Hoşgeldiniz!

topaç

Beyblade Savaşı Yapan Çocuk 04:22
Beyblade Savaşı Yapan Çocuk 116.498 izlenme - 6 yıl önce Evinin bahçesinde beyblade oyuncaklarıyla oynayan çocuk
dört araba araba top topaç kukla piramit 02:41
dört araba araba top topaç kukla piramit 18.363 izlenme - 2 yıl önce Bir pazar sabahı bir tren gelip bir şehrin en güzel köşesine en güzel varlıkların eğlenti gereçlerini toplar. Nedir ki en güzel varlıkları şehrin? Tabi ki öocuklardır deyiveresi var insanın. Elbette öyle. Bir şehir düşünün çocuksuz. Bir çocuk düşünün şehirsiz. Çocuklar şehirsiz olabilir. Ama şehirler öocuksuz asla olamaz. Şehirimize gelen tren toplasın tüm oyuncaklarımızı biz onu takip ederiz sonuna dek. Neden? Çünkü oyuncaklarla yaratırız dünyayı. Bize en çok yardımcı olan gereçtir onlar.Bizi geliştirirler ve dünyayı değiştirmemize yardımcı olurlar. Esasında sizlerde biliyorsunuz oyuncakların faydalarını.Sadece siz küçüklüğünüzü oyuncaklarla yaşayamadınız bütün kısıtlama sebebiniz bu. Bırakın bizi özgür koşalım trenler ardında kovalayalım arabaları topları,ayıcıkları topaç ları.sonra bir pazıla koyalım yaratalım dünyalarımızı..Oyuncaklarla yaratacağız biz bu dünyayı. Bebetürk bizim önderimiz . oyuncaklar gereçlerimiz. DÖRT ARABANIN GÖSTERİSİNE HOŞGELDİNİZ. TRENTREN RAYLARINI GÖRÜYORMUSUNUZ. ŞİMDİ BURAYA BİR TREN GELECEK İŞTE GELDİİİ TREN PAZIL OYUNCAKLARI TOPLAYACAK. U ARABA . TOP TOPAÇ,AYICIK -TREEEN PİİRAMİDİ UNUTTUN DÖRT ARABA İSE PAZIL TABLASINI GETİRDİ HAYDİ OYUNCAKLARI DOĞRU BOŞLUĞA YERLEŞTİRELİM. ARABA TOOOP TOPAAAÇ AYICIIIK PEKİ İKİ PARÇAOYUNCAĞIMIZ NEREDE İŞTE TAKTÖR PİRAMİDİ ALMAYA GELDİİ PİRAMİT PEKİ BU SON BOŞLUĞA HANGİ PARÇA GELMELİ. BUNLARDAN HANGİSİ KUKLA BİR BAKALIM BOŞLUĞA UYGUN MU. MÜKEMMEL ARTIIIIK BÜTÜ OYUNCAKLAR YERİNDE.
Topaç Çevirme Ustaları 02:32
Topaç Çevirme Ustaları 2.177 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun topaçları Tayvanlı amcalarımızın elinde tekrardan hayat bulmuş. Kesin ip var şakalarına kapalıdır.
Topaç Ustaları! 02:31
Topaç Ustaları! 1.623 izlenme - 1 yıl önce Çin mi, Japon ya mı bilmiyorum ama; adamlar oldukça başarılı!
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 08:23
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 2.105 izlenme - 1 yıl önce Malum abimiz bu seferki macerasında daha kolay ateş yakabilmek için benim "ateş topacı" ismini verdiğim bir alet yapıyor. Sonra bir de aynı mantıkla çalışan bir matkap yapıyor ve bu matkabı kullanarak ateş topacını daha da geliştiriyor. İzlemesi çok zevkli, helal olsun sana koca yürekli doğa adam! Abimizin YouTube kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA
Havada Dönen Topaç 01:25
Havada Dönen Topaç 1.511 izlenme - 1 yıl önce Havada Dönen Topaç Dumanla doldurulan baloncuğun içinde havada dönen topaç. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Arif Topaç 04:51
Arif Topaç 3.082 izlenme - 5 yıl önce Arif topaç
Topaç, Bir Başarı Öyküsü - Kısa Film 14:08
Topaç, Bir Başarı Öyküsü - Kısa Film 367 izlenme - 2 yıl önce Beydağlı genç yönetmen Mehmet Genç'in geçtiğimiz yıl çektiği kısa film "Topaç-Bir Başarı Öyküsü" adlı film, Türkiye Çocuk Vakfı tarafından düzenlenen I. Türkiye Çocuk Hakları Kongresi çerçevesinde düzenlenen etkinliklerde gösterildi. Sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde gerçekleştirilen 1. Türkiye Çocuk Hakları Kongresi'nde gösterildiğini belirten Mehmet Genç; "1. Türkiye Çocuk Hakları Kongresi çerçevesinde düzenlenen Hakları Çalınmış Çocuklar Kısa Film Yarışması'nda finale kalarak dikkatleri üzerine çeken filmimiz bunun ışında daha birçok projede gösterilecek. Topaç, kongre öncesi ve sonrasında proje teması bağlamında izleyiciyle buluşacak. Ulusal televizyonlarda vakfın faaliyetleri adı altında özel yayınlarda, İstanbul Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlik programı için yapılacak kısa film seçimlerinde Topaç filmine yer verilecek" dedi. Bilinç ve duyarlılık oluşturmaya yönelik kısa film etkinlikleri programlarında gösterilmek üzere Çocuk Vakfı'na gösterim hakkını verdiğini belirten Mehmet Genç, filmin geçtiğimiz günlerde İstanbul'da 4.'sü düzenlenen Kristal Klaket Uluslararası Kısa Film Yarışması'na finale kaldığını ve oyuncularla birlikte festivale katıldıklarını belirtti. Ödemiş'in Birgi beldesinde çekilen film, çocuk felci geçirmiş bir çocuğun başarıyı tatması ve mezun olduğu okula müdür olmasını anlatan bir öyküyü konu alıyordu. (aslında topaç videosu ararken bu filme rastgeldiğim çok da güzel oldu... umarım izleyenler de çocukluğunu ve topacını hatırlar)
Topaç çevirme 01:06
Topaç çevirme 609 izlenme - 2 yıl önce bu videomda büyüklerin hasretle, küçüklerin ilgiyle izleyecekleri bir olay göreceksiniz. TOPAÇ ÇEVİRME. herkese iyi seyirler. Videoların devamı için abone olmayı unutmayın...
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 02:48
Topaç ( Fırıldak ) Nasıl Çevrilir 665 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden değişik atma şekilleriyle bir dönemi kasıp kavuran topaç ( fırıldak) karşılaşmalarının heyecanını herkes az çok bilir. Ring olarak kullanılacak bir tepsi bulunur ve 2 oyuncuda aynı anda topaçlarını atarlar. Beyblade'in etkisinde kalıp "hadi dragoooon!" diye fırlattığımız o günler. Sonrasında beyblade'in o aklımızı alan oyuncağı çıksada zengin oyuncağı olarak yerini almıştı. Zaten topaç yarışlarına beyblade ile giren mahallenin zengin piçlerinin beybladeleri yediği darbelerle kırılırdı. Eminim ki aranızda topacı fırlattıktan sonra yerden alıp elinde döndürebilecek ustalar vardır.
Sürpriz Yumurta Açma - Mavi Topaç 00:36
Sürpriz Yumurta Açma - Mavi Topaç 823 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/surprizyumurta kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
dombilime :)) 02:36
dombilime :)) 2.094 izlenme - 9 yıl önce niran ünsal nasip değilmiş..
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 00:24
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 591 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar böyle bir araba çalıştırma gördünüz mü? Bu videoyu izleyin belki bir gün aynı durumda kalabilirsiniz! Bu tekniği kısaca topaç yöntemi olarak tanımlayabiliriz.
60'ların Beyblade'i 01:18
60'ların Beyblade'i 673 izlenme - 5 yıl önce 60'ların Beyblade'i
Müşfik Kenter - Top ile Topaç 03:26
Müşfik Kenter - Top ile Topaç 231 izlenme - 2 yıl önce Kadife sesli Müşfik babanın sesinden çocuklar için hazırlanmış masal dinletisi albümünden enfes bir masal. Seni arkadaş olarak görüyorum diyen hoşlanılan dişi kişinin nasıl da geri vites yaptığını gözler önüne seriyor. Bir yumruk gibi bir balyoz gibi.
Topaç Nuri 00:07
Topaç Nuri 363 izlenme - 3 yıl önce Topaç Nuri
Cin Ali'nin Topacı 00:23
Cin Ali'nin Topacı 340 izlenme - 3 yıl önce Belli bir yaşın üstündeki herkesin bildiği en basit oyuncaklardan bir tanesi de 'topaç'tır. Çöp adam Cin Ali'nin maceralarının neredeyse hemen hemen hepsinde bir 'sahne'de mutlaka bir topaç görünürdü. Bu oyuncakla oynamak için, ya ipi çevresine sarar sonra da yere fırlatır dönmesini sağlarsınız ya da biraz gelişmiş tiplerinde, tepesindeki zımbırtıyı kurup da bıraktığınız zaman topaç yerde kendi çevresinde dönmeye başlar. Videodaki arkadaş da bu mantıktan yola çıkarak, kendi köpeğini kurup yere bırakıyor ve 'fırdöndü' haline gelmesine de hep birlikte şahitlik ediyoruz. Hayvan Hakları Derneği bu videoyu görüp de site yönetiminden kaldırmasını isteyene kadar seyrettiniz seyrettiniz, sonra bir daha bulamazsınız önceden söylemiş olayım.
Seçkin Topaç 03:36
Seçkin Topaç 316 izlenme - 6 yıl önce ablama ve tüm ablalara itafen
Topaç Çocuk ) 01:22
Topaç Çocuk ) 540 izlenme - 9 yıl önce
Sazci Yasin 03:15
Sazci Yasin 433 izlenme - 8 yıl önce alo sazci 0545 404 41 38
Süper Nine 01:43
Süper Nine 279 izlenme - 5 yıl önce Topaç ustasısüper nine
Kağıttan Topaç Tutacağı Nasıl yapılır 02:42
Kağıttan Topaç Tutacağı Nasıl yapılır 78 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Kağan Bu gün sizlere Kağıttan Topaç yaptım Yaptım İnşallah bir gün işinize yarar . Abone olmayı unutmayın keyifli seyirler .Uyarı Topacı benim gibi kaçırmayın :)
Kim Bunlar - Topaç Enişte 02:31
Kim Bunlar - Topaç Enişte 172 izlenme - 2 yıl önce 90lı yıllarda türkü coverları ve beatles imajıyla hafızalara kazınan Kim Bunlar grubunun punk şarkılarla oluşan 2.albümünden bir şarkı efenim.buyrunuz.
Fıle 04:51
Fıle 124 izlenme - 5 yıl önce arif topaç
Aydın - Oyuncak Müzesi'nde Tekrar Çocuk Olan Büyükler 00:43
Aydın - Oyuncak Müzesi'nde Tekrar Çocuk Olan Büyükler 116 izlenme - 2 yıl önce Aydın'da açılan bir müzede eski el yapımı oyuncaklar sergileniyor. Bu oyuncakları gören eski toprak amcalarımız ve dedelerimiz çocukluk yıllarına resmen geri dönüyor. Kimisi topaç çevirirken videonun sonunda da göreceğiniz gibi bir amcamız da tahtadan yapılmış at üzerinde resmen dört nala gidiyor.
Saraycıklı_genc 02:13
Saraycıklı_genc 204 izlenme - 9 yıl önce saraycıklı
Emirhan 01:19
Emirhan 168 izlenme - 9 yıl önce emirhan topaç
Topaç Gibi Dönen Adam 00:29
Topaç Gibi Dönen Adam 51 izlenme - 2 yıl önce İzlerken bile başınız dönecek. Yetenekli adamın baş dönmesi veya başka sağlık sorunları yaşamadan showunu gerçekleştirmesi alkışı hakediyor.
Selçuk Dinçer - Top İle Topaç 03:26
Selçuk Dinçer - Top İle Topaç 113 izlenme - 5 yıl önce
seçkin topaç 01:06
seçkin topaç 45 izlenme - 6 yıl önce dg