Hoşgeldiniz!

top bizde

Slaven Bilic, Hakan Şükür ve Sergen Yalçın'a karşı! 03:41
Slaven Bilic, Hakan Şükür ve Sergen Yalçın'a karşı! 190.669 izlenme - 5 yıl önce Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in EURO 96'da Sergen Yalçın ve Hakan Şükür'le yaşadığı mücadele ve Sergen Yalçın'ın yorumu Bilic ve Yalçın arasında ilginç diyaloglara sahne oldu.
Sergen Yalçın'dan Müthiş İddia! 01:36
Sergen Yalçın'dan Müthiş İddia! 6.705 izlenme - 5 yıl önce "Ben bu Beşiktaşta oynarım" Top Bizde yorumcusu Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın şuanki durumuna dayanarak enteresan bir açıklamada bulundu.
Sergen Yalçın - Tüpçü 00:20
Sergen Yalçın - Tüpçü 2.968 izlenme - 3 yıl önce Yorumlarıyla hem güldüren hem de düşündüren Sergen abimiz yine yapacağını yapıyor. Not: Söylediğiyle kimi kastettiğini anlayan sunucunun gülüşü dikkate değer.
Sergen Yalçın'ın En Sevindiği Golü 02:00
Sergen Yalçın'ın En Sevindiği Golü 3.196 izlenme - 2 yıl önce Sergen Yalçın'ın "Sergen attı şampiyonluk geldi" anısı. O gol için buyrun: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/110993/sergen-atti-sampiyonluk-geldi-bjk-gs-2003
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 4.013 izlenme - 5 yıl önce Kanaltürk’de yayınlanan ‘Top Bizde’ programının yorumcularından Bilgin Gökberk, yayın sırasında bir Karadeniz fıkrası anlattı. Ancak bu fıkraya ne programın moderatör Bülent Ülgen ne de diğer yorumcu Sergen Yalçın güldü.
Nihat Neden Böyle Twitterlar Attı? - Sergen Yalçın 04:50
Nihat Neden Böyle Twitterlar Attı? - Sergen Yalçın 633 izlenme - 3 yıl önce Top Bizde programında Nihat Kahveci Sergen Yalçın'ın yorumlarını eleştirir nitelikte 'twitterlar' atar ve bunun üzerine Sergen Yalçın Nihat Kahveci'ye programda ateş püskürür.
Abdurrahim Albayrak - Yanlış Programa Bağlanmak 03:00
Abdurrahim Albayrak - Yanlış Programa Bağlanmak 514 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak yanlışlıkla programa bağlandı ve hangi program diyerek telefonu kapattı!
Galatasaray'ın A.dan G.tten Transfer Politikası 01:00
Galatasaray'ın A.dan G.tten Transfer Politikası 286 izlenme - 3 yıl önce Ekranların efsane ismi Bilgin Gökberk Galatasaray'ın Kaka'yı alma ihtimalini daha önce alınan futbolcuların isimlerinden yola çıkarak yüksek gördüğünü ifade eder. işte o isimler: Rüdiger Abramczik Didier Six Falko Götz Nordin Amrabat Torsten Gütschow Vlademir Nikolovski Stevica Kuzmanovski
Top Bizde Programında Küfür Skandalı 01:00
Top Bizde Programında Küfür Skandalı 263 izlenme - 6 yıl önce Top Bizde - Uygun Şartlar Oluşmadan Küfür Etmek (Erman Toroğlu'na Küfür İçerir)
Sergen Yalçın'dan bomba Yanal iddiası! 00:45
Sergen Yalçın'dan bomba Yanal iddiası! 256 izlenme - 5 yıl önce
Top Bizde Programının Yeni Sezon Tanıtım Filmi 01:43
Top Bizde Programının Yeni Sezon Tanıtım Filmi 152 izlenme - 3 yıl önce Kanaltürk'ün sevilen veya sevilmeyen spor programı Top Bizde'nin Sergen Yalçın'lı,Bilgin Gökberk'li ve diğer sunucu adamlı tanıtım filmi.Sergen abimiz yine ayrıcalıklı.
Trip Atan Sunucu - Beni Sevdiğini Hiç Söylemiyorsun 00:24
Trip Atan Sunucu - Beni Sevdiğini Hiç Söylemiyorsun 139 izlenme - 3 yıl önce Top Bizde programında Abdürrahim Albayrak'ın Fatih Terim için kullandığı ''i love you hocam'' cümlesini eleştiren Bilgin Gökberk'in program sunucusu Bülent Ülgen'le girdiği ilginç diyalog.
Fatih Terim 8 Mayıs 2013'de Top Bizde'de 00:48
Fatih Terim 8 Mayıs 2013'de Top Bizde'de 107 izlenme - 5 yıl önce Fatih Terim 8 Mayıs 2013'de Top Bizde'de
Sergen Yalçın Kafan Çalışmıyor Mu Senin 01:44
Sergen Yalçın Kafan Çalışmıyor Mu Senin 98 izlenme - 5 yıl önce Sergen Yalçın Kafan çalışmıyor mu senin
‘Bir takım bu kadar rezil olamaz’ 04:58
‘Bir takım bu kadar rezil olamaz’ 78 izlenme - 4 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan Top Bizde programının yorumcularından Sergen Yalçın, Yunanistan'a yenilerek Euro 2014'e katılma şansını kaybeden Basketbol A Milli takımızı ağır bir dille eleştirdi.
Sergen Yalçın: Ondan futbolcu olmaz! 02:13
Sergen Yalçın: Ondan futbolcu olmaz! 56 izlenme - 5 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan Top Bizde programının yorumcusu Sergen Yalçın, Fenerbahçe - Kayserispor maçı sonrası basın toplantısında konuşan genç futbolcu Salih Dursun'un şok sözlerine karşı, ağır eleştirilerde bulundu.