Futbol - Tony Parker & Remi Gaillard 93 izlenme - 4 yıl önce NBA San Antonio Spurs süperstarı Tony Parker ve Fransız şakacı ve t op cambazı Rémi Gaillard'ın şut çekişmesini izliyoruz.
Tony Parker müthiş bitirdi 01:38
Tony Parker müthiş bitirdi 87 izlenme - 5 yıl önce Tony Parker'dan İnanılmaz Mücadele!
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 00:26
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 73 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın efsane oyuncusu, NBA'da boy gösteren Tony Parker'ın antrenmanda geri geri attığı mükemmel basketi izliyorsunuz. Çoğuna göre imkansız, çoğuna göre şans ama imkansız denilebilecek bir basketi attığı aşikar. Bu güzel görüntüyü sizinle paylaşmak istedim efendim. İzleyelim..
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 00:26
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 55 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın Efsane Oyuncusu, Nba'da Boy Gösteren Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basketi İzliyorsunuz. Çoğuna Göre İmkansız, Çoğuna Göre Şans Ama İmkansız Denilebilecek Bir Basketi Attığı Aşikar. Bu Güzel Görüntüyü Sizinle Paylaşmak İstedim Efendim. İzleyelim..
Parker&Batum işbirliği! 00:19
Parker&Batum işbirliği! 12 izlenme - 3 yıl önce EuroBasket 2015'te Fransız oyuncular Parker ve Batum yaptıkları alley oop'la beğeni topladılar.
San Antonio Spurs'ten Muhteşem Oyun! Baş Döndürdüler... 00:33
San Antonio Spurs'ten Muhteşem Oyun! Baş Döndürdüler... 9 izlenme - 3 yıl önce NBA'de San Antonio Spurs Los Angeles Clippers maçında San Antonio Spurs oyuncuları muhteşem bir oyuna imza attı.
Tony Parker'dan muhteşem bir rekor! 00:33
Tony Parker'dan muhteşem bir rekor! 7 izlenme - 3 yıl önce Fransız oyun kurucu Tony Parker Avrupa Basketbol Şampiyonaları'nda en çok sayı atan basketbolcu oldu.
Parker - Batum alley-oopu salonu coşturdu! 00:22
Parker - Batum alley-oopu salonu coşturdu! 3 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın iki NBA yıldızı Tony Parker ve Nicola Batum salonu coşturmayı başardı.
Gobert, Mareks Mejeris'i potaya gömdü! 00:36
Gobert, Mareks Mejeris'i potaya gömdü! 3 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın Letonya'yı 84-70 yendiği maça Parker&Gobert ikilisinin alley-oop'u damga vurdu.
Tony Parker bu işi biliyor! 00:13
Tony Parker bu işi biliyor! 2 izlenme - 3 yıl önce San Antonio Spurs'un tecrübeli yıldızı Tony Parker'ın oturduğu yerden attığı sayı.
Basketbol: Nba Global Games 2014 - Tony Parker 01:58
Basketbol: Nba Global Games 2014 - Tony Parker 2 izlenme - 4 yıl önce NBA Global Games 2014 kapsamında yapılan maçta Fenerbahçe Ülker'i 96-90 yenen San Antonio Spurs'un yıldız ismi Tony Parker, basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu -
San Antonio'dan geçit yok! 02:03
San Antonio'dan geçit yok! 2 izlenme - 4 yıl önce NBA'de San Antonio Spurs sahasında konuk ettiği Memphis Grizzlies'ı 103-89 mağlup etti. Daha fazlası www.izlesene.com/sporx kanalında sizlerle...