Hoşgeldiniz!

topaç

Beyblade Savaşı Yapan Çocuk 04:22
Beyblade Savaşı Yapan Çocuk 117.019 izlenme - 6 yıl önce Evinin bahçesinde beyblade oyuncaklarıyla oynayan çocuk
dört araba araba top topaç kukla piramit 02:41
dört araba araba top topaç kukla piramit 20.125 izlenme - 2 yıl önce Bir pazar sabahı bir tren gelip bir şehrin en güzel köşesine en güzel varlıkların eğlenti gereçlerini toplar. Nedir ki en güzel varlıkları şehrin? Tabi ki öocuklardır deyiveresi var insanın. Elbette öyle. Bir şehir düşünün çocuksuz. Bir çocuk düşünün şehirsiz. Çocuklar şehirsiz olabilir. Ama şehirler öocuksuz asla olamaz. Şehirimize gelen tren toplasın tüm oyuncaklarımızı biz onu takip ederiz sonuna dek. Neden? Çünkü oyuncaklarla yaratırız dünyayı. Bize en çok yardımcı olan gereçtir onlar.Bizi geliştirirler ve dünyayı değiştirmemize yardımcı olurlar. Esasında sizlerde biliyorsunuz oyuncakların faydalarını.Sadece siz küçüklüğünüzü oyuncaklarla yaşayamadınız bütün kısıtlama sebebiniz bu. Bırakın bizi özgür koşalım trenler ardında kovalayalım arabaları topları,ayıcıkları topaç ları.sonra bir pazıla koyalım yaratalım dünyalarımızı..Oyuncaklarla yaratacağız biz bu dünyayı. Bebetürk bizim önderimiz . oyuncaklar gereçlerimiz. DÖRT ARABANIN GÖSTERİSİNE HOŞGELDİNİZ. TRENTREN RAYLARINI GÖRÜYORMUSUNUZ. ŞİMDİ BURAYA BİR TREN GELECEK İŞTE GELDİİİ TREN PAZIL OYUNCAKLARI TOPLAYACAK. U ARABA . TOP TOPAÇ,AYICIK -TREEEN PİİRAMİDİ UNUTTUN DÖRT ARABA İSE PAZIL TABLASINI GETİRDİ HAYDİ OYUNCAKLARI DOĞRU BOŞLUĞA YERLEŞTİRELİM. ARABA TOOOP TOPAAAÇ AYICIIIK PEKİ İKİ PARÇAOYUNCAĞIMIZ NEREDE İŞTE TAKTÖR PİRAMİDİ ALMAYA GELDİİ PİRAMİT PEKİ BU SON BOŞLUĞA HANGİ PARÇA GELMELİ. BUNLARDAN HANGİSİ KUKLA BİR BAKALIM BOŞLUĞA UYGUN MU. MÜKEMMEL ARTIIIIK BÜTÜ OYUNCAKLAR YERİNDE.
Topaç Çevirme Ustaları 02:32
Topaç Çevirme Ustaları 2.307 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun topaçları Tayvanlı amcalarımızın elinde tekrardan hayat bulmuş. Kesin ip var şakalarına kapalıdır.
Topaç Ustaları! 02:31
Topaç Ustaları! 1.745 izlenme - 2 yıl önce Çin mi, Japon ya mı bilmiyorum ama; adamlar oldukça başarılı!
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 08:23
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 2.162 izlenme - 2 yıl önce Malum abimiz bu seferki macerasında daha kolay ateş yakabilmek için benim "ateş topacı" ismini verdiğim bir alet yapıyor. Sonra bir de aynı mantıkla çalışan bir matkap yapıyor ve bu matkabı kullanarak ateş topacını daha da geliştiriyor. İzlemesi çok zevkli, helal olsun sana koca yürekli doğa adam! Abimizin YouTube kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA
Havada Dönen Topaç 01:25
Havada Dönen Topaç 1.608 izlenme - 2 yıl önce Havada Dönen Topaç Dumanla doldurulan baloncuğun içinde havada dönen topaç. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Arif Topaç 04:51
Arif Topaç 3.100 izlenme - 6 yıl önce Arif topaç
Topaç çevirme 01:06
Topaç çevirme 1.019 izlenme - 2 yıl önce bu videomda büyüklerin hasretle, küçüklerin ilgiyle izleyecekleri bir olay göreceksiniz. TOPAÇ ÇEVİRME. herkese iyi seyirler. Videoların devamı için abone olmayı unutmayın...
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 02:48
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 1.073 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden değişik atma şekilleriyle bir dönemi kasıp kavuran topaç ( fırıldak) karşılaşmalarının heyecanını herkes az çok bilir. Ring olarak kullanılacak bir tepsi bulunur ve 2 oyuncuda aynı anda topaçlarını atarlar. Beyblade'in etkisinde kalıp "hadi dragoooon!" diye fırlattığımız o günler. Sonrasında beyblade'in o aklımızı alan oyuncağı çıksada zengin oyuncağı olarak yerini almıştı. Zaten topaç yarışlarına beyblade ile giren mahallenin zengin piçlerinin beybladeleri yediği darbelerle kırılırdı. Eminim ki aranızda topacı fırlattıktan sonra yerden alıp elinde döndürebilecek ustalar vardır.
Topaç, Bir Başarı Öyküsü - Kısa Film 14:08
Topaç, Bir Başarı Öyküsü - Kısa Film 449 izlenme - 3 yıl önce Beydağlı genç yönetmen Mehmet Genç'in geçtiğimiz yıl çektiği kısa film "Topaç-Bir Başarı Öyküsü" adlı film, Türkiye Çocuk Vakfı tarafından düzenlenen I. Türkiye Çocuk Hakları Kongresi çerçevesinde düzenlenen etkinliklerde gösterildi. Sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde gerçekleştirilen 1. Türkiye Çocuk Hakları Kongresi'nde gösterildiğini belirten Mehmet Genç; "1. Türkiye Çocuk Hakları Kongresi çerçevesinde düzenlenen Hakları Çalınmış Çocuklar Kısa Film Yarışması'nda finale kalarak dikkatleri üzerine çeken filmimiz bunun ışında daha birçok projede gösterilecek. Topaç, kongre öncesi ve sonrasında proje teması bağlamında izleyiciyle buluşacak. Ulusal televizyonlarda vakfın faaliyetleri adı altında özel yayınlarda, İstanbul Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlik programı için yapılacak kısa film seçimlerinde Topaç filmine yer verilecek" dedi. Bilinç ve duyarlılık oluşturmaya yönelik kısa film etkinlikleri programlarında gösterilmek üzere Çocuk Vakfı'na gösterim hakkını verdiğini belirten Mehmet Genç, filmin geçtiğimiz günlerde İstanbul'da 4.'sü düzenlenen Kristal Klaket Uluslararası Kısa Film Yarışması'na finale kaldığını ve oyuncularla birlikte festivale katıldıklarını belirtti. Ödemiş'in Birgi beldesinde çekilen film, çocuk felci geçirmiş bir çocuğun başarıyı tatması ve mezun olduğu okula müdür olmasını anlatan bir öyküyü konu alıyordu. (aslında topaç videosu ararken bu filme rastgeldiğim çok da güzel oldu... umarım izleyenler de çocukluğunu ve topacını hatırlar)
Sürpriz Yumurta Açma - Mavi Topaç 00:36
Sürpriz Yumurta Açma - Mavi Topaç 961 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/surprizyumurta kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
dombilime :)) 02:36
dombilime :)) 2.095 izlenme - 9 yıl önce niran ünsal nasip değilmiş..
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 00:24
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 683 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar böyle bir araba çalıştırma gördünüz mü? Bu videoyu izleyin belki bir gün aynı durumda kalabilirsiniz! Bu tekniği kısaca topaç yöntemi olarak tanımlayabiliriz.
60'ların Beyblade'i 01:18
60'ların Beyblade'i 674 izlenme - 6 yıl önce 60'ların Beyblade'i
Topaç - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 24:35
Topaç - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 67 izlenme - 4 ay önce Sarı, dilleri eğirerek plakaları döndürebilir, ancak nesneleri döndürmek için kontrol edilemeyecek bir dürtü geliştirir. ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, fırtına boşaltması altında yaşayan iki garip Larva, dış dünyadan yeraltı evrene düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki kıvrımlı arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir mazeret. Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısıyla dünyayı görün ve dünyanın böyle küçük arkadaşlar için tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu deneyin. ? SEZON 2 - KONUT? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli olan Kırmızı ve Sarı çöp eski bir evde, büyük şehirdeki yüksek katlı binalar arasında sıkışmış. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikiliye daha fazla gülmek demektir. Bazen kavga ederler. Bazen birlikte kendilerini belada buluyorlar. İki sevimli ve komik larva hikayesi. ? SEZON 3 - YENİ YORK? Şimdi New York City. Şehri keşfederken Red and Yellow'un inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekli yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecanlı hayat hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı, karanlık, şaşkın şaşkın sarı renkte bir larva ve bir de antenli. Sarı daima Kırmızı tarafından istismar edilir, ancak bu asla dostluğunu tehlikeye atmaz. Her ne kadar genellikle Red'e itaat ederse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı? Kırmızı, çoğunlukla ateşli ve açgözlü kırmızı renkli larvandır. Özelliği Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. Her zaman sarıyı gösteriyor ve Sarı kötüye kullanıyor, fakat sık sık kendine zarar vermeyi bırakıyor. ? Mor mu? Violet büyük boy bir hayalet sümüktür. Bazen alt yarıları yere gömülmüş olarak gösterilir. Tehdit edildiğinde, bütün vücudu ve kükrüklerini ortaya çıkarır. ? Brown mu? Brown kılık toplayan salak bir gübre böceği. Ona göre, poop yemeğidir ya da hazinesi. Diğer böceklerin kıymetli kıçına dokunduğunda nefret ediyor. Sağ yanağında uzun saç telleri var. ? Siyah ? Siyah, büyük bir gücü olan ve genellikle bir kozaya (ki delme torbası olarak kullandığı) atan bir boynuzlu atlas böceği. Agresif ve onunla karışık olduğunu düşündüğü kişileri döver. "Merhaba, Siyah" da böcek zırhı takan bir sümüklü olduğu ortaya çıktı. ? Gökkuşağı mu? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğunun içindeyken, hareketi yavaş, ancak bunun altında insan benzeri bir vücuda sahip ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe iki anteni olan pembe bir larva. Tek tekrarlayan kadın karakter. Sarıyı sever ama Kırmızı onu sever. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç gizliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Müşfik Kenter - Top ile Topaç 03:26
Müşfik Kenter - Top ile Topaç 298 izlenme - 3 yıl önce Kadife sesli Müşfik babanın sesinden çocuklar için hazırlanmış masal dinletisi albümünden enfes bir masal. Seni arkadaş olarak görüyorum diyen hoşlanılan dişi kişinin nasıl da geri vites yaptığını gözler önüne seriyor. Bir yumruk gibi bir balyoz gibi.
Topaç Nuri 00:07
Topaç Nuri 363 izlenme - 4 yıl önce Topaç Nuri
Cin Ali'nin Topacı 00:23
Cin Ali'nin Topacı 351 izlenme - 3 yıl önce Belli bir yaşın üstündeki herkesin bildiği en basit oyuncaklardan bir tanesi de 'topaç'tır. Çöp adam Cin Ali'nin maceralarının neredeyse hemen hemen hepsinde bir 'sahne'de mutlaka bir topaç görünürdü. Bu oyuncakla oynamak için, ya ipi çevresine sarar sonra da yere fırlatır dönmesini sağlarsınız ya da biraz gelişmiş tiplerinde, tepesindeki zımbırtıyı kurup da bıraktığınız zaman topaç yerde kendi çevresinde dönmeye başlar. Videodaki arkadaş da bu mantıktan yola çıkarak, kendi köpeğini kurup yere bırakıyor ve 'fırdöndü' haline gelmesine de hep birlikte şahitlik ediyoruz. Hayvan Hakları Derneği bu videoyu görüp de site yönetiminden kaldırmasını isteyene kadar seyrettiniz seyrettiniz, sonra bir daha bulamazsınız önceden söylemiş olayım.
Seçkin Topaç 03:36
Seçkin Topaç 316 izlenme - 7 yıl önce ablama ve tüm ablalara itafen
Topaç Çocuk ) 01:22
Topaç Çocuk ) 543 izlenme - 10 yıl önce
Sazci Yasin 03:15
Sazci Yasin 436 izlenme - 8 yıl önce alo sazci 0545 404 41 38
Süper Nine 01:43
Süper Nine 284 izlenme - 6 yıl önce Topaç ustasısüper nine
Kim Bunlar - Topaç Enişte 02:31
Kim Bunlar - Topaç Enişte 191 izlenme - 3 yıl önce 90lı yıllarda türkü coverları ve beatles imajıyla hafızalara kazınan Kim Bunlar grubunun punk şarkılarla oluşan 2.albümünden bir şarkı efenim.buyrunuz.
Kağıttan Topaç Tutacağı Nasıl yapılır 02:42
Kağıttan Topaç Tutacağı Nasıl yapılır 80 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Kağan Bu gün sizlere Kağıttan Topaç yaptım Yaptım İnşallah bir gün işinize yarar . Abone olmayı unutmayın keyifli seyirler .Uyarı Topacı benim gibi kaçırmayın :)
Aydın - Oyuncak Müzesi'nde Tekrar Çocuk Olan Büyükler 00:43
Aydın - Oyuncak Müzesi'nde Tekrar Çocuk Olan Büyükler 139 izlenme - 3 yıl önce Aydın'da açılan bir müzede eski el yapımı oyuncaklar sergileniyor. Bu oyuncakları gören eski toprak amcalarımız ve dedelerimiz çocukluk yıllarına resmen geri dönüyor. Kimisi topaç çevirirken videonun sonunda da göreceğiniz gibi bir amcamız da tahtadan yapılmış at üzerinde resmen dört nala gidiyor.
Topaçla Oynadık. Eski Oyuncaklarımızdan Topaç Bulduk ve Çevirmeyi Denedik, Eğlenceli Çocuk Videosu 10:17
Topaçla Oynadık. Eski Oyuncaklarımızdan Topaç Bulduk ve Çevirmeyi Denedik, Eğlenceli Çocuk Videosu 36 izlenme - 10 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Fıle 04:51
Fıle 124 izlenme - 6 yıl önce arif topaç
Eski Parkta Oynadık Dev Topaç ile Yarışma Yaptık, Eğlenceli Çocuk Videosu 12:55
Eski Parkta Oynadık Dev Topaç ile Yarışma Yaptık, Eğlenceli Çocuk Videosu 34 izlenme - 10 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Saraycıklı_genc 02:13
Saraycıklı_genc 204 izlenme - 9 yıl önce saraycıklı
Emirhan 01:19
Emirhan 168 izlenme - 10 yıl önce emirhan topaç