Hoşgeldiniz!

toplanan

Örnek Türk Kadını! 03:28
Örnek Türk Kadını! 8.790 izlenme - 2 yıl önce Bir yerlerde yapılan Külliye için para toplayan kadınlarımız hizmet için neredeyse kendini feda edecekler. Erzurumda 80 yıl sonra çıkmış bu muhterem zat için elinden gelen her hizmeti yapmaya hazır türk kadınlarımızın çabalarını Allah işalla görür. Aydın Doğanı tanıyor musun? sorusuna verdiği dirayetli ve kuvvetli cevaplar işalla yerine ulaşacaktır.
toplananı bulma 05:42
toplananı bulma 10.036 izlenme - 9 yıl önce toplama işleminde verilmeyen toplananı bulma
Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’nde Kürtçe Konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 01:02
Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’nde Kürtçe Konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 138 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Seyrantepe Spor Kompleksi’nde toplanan kalabalığa seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, selamlama sırasında halka Kürtçe seslendi. Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır’a selam olsun şeklinde başladığı konuşmasında salonda açılan ve ‘Kardeşliğin sesi Başbakan Davutoğlu’na selam olsun’ yazılı olan pankartı okuyarak, Kürtçe selama karşılık verdi.
Tuğçe Albayrak'ın Cesaretine Saygı İçin Toplanan İnsanlar 00:56
Tuğçe Albayrak'ın Cesaretine Saygı İçin Toplanan İnsanlar 82 izlenme - 3 yıl önce Almanya’nın Offenbach kentinde 15 Kasım’da tacize uğrayan iki genç kızı kurtardığı için darp edilen ve komaya giren Tuğçe Albayrak yaşam mücadelesini kaybetti. Çarşamba günü beyin ölümü gerçekleşen 22 yaşındaki Tuğçe Albayrak yaşam destek ünitesinden çıkarıldı. Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck genç kızın ailesine taziye mesajı gönderirken, Tuğçe Albayrak’ın doğum günü olması nedeniyle binlerce kişi hastane önünde toplandı: “Büyük bir ahlaki cesaret gösterdi. Dik durdu ve yardım etti. Umarım onu hiç unutmayız. Bir adamın genç bir kıza el kaldırması anlaşılır değil. İşte bunun için bugün buradayım.” Ailenin kararı üzerine Tuğçe’nin organlarının bağışlanacağı ve naaşının Almanya’ya defnedileceği açıklandı. Öte yandan, Tuğçe Albayrak, Almanya’da Cumhurbaşkanı tarafından verilen Federal Liyakat Nişanı’na layık görüldü.