Hoşgeldiniz!

Topuklu Ayakkabı Videoları İzle

Mankenin yercekimi savası 00:25
Mankenin yercekimi savası 192.453 izlenme - 4 yıl önce Mankenin yercekimi savası
Topuklu Ayakkabı ile Karda Yürümeye Çalışmak 00:56
Topuklu Ayakkabı ile Karda Yürümeye Çalışmak 4.344 izlenme - 1 ay önce Yoğun kar yağışı sonrası topuklu ayakkabı giyip karda yürümeye çalışan kadının mazlum halini izliyoruz.
Kadınların Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 04:36
Kadınların Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 41.666 izlenme - 3 yıl önce Yüksek topuklu ayakkabı üzerinde yürümek hiçte kolay olmasa gerek, kadınların topuklu ayakkabı ile başlarına gelenleri izliyoruz.
Topuklu Ayakkabılarla Nasıl Mükemmel Yürünür? 04:00
Topuklu Ayakkabılarla Nasıl Mükemmel Yürünür? 579 izlenme - 2 hafta önce Podyumun kralı! Sinon Loresca isimli kişi kadınların başının belası topuklu ayakkabıların, podyumda nasıl kullanılacağını gösteriyor.
Topuklu Ayakkabısının Gazabına Uğrayan Halay Başı Hatun 00:36
Topuklu Ayakkabısının Gazabına Uğrayan Halay Başı Hatun 5.081 izlenme - 6 ay önce Katıldığı düğünde halay müziği eşliğinde kendini piste atan kızımız topuklu ayakkabılarının gazabına uğruyor ve durumu son anda kurtarıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mankenlerin Topuklu Ayakkabı Kazaları 03:18
Mankenlerin Topuklu Ayakkabı Kazaları 4.054 izlenme - 9 ay önce Podyumda boy gösteren mankenlerin kazaları onları rezil etse de izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.İşte sakar mankenlerin topuk ayakkabıyla imtihanı. Kadınların güzelliğine güzellik katan topuklu ayakkabılar bazen de kadınları rezil ediyor. İşte o anlar.
Topuklu Ayakkabılarla Podyumda Nasıl Mükemmel Yürüneceğini Gösteren Adam 04:00
Topuklu Ayakkabılarla Podyumda Nasıl Mükemmel Yürüneceğini Gösteren Adam 284 izlenme - 2 hafta önce Podyumun kralı! Sinon Loresca isimli kişi kadınların başının belası topuklu ayakkabıların, podyumda nasıl kullanılacağını gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tepetaklak - Head Over Heels 02:37
Tepetaklak - Head Over Heels 3.918 izlenme - 10 ay önce Parlak gökyüzü , bir tahta , güneş altında bir yürüyüş - yani Kinopravda yönettiği Twun , yüksek topuklu en dik kalmak ile uğraşmak nasıl bir duygu bir haşhaş , pratfall - aşılanmış meditasyon başlar . siyah dantel-up parti topuklu kavramsal beyaz stilettos her şeyi imkansız boyutlara yükselmiş - görmeye yerlere gitmek ve insanlarla - Macar elektro yeni gelen Yvein Monq tarafından Soundtracked, Twun belirlenen kadınları gösterir. Paralel kırık yener ve kişinin dengesini kaybederek arasında çizilebilir ve Monq en zekice ürkek parça mükemmel tökezleyerek öngörülemeyen ve insancıl hareket eşleşir
Topuklu Ayakkabıyla Karda Patinaj Çekmek 00:56
Topuklu Ayakkabıyla Karda Patinaj Çekmek 431 izlenme - 1 ay önce Karda kışta o ayakkabıyı giymek nedir sayın zayıflıktan ölen ablacığıııım. Belde hep açık üşütecen be canısı.
Halter kaldırmak senin neyine! (Hemde topukluyla) 00:46
Halter kaldırmak senin neyine! (Hemde topukluyla) 7.420 izlenme - 3 yıl önce topuklu ayakkabıyla halter kaldırmaya çalışırsan olacağı buydu
Kadının Yüksek Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 00:23
Kadının Yüksek Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 9.332 izlenme - 3 yıl önce Kadının Yüksek Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı
Hep Yapmak İstemiştim Bunu - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:44
Hep Yapmak İstemiştim Bunu - Ben Bilmem Eşim Bilir 13.681 izlenme - 4 yıl önce Erkekler topuklu ayakkabıya kendilerini kaptırınca... Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümünde erkekler topuklu ayakkabı oyunuyla zor anlar yaşarken, izleyenleri güldürecek. Yarışmacıların topuklu ayakkabıyı giydikten sonra rollerine kendilerini fazla kaptırmaları ve hareketleri izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatacak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle cumartesi ve pazar Kanal D'de...
Genç Kız, Topuklu Ayakkabıları ile İpin Üzerinde Yürüdü 00:21
Genç Kız, Topuklu Ayakkabıları ile İpin Üzerinde Yürüdü 4.050 izlenme - 2 yıl önce Cesareti ile alkışı hak eden kız, topuklu ayakkabıları ile yağmurlu havada düşmeden ipin üzerinde yürüyerek hedefine ulaştı.
Alişan Topuklu Ayakkabı Giyerse 02:36
Alişan Topuklu Ayakkabı Giyerse 4.662 izlenme - 3 yıl önce Alişan Topuklu ayakkabı giyip yürümeye çalışırsa Alişan'ın Topuklu Ayakkabı İle İmtihanı - Herşey Dahil Çağla Şikel
İp Üzerinde Topuklu Ayakkabı ile Yürüyerek Rekora İmza Attı 05:03
İp Üzerinde Topuklu Ayakkabı ile Yürüyerek Rekora İmza Attı 1.828 izlenme - 1 yıl önce İtalya'da yayınlanan Guinness Dünya Rekorları şov programına katılan Rus sirk sanatçısı Oxana Seroshtan ip üzerinde topuklu ayakkabı ile yürüyerek yeteneğini herkese gösterdi.
Sanal Alemde Oda Turu Yapmak 07:19
Sanal Alemde Oda Turu Yapmak 3.201 izlenme - 3 yıl önce Evet gün geçmiyor ki yeni bir olay türemesin.İnternette hızla yayınlan oda turu Türkiyemizde sıçradı.Bende oda turu yapıp koyacam bakalım ne kadar izlenecek.Neyse uzatmadan videomuza geçelim.
Topuklu Ayakkabıları İle Sörf Tahtası Üzerinde Dalgalara Meydan Okuyan Bayan Sörfçü 00:59
Topuklu Ayakkabıları İle Sörf Tahtası Üzerinde Dalgalara Meydan Okuyan Bayan Sörfçü 2.012 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel sörfçü Maud Le Car, bayan sörfçülerin hem güzel ve şık giyinip hem de yeteneklerini sergileyebileceklerine inanıyor. Bu inancına kendisi ön ayak olarak topuklu ayakkabıları ile sörf yapmaya karar verdi ve bu muhteşem görüntüler ortaya çıktı.
Mini Etek Giymiş Bir Bayandan İğrenmek 00:26
Mini Etek Giymiş Bir Bayandan İğrenmek 3.520 izlenme - 3 yıl önce Mini Etekle Ve Yüksek Topuklarla Merdiven Çıkmak
Kadınların Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 01:39
Kadınların Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 2.167 izlenme - 3 yıl önce Kadınların güzelliğine güzellik katan topuklu ayakkabılar bazende kadınları rezil etti. İşte o anlar...
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 01:11
Uzun Boylu Olmanın Kızlar İçin Kabusa Dönüştüğü Anlar 2.406 izlenme - 2 yıl önce Uzun boylu olmanın kızlar için kabusa dönüştüğü anları izleyerek, uzun boylu kızlara nasıl davranılması gerektiğini öğreneceğiz.
Ben Bilmem Esim Bilir Oyununun Tanıtım Videosu 02:17
Ben Bilmem Esim Bilir Oyununun Tanıtım Videosu 1.883 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ben-bilmem-esim-bilir.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Tüm Türkiye'de beğenilere izlenmekte olan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programının oyununu sizler sitemizden indirmeden ve eğlenceli vakit geçirecek olduğunuz oyuna yukarıdaki linkleri kullanmanız yeterli olacaktır.
Topuklu ayakkabıyla ipin üzerinde yürüyen kız! 00:51
Topuklu ayakkabıyla ipin üzerinde yürüyen kız! 1.430 izlenme - 2 yıl önce Teksas'da, macera sever Çek Cumhuriyetli, cambaz genç kızın rekor için topuklu ayakkabıyla ip üzerinde yürüdüğü anlar.
Ben Bilmem Eşim Bilir - Topuklu Ayakkabı Oyunu 02:17
Ben Bilmem Eşim Bilir - Topuklu Ayakkabı Oyunu 3.992 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir - Topuklu Ayakkabı Oyunu
böyle topuklu ayakkabı giyermisiniz 01:02
böyle topuklu ayakkabı giyermisiniz 2.969 izlenme - 6 yıl önce
Topuklu ayakkabı giydi rezil oldu 00:15
Topuklu ayakkabı giydi rezil oldu 1.249 izlenme - 2 yıl önce Topuklu ayakkabı giyerek kendi kendine rezil oldu
Yılbaşında Beylere Topuklu Ayakkabı Sürprizi! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:34
Yılbaşında Beylere Topuklu Ayakkabı Sürprizi! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 2.689 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşında Beylere Topuklu Ayakkabı Sürprizi! (Ben Bilmem Eşim Bilir)
topuklu ayakkabı faciası! 00:23
topuklu ayakkabı faciası! 2.761 izlenme - 6 yıl önce
Topuklu Ayakkabıyla Sörf 03:28
Topuklu Ayakkabıyla Sörf 1.899 izlenme - 3 yıl önce Topklu ayakkabıyla sörf yapan bayanlar sörf tahtası üstünde harikalar yarattı, ama düşüşleri daha da komik oldu.
Sanal Alemde Oda Turu Yapmak 07:19
Sanal Alemde Oda Turu Yapmak 890 izlenme - 2 yıl önce Evet gün geçmiyor ki yeni bir olay türemesin.İnternette hızla yayınlan oda turu Türkiyemizde sıçradı.Bende oda turu yapıp koyacam bakalım ne kadar izlenecek.Neyse uzatmadan videomuza geçelim.
Ben Bilmem Eşim Bilir Topuklu Ayakkabı Oyunu 01:53
Ben Bilmem Eşim Bilir Topuklu Ayakkabı Oyunu 2.346 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir Oyununu