Hoşgeldiniz!

toplu

İstanbulda Tramvayda Tacize Uğrayan Kadın 00:40
İstanbulda Tramvayda Tacize Uğrayan Kadın 442.912 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Tramvay'da Taciz - Bizim İnsanımız İnsanmı Kaldı Öküz Lan Hepsi Böyle İnsanları Sallandırcan. Saldıracaksın ki akılları başlarına gelsin.
Yolcu İndirmenin Farklı Yolu 00:17
Yolcu İndirmenin Farklı Yolu 112.492 izlenme - 3 yıl önce Yolcu İndirmenin Farklı Yolu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 06:23
Otobüste Yüksek Sesli Dini Sohbete Tepki 34.073 izlenme - 6 ay önce Mağdur olmak için bu defa otobüsü seçen kahramanlarımız, toplu taşımada dini vaaz vermenin bir "hak" olduğunu savunuyor. Spoiler verip heyecanını kaçırmamak için bademin kurduğu akıl almaz cümleleri buraya hiç yazmıyorum. Siz zaten gerekli eyyorlamayı en güzel biçimde yapacaksınızdır eminim. Bu arada videoyu paylaşan da kendileri; Çukurova Üniversitesi Şeriat Team... Bunun kaydının alınıyor olması zaten gelecek bir tepki için ağ atmış oldukları hissi uyandırıyor haliyle. Paşalar bir de şöyle buyurmuş paylaşımın altına: Allah 'ın hakimiyetini anlatırken haklı sesimize tahammül edilemedi . Tartışmaya maruz kaldık.. Videoyu izlediğiniz de belki tepkimizin sert OLDUĞUNU düşünebilirsiniz. Lakin bilin ki bu tepkinin öncesi var. Çalışmamıza Kur'ân'ı anlatmamıza karşı güldüler ve alay konusu Yaptılar. Anlatmaya devam edince saldırdılar bizde Karşılık verdik... --- Bakın dikkatinizi çekerim; "saldırmışlar"... Yine mağdur canını yediklerim.
Şoförü Yanlış Anladı İşinden Etti 01:36
Şoförü Yanlış Anladı İşinden Etti 7.455 izlenme - 2 ay önce Antalya'da 25 yıldır şehir içi toplu ulaşımda şoförlük yapan evli ve 3 çocuk babası Ethem Demir'in, seferi bittikten sonra yolcu indirirken durakta otobüse binmek isteyen bir kadın yolcuya söylediği "eve gidiyorum, işim bitti" sözleri otobüs içindeki bir başka kadın yolcu tarafından " eve gidiyorum, gelecek misin" şeklinde babasına anlatıldı. Babanın konuyu sosyal medyadan paylaşmasının ardından oluşan tepki üzerine şoförün sözleşmesi feshedildi. Haklılığını güvenlik kamerası görüntüleriyle belgeleyen Demir, konuyu yargıya taşıyacağını söyleyerek, işini geri istedi. (iha)
Hindistan'da Toplu Taşıma Hizmeti 01:46
Hindistan'da Toplu Taşıma Hizmeti 3.169 izlenme - 2 ay önce Dünyanın en kalabalık 2. ülkesi olan hindistanda insanların trene binişi.
Ev Yapımı Toplu Kağıt İmha Aparatı 00:36
Ev Yapımı Toplu Kağıt İmha Aparatı 2.694 izlenme - 2 ay önce Kağıt imha etmeyi eziyet olarak görenler için pratik imha aparatı. Kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz ve toplu şekilde imha işlemlerinde tek tek kağıtlarla uğraşmak yerine kullanabileceğiniz bir buluş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
'Ben Meleğim Paranı Ver' Diyen Kadına İnanan Yurdum İnsanı! 04:50
'Ben Meleğim Paranı Ver' Diyen Kadına İnanan Yurdum İnsanı! 9.398 izlenme - 7 ay önce 8 NİSAN 2016 Da gerçekleşen olayda İstanbul Esenyurt'ta yaşayan 7 yaşındaki Ela Nur'un ailesi, kızlarının eğitimi ve tadavisi için yıllarca para biriktirdi. Engelli olan Ela Nur için biriktirilen para ise kötü niyetli kişiler tarafından çalındı. Herşey bir kadının kapıyı çalıp yardım istemesiyle başladı. Yardım isteyen kişiye Ela Nur'un annesi maddi durumlarının iyi olmadığını söyleyerek kapıyı kapatmak istedi. Bu sırada omuzuna dokunan bir el 'melek' olduğunu söyleyerek; "kızının toplu parası var, okunması gerekiyor." dedi. Filmleri aratmayan hikaye ise bundan sonra başladı. Kapıya gelen kişinin 'melek' olduğuna inanan Ela Nur'un annesi başından geçenleri Show Haber'e anlattı.
Çin'den Dünyanın En Yüksek Köprüsü 00:45
Çin'den Dünyanın En Yüksek Köprüsü 1.986 izlenme - 2 ay önce Çin dünyanın en yüksek asma köprüsünün inşaatını tamamladı.Ülkenin güneyindeki Yunnan ve Guizhou bölgelerini birbirine bağlayan ve Beipanjiang ismi verilen asma köprü deniz seviyesinden 565 metre yukarıda bulunuyor. Çinli yetkililere göre devasa köprünün üç yıl süren inşasında 1000 mühendis ve teknisyen yer aldı. Son tabliyenin montajı için özel bir de tören düzenlenirken, köprü bu seremoni ile Çin’in Hubei bölgesinde 2009 yılında açılan Sidu Nehri Köprüsü’nden dünyanın en yüksek köprüsü unvanını da almış oldu. Kanyonun iki ucundan başlanan yapım aşamasında mühendislere göre hata payının en fazla 5 milimetre olması gerekiyordu. Köprünün ulaşıma ise bu yılın sonunda açılması planlanıyor.
Güzel Spikere Toplu Taciz! 00:30
Güzel Spikere Toplu Taciz! 28.743 izlenme - 4 yıl önce Fransız oyuncu Marvin Martin'in Casillas'ın sevgilisi Sara'yı hedef alan kasıtlı şutu, İspanya'nın gündemine oturdu.
Xtreme Koşullarda League of Legends: Toplu Taşıma 05:59
Xtreme Koşullarda League of Legends: Toplu Taşıma 10.715 izlenme - 2 yıl önce Zorlu koşullar League of Legends oyunu ile birleşirse ortaya ne çıkar? Tolgay "Xtreme" Karabulut bu sorunun cevabını bulmak için acı yerken, soğuk hava deposu veya koşu bandı gibi zorlu şartlar altında oyun oynamaya çalışıyor!
canlı yayında toplu seks sorusu kızdırdı 06:16
canlı yayında toplu seks sorusu kızdırdı 20.523 izlenme - 5 yıl önce canlı yayında toplu seks sorusu kızdırdı
Şampiyonlar Ligi'nde Toplu Sonuçlar 00:23
Şampiyonlar Ligi'nde Toplu Sonuçlar 18.795 izlenme - 3 yıl önce Futbolda, Uefa Şampiyonlar Ligi'nde, A, B, C Ve D Gruplarında İkinci Hafta Maçları Tamamlandı.
 Maden Kazasında Ölenlerin Toplu Olarak Defnedilmesi 01:48
Maden Kazasında Ölenlerin Toplu Olarak Defnedilmesi 9.707 izlenme - 2 yıl önce İşsizliğin olmadığı (!) ülkemizde, 900-1300 lira arasında paralar kazanmak için yerin metrelerce altında kardeşlerimize insan gibi davranamadık. Güzel işlerde çalıştırıp, güzel bir gelecek veremedik ölüp gittiler ve şimdi ise güzel bir cenaze güzel bir kabir bile veremiyoruz. Neden topluca gömüyoruz? Neden beklemiyoruz tören yapmak için? Ölenler hepimizin kardeşi, ağabeyi, babası değil mi? Neden ölüsünden utanıyoruz hemen defnetmeye çalışıyoruz, bu acele neden? Güzel yaşatamadık, güzel defnedemiyoruz, yerlerine ölmesi gereken o kadar çok insan vardı ki fakat onlar öldü...
Karısını Taciz Eden Adama Acımadı 00:32
Karısını Taciz Eden Adama Acımadı 11.007 izlenme - 3 yıl önce Karısını Taciz Eden Adama Acımadı
Deli Gibi İp Atlayan Bebeler 00:41
Deli Gibi İp Atlayan Bebeler 1.863 izlenme - 7 ay önce Birlik beraberlik içinde güzelce oyununu oynayan küçük çocukları izliyoruz. Muhtemelen çok çalışmışlar.
Otoyolda toplu taciz 00:18
Otoyolda toplu taciz 8.754 izlenme - 4 yıl önce Almanya'da hem gezip hem de bira içilebilen araçların koltuğunda oturan kadınların yanlarından geçen adam pencereden uzanıp popolarını yokluyor
Günün Ekonomisi   1 Şubat 2016 13:55
Günün Ekonomisi 1 Şubat 2016 3.073 izlenme - 9 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
5 Milyon Toplu İğne İle Atatürk Portresi Yaptılar 01:39
5 Milyon Toplu İğne İle Atatürk Portresi Yaptılar 1.206 izlenme - 4 ay önce İsmail Hakkı Karadayı İlkokulunda idareciler ve öğrenciler tarafından yaklaşık 5 milyon toplu iğne kullanılarak yapılan ve okul girişinde sergilenen Atatürk portresi, Türk bayrağı ve "Ne mutlu Türk'üm diyene" yazısı dikkati çekiyor Sınıf öğretmeni Sungur: "Azmin ve mücadelenin istendiğinde neleri başarabileceğini göstermesi açısından burada sergiliyoruz" Çankırı Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulunun girişine 5 milyon toplu iğne kullanılarak yapılan Atatürk portresi, Türk bayrağı ve "Ne mutlu Türk'üm diyene" yazısı öğrenci ve velilerin dikkatini çekiyor.
Otobüste Tacize Hint Usulü Yaklaşım 02:23
Otobüste Tacize Hint Usulü Yaklaşım 6.660 izlenme - 2 yıl önce Hindistanda bir grup genç hindistan otobüslerinde tacizleri önlemek amaçlı bir video çekmişler. Biz de paylaşalım dedik. artık bende alkışların tüm velinimetlerinden yararlanmak istiyorum.. saygılar.
suriye'de toplu mezar görüntüleri yürekleri acıtıyor..rtf 01:15
suriye'de toplu mezar görüntüleri yürekleri acıtıyor..rtf 8.525 izlenme - 5 yıl önce
böyle toplu bir kavga gördünüz mü 01:08
böyle toplu bir kavga gördünüz mü 11.870 izlenme - 7 yıl önce toplu kavga çok berbakt görüntüler...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize'de 05:57
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize'de 3.878 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaskani Erdogan Rize'de-Erdogan, babasinin adini tasiyan Guneysu Kaptan Ahmet Erdogan IHL'nin acilisinda konustu: (1)-"Kobani diyerek Turkiye'deki huzura, istikrara, guven ortamina ve kardeslige saldiriyorlar.
diyarbakır toplu konut lisesi dans gösterisi 03:15
diyarbakır toplu konut lisesi dans gösterisi 8.630 izlenme - 6 yıl önce diyarbakır toplu konut lisesi bahar şenliğinde matematik öğretmeni tankut sonay sazlı ve öğrencilerinin dans gösterisi
Benimle Dans Edermisin Yaz Ateşi Toplu Gösteri 02:28
Benimle Dans Edermisin Yaz Ateşi Toplu Gösteri 16.095 izlenme - 7 yıl önce Benimle Dans Edermisin Yaz Ateşi Toplu Gösteri
Toplu Striptiz Şovu Canlı Yayında! 02:04
Toplu Striptiz Şovu Canlı Yayında! 10.474 izlenme - 7 yıl önce yayın sırasında strıptız
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 00:28
Grup Sekse Çağrı - Gel Gel Arkadaş Yabancı Değil 2.783 izlenme - 1 yıl önce Bazen umumi tuvalette kapıyı hafif aralık görürsün de hacet için kapıyı dirhem dirhem aralarsın da içerden osuruk-işeme-öksürük karışımı ve içerisinin dolu olduğunu ima eden kallavi bir efekt gelir. (Eghğğhhkhğeeööüüvv) diye. Öyle kafası gibi kalakalırsın, onunla kardeş olmasa da kuzen bir dram izliyoruz. Hadi anneleri kuzen olsun lan tamam. Dul Bir Kadın 1985 Yönetmen : Atıf Yılmaz
Facebook Gruplara Toplu Paylaşım Yapma Uygulaması 01:48
Facebook Gruplara Toplu Paylaşım Yapma Uygulaması 2.830 izlenme - 2 yıl önce Hile Linki : http://www.intifada1453.org/facebook-toplu-mesaj-gonderme-uygulamasi.htm http://www.beratozkan.com/2014/05/gruplara-toplu-paylasim-yapma.html
450 Kilogram Toplu İğneyle 68 Tablo Yaptı 02:00
450 Kilogram Toplu İğneyle 68 Tablo Yaptı 105 izlenme - 4 hafta önce 450 Kilogram Toplu İğneyle 68 Tablo Yaptı Bodrum'da yaşayan Tuncay Yurtsever, yaklaşık 3,5 milyon iğne kullanarak 68 tablo hazırladı.
Köy Meclisi Kararıyla Toplu Tecavüz 01:02
Köy Meclisi Kararıyla Toplu Tecavüz 4.165 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da 20 yaşında bir kadın, komşu köyden bir erkekle ilişkisi olduğu gerekçesiyle, köy meclisi tarafından 'yargılandı' ve verilen para cezasını ödeyemeyince 13 kişinin toplu tecavüzüne uğradı.
Facebook Toplu Davet Kodu Değişti  Yeni Kod Bu 00:35
Facebook Toplu Davet Kodu Değişti Yeni Kod Bu 5.156 izlenme - 6 yıl önce facebook toplu davet kodu değişti yeni kod bu görsel olarak anlattım daha fazlası için showtr