Hoşgeldiniz!

tophane

Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 00:43
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 15.134 izlenme - 2 yıl önce Aralarında alacak verecek davası olan fabrika sahibi ve müteahhit arasındaki kavga önce yaralama ardından da yerde yatan yaralının kameralar önünde kafasına sıkmayla son buluyor. Bir imkan olsa da ilk kuru yük gemisine binip Yeni Zelanda'ya İzlanda'ya Guatemala'ya filan kaçıp kurtulsak artık ..
Konser Adem 03:12
Konser Adem 2.696 izlenme - 10 yıl önce adem başdar konseri sen vurdunda ben ölmedim mi? şiirini okuyor ahmet selçuk ilhan süper bir şiir herkez mutlaka izlemeli
Grup Destan - Makber (1999) 03:47
Grup Destan - Makber (1999) 555 izlenme - 2 yıl önce 90'ların sonunda Cilveloy şarkılarıyla çıkış yapmış,Atabarı,Tophane Rıhtımı,Annem,İstanbul ve Ben Ölürsem şarkılarıyla iz bırakmış sevgili Destan grubunun ilk albümlerinde bulunan Makber şarkısının klibidir. 1998 yılının Aralık ayında daha albüm çıkmadan önce Cilveloy şarkısıyla çıkış yapmışlardı.Şarkı çıktığı gibi ilgi görmeyi başarmış ve ekranlarda , radyolarda sıkça gösterilmeye başlamıştı.Albüm yılbaşının olduğu hafta çıkmış ve çıktığı gibi büyük bir satış yakalamıştı.Grubun çizgisi ve başarısı daha da yükseldikçe Ayna grubuna rakip olucak kadar güçlü bir konuma gelmişlerdi.Hatta o zamanlar Ayna grubunu bile listelerde geçip ilk sıralarda yer almıştı.Daha sonradan Şubat 1999'da Hanım Hey şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klip de aynı başarıyı görmüş ve yine aynı çizgide çıkışlarını devam ettirmişlerdir.Daha sonra uzun bir konser turnelerine çıkıp Ağustos 1999'da Gürcistan'da Michael Jackson'ın da katıldığı efsane bir konserde 70.000 kişi önünde büyük ve coşkulu bir konsere imza atmışlardı.Hatta o konserden kayıtları toplayıp Nalına Da Vur şarkısına klip çekmişlerdi.Kısa bir süre sonra da üzücü 17 Ağustos Depremi meydana gelmiş ve grup bir süre kendilerine çekilmişti.İşte bu klip de Destan grubunun kendilerine çekildiği zamanlardan sonra ikinci albümleri yayınlanmadan önce ilk albümlerinden çektikleri son klibidir.Hatta bu klipten kısa bir süre sonra Burak Uçkun gruptan ayrılmış , yerine büyük ve usta virtüöz Gür Akad gruba katılmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Grup Destan - Tophane Rıhtımı (Yeşilçam Şarkıları) 02:57
Grup Destan - Tophane Rıhtımı (Yeşilçam Şarkıları) 295 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Destan grubu, 1998 yılının Aralık ayında daha albüm çıkmadan önce Cilveloy şarkısıyla çıkış yapmışlardı. Şarkı çıktığı gibi ilgi görmeyi başarmış ve ekranlarda,radyolarda sıkça gösterilmeye başlamıştı. Albüm yılbaşının olduğu hafta çıkmış ve çıktığı gibi büyük bir satış yakalamıştı. Grubun çizgisi ve başarısı daha da yükseldikçe Ayna grubuna rakip olucak kadar güçlü bir konuma gelmişlerdi.Hatta o zamanlar Ayna grubunu bile listelerde geçip ilk sıralarda yer almıştı. Daha sonradan Şubat 1999'da Hanım Hey şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klip de aynı başarıyı görmüş ve yine aynı çizgide çıkışlarını devam ettirmişlerdir. Daha sonra uzun bir konser turnelerine çıkıp Ağustos 1999'da Gürcistan'da Michael Jackson'ın da katıldığı efsane bir konserde 70.000 kişi önünde büyük ve coşkulu bir konsere imza atmışlardı. Hatta o konserden kayıtları toplayıp Nalına Da Vur şarkısına klip çekmişlerdi. Kısa bir süre sonra da üzücü 17 Ağustos Depremi meydana gelmiş ve grup bir süre kendilerine çekilmişti.İşte bu klip de Destan grubunun kendilerine çekildiği zamanlardan sonra ikinci albümleri yayınlanmadan önce ilk albümlerinden çektikleri son klibidir. Hatta bu klipten kısa bir süre sonra Burak Uçkun gruptan ayrılmış, yerine büyük ve usta virtüöz Gür Akad gruba katılmıştır. Ardından 2000 yılının Şubat ayında Destan 2 albümü çıkmıştır. İşte bu albümde bulunan ve o dönem çok beğenilmiş ayrıca Yeşilçam Şarkıları'ndan olan sevgili Sadri Alışık'ın da seslendirmiş olduğu efsane Tophane Rıhtımı şarkısıdır. Hatta bu şarkının klibinde Okan Karacan da oynamaktaydı. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Bursa Tanıtım 03:26
Bursa Tanıtım 469 izlenme - 3 yıl önce Bursa Dan Kesitler
Tophane Gençliğinin Çevik Kuvvete Desteği 00:31
Tophane Gençliğinin Çevik Kuvvete Desteği 423 izlenme - 3 yıl önce Çevik Kuvvetin 'Polise uzanan eller kırılsın, çevik kuvvet ve hepiniz Allaha emanet olun' nidaları altında pohpohlandığı anlar.
Destan - Tophane Rıhtımında (2000) 02:53
Destan - Tophane Rıhtımında (2000) 282 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılının sonlarında Cilveloy şarkısıyla büyük çıkış yakalamış, Atabarı,Nalına Da Vur,Hanım Hey ve Karagülüm şarkılarıyla 90'ların sonlarında damgasını vurmuş sevgili Destan grubunun 2000 yılında çıkardığı Destan 2 albümünde bulunan Tophane Rıhtımında şarkısının klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yoq Böle Bişi :))) 00:39
Yoq Böle Bişi :))) 602 izlenme - 9 yıl önce bursa tophane eml lisesi öğrencilerinden şık hareketler :d
döküm metalurji tophane lisesi bursa by erolkopuz 08:25
döküm metalurji tophane lisesi bursa by erolkopuz 507 izlenme - 6 yıl önce
Gaye Su Akyol - Tophane Rıhtım Stüdyosu 35:55
Gaye Su Akyol - Tophane Rıhtım Stüdyosu 206 izlenme - 3 yıl önce Gaye Su Akyol - Tophane Rıhtım Stüdyosu
Tenefüste Sınıfın Hali 01:00
Tenefüste Sınıfın Hali 485 izlenme - 9 yıl önce 9/o teneefüste
bizim gençler :))) 00:36
bizim gençler :))) 435 izlenme - 9 yıl önce bursa tophane öğrencileri bir arada eğlence burda... ;)
Gaye Su Akyol - Pink Floyd'un Dediği Gibi 04:30
Gaye Su Akyol - Pink Floyd'un Dediği Gibi 131 izlenme - 1 yıl önce Nevi şahsına münhasır şarkıcımız Gaye Su Akyol, Pink Floyd'a selam mı çakıyor, yoksa hepimize birden mi bilemedim ama saykodelik tınılarla alaturka vokalin buluşması ve uzay kafası sözleriyle kafa açan bir şarkıya imza attığı muhakkak. Evet böyle şarkıya böyle açıklama. Uzay kafası kocaman Bombardıman Beni sakladığı o küçük gezegen Darmaduman Yakıyor güneşimi yakıyor Keskin bıçaktan korkmuyor Bi şato yapıyor içime ah Benden bile izin almıyor Pink Floyd'un dediği gibi Bir başka tuğla duvarda Pink Floyd'un dediği gibi Keşke sen de burda olsaydın
Can Tophane 03:30
Can Tophane 377 izlenme - 9 yıl önce aşk İşte böyle bir Şey
9/o Sınıfı Hakan Hocanın Dersi 00:09
9/o Sınıfı Hakan Hocanın Dersi 386 izlenme - 9 yıl önce dersde ne hocayı takıyoz ne bişi hoca ders anlatıyo biz ne yapmıyozki :d
Sadri Alışık'la Müzik Keyfi (30 Dk) 29:59
Sadri Alışık'la Müzik Keyfi (30 Dk) 169 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının büyük ustalarından sevgili Sadri Alışık'ın filmlerinde ya da kayıtlarda bulunan söylediği şarkılardan oluşan 30 dakikalık müzik keyfidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve sizleri 30 dakika Sadri Alışık'ın seslendirdiği bu güzel şarkılarla baş başa bırakmak istedim. İyi nostaljiler.
Destan - Aşk Böyledir (90'lar) 03:07
Destan - Aşk Böyledir (90'lar) 167 izlenme - 2 yıl önce 90'ların sonunda Cilveloy şarkılarıyla çıkış yapmış,Atabarı,Tophane Rıhtımı,Annem,İstanbul ve Ben Ölürsem şarkılarıyla iz bırakmış sevgili Destan grubunun ilk albümlerinde bulunan Makber şarkısının klibidir. 1998 yılının Aralık ayında daha albüm çıkmadan önce Cilveloy şarkısıyla çıkış yapmışlardı.Şarkı çıktığı gibi ilgi görmeyi başarmış ve ekranlarda , radyolarda sıkça gösterilmeye başlamıştı.Albüm yılbaşının olduğu hafta çıkmış ve çıktığı gibi büyük bir satış yakalamıştı.Grubun çizgisi ve başarısı daha da yükseldikçe Ayna grubuna rakip olucak kadar güçlü bir konuma gelmişlerdi.Hatta o zamanlar Ayna grubunu bile listelerde geçip ilk sıralarda yer almıştı.Daha sonradan Şubat 1999'da Hanım Hey şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klip de aynı başarıyı görmüş ve yine aynı çizgide çıkışlarını devam ettirmişlerdir.Daha sonra uzun bir konser turnelerine çıkıp Ağustos 1999'da Gürcistan'da Michael Jackson'ın da katıldığı efsane bir konserde 70.000 kişi önünde büyük ve coşkulu bir konsere imza atmışlardı.Hatta o konserden kayıtları toplayıp Nalına Da Vur şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klipten kısa bir süre sonra Burak Uçkun gruptan ayrılmış,yerine büyük ve usta virtüöz Gür Akad gruba katılmıştır.Ardından 2000 yılının Şubat ayında ikinci albümü Destan 2 çıkmış bu albümde Tophane Rıhtımı,İstanbul ve Annem şarkılarına klip çekilmiş ve bu albümde özellikle Annem şarkısıyla müthiş bir patlama yapmıştır.Daha sonradan Gür Akad ve Volkan Şanda gruptan ayrılarak Destan grubu bir süreliğine dağılmıştır.Fakat kısa bir süre sonra Emre Önbayraktar ve Arda Kayıhan gruba katılmış ve grup Destan 3 albümünü çıkarmıştır.İşte bu şarkı da Destan grubunun üçüncü albümü olan Destan 3 albümünde Ben Ölürsem klibinden sonra çektikleri ikinci klipleridir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Polisin Gözaltına Almada İkna Yöntemi 00:52
Polisin Gözaltına Almada İkna Yöntemi 102 izlenme - 3 yıl önce Tekrar başlayan olaylarda Tophane'de yaşanan bu görüntülerde bence ilginç olan polislerin ikna yöntemi değil, kepenkler açıldığındaki ''vaay, vay, vay'' nidası.
Muhammet Yeter 00:50
Muhammet Yeter 130 izlenme - 9 yıl önce tophanede içerken
9/o Oyun 01:55
9/o Oyun 167 izlenme - 9 yıl önce soyunma odasında oyun oynuyoz :d
Tophane Anaokulu 00:45
Tophane Anaokulu 60 izlenme - 6 yıl önce
9-C 04:26
9-C 117 izlenme - 9 yıl önce bismm sınıf ama fon musiqi müthiş
Elimde Sazım Bursa'da Gözüm 06:28
Elimde Sazım Bursa'da Gözüm 56 izlenme - 2 yıl önce Bursa'nın tarihi mekanlarını enfes türkü eşliğinde tanıtan HD kalitesindeki Belediye yapımı video...
Uzun Eşşek :d (3) 00:32
Uzun Eşşek :d (3) 52 izlenme - 9 yıl önce
Tarihi Surlardan Kayan Toprak Mahalleliyi Ayağa Kaldırdı 03:04
Tarihi Surlardan Kayan Toprak Mahalleliyi Ayağa Kaldırdı 1 izlenme - 2 ay önce Tarihi surlardan kayan toprak mahalleliyi ayağa kaldırdıBURSA - Bursa'daki tarihi Tophane surlarından kayan toprak parçaları mahalleliyi sokağa döktü.