Hoşgeldiniz!

tophane

Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 00:43
Bursa'da Sokak Ortasında İşlenen Cinayet ( 18) 15.637 izlenme - 3 yıl önce Aralarında alacak verecek davası olan fabrika sahibi ve müteahhit arasındaki kavga önce yaralama ardından da yerde yatan yaralının kameralar önünde kafasına sıkmayla son buluyor. Bir imkan olsa da ilk kuru yük gemisine binip Yeni Zelanda'ya İzlanda'ya Guatemala'ya filan kaçıp kurtulsak artık ..
Güzel Futbol 00:51
Güzel Futbol 7.146 izlenme - 10 yıl önce güzel futbol
tophane  esref vakti 02:52
tophane esref vakti 2.033 izlenme - 7 yıl önce www.senerum.blogcu.com
Konser Adem 03:12
Konser Adem 2.674 izlenme - 11 yıl önce adem başdar konseri sen vurdunda ben ölmedim mi? şiirini okuyor ahmet selçuk ilhan süper bir şiir herkez mutlaka izlemeli
Mekansızlar 02:54
Mekansızlar 1.096 izlenme - 9 yıl önce mekansızlar
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 10:12
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 1.086 izlenme - 3 yıl önce lk bölümü olan Sirkeci-Aksaray arası 1992 yılında açılan hat, önce Topkapı ve Zeytinburnu' na daha sonra Eminönü' ne bağlanmış, son olarak 29 Haziran 2006 tarihinde Kabataş bağlantısı ile Taksim-Kabataş Fünikülerine dolayısı ile Taksim-4.Levent metrosuna bağlanarak 4.Levent' ten Havalimanı' na kesintisiz raylı ulaşım sağlanmıştır. T1 Hattı 2006 yılında hizmete alınan T2 Zeytinburnu - Bağcılar hattı ile 3 Şubat 2011'de birleşerek Kabataş'tan Bağcılara kesintisiz ulaşım sağlandı. İstasyonlar : Kabataş, Fındıklı, Tophane, Karaköy, Eminönü, Sirkeci, Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Yusufpaşa, Haseki,Fındıkzade, Çapa-Şehremini, Pazartekke, Topkapı, Cevizlibağ-A.Ö.Y, Merkez Efendi, Akşemsettin, Mithatpaşa, Zeytinburnu, Mehmet Akif, Merter Tekstil Sitesi, Güngören, Akıncılar, Soğanlı, Yavuz Selim, Güneştepe, Bağcılar (alıntıdır)
Grup Destan - Makber (1999) 03:47
Grup Destan - Makber (1999) 604 izlenme - 3 yıl önce 90'ların sonunda Cilveloy şarkılarıyla çıkış yapmış,Atabarı,Tophane Rıhtımı,Annem,İstanbul ve Ben Ölürsem şarkılarıyla iz bırakmış sevgili Destan grubunun ilk albümlerinde bulunan Makber şarkısının klibidir. 1998 yılının Aralık ayında daha albüm çıkmadan önce Cilveloy şarkısıyla çıkış yapmışlardı.Şarkı çıktığı gibi ilgi görmeyi başarmış ve ekranlarda , radyolarda sıkça gösterilmeye başlamıştı.Albüm yılbaşının olduğu hafta çıkmış ve çıktığı gibi büyük bir satış yakalamıştı.Grubun çizgisi ve başarısı daha da yükseldikçe Ayna grubuna rakip olucak kadar güçlü bir konuma gelmişlerdi.Hatta o zamanlar Ayna grubunu bile listelerde geçip ilk sıralarda yer almıştı.Daha sonradan Şubat 1999'da Hanım Hey şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klip de aynı başarıyı görmüş ve yine aynı çizgide çıkışlarını devam ettirmişlerdir.Daha sonra uzun bir konser turnelerine çıkıp Ağustos 1999'da Gürcistan'da Michael Jackson'ın da katıldığı efsane bir konserde 70.000 kişi önünde büyük ve coşkulu bir konsere imza atmışlardı.Hatta o konserden kayıtları toplayıp Nalına Da Vur şarkısına klip çekmişlerdi.Kısa bir süre sonra da üzücü 17 Ağustos Depremi meydana gelmiş ve grup bir süre kendilerine çekilmişti.İşte bu klip de Destan grubunun kendilerine çekildiği zamanlardan sonra ikinci albümleri yayınlanmadan önce ilk albümlerinden çektikleri son klibidir.Hatta bu klipten kısa bir süre sonra Burak Uçkun gruptan ayrılmış , yerine büyük ve usta virtüöz Gür Akad gruba katılmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Erdoğan Formasını Giydiği Kulübü Ziyaret Etti 04:40
Erdoğan Formasını Giydiği Kulübü Ziyaret Etti 500 izlenme - 3 yıl önce Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Özgür ARSLAN - İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir dönem futbol oynadığı Tophane Tayfun Spor Kulübüne uğradı.
Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı 07:36
Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı 750 izlenme - 5 yıl önce Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı,tophane,akp Tophane,taksim Gezi Parkı,tayyip Erdoğan Protestosu,recep Tayyip ...
obama tophane 00:22
obama tophane 839 izlenme - 9 yıl önce 07.04.2009
Grup Destan - Tophane Rıhtımı (Yeşilçam Şarkıları) 02:57
Grup Destan - Tophane Rıhtımı (Yeşilçam Şarkıları) 351 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Destan grubu, 1998 yılının Aralık ayında daha albüm çıkmadan önce Cilveloy şarkısıyla çıkış yapmışlardı. Şarkı çıktığı gibi ilgi görmeyi başarmış ve ekranlarda,radyolarda sıkça gösterilmeye başlamıştı. Albüm yılbaşının olduğu hafta çıkmış ve çıktığı gibi büyük bir satış yakalamıştı. Grubun çizgisi ve başarısı daha da yükseldikçe Ayna grubuna rakip olucak kadar güçlü bir konuma gelmişlerdi.Hatta o zamanlar Ayna grubunu bile listelerde geçip ilk sıralarda yer almıştı. Daha sonradan Şubat 1999'da Hanım Hey şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klip de aynı başarıyı görmüş ve yine aynı çizgide çıkışlarını devam ettirmişlerdir. Daha sonra uzun bir konser turnelerine çıkıp Ağustos 1999'da Gürcistan'da Michael Jackson'ın da katıldığı efsane bir konserde 70.000 kişi önünde büyük ve coşkulu bir konsere imza atmışlardı. Hatta o konserden kayıtları toplayıp Nalına Da Vur şarkısına klip çekmişlerdi. Kısa bir süre sonra da üzücü 17 Ağustos Depremi meydana gelmiş ve grup bir süre kendilerine çekilmişti.İşte bu klip de Destan grubunun kendilerine çekildiği zamanlardan sonra ikinci albümleri yayınlanmadan önce ilk albümlerinden çektikleri son klibidir. Hatta bu klipten kısa bir süre sonra Burak Uçkun gruptan ayrılmış, yerine büyük ve usta virtüöz Gür Akad gruba katılmıştır. Ardından 2000 yılının Şubat ayında Destan 2 albümü çıkmıştır. İşte bu albümde bulunan ve o dönem çok beğenilmiş ayrıca Yeşilçam Şarkıları'ndan olan sevgili Sadri Alışık'ın da seslendirmiş olduğu efsane Tophane Rıhtımı şarkısıdır. Hatta bu şarkının klibinde Okan Karacan da oynamaktaydı. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Destan - Tophane Rıhtımında (2000) 02:53
Destan - Tophane Rıhtımında (2000) 395 izlenme - 3 yıl önce 1998 yılının sonlarında Cilveloy şarkısıyla büyük çıkış yakalamış, Atabarı,Nalına Da Vur,Hanım Hey ve Karagülüm şarkılarıyla 90'ların sonlarında damgasını vurmuş sevgili Destan grubunun 2000 yılında çıkardığı Destan 2 albümünde bulunan Tophane Rıhtımında şarkısının klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Bursa Tanıtım 03:26
Bursa Tanıtım 479 izlenme - 4 yıl önce Bursa Dan Kesitler
Tophane Gençliğinin Çevik Kuvvete Desteği 00:31
Tophane Gençliğinin Çevik Kuvvete Desteği 444 izlenme - 3 yıl önce Çevik Kuvvetin 'Polise uzanan eller kırılsın, çevik kuvvet ve hepiniz Allaha emanet olun' nidaları altında pohpohlandığı anlar.
Tophane Eml 9/b 02:43
Tophane Eml 9/b 390 izlenme - 8 yıl önce tophane eml 9/b
Yoq Böle Bişi :))) 00:39
Yoq Böle Bişi :))) 602 izlenme - 10 yıl önce bursa tophane eml lisesi öğrencilerinden şık hareketler :d
döküm metalurji tophane lisesi bursa by erolkopuz 08:25
döküm metalurji tophane lisesi bursa by erolkopuz 527 izlenme - 7 yıl önce
TOPHANE EML 9-B 04:51
TOPHANE EML 9-B 412 izlenme - 8 yıl önce açıklama yok
Tophane saldırı görüntüleri - Gezi Parkı 07:36
Tophane saldırı görüntüleri - Gezi Parkı 379 izlenme - 5 yıl önce Tophane saldırı görüntüleri - Gezi Parkı ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Gaye Su Akyol - Tophane Rıhtım Stüdyosu 35:55
Gaye Su Akyol - Tophane Rıhtım Stüdyosu 217 izlenme - 3 yıl önce Gaye Su Akyol - Tophane Rıhtım Stüdyosu
Tenefüste Sınıfın Hali 01:00
Tenefüste Sınıfın Hali 485 izlenme - 10 yıl önce 9/o teneefüste
bizim gençler :))) 00:36
bizim gençler :))) 435 izlenme - 10 yıl önce bursa tophane öğrencileri bir arada eğlence burda... ;)
kerim yamak show 00:16
kerim yamak show 310 izlenme - 8 yıl önce müthiş yetenek yine coştu tam orta sahadan sayıyı buldu salonu coşturdu.
Ofsayt Osman ve Şaka ile Karışık Giriş Bölümü 07:54
Ofsayt Osman ve Şaka ile Karışık Giriş Bölümü 288 izlenme - 3 yıl önce Usta Sadri Alışık'ın başrolde oynadığı Şaka ile Karışık filminin ilk sahnelerini ve bir başka usta Hulusi Kentmen'in anlatımıyla Ofsayt Osman'ı dinliyoruz, izliyoruz. Ayrıca bonus olarak Sadri Alışık'ın güzel sesinden Tophane Rıhtımı şarkısı. İyi seyirler efendim. Filmin tamamı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70450/saka-ile-karisik-ofsayt-osman-sadri-alisik-100-dk-1965
Can Tophane 03:30
Can Tophane 401 izlenme - 10 yıl önce aşk İşte böyle bir Şey
Tophane Bursa 00:47
Tophane Bursa 336 izlenme - 9 yıl önce 13 agustos 2008
çılgın sepet 00:12
çılgın sepet 309 izlenme - 9 yıl önce süper bence cocukların haberi yok duara çarpçaklarından :d
Gaye Su Akyol - Pink Floyd'un Dediği Gibi 04:30
Gaye Su Akyol - Pink Floyd'un Dediği Gibi 140 izlenme - 2 yıl önce Nevi şahsına münhasır şarkıcımız Gaye Su Akyol, Pink Floyd'a selam mı çakıyor, yoksa hepimize birden mi bilemedim ama saykodelik tınılarla alaturka vokalin buluşması ve uzay kafası sözleriyle kafa açan bir şarkıya imza attığı muhakkak. Evet böyle şarkıya böyle açıklama. Uzay kafası kocaman Bombardıman Beni sakladığı o küçük gezegen Darmaduman Yakıyor güneşimi yakıyor Keskin bıçaktan korkmuyor Bi şato yapıyor içime ah Benden bile izin almıyor Pink Floyd'un dediği gibi Bir başka tuğla duvarda Pink Floyd'un dediği gibi Keşke sen de burda olsaydın
Destan - Aşk Böyledir (90'lar) 03:07
Destan - Aşk Böyledir (90'lar) 204 izlenme - 3 yıl önce 90'ların sonunda Cilveloy şarkılarıyla çıkış yapmış,Atabarı,Tophane Rıhtımı,Annem,İstanbul ve Ben Ölürsem şarkılarıyla iz bırakmış sevgili Destan grubunun ilk albümlerinde bulunan Makber şarkısının klibidir. 1998 yılının Aralık ayında daha albüm çıkmadan önce Cilveloy şarkısıyla çıkış yapmışlardı.Şarkı çıktığı gibi ilgi görmeyi başarmış ve ekranlarda , radyolarda sıkça gösterilmeye başlamıştı.Albüm yılbaşının olduğu hafta çıkmış ve çıktığı gibi büyük bir satış yakalamıştı.Grubun çizgisi ve başarısı daha da yükseldikçe Ayna grubuna rakip olucak kadar güçlü bir konuma gelmişlerdi.Hatta o zamanlar Ayna grubunu bile listelerde geçip ilk sıralarda yer almıştı.Daha sonradan Şubat 1999'da Hanım Hey şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klip de aynı başarıyı görmüş ve yine aynı çizgide çıkışlarını devam ettirmişlerdir.Daha sonra uzun bir konser turnelerine çıkıp Ağustos 1999'da Gürcistan'da Michael Jackson'ın da katıldığı efsane bir konserde 70.000 kişi önünde büyük ve coşkulu bir konsere imza atmışlardı.Hatta o konserden kayıtları toplayıp Nalına Da Vur şarkısına klip çekmişlerdi.Bu klipten kısa bir süre sonra Burak Uçkun gruptan ayrılmış,yerine büyük ve usta virtüöz Gür Akad gruba katılmıştır.Ardından 2000 yılının Şubat ayında ikinci albümü Destan 2 çıkmış bu albümde Tophane Rıhtımı,İstanbul ve Annem şarkılarına klip çekilmiş ve bu albümde özellikle Annem şarkısıyla müthiş bir patlama yapmıştır.Daha sonradan Gür Akad ve Volkan Şanda gruptan ayrılarak Destan grubu bir süreliğine dağılmıştır.Fakat kısa bir süre sonra Emre Önbayraktar ve Arda Kayıhan gruba katılmış ve grup Destan 3 albümünü çıkarmıştır.İşte bu şarkı da Destan grubunun üçüncü albümü olan Destan 3 albümünde Ben Ölürsem klibinden sonra çektikleri ikinci klipleridir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
9/o Sınıfı Hakan Hocanın Dersi 00:09
9/o Sınıfı Hakan Hocanın Dersi 387 izlenme - 10 yıl önce dersde ne hocayı takıyoz ne bişi hoca ders anlatıyo biz ne yapmıyozki :d