Hoşgeldiniz!

Toprak Kayması Videoları İzle

Heyelan Böyle Görüntülendi 00:49
Heyelan Böyle Görüntülendi 9.454 izlenme - 3 yıl önce Heyelan Böyle Görüntülendi
Toprak Kayması Heyelan Görüntüleri 02:09
Toprak Kayması Heyelan Görüntüleri 372 izlenme - 3 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üzerine Düşen Kayadan ŞANS Eseri Kurtuldu! (Heyelan Anı) 01:09
Üzerine Düşen Kayadan ŞANS Eseri Kurtuldu! (Heyelan Anı) 5.265 izlenme - 3 yıl önce Tayvan'da gerçekleşen heyelan anında, su, toprak ve beraberinde taşıdığı kocaman kaya arabaların üzerine düşüyor. Şans eseri düşen büyük parça arabanın üzerine gelmiyor...
İnsanların Üzerine Kaya Yağdı 01:26
İnsanların Üzerine Kaya Yağdı 2.297 izlenme - 2 yıl önce İnsanların Üzerine Kaya Yağdı Kayalık dağdan toprak kayması sonucu arabaların ve insanların üzerine kayalar yağmur gibi yağd
Hayalhan - Kıyamet Rize-Gündoğdu Sel Felaketi ! 03:57
Hayalhan - Kıyamet Rize-Gündoğdu Sel Felaketi ! 11.069 izlenme - 6 yıl önce http//facebook.com/hayalhanfan
Afganistan'da Facia 01:04
Afganistan'da Facia 2.191 izlenme - 3 yıl önce Afganistan'ın kuzeydoğusunda meydana gelen toprak kayması sonucu 2 bin kişiden haber alınamıyor. Anadolu Ajansı toprak kaymasında, ilk belirlemelere göre 400 kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi. Ülkenin kuzeydoğundaki Badahşan vilayetindeki bir dağın yakınlarında bulunan Hobo Barik köyünde toprak kayması meydana geldi. Associated Press'in haberine göre, Badakşan Valisi Şah Veliullah Edib, yaklaşık 300 evin toprak altında kaldığı köyde 2 binden fazla kişinin kayıp olduğunu açıkladı. Toprak kaymasında, ilk belirlemelere göre 400 kişi yaşamını yitirdi.
Tema Vakfı - Türkiye Çöl Olmasın 03:17
Tema Vakfı - Türkiye Çöl Olmasın 1.081 izlenme - 1 yıl önce Her yıl 743 milyon ton verimli üst toprağımızı erozyonla kaybediyoruz. Son 50 yılda 4 milyon hektar alan, erozyon ve çölleşmeden kurtarıldı. Ancak mücadeleye bu hızla devam edilirse, erozyon ve çölleşme tehdidi altındaki toplam 57,6 milyon hektar arazi varlığımızı kurtarmak için yaklaşık 700 yıla ihtiyaç var. Dünya genelinde ise her yıl İsviçre’nin 3 katı büyüklüğünde 12 milyon m2 alan, çölleşmeyle yok oluyor, toprak bozunumundan 1,5 milyar insan etkileniyor.
toprak kayması canlı görüntüler 01:33
toprak kayması canlı görüntüler 4.042 izlenme - 6 yıl önce kolombiyada meydana gelen toprak kayması
Şebinkarahisar Heyelan 03:18
Şebinkarahisar Heyelan 3.545 izlenme - 6 yıl önce 13.05.2011 tarihinde giresun'un şebinkarahisar ilçesinde başlayan heyelan giresun şebinkarahisar yolunu tamamen yok etti.yaklaşık 500 m eninde ve 1 km uzunluğunda toprak kütlesi tamzara deresine indi ve yaklaşık 80 metre derinliğinde çukur oluştu.bölgede 3 prefabrik olmak üzere 11 ev yıkılmıştır ve meyve bahçeleri ile birlikte 200 dönüm ekili tarım arazisi hasarı sulama kanalı ve belediye içme suyu şebekeleri hasar görmüştür.olay esnasında bölünmüş yol çalışması yüklenici şantiyesi ve makineler
Heyelan Toprak Kayması 01:02
Heyelan Toprak Kayması 1.927 izlenme - 5 yıl önce Cuma, 13 Temmuz Heyelan, Kamera Yakaladı
Saniye Saniye Heyelan Anı! 01:00
Saniye Saniye Heyelan Anı! 481 izlenme - 1 yıl önce Giresun’un Yağlıdere ilçesinde karların erimesiyle birlikte Yağlıdere Deresi’nin membasında meydana gelen heyelan kameraya böyle yansıdı. Giresun’un Yağlıdere ilçesinde karların erimesiyle birlikte Yağlıdere Deresi’nin membasında toprak kayması meydana gelmişti. Doğal afette can ve mal kaybı yaşanmamıştı. Heyelan anı ise vatandaşlar tarafından böyle görüntülendi. Görüntülerde kayan toprak, karayolunu kaplarken, facianın da eşiğinden dönüldü.
Toprak Kayması 00:48
Toprak Kayması 1.615 izlenme - 8 yıl önce
trabzon düzköy çiğdemli köyünde heyelan 00:59
trabzon düzköy çiğdemli köyünde heyelan 2.660 izlenme - 7 yıl önce çiğdemlide olan heyelan düzköydeki heyelan toprak kayması
Rusya'da Toprak Kayması Korkunç Görüntülere Sahne Oldu 04:10
Rusya'da Toprak Kayması Korkunç Görüntülere Sahne Oldu 525 izlenme - 2 yıl önce Rusya’nın Penza Oblastı’ndaki Zareçni kasabasında meydana gelen bir toprak kayması yürekleri ağızlara getirdi. Sosyal paylaşım sitesine yüklenen videoda, karla kaplı toprakların yolu kapadığı, ağaçları ve direkleri de birlikte sürüklediği görüldü.
Saniye Saniye Toprak Kayması 00:47
Saniye Saniye Toprak Kayması 588 izlenme - 3 yıl önce Toprak kayması anbean böyle görüntülendi. Görüntüler, Amerika’nın Utah eyaletinden. Salt Lake City’de etkili olan sağanak yağış, hayatı adeta felç etti. Kentte bir ev yıkılırken, 27 kişi de evlerinden tahliye edildi. Yaşanan bir toprak kayması ise saniye saniyen kameralara yansıdı.
Çin'de Silip Süpüren Toprak Kayması 02:15
Çin'de Silip Süpüren Toprak Kayması 230 izlenme - 1 yıl önce Çin’in güneyindeki Shenzhen bölgesinde aşırı yağış nedeniyle toprak kayması meydana geldi. 33 binanın çökmesinin ardından kaybolan 91 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor. Yetkililer, bölgeden 900 kişinin tahliye edildiğini ifade ederek, hafif şekilde yaralanan 7 kişinin kurtarıldığını söyledi. Shenzhen Acil Yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise, toprağın 380 bin metrekarelik bir alanı kapladığı bildirildi. Çin medyasında yer alan haberlerde ise, toprak kayması nedeniyle doğalgaz boru hattında patlama meydana geldiği ve işçilerin hasarı onardığı ifade edildi. Çin’in Arazi ve Topraklar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ilk incelemelerin toprak kaymasının toprak, çimento ve diğer inşaat atıklarının yığılmasıyla meydana geldiğini gözler önüne serdiği bildirildi. Açıklamada, “Yığınların oldukça büyük ve eğimin dik olması nedeniyle dengesini kaybetti ve yıkıldı” dedi.
Toprak Kayması Evi Böyle Yıktı 00:31
Toprak Kayması Evi Böyle Yıktı 99 izlenme - 8 ay önce Japonya'da toprak kayması sonucu bir evin yıkılması böyle görüntülendi. Japonya'yı etkisi altına alan yağışlar nedeniyle Hiroşima kentinde meydana gelen sel ve toprak kaymalarında en az 27 kişinin öldüğü, çok sayıda kişinin de kaybolduğu bildirildi.
Toprak Kayması 00:41
Toprak Kayması 818 izlenme - 8 yıl önce toprak kayması
Toprağın Arabaya Kayması 00:20
Toprağın Arabaya Kayması 294 izlenme - 2 yıl önce Nerede gerçekleştiğini bilmediğim bu olayda normal şekilde seyreden araç toprak kaymasının altında kalıyor. Sonrasında çıkan hıyarlı baba pijaması giymiş abimiz var.
Toprak Kayması 01:03
Toprak Kayması 429 izlenme - 6 yıl önce
Toprak Kayması Araçları Böyle Yuttu 00:49
Toprak Kayması Araçları Böyle Yuttu 346 izlenme - 3 yıl önce Amerika’nın Maryland eyaletinde bulunan Baltimore şehrinde şiddetli yağmur nedeniyle oluşan toprak kayması sonucu 10 araç toprak altında kaldı.
Çin'de Meydana Gelen Heyelan Sonrası Kurtarma Çalışmaları 03:30
Çin'de Meydana Gelen Heyelan Sonrası Kurtarma Çalışmaları 102 izlenme - 1 yıl önce Çin’in Shenzhen kentinde meydana gelen heyelanda derinliği 10 metreyi bulan çamur yığının içinde ekipler arama çalışmalarına devam ediyor. 76 Kişinin kayıp olduğu bilgisinin verildiği bölgede arama kurtarma ekibi 4 bin kişi ile çalışmalarına devam ediyor. Heyelan 20 Aralık'ta meydana gelmişti ve 33 binayı yıktı.
Sel Gibi Toprak Kayması 04:20
Sel Gibi Toprak Kayması 120 izlenme - 2 yıl önce Sel gibi toprak kayması Rusya'da yaşanan toprak kaymasında otoyol gözlerden kaybolurken, elektrik direkleri ve ağaçlar da yerle bir oldu.
Afganistan'da Toprak Kayması: 2 Bin Kişi Kayıp 00:33
Afganistan'da Toprak Kayması: 2 Bin Kişi Kayıp 234 izlenme - 3 yıl önce Afganistan’ın kuzeydoğusundaki Badahşan vilayetinde meydana gelen toprak kayması faciaya neden oldu. Birkaç gündür devam eden aşırı yağışın neden olduğu heyelanda en az 400 kişi yaşamını yitirdi. Badahşan’ın Argo ilçesinin Ab Barik bölgesinde birkaç gündür etkisini artıran yağışın ardından meydana gelen heyelan 300 evi de toprağa gömdü. Bölgeden ilk gelen haberlere göre, yaklaşık 2 bin kişi dev toprak dalgasının içinde kayboldu. Facianın ardından başlatılan arama kurtarma çalışmaları devam ederken, ölü sayısının artabileceği belirtildi.
Heyelan Dehşeti Havadan Böyle Görüntülendi 04:19
Heyelan Dehşeti Havadan Böyle Görüntülendi 129 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bir süre önce meydana gelen heyelan sebebiyle zarar gören İmam Hatip Lisesi’nin idari binası büyük bir gürültü ile çöktü. Gökyüzünü kaplayan duman insansız hava aracı tarafından görüntülendi.
Devasa Toprak Kayması Saniye Saniye Görüntülendi 00:40
Devasa Toprak Kayması Saniye Saniye Görüntülendi 191 izlenme - 2 yıl önce Dağıstan Özerk Cumhuriyeti'nde yaşanan doğa felaketi saniye saniye kameralara yansıdı. Yolda mahsur kalan bir aracı da beraberinde sürükleyen toprak kitlesinin can kaybına neden olmaması ise sevindirici.
ABD,de Feci Toprak Kayması 00:28
ABD,de Feci Toprak Kayması 154 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Baltimore kentinin kuzeybatısında bir caddede açılan dev çukurun yoldaki otomobilleri yutuşunun görüntüleri yayınlandı.
Rusya'daki Toprak Kayması 01:12
Rusya'daki Toprak Kayması 93 izlenme - 1 yıl önce Doğa bu defa verdiklerini fazlasıyla geri aldı. Rusya'da dağdan kopan binlerce tonluk toprak kütlesi önüne çıkan her şeyi yıktı geçti. İşte bir güç gösterisini andıran o görüntüleri izliyoruz. Ucuz bir gerilim filmi vardı, yeraltı canavarı diye. Aynen ona benziyor.
Toprak Kaydı! 01:27
Toprak Kaydı! 309 izlenme - 4 yıl önce Tekeli Haber Tv
Beyoğlunda Toprak Kayması 00:52
Beyoğlunda Toprak Kayması 103 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu Tarlabaşı Turan Caddesi'ndeki bir binanın önünde yapılan kazı sırasında toprak kayması meydana geldi. Kazı yapan işçilerden biri beline kadar toprak altında kaldı. Toprak altında kalan işçiyi itfaiye ekipleri kurtardı. Yaralı işçi hastaneye kaldırıldı.