Hoşgeldiniz!

Top Kontrolü

Top Kontrolünde Çağ Atlamak - Ronaldinho 00:15
Top Kontrolünde Çağ Atlamak - Ronaldinho 4.865 izlenme - 2 yıl önce Efsane futbol sihirbazı Ronaldinho'nun top kontrolünü nasıl sağladığını izliyoruz
Topu Kaba Etiyle Kontrol Eden Saha Görevlisi 00:29
Topu Kaba Etiyle Kontrol Eden Saha Görevlisi 2.441 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor - Beşiktaş maçında bir saha görevlisi abimiz futbol resitali sergilemiş. Gerek top kontrolü gerek topuk pasıyla Beşiktaş'a göz kırpan abimizi. Topu çok estetik bir şekilde kaba etiyle kontrol etme yeteneğiyle taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamıştır.
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 00:26
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolü 1.226 izlenme - 3 yıl önce Futbolda top tekniği çok önemli malumunuz zira top kontrolü de öyle. hava toplarında, yan toplarda, alınan paslarda topun kontrolü hayati öneme sahip gol kaydetmek adına. Bu izleyeceğimiz top kontrolü de gelmiş geçmiş en iyi top kontrolü olmaya aday. Kendinden çok emin kaleye giden topu gerçekten ustalıkla durdurmuş oyuncu, kendi takımının golü anca bu kadar ustaca engellenebilirdi.
Top Kontrolünde Bu Kadar İyi Misiniz? 00:15
Top Kontrolünde Bu Kadar İyi Misiniz? 434 izlenme - 2 yıl önce Futbolda erkekler kadar kadınların da tekniğinin üst seviyede olduğunu bu futbolcu bize adeta kanıtlıyor.
Davutoğlu'ndan Şık Kontrol! 00:07
Davutoğlu'ndan Şık Kontrol! 505 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu Vodafone Arena açılışında Cumhurbaşkanı ile paslaşırken estetik bir kontrole imza attı.
Freestyle Ustası John Farnworth Messi'nin Rekorunu Kırdı 03:36
Freestyle Ustası John Farnworth Messi'nin Rekorunu Kırdı 225 izlenme - 1 yıl önce John Farnworth, Lionel Messi'nin elinde olan "Yüksekten atılan topu kontrol etme" rekorunu kırdı. Freestyle ustası 42 metreden atılan topu birkaç deneme sonrasında kontrol etmeyi başararak, Messi'ye ait 33 metrelik rekoru kırmayı başardı.
Enzo Zidane'dan Harika top Kontrolü 00:19
Enzo Zidane'dan Harika top Kontrolü 208 izlenme - 1 yıl önce Real Madrid tekik direktörü Zinedine Zidane'ın Alaves'te oynayan oğlu Enzo Zidane Instagram paylaştığı videoda harika bir top kontrolüne imzasını attı
Top Kontrolünü En İyi Şekilde Yapan Futbolcular 04:46
Top Kontrolünü En İyi Şekilde Yapan Futbolcular 124 izlenme - 2 yıl önce Futbol topu onların ayaklarında bir başka güzel oluyor. Wrzzer kanalının hazırladığı, videoda top Kontrolleriyle insanı futbola hayran bırakan Zidane, Ronaldo, Messi ve daha fazlası sizlerle. İzliyoruz efendim.
Ronaldinho'dan Harika Top Kontrolü Ve Çalımı 00:35
Ronaldinho'dan Harika Top Kontrolü Ve Çalımı 69 izlenme - 5 yıl önce Ronaldinho'dan Harika Top Kontrolü Ve Çalımı
Zidane & Ronaldinho Controlling The Ball  Class Vs Fancy 04:59
Zidane & Ronaldinho Controlling The Ball Class Vs Fancy 54 izlenme - 5 yıl önce Zizou And Dinho. Two Gods Of Ball Control. If You Like My Work, Become A Fan On Facebook And Follow Me On Twitter: Https://facebook.com/heilrj Https://twitte...
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolleri 02:02
Gelmiş Geçmiş En İyi Top Kontrolleri 14 izlenme - 2 yıl önce Futbol topu onların ayaklarında bir başka güzel oluyor. Bir de yüksek seviyedeki top teknikleri yok mu. Bu futbolcular bu pozisyonlardaki top kontrolleriyle akıllarda kaldılar.
Top Kontrolünde Çıta Everestinde Üstünde 00:29
Top Kontrolünde Çıta Everestinde Üstünde 14 izlenme - 2 yıl önce Halı sahada deneyebilirsiniz. Kadın futbolcunun yeteneği göz kamaştırıyor.