Hoşgeldiniz!

Top Oynamak Videoları İzle

Baban Pompacı mı? 01:26
Baban Pompacı mı? 6.058 izlenme - 2 yıl önce Bir adet Aydemir Akbaş bir adet de feri cansel ablamızı bulunduran kendin pişir kendin ye filminden bir kesit.Şu sinek gibi adam da ne gacılar götürdü film ayağına.
Top Oynamayı Öğrenen Hindi 01:40
Top Oynamayı Öğrenen Hindi 6.499 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da top oynamayı öğrenen hindi, bu akşam kesilmekten kurtuldu. Azerbaycan'ın Kazah ilçesine bağlı Ferehli köyünde yaşayan Ali Hasanov'un topla oynamayı öğrenen hindisi, köyün ilgi odağı oldu. Kendisine atılan topu maharetle durdurarak şut atan hindi, kabiliyetiyle parmak ısırtıyor.
Seksi Futbol Turnuvası - Almanya 04:04
Seksi Futbol Turnuvası - Almanya 1.601 izlenme - 2 yıl önce Seks ve Futbol, ikisi de çok satan sattıran olaylar. Almanya'da 2012 de gerçekleşen etkinlikte Sexy Soccer adı altında birlikte sunulmuş. Vücut boyama (body painting) ile forma giydirilen hanım ablalar kum sahada kıyasıya kapıştırılmış.
Podolski, Maracana'da Oğlu İle Top Oynadı! 00:52
Podolski, Maracana'da Oğlu İle Top Oynadı! 1.039 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'nın Ünlü Maracana Stadı'nda Oynanan Almanya- Arjantin Dünya Kupası Finalinin Ardından Alman Futbolcu Lukas Podolski Oğluyla Bir Süre Top Oynadı.
Top Oynarken Sürekli Donu Düşen Çocuk 00:36
Top Oynarken Sürekli Donu Düşen Çocuk 924 izlenme - 3 yıl önce Top Oynarken Sürekli Donu Düşen Çocuk
Rakibin Ümüğüne Çöküp Öldürmeye Çalışmak 00:41
Rakibin Ümüğüne Çöküp Öldürmeye Çalışmak 266 izlenme - 2 yıl önce Sanırım Amerikan futbolunun kasksız korumasız türü. Cahilliğime verin tam olarak ney bende bilmiyorum. rakip takımın oyuncusu bildiğin adamı öldürmeye teşebbüs ediyor.
Donu Düşük 00:36
Donu Düşük 146 izlenme - 2 yıl önce Donu düşe düşe top oynadı
Top oynamayı öğrenen hindi, yılbaşında kesilmekten kurtuldu 01:40
Top oynamayı öğrenen hindi, yılbaşında kesilmekten kurtuldu 130 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da top oynamayı öğrenen hindi, bu akşam kesilmekten kurtuldu.
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Futbol Günleri 00:49
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Futbol Günleri 123 izlenme - 2 yıl önce Evden kolsuz beyaz atletlerini getirerek adeta takım formasyonu oluşturan daha yaşlı veteranlar ve nispeten genç olan karşıdaki takım kozlarını biraz garip bir yerde paylaşıyorlar.Tabi ki , Fatih Sultan Mehmet Köprüsü siz neresi sanmıştınız?
Tavuk Yumurtasıyla Top Oynayan Köpek 01:07
Tavuk Yumurtasıyla Top Oynayan Köpek 91 izlenme - 3 yıl önce Önüne atılan çiğ tavuk yumurtasıyla top koşturan köpek.Kırmadan oynaması büyük başarı ))
Kendi Kendine Top Oynayan Köpek 02:06
Kendi Kendine Top Oynayan Köpek 72 izlenme - 2 yıl önce Kendi Kendine Top Oynayan Köpek
Köpekler İçin Koş Topu Getir Robotu 01:24
Köpekler İçin Koş Topu Getir Robotu 64 izlenme - 2 yıl önce Sanırım tembel köpek sahipleri için yapılmış olan bu robot sayesinde köpeği dışarı çıkarıp onunla oyun oynama derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Köpek evde 7/24 kendi kendine top getirip götürüyor.
Top Oynayan Filler! 01:07
Top Oynayan Filler! 60 izlenme - 3 yıl önce Cute Baby Elephants Play Football With Keepers In Orphanage
golden jessie  macka parki'nda 01:03
golden jessie macka parki'nda 168 izlenme - 6 yıl önce golden retriever jessie macka parki'nda top oynuyor
Koy Orta Sahaya Oynasın! 00:50
Koy Orta Sahaya Oynasın! 16 izlenme - 9 ay önce Sokakta birkaç genç ile beraber top oynayan nine izleyenleri hayrete düşürdü.
Bu Aslanın En Sevdiği Şey Futbol! 01:14
Bu Aslanın En Sevdiği Şey Futbol! 32 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir alanda kısılı kaldığı için çok sıkılan aslanın önüne bir futbol topu atıldığında her şey tersine dönüyor!
köpekle top oynamak 00:07
köpekle top oynamak 93 izlenme - 8 yıl önce zavallı köpecik
Aslanlarla Top Oynayan Adamın Cesareti 02:49
Aslanlarla Top Oynayan Adamın Cesareti 30 izlenme - 3 yıl önce aslanlarla birlikte takılan yürek yemiş adam
Sınıfta Top Oynar Gibi Yapmak 00:10
Sınıfta Top Oynar Gibi Yapmak 34 izlenme - 2 yıl önce bir grup liseli okulda kendi aralarında hayal gücünü geliştirerek maç yapıyorlar...Kapıya gol atarak arkadaşları arasında golll tezahüratları geliyor.. Tam o sırada sınıfa öğretmenleri girer :)
 Rakibin Ümüğüne Çöküp Öldürmeye Çalışmak 00:41
Rakibin Ümüğüne Çöküp Öldürmeye Çalışmak 15 izlenme - 3 yıl önce Sanırım Amerikan futbolunun kasksız korumasız türü. Cahilliğime verin tam olarak ney bende bilmiyorum. rakip takımın oyuncusu bildiğin adamı öldürmeye teşebbüs ediyor.