Hoşgeldiniz!

Toplamak Videoları İzle

10 Dakikada 80 Lira Para Toplamak 03:20
10 Dakikada 80 Lira Para Toplamak 4.634 izlenme - 4 ay önce Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların dilencilere karşı hassasiyetini ölçmek amacıyla bir zabıta memurunu dilenci kılığına soktu. Dilendirilen zabıta memuru, 10 dakikada 80 lira para topladı.
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 13:35
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 2.145 izlenme - 3 ay önce Temizlik işçilerinin bir günü nasıl geçiyor? İzliyoruz...
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 03:38
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 6.735 izlenme - 1 yıl önce hacıbey akay Şehirlerarası yolda her gün yaklaşık 20 kilometre yürüyor. Araçlardan atılan teneke kutuları, şişeleri topluyor. Yozgatlı 69 yaşındaki Hacıbey Akay, bu yorucu işi hepsi engelli iki çocuğu ve eşine bakabilmek için yapıyor.
Elektrik Süpürgesi ile At Kuyruğu Saç Yapılabilir Mi? - Test Ettik - Oha Diyorum 04:38
Elektrik Süpürgesi ile At Kuyruğu Saç Yapılabilir Mi? - Test Ettik - Oha Diyorum 4.038 izlenme - 8 ay önce Bu videoda ilginç bir deneme yapıyoruz. Fırat ve Melih elektrik süpürgesi ile at kuyruğu saç yapmaya çalışacaklar. Bakalım sonuç nasıl olacak? Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 01:32
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 8.101 izlenme - 2 yıl önce Adana Yunusoğlu Mahallesinde AKP'lileri oy vermek karşılığında erzak dağıtımı için kimlik toplayıp, kayıt yaparken yakaladık. AKP adına insanları kandırmakla görevli kişilerin videosunu yayınlıyoruz. (HEPAR)
Fındık Toplamayı Anlatan Adam 01:00
Fındık Toplamayı Anlatan Adam 1.632 izlenme - 11 ay önce Fındık toplamayı anlatan adam, Karadeniz'de yaşananları anlatıyor.
Onlar Konuşur Ak Parti Yaparcı Cüneyt Akp'ye Oy Topluyor 03:48
Onlar Konuşur Ak Parti Yaparcı Cüneyt Akp'ye Oy Topluyor 4.839 izlenme - 2 yıl önce Zeytınburnu ilçesinin neşe kaynağı ak nefer Cüneyt için sıradan bir gün, tabii ki rte için yıne oy topluyor...
Portakal Toplama Makinesi 06:34
Portakal Toplama Makinesi 3.457 izlenme - 3 yıl önce Portakalları toplayan hipnoz edici makine. Her bahçeye lazım diyoruz. Aracın fiyatını da merak etmemek mümkün değil.
Çıplak Halde Kızları Tavlamaya Çalışmak 03:14
Çıplak Halde Kızları Tavlamaya Çalışmak 2.920 izlenme - 3 yıl önce Avustralya yapılan bu şakada, kahramanımız çıplak halde dolaşarak kızların numaralarını almaya çalışıyor.Türkiye'de olsa ne olurdu diye düşünmeyin işin içinden çıkamazsiniz. Not: Kılsız erkek poposu içerir. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/150700/ciplak-halde-kizlardan-numara-istemek
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Yasaklanıyor 00:35
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Yasaklanıyor 1.840 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin en büyük popüler spor organizasyonu Super Bowl için bir yiyecek firmasının ünlü model Charlotte Mckinney'i oynattığı reklam erotik çağrışımlar yaptığı için yasaklanıyor.
 Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 02:30
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 1.810 izlenme - 3 yıl önce Yarasayı andıran bu araç zeytin toplamayı oldukça kolay hale getitmiş. Köylümüz bu tür yenililklere hep açık zaten. Allah yardımcıları olsun.
Türk İşi Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamak! 00:51
Türk İşi Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamak! 3.793 izlenme - 4 yıl önce
Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamaya Çalışan Babanın Dramı 01:22
Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamaya Çalışan Babanın Dramı 3.492 izlenme - 4 yıl önce Abimiz elektrikli süpürgeyle saç toplama videolarını izleyip bir de kendisi denemek istemiş ve adeta MythBusters ekibi edasıyla yalan olduğunu kanıtlamış kendince.
Ülkelere Göre Para Sayma (Türkiye İçerir) 01:48
Ülkelere Göre Para Sayma (Türkiye İçerir) 1.541 izlenme - 3 yıl önce Ne gerek var böyle videolara ya da tamamen bir işsizlik ürünü müdür bilmiyorum ama bu şekilde bir ayrım yapmak istemişler, buna dair de bir içerik hazırlamışlar, buyrun izleyelim. Sanki Türkleri aptal yerine koymuşlar gibi.
Erkek Arkadaşı Tarafından Aldatıldığını Öğrenen Kız 04:46
Erkek Arkadaşı Tarafından Aldatıldığını Öğrenen Kız 1.219 izlenme - 2 yıl önce YouTube'un eşek şakası kategorisinde fenomenleşmiş ikililerinden ViralBrothers'ın bu sefer ki hedefi Erik Meldik'in kız arkadaşı. Erkek arkadaşının telefonuna gelen mesaja bakan kız,sevgilisinin başka bir kızla çekilmiş fotoğrafını görür ve ortalığı birbirine katar.
Çatkara Köyü İsmail Güler Ve Ailesi Üzüm Toplarken 05:14
Çatkara Köyü İsmail Güler Ve Ailesi Üzüm Toplarken 2.902 izlenme - 8 yıl önce çatkara köyü ismail güler ve ailesi üzüm toplarken bağdalar pekmez yapılışı
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 02:30
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 484 izlenme - 2 yıl önce Yarasayı andıran bu araç zeytin toplamayı oldukça kolay hale getitmiş. Köylümüz bu tür yenililklere hep açık zaten. Allah yardımcıları olsun.
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplamak 00:51
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplamak 522 izlenme - 2 yıl önce Abimiz baba adayları için Türk aklını kullanarak pratik bir bilgi sunuyor. Artık küçük kızların saçlarını herkez çok daha kolay toplayacak.
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Tepki Topladı 00:35
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Tepki Topladı 635 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin en büyük popüler spor organizasyonu Super Bowl için bir yiyecek firmasının ünlü model Charlotte Mckinney'i oynattığı reklam erotik çağrışımlar yaptığı için tepki çekti.
En Büyük Hobisi Yılan Toplamak Olan Çocuk 00:38
En Büyük Hobisi Yılan Toplamak Olan Çocuk 101 izlenme - 4 ay önce İnternet ve sosyal medya bütün gençlerin hobisi değil. En azından 14 yaşındaki bu genç çok farklı uğraşlarla boş vaktini değerlendiriyor. O, yılan topluyor.
Sigara Toplayıcısı Oyunu Nasıl Oynanır? Arabaoyun.com 02:05
Sigara Toplayıcısı Oyunu Nasıl Oynanır? Arabaoyun.com 640 izlenme - 2 yıl önce Oyna: http://www.arabaoyun.com/sigara-toplayici.html Oyunu oyna: http://bit.ly/1OdDkYA Sigaraları toplayın ve puanlar kazanın. Bu oyunda ne kadar sigara toplarsanız o kadar ilerler ve kazanırsınız.. İyi eğlenceler.
Kızının saçlarını süpürgeyle yapan baba 00:20
Kızının saçlarını süpürgeyle yapan baba 1.269 izlenme - 4 yıl önce Bu pek akıllı baba, kızının saçını atkuyruğu yapıyor ama çok farklı bir yöntemle! Elektrik süpürgesiyle...
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 00:38
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 609 izlenme - 3 yıl önce Göğüslerinin küçük olmasından şikayet eden Christina Andrews adındaki kadın memelerini büyütmek için gereken parayı bulamayınca kendini sokaklara attı. Eline bir pankart alan kadın yol kenarında geçen sürücülerden para istedi. Evsiz olmadığını söyleyen genç kadın memelerini büyütmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Duran bazı arabalar kadının eline para tutuşturdu. Benzer bir haber için. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81266/goguslerini-buyutturmek-icin-dilenmek
Karanlık İşler Çevirerek Cami Yaptırmak - Müslüm Gürses 02:01
Karanlık İşler Çevirerek Cami Yaptırmak - Müslüm Gürses 391 izlenme - 2 yıl önce Adam öldürmeye hazır olan ama cinayet işlemeyi onaylamayan Müslüm Baba gasp, soygun ve bilumum karanlık işler çevirerek dahi olsa cami yaptırma işine ön ayak olacaktır. İzliyoruz...
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 02:26
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 509 izlenme - 2 yıl önce Sokak Ekonomisi, günde kilolarca kağıt, jelatin ve alüminyum toplayan kağıtçıları dinliyor. Geri dönüşüme katkı sağlayan kağıtçıların işi hangi faktörlerden etkileniyor, uluslararası ticaret işleri nasıl açıyor?
Drift Yapan Akp Seçim Otobüsü 00:29
Drift Yapan Akp Seçim Otobüsü 260 izlenme - 2 yıl önce Fazla yorum yapmak istemiyorum. Tofaşçılar ve AKpliler bir arada. Söz yüce Alkışlarla Yaşıyorum ahalisinindir.
Nao Robot - Çöp Toplayan Robotlar 02:52
Nao Robot - Çöp Toplayan Robotlar 176 izlenme - 2 yıl önce Birbirleriyle konuşup anlaşan, etrafta bulunan yabancı maddeleri çöpe bile atan yeni nao robotlar. Birçok özellikleriyle aramızda, teknoloji şaşırtmaya devam etmekte...
Kendi Kendini Toplayan Yatak 04:41
Kendi Kendini Toplayan Yatak 173 izlenme - 2 yıl önce Hele şükür akıl edebildikleri iyi oldu, insan ırkının buna ihtiyacı vardı. Gerçi anladığım kadarıyla örtünün ayak ucunun sürekli kapalı kalması gerekiyor, şimdilik benim gibi ayaklarını dışarı çıkarmak isteyenlere hitap etmiyor gibi görünüyor ama o da zamanla olur artık.
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplayan Baba 00:51
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplayan Baba 256 izlenme - 3 yıl önce Kızının saçını elektrik süpürgesiyle toplarsa :)
Crazy Taxi 04:26
Crazy Taxi 206 izlenme - 2 yıl önce Let' go make some crazy money !, Here we go! şeklindeki replikleri ve arka fonda çalan Offspring şarkılarıyla bizi çılgınca gaza getiren eski bir pc oyunudur kendisi.Amaç belli bir sürede en çok müşteriyi gidecekleri yere, maksimum çılgın bir şoförlükle ulaştırabilmektir. 3ü erkek olmak üzere 4 adet şoförümüz mevcut. Gidecekleri yere 'speedy' şeklinde ulaşan müşteriler minnet duygularını birer beşlik çakarak gösterirken, yerine ulaştıramadıklarınızdan agresif bir şekilde tekme yiyebilirsiniz.