Hoşgeldiniz!

toplamak

Aşırı Pintiler - Bölüm 1 22:09
Aşırı Pintiler - Bölüm 1 7.016 izlenme - 10 ay önce Cebinde akrep olan asyalı ablanın yaşam tarzına daha yakından bakıyoruz. Kapitalist sistemin parçası olan insanların, asyalı ablamıza attıkları küçümser bakışlara şahit oluyoruz peki neden? Giydiğimiz kıyafetler, yediğimiz yemekler, kulandığımız eşyalar neden en iyisi olmalı hiç düşündünüz mü? Her gün binlerce eşyayı, yiyeceği, kıyafeti ve çok daha fazlasını, işlevini yitirmediği halde yenisini, tazesini, modaya ayak uyduranını almak üzere çöpe atıp israf ediyoruz peki neden?
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 03:38
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 7.105 izlenme - 2 yıl önce hacıbey akay Şehirlerarası yolda her gün yaklaşık 20 kilometre yürüyor. Araçlardan atılan teneke kutuları, şişeleri topluyor. Yozgatlı 69 yaşındaki Hacıbey Akay, bu yorucu işi hepsi engelli iki çocuğu ve eşine bakabilmek için yapıyor.
10 Dakikada 80 Lira Para Toplamak 03:20
10 Dakikada 80 Lira Para Toplamak 4.768 izlenme - 1 yıl önce Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların dilencilere karşı hassasiyetini ölçmek amacıyla bir zabıta memurunu dilenci kılığına soktu. Dilendirilen zabıta memuru, 10 dakikada 80 lira para topladı.
Ananas Hasadı Nasıl Yapılır? 00:52
Ananas Hasadı Nasıl Yapılır? 2.978 izlenme - 10 ay önce Gayet düzgün ve makine düzeninde hasat işleniyor. İşçilik güzel, puanım 9.
Elektrik Süpürgesi ile At Kuyruğu Saç Yapılabilir Mi? - Test Ettik - Oha Diyorum 04:38
Elektrik Süpürgesi ile At Kuyruğu Saç Yapılabilir Mi? - Test Ettik - Oha Diyorum 4.911 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ilginç bir deneme yapıyoruz. Fırat ve Melih elektrik süpürgesi ile at kuyruğu saç yapmaya çalışacaklar. Bakalım sonuç nasıl olacak? Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 01:32
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 8.318 izlenme - 3 yıl önce Adana Yunusoğlu Mahallesinde AKP'lileri oy vermek karşılığında erzak dağıtımı için kimlik toplayıp, kayıt yaparken yakaladık. AKP adına insanları kandırmakla görevli kişilerin videosunu yayınlıyoruz. (HEPAR)
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 13:35
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 2.318 izlenme - 1 yıl önce Temizlik işçilerinin bir günü nasıl geçiyor? İzliyoruz...
Fındık Toplamayı Anlatan Adam 01:00
Fındık Toplamayı Anlatan Adam 1.957 izlenme - 2 yıl önce Fındık toplamayı anlatan adam, Karadeniz'de yaşananları anlatıyor.
Onlar Konuşur Ak Parti Yaparcı Cüneyt Akp'ye Oy Topluyor 03:48
Onlar Konuşur Ak Parti Yaparcı Cüneyt Akp'ye Oy Topluyor 4.894 izlenme - 3 yıl önce Zeytınburnu ilçesinin neşe kaynağı ak nefer Cüneyt için sıradan bir gün, tabii ki rte için yıne oy topluyor...
Çıplak Halde Kızları Tavlamaya Çalışmak 03:14
Çıplak Halde Kızları Tavlamaya Çalışmak 4.079 izlenme - 4 yıl önce Avustralya yapılan bu şakada, kahramanımız çıplak halde dolaşarak kızların numaralarını almaya çalışıyor.Türkiye'de olsa ne olurdu diye düşünmeyin işin içinden çıkamazsiniz. Not: Kılsız erkek poposu içerir. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/150700/ciplak-halde-kizlardan-numara-istemek
Rizeli Dayının Geliştirdiği Çay Toplama Makinesi 05:54
Rizeli Dayının Geliştirdiği Çay Toplama Makinesi 874 izlenme - 9 ay önce Rize'nin Fındıklı İlçesi Ihlamurlu Köyünde yaşayan Çay Müstahsili Hayrettin Civelek geliştirdiği makine sayesinde 1 Ton çay topluyor. Doğu Karadeniz'de yaklaşık 200 bin ailenin geçim kaynağı olan çay tarımında kullanılmak üzere 10 yıl önce benzinle çalışan ve günde bir ton çay toplayabilen bir makine satın alan Civelek, ilk başlarda istediği verimi alamadığı Çay toplama makinesine kendi kullanabileceği şekil'de tasarlayarak 8 kişinin topladığı çayı tek başına toplayabiliyor. "Gün’de 1 ton Çay topluyorum’’ Daha çok kadınların çalıştığı çay tarımının, engebeli arazi yapısı nedeniyle zahmetli bir iş olduğunu ve uzun zaman aldığını söyleyen Civelek, "Çay toplamanın, genellikle kas gücüyle çalışan makaslarla yapıldığı için çok yorucu. Ben bu makineyi aldığım zaman biraz yabancılık çektim, istediğim verimi alamadım ve bazı değişiklikler yapmak için kendi kendime düşünüp neler yapabilirim hesaplamasını yaptım. ilk olarak makinenin ağız kısmından başladım, normal makas ağzından daha kısa olması sebebiyle ağız kısmında oynamalar yaptım. Sırtıma taktığım makine kasasının ağır olduğunu farkettim ve daha portatif bir hale getirdim. Son olarak ise Çay toplama bezinin dar olması sebebiyle etrafımda sürekli doldur boşat yapmak için birileri olmak zorundaydı ancak ben bunu daha büyütüp sentetik bir yapıya çevirdim. Sağlam ve daha çok Çay alan bir bezle günde 8 kişinin topladığı Çayı ben bir gün'de topluyor ve yorulmuyorum" dedi.
Portakal Toplama Makinesi 06:34
Portakal Toplama Makinesi 3.846 izlenme - 4 yıl önce Portakalları toplayan hipnoz edici makine. Her bahçeye lazım diyoruz. Aracın fiyatını da merak etmemek mümkün değil.
 Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 02:30
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 1.998 izlenme - 4 yıl önce Yarasayı andıran bu araç zeytin toplamayı oldukça kolay hale getitmiş. Köylümüz bu tür yenililklere hep açık zaten. Allah yardımcıları olsun.
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Yasaklanıyor 00:35
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Yasaklanıyor 1.845 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin en büyük popüler spor organizasyonu Super Bowl için bir yiyecek firmasının ünlü model Charlotte Mckinney'i oynattığı reklam erotik çağrışımlar yaptığı için yasaklanıyor.
Türk İşi Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamak! 00:51
Türk İşi Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamak! 3.804 izlenme - 5 yıl önce
Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamaya Çalışan Babanın Dramı 01:22
Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamaya Çalışan Babanın Dramı 3.511 izlenme - 5 yıl önce Abimiz elektrikli süpürgeyle saç toplama videolarını izleyip bir de kendisi denemek istemiş ve adeta MythBusters ekibi edasıyla yalan olduğunu kanıtlamış kendince.
Ülkelere Göre Para Sayma (Türkiye İçerir) 01:48
Ülkelere Göre Para Sayma (Türkiye İçerir) 1.548 izlenme - 4 yıl önce Ne gerek var böyle videolara ya da tamamen bir işsizlik ürünü müdür bilmiyorum ama bu şekilde bir ayrım yapmak istemişler, buna dair de bir içerik hazırlamışlar, buyrun izleyelim. Sanki Türkleri aptal yerine koymuşlar gibi.
Erkek Arkadaşı Tarafından Aldatıldığını Öğrenen Kız 04:46
Erkek Arkadaşı Tarafından Aldatıldığını Öğrenen Kız 1.573 izlenme - 3 yıl önce YouTube'un eşek şakası kategorisinde fenomenleşmiş ikililerinden ViralBrothers'ın bu sefer ki hedefi Erik Meldik'in kız arkadaşı. Erkek arkadaşının telefonuna gelen mesaja bakan kız,sevgilisinin başka bir kızla çekilmiş fotoğrafını görür ve ortalığı birbirine katar.
Çatkara Köyü İsmail Güler Ve Ailesi Üzüm Toplarken 05:14
Çatkara Köyü İsmail Güler Ve Ailesi Üzüm Toplarken 2.916 izlenme - 9 yıl önce çatkara köyü ismail güler ve ailesi üzüm toplarken bağdalar pekmez yapılışı
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 02:30
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 605 izlenme - 3 yıl önce Yarasayı andıran bu araç zeytin toplamayı oldukça kolay hale getitmiş. Köylümüz bu tür yenililklere hep açık zaten. Allah yardımcıları olsun.
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplamak 00:51
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplamak 544 izlenme - 3 yıl önce Abimiz baba adayları için Türk aklını kullanarak pratik bir bilgi sunuyor. Artık küçük kızların saçlarını herkez çok daha kolay toplayacak.
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Tepki Topladı 00:35
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Tepki Topladı 638 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin en büyük popüler spor organizasyonu Super Bowl için bir yiyecek firmasının ünlü model Charlotte Mckinney'i oynattığı reklam erotik çağrışımlar yaptığı için tepki çekti.
Sigara Toplayıcısı Oyunu Nasıl Oynanır? Arabaoyun.com 02:05
Sigara Toplayıcısı Oyunu Nasıl Oynanır? Arabaoyun.com 685 izlenme - 3 yıl önce Oyna: http://www.arabaoyun.com/sigara-toplayici.html Oyunu oyna: http://bit.ly/1OdDkYA Sigaraları toplayın ve puanlar kazanın. Bu oyunda ne kadar sigara toplarsanız o kadar ilerler ve kazanırsınız.. İyi eğlenceler.
Kızının saçlarını süpürgeyle yapan baba 00:20
Kızının saçlarını süpürgeyle yapan baba 1.346 izlenme - 5 yıl önce Bu pek akıllı baba, kızının saçını atkuyruğu yapıyor ama çok farklı bir yöntemle! Elektrik süpürgesiyle...
Karanlık İşler Çevirerek Cami Yaptırmak - Müslüm Gürses 02:01
Karanlık İşler Çevirerek Cami Yaptırmak - Müslüm Gürses 533 izlenme - 3 yıl önce Adam öldürmeye hazır olan ama cinayet işlemeyi onaylamayan Müslüm Baba gasp, soygun ve bilumum karanlık işler çevirerek dahi olsa cami yaptırma işine ön ayak olacaktır. İzliyoruz...
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 00:38
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 689 izlenme - 4 yıl önce Göğüslerinin küçük olmasından şikayet eden Christina Andrews adındaki kadın memelerini büyütmek için gereken parayı bulamayınca kendini sokaklara attı. Eline bir pankart alan kadın yol kenarında geçen sürücülerden para istedi. Evsiz olmadığını söyleyen genç kadın memelerini büyütmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Duran bazı arabalar kadının eline para tutuşturdu. Benzer bir haber için. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81266/goguslerini-buyutturmek-icin-dilenmek
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 02:26
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 574 izlenme - 3 yıl önce Sokak Ekonomisi, günde kilolarca kağıt, jelatin ve alüminyum toplayan kağıtçıları dinliyor. Geri dönüşüme katkı sağlayan kağıtçıların işi hangi faktörlerden etkileniyor, uluslararası ticaret işleri nasıl açıyor?
Nao Robot - Çöp Toplayan Robotlar 02:52
Nao Robot - Çöp Toplayan Robotlar 231 izlenme - 3 yıl önce Birbirleriyle konuşup anlaşan, etrafta bulunan yabancı maddeleri çöpe bile atan yeni nao robotlar. Birçok özellikleriyle aramızda, teknoloji şaşırtmaya devam etmekte...
Drift Yapan Akp Seçim Otobüsü 00:29
Drift Yapan Akp Seçim Otobüsü 290 izlenme - 3 yıl önce Fazla yorum yapmak istemiyorum. Tofaşçılar ve AKpliler bir arada. Söz yüce Alkışlarla Yaşıyorum ahalisinindir.
Crazy Taxi 04:26
Crazy Taxi 288 izlenme - 3 yıl önce Let' go make some crazy money !, Here we go! şeklindeki replikleri ve arka fonda çalan Offspring şarkılarıyla bizi çılgınca gaza getiren eski bir pc oyunudur kendisi.Amaç belli bir sürede en çok müşteriyi gidecekleri yere, maksimum çılgın bir şoförlükle ulaştırabilmektir. 3ü erkek olmak üzere 4 adet şoförümüz mevcut. Gidecekleri yere 'speedy' şeklinde ulaşan müşteriler minnet duygularını birer beşlik çakarak gösterirken, yerine ulaştıramadıklarınızdan agresif bir şekilde tekme yiyebilirsiniz.