Hoşgeldiniz!

Top Sürme

David Beckham'la Düzgün Top Sürme Dersi 03:27
David Beckham'la Düzgün Top Sürme Dersi 1.523 izlenme - 4 yıl önce ingiliz futbolunun efsane ismi David Beckham, bir etkinlik için kamera karşına geçti ve genç futbolcu adaylarıyla bir araya geldi.
Ronaldo'nun Oğlu Junior'un Top Sürme ve Çalım Yeteneği 02:06
Ronaldo'nun Oğlu Junior'un Top Sürme ve Çalım Yeteneği 124 izlenme - 9 ay önce Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo'nun oğlu Junior, top sürmeve çalımlarıyla babasını aratmıyor. Top sürme ve çalım yeteneğiyle göz dolduran ufaklığın Wrzzer kanalı tarafından hazırlanan görüntüleri sizlerle.
Lionel Messi'nin Topla Dansı 26:10
Lionel Messi'nin Topla Dansı 165 izlenme - 4 yıl önce Lionel Mess Kralı II top Sürme YENİ VERSİYON
Andres Iniesta Top Sürme Büyücü 08:29
Andres Iniesta Top Sürme Büyücü 122 izlenme - 4 yıl önce Top Sürme Büyücü
David Beckham'dan Düzgün Top Sürme Dersi 02:59
David Beckham'dan Düzgün Top Sürme Dersi 96 izlenme - 4 yıl önce İngiliz Futbolunun Efsane İsmi David Beckham, Bir Etkinlik İçin Kamera Karşına Geçti Ve Genç Futbolcu Adaylarıyla Bir Araya Geldi.
Nike Pro Basketbol Top Sürme 01:06
Nike Pro Basketbol Top Sürme 83 izlenme - 4 yıl önce Karşınızda Yetenekler
En İyi 20 Top Sürme 05:30
En İyi 20 Top Sürme 25 izlenme - 1 yıl önce İzlerken insanı heyecandan yerinde duramayacak hale getiren ve sonucunda gol beklerken hayal kırıklığına uğradığımız top sürmeleri WeSpeakFootball tarafından derlendi.
New York Red Bulls Futbolcularından Sıra Dışı Antreman 00:21
New York Red Bulls Futbolcularından Sıra Dışı Antreman 3 izlenme - 4 ay önce Amerika Birleşik Devletleri Futbol Ligi (MLS) ekiplerinden New York Red Bulls futbol takımının sıra dışı top sürme antrenmanını izliyoruz efendim.
İzlemesi Aşırı Keyifli En İyi 20 Top Sürme 05:30
İzlemesi Aşırı Keyifli En İyi 20 Top Sürme 7 izlenme - 1 yıl önce İzlerken insanı heyecandan yerinde duramayacak hale getiren ve sonucunda gol beklerken hayal kırıklığına uğradığımız top sürmeleri WeSpeakFootball tarafından derlendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."