Hoşgeldiniz!

toplamak

Fındık Toplamayı Anlatan Adam 01:00
Fındık Toplamayı Anlatan Adam 1.447 izlenme - 2 ay önce Fındık toplamayı anlatan adam, Karadeniz'de yaşananları anlatıyor.
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 03:38
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 6.211 izlenme - 7 ay önce hacıbey akay Şehirlerarası yolda her gün yaklaşık 20 kilometre yürüyor. Araçlardan atılan teneke kutuları, şişeleri topluyor. Yozgatlı 69 yaşındaki Hacıbey Akay, bu yorucu işi hepsi engelli iki çocuğu ve eşine bakabilmek için yapıyor.
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 01:32
Oy Vermek Karşılığında Erzak Dağıtan AKP Görevlileri 7.933 izlenme - 1 yıl önce Adana Yunusoğlu Mahallesinde AKP'lileri oy vermek karşılığında erzak dağıtımı için kimlik toplayıp, kayıt yaparken yakaladık. AKP adına insanları kandırmakla görevli kişilerin videosunu yayınlıyoruz. (HEPAR)
Onlar Konuşur Ak Parti Yaparcı Cüneyt Akp'ye Oy Topluyor 03:48
Onlar Konuşur Ak Parti Yaparcı Cüneyt Akp'ye Oy Topluyor 4.784 izlenme - 1 yıl önce Zeytınburnu ilçesinin neşe kaynağı ak nefer Cüneyt için sıradan bir gün, tabii ki rte için yıne oy topluyor...
Türk İşi Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamak!  00:51
Türk İşi Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamak! 3.792 izlenme - 4 yıl önce
Portakal Toplama Makinesi 06:34
Portakal Toplama Makinesi 3.142 izlenme - 2 yıl önce Portakalları toplayan hipnoz edici makine. Her bahçeye lazım diyoruz. Aracın fiyatını da merak etmemek mümkün değil.
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Yasaklanıyor 00:35
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Yasaklanıyor 1.834 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin en büyük popüler spor organizasyonu Super Bowl için bir yiyecek firmasının ünlü model Charlotte Mckinney'i oynattığı reklam erotik çağrışımlar yaptığı için yasaklanıyor.
Çıplak Halde Kızları Tavlamaya Çalışmak 03:14
Çıplak Halde Kızları Tavlamaya Çalışmak 2.358 izlenme - 2 yıl önce Avustralya yapılan bu şakada, kahramanımız çıplak halde dolaşarak kızların numaralarını almaya çalışıyor.Türkiye'de olsa ne olurdu diye düşünmeyin işin içinden çıkamazsiniz. Not: Kılsız erkek poposu içerir. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/150700/ciplak-halde-kizlardan-numara-istemek
 Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 02:30
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 1.662 izlenme - 2 yıl önce Yarasayı andıran bu araç zeytin toplamayı oldukça kolay hale getitmiş. Köylümüz bu tür yenililklere hep açık zaten. Allah yardımcıları olsun.
Ülkelere Göre Para Sayma (Türkiye İçerir) 01:48
Ülkelere Göre Para Sayma (Türkiye İçerir) 1.536 izlenme - 2 yıl önce Ne gerek var böyle videolara ya da tamamen bir işsizlik ürünü müdür bilmiyorum ama bu şekilde bir ayrım yapmak istemişler, buna dair de bir içerik hazırlamışlar, buyrun izleyelim. Sanki Türkleri aptal yerine koymuşlar gibi.
Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamaya Çalışan Babanın Dramı 01:22
Elektrikli Süpürgeyle Saç Toplamaya Çalışan Babanın Dramı 3.463 izlenme - 3 yıl önce Abimiz elektrikli süpürgeyle saç toplama videolarını izleyip bir de kendisi denemek istemiş ve adeta MythBusters ekibi edasıyla yalan olduğunu kanıtlamış kendince.
Kızının saçlarını süpürgeyle yapan baba 00:20
Kızının saçlarını süpürgeyle yapan baba 1.232 izlenme - 4 yıl önce Bu pek akıllı baba, kızının saçını atkuyruğu yapıyor ama çok farklı bir yöntemle! Elektrik süpürgesiyle...
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Tepki Topladı 00:35
Super Bowl İçin Çekilen Reklam Tepki Topladı 634 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin en büyük popüler spor organizasyonu Super Bowl için bir yiyecek firmasının ünlü model Charlotte Mckinney'i oynattığı reklam erotik çağrışımlar yaptığı için tepki çekti.
Erkek Arkadaşı Tarafından Aldatıldığını Öğrenen Kız 04:46
Erkek Arkadaşı Tarafından Aldatıldığını Öğrenen Kız 879 izlenme - 2 yıl önce YouTube'un eşek şakası kategorisinde fenomenleşmiş ikililerinden ViralBrothers'ın bu sefer ki hedefi Erik Meldik'in kız arkadaşı. Erkek arkadaşının telefonuna gelen mesaja bakan kız,sevgilisinin başka bir kızla çekilmiş fotoğrafını görür ve ortalığı birbirine katar.
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplamak 00:51
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplamak 457 izlenme - 2 yıl önce Abimiz baba adayları için Türk aklını kullanarak pratik bir bilgi sunuyor. Artık küçük kızların saçlarını herkez çok daha kolay toplayacak.
Çatkara Köyü İsmail Güler Ve Ailesi Üzüm Toplarken 05:14
Çatkara Köyü İsmail Güler Ve Ailesi Üzüm Toplarken 2.893 izlenme - 7 yıl önce çatkara köyü ismail güler ve ailesi üzüm toplarken bağdalar pekmez yapılışı
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 02:30
Yeni Nesil Zeytin Toplama Makinası 390 izlenme - 1 yıl önce Yarasayı andıran bu araç zeytin toplamayı oldukça kolay hale getitmiş. Köylümüz bu tür yenililklere hep açık zaten. Allah yardımcıları olsun.
Sigara Toplayıcısı Oyunu Nasıl Oynanır? Arabaoyun.com 02:05
Sigara Toplayıcısı Oyunu Nasıl Oynanır? Arabaoyun.com 477 izlenme - 1 yıl önce Oyna: http://www.arabaoyun.com/sigara-toplayici.html Oyunu oyna: http://bit.ly/1OdDkYA Sigaraları toplayın ve puanlar kazanın. Bu oyunda ne kadar sigara toplarsanız o kadar ilerler ve kazanırsınız.. İyi eğlenceler.
dikkatleri gözlerinizde toplamak ister misiniz? 01:17
dikkatleri gözlerinizde toplamak ister misiniz? 1.013 izlenme - 7 yıl önce
Karanlık İşler Çevirerek Cami Yaptırmak - Müslüm Gürses 02:01
Karanlık İşler Çevirerek Cami Yaptırmak - Müslüm Gürses 300 izlenme - 1 yıl önce Adam öldürmeye hazır olan ama cinayet işlemeyi onaylamayan Müslüm Baba gasp, soygun ve bilumum karanlık işler çevirerek dahi olsa cami yaptırma işine ön ayak olacaktır. İzliyoruz...
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 02:26
Kağıtçı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 413 izlenme - 2 yıl önce Sokak Ekonomisi, günde kilolarca kağıt, jelatin ve alüminyum toplayan kağıtçıları dinliyor. Geri dönüşüme katkı sağlayan kağıtçıların işi hangi faktörlerden etkileniyor, uluslararası ticaret işleri nasıl açıyor?
Drift Yapan Akp Seçim Otobüsü 00:29
Drift Yapan Akp Seçim Otobüsü 203 izlenme - 1 yıl önce Fazla yorum yapmak istemiyorum. Tofaşçılar ve AKpliler bir arada. Söz yüce Alkışlarla Yaşıyorum ahalisinindir.
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 00:38
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 439 izlenme - 2 yıl önce Göğüslerinin küçük olmasından şikayet eden Christina Andrews adındaki kadın memelerini büyütmek için gereken parayı bulamayınca kendini sokaklara attı. Eline bir pankart alan kadın yol kenarında geçen sürücülerden para istedi. Evsiz olmadığını söyleyen genç kadın memelerini büyütmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Duran bazı arabalar kadının eline para tutuşturdu. Benzer bir haber için. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81266/goguslerini-buyutturmek-icin-dilenmek
Kendi Kendini Toplayan Yatak 04:41
Kendi Kendini Toplayan Yatak 126 izlenme - 1 yıl önce Hele şükür akıl edebildikleri iyi oldu, insan ırkının buna ihtiyacı vardı. Gerçi anladığım kadarıyla örtünün ayak ucunun sürekli kapalı kalması gerekiyor, şimdilik benim gibi ayaklarını dışarı çıkarmak isteyenlere hitap etmiyor gibi görünüyor ama o da zamanla olur artık.
Nao Robot - Çöp Toplayan Robotlar 02:52
Nao Robot - Çöp Toplayan Robotlar 104 izlenme - 1 yıl önce Birbirleriyle konuşup anlaşan, etrafta bulunan yabancı maddeleri çöpe bile atan yeni nao robotlar. Birçok özellikleriyle aramızda, teknoloji şaşırtmaya devam etmekte...
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplayan Baba 00:51
Elektrikli Süpürgesiyle Saç Toplayan Baba 253 izlenme - 2 yıl önce Kızının saçını elektrik süpürgesiyle toplarsa :)
Crazy Taxi 04:26
Crazy Taxi 131 izlenme - 1 yıl önce Let' go make some crazy money !, Here we go! şeklindeki replikleri ve arka fonda çalan Offspring şarkılarıyla bizi çılgınca gaza getiren eski bir pc oyunudur kendisi.Amaç belli bir sürede en çok müşteriyi gidecekleri yere, maksimum çılgın bir şoförlükle ulaştırabilmektir. 3ü erkek olmak üzere 4 adet şoförümüz mevcut. Gidecekleri yere 'speedy' şeklinde ulaşan müşteriler minnet duygularını birer beşlik çakarak gösterirken, yerine ulaştıramadıklarınızdan agresif bir şekilde tekme yiyebilirsiniz.
Çamaşır Toplamak Hiç Bu Kadar Zahmetli Olmamıştı! 00:07
Çamaşır Toplamak Hiç Bu Kadar Zahmetli Olmamıştı! 240 izlenme - 3 yıl önce Çamaşır Toplamak Hiç Bu Kadar Zahmetli Olmamıştı!
IŞİD Militanı Olduğunu Söyleyip Amerika'da İnsanlardan Destek İstemek 04:20
IŞİD Militanı Olduğunu Söyleyip Amerika'da İnsanlardan Destek İstemek 217 izlenme - 2 yıl önce Böyle bir kamera şakasını yapmak için hele hele ki Amerika'da böyle bir şeyin olması için bence gerçekten adamın yürek yemesi gerek. Twitter'dan CIA'yi tehdit eden 12 yaşındaki kız bile tutuklanabiliyorsa, buradaki kamera şakasına bile pek fazla inanası gelmiyor insanın. Ama yine de anlatacak olursak, bu elaman sokakta durduduğu insanlara IŞİD militanı olduğunu söyleyip ABD hükümeti ve Obama'nı IŞİD'e olan saldırılarını durdurması ve destek vermesi için insanlardan imza istiyor. İşin komik kısmı ise, istediği imzaları çok fazlasıyla buluyor efendim. İzleyelim..
Cami İmamının Öğrenci Toplamak İçin Yaptığı Amatör Spor Sahası 02:27
Cami İmamının Öğrenci Toplamak İçin Yaptığı Amatör Spor Sahası 162 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye’nin kadirli ilçesine bağlı Oruçbey Köyü imamı gençleri cemaate kazandırmak için cami bahçesine kendi eliyle eski Reklam panosundan basketbol potası, ayakkabı iplerinden voleybol filesi, kalaslardan da Tenis masası yaptı. İlçeye bağlı Oruçbey Köyü Hacılar Camii’nde 3 yıldır imam olarak görev yapan Kerem Başkan, gençleri de cami cemaatine kazandırmak için cami bahçesine kendi imkanlarıyla ilginç bir spor sahası yaptı. Önce engebeli olan cami bahçesini düz bir alana çeviren imam Kerem Başkan, daha sonra atıl durumdaki metal bir reklam panosunu düzenleyerek basketbol potası haline getirdi. Potayı ahşap bir kalasla bahçeye diken imam ardından da ayakkabı ipleri ile voleybol filesi ördü. Ördüğü fileyi de yine kalaslar yardımıyla cami bahçesine diken Kerem Başkan, bu sayede bir basketbol ve bir de voleybol sahası oluşturdu. Bununla da yetinmeyen İmam Kerem Başkan, bir de masa tenisi masası yaparak onu da caminin bodrumuna koydu. Tüm bunları yaparken amacının Kuran kursuna gelen çocukları sporla tanıştırmak ve cami cemaatine gençleri de kazandırmak olduğunu belirten İmam Kerem Başkan, “Yaz Kuran kursu düzenledim, çocuklar ders arasında basketbol ve voleybol oynadı. Bazen de kurs bitimi yaklaşık 1 saat etkinlik yaptık. Daha önceki kursa gelen öğrenci sayım azken spor kompleksi kurduktan sonra sayımız arttı. Hatta büyükler bile rağbet gösterdi, çevre köylerden bile gelenler oldu” dedi. Yorum sizin efendim, izleyelim.