Hoşgeldiniz!

Topkapi Videoları İzle

Nesrin Topkapi ve Yonca Evcimik TRT Nostalji  Yılbaşı Programı 1983 06:03
Nesrin Topkapi ve Yonca Evcimik TRT Nostalji Yılbaşı Programı 1983 755 izlenme - 2 ay önce Nesrin Topkapi ve Yonca Evcimik TRT Nostalji Yılbaşı Programı 1983 . Turkiyenin gelmis gecmis en iyi danso Nesrin Topkapi ve gencecik Yonca Evcimik. Videonun ilk bolumunu nette bulmak mumkun.Ben Nesrin Topkapinin diger kostumleriyle yaprigi dansi ve Yonca Evcimigin oldugu bolumuyle kesintisiz olarak paylasiyorum. (pelen 23)
topkapi 03:45
topkapi 1.272 izlenme - 6 yıl önce küçük bir üçkğıtçı olan arthur simpson peter ustinov biraz para kazanabilmek için uluslararası çapta mücevher hırsızlığı yapan bir çetenin işini almak zorunda kalır; görevi çeteye ait bir otomobili yunanistan'dan türkiye'ye geçirmektir. çete istanbul'daki topkapı sarayı'nda bulunan çok değerli bir hançeri çalmayı planlamaktadır. başlarda soygundan haberi olmayan simpson istemeden de olsa çete ile işbirliğine mecbur kalır. türk istihbaratı ise ülkeye silah sokulduğundan ve sonuçta ülkeyi kar
Topkapı 03:54
Topkapı 166 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Jules Dassin'in yaptığı, Melina Mercouri, Peter Ustinov, Maximillian Shell ve Robert Morley'nin başrollerini oynadığı 1964 yılına ait bir film. Filmde Topkapı sarayında geçen bir elmas hırsızlığı macerası anlatılmaktadır. Filmde Danyal Topatan da rol almıştır. Ayrıca Peter bu filmdeki rolüyle en iyi yardımcı aktör oscarını almıştır.
Alişan Güven Parasailing Yaparken 00:50
Alişan Güven Parasailing Yaparken 437 izlenme - 8 yıl önce antalya wow topkapi palace da alişan güven parasailing yaparken
Gerı Dondum 04:45
Gerı Dondum 150 izlenme - 5 yıl önce Söz ve Müzik: PINAR GUVENEL Cello: KENT METE Geri Vokaller, Gitarlar, Aranjör ve Direktör: CIHAT GUVENEL Şarkı Sözleri: YABANCI OLDUK AYRILDIK, ACILAR KAVURDU SARILDIK YILLARDIR ŞEVKATİ DARILTTIK BEKLEDİK İNKARI YAŞADIK BOŞA GEÇTİ BUNCA ZAMAN ANLADIK GERİ DÖNDÜM BEN BU ŞEHRE, ŞİMDİ DÖNMEK ZAMANI SEVMEK YA DA ÖLMEK ZAMANI BİR PUS ÇÖKTÜ BİR DUMAN, YILDIZLAR SÖNDÜ O AN GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİ, DAĞILDIK HİÇE SAYDIK ANILARI YANILDIK BOŞA GEÇTİ BUNCA ZAMAN ANLADIK
Aya İrini'de Paşabahçe Gösterisi(Aşure)kasım 2008 02:02
Aya İrini'de Paşabahçe Gösterisi(Aşure)kasım 2008 235 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.
Bosphorus Topkapi Palace Hagia Sophia 00:30
Bosphorus Topkapi Palace Hagia Sophia 150 izlenme - 7 yıl önce ı like this park name "roma" can see all of bosphorus and historical treasures. erdogan.
İstaklal Marşı Yarışması 04:20
İstaklal Marşı Yarışması 50 izlenme - 3 yıl önce İstaklal Marşı Yarışması
Ayairini De Aşure 02:59
Ayairini De Aşure 70 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.
Ayairini'de Aşure 01:39
Ayairini'de Aşure 63 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.