Hoşgeldiniz!

topuz yapımı

Saç Topuz Süngeri ile Topuz Yapımı 05:52
Saç Topuz Süngeri ile Topuz Yapımı 23.723 izlenme - 3 yıl önce Ürüne bu adresten ulaşabilirsiniz. http://www.aksesuarmodasi.com/urunler/topuz-sungeri-donut-topuz-balerin-topuzu/2344/ Malzemelerimiz: Topuz halkası, tel toka , kancalı lastik ve tarak Topuz nasıl yapılır? Saçımızı kancalı lastik ile sıkıca at kuyruğu yapıyoruz sonrasında balerin topuzu süngeri halkası nın içinden geçirip, halkanın kenarlarına tarak yardımı ile düzgün bir şekilde yayıyoruz. Daha sonra alttan döndürüp tel toka ile tutturuyoruz. Kullanımı kolay pratik topuz tokasıdır. Topuz yapma süngeri , donut topuz süngeri ile düşük topuz, yüksek topuz, yan topuz, kahküllü balerin topuzu , ensede balerin topuzu, topuz halkası modellerini yapabilirsiniz. Ürün kaliteli olup uzun yıllar hostes topuz tokasını kullanabilirsiniz. Topuz süngeri satın aldığınıza pişman olmayacaksınız. Saç topuz süngerinin farklı boyları da mevcuttur. 4 Farklı Boy, Siyah ve Bej renk topuz aparatları. Küçük Boy Topuz Süngeri (Siyah - Bej) Orta Boy Topuz Süngeri (Siyah - Bej) Büyük Boy Topuz Süngeri (Siyah - Bej) Süper Büyük Boy Topuz Süngeri (Siyah - Bej)
Saç Topuz Süngeri İle Düşük Topuz Yapımı 05:52
Saç Topuz Süngeri İle Düşük Topuz Yapımı 7.041 izlenme - 4 yıl önce ,saç Topuz Süngeri İle Düşük Topuz Yapımı
Tesettür için Topuz Yapımı 06:54
Tesettür için Topuz Yapımı 1.292 izlenme - 2 yıl önce Tesettür/baş örtüsü için güzel ve kolay topuz nasıl yapılır? Videomuz sayesinde kolayca topuz yapmayı öğrenebilirsiniz..
Saç Topuz Süngeri İle Düşük Topuz Yapımı - Uzun Saç Topuz Yapımı 05:52
Saç Topuz Süngeri İle Düşük Topuz Yapımı - Uzun Saç Topuz Yapımı 836 izlenme - 4 yıl önce Saç Topuz Süngeri İle Düşük Topuz Yapımı - Uzun Saç Topuz Yapımı
Sünger Yardımıyla Yumurta Topuz Yapımı - Pratik Düğün Davet Saç Modelleri 02:36
Sünger Yardımıyla Yumurta Topuz Yapımı - Pratik Düğün Davet Saç Modelleri 215 izlenme - 11 ay önce Sünger Yardımıyla Yumurta Topuz Yapımı - Pratik Düğün Davet Saç Modelleri Rujsuz Matmazel: Makyaj, Güzellik, Moda, Saç Yapımları, Tırnak bakımı videoları ile bayanlar için pratik fikirler..
Yandan Topuz Yapmanın Püf Noktaları 08:13
Yandan Topuz Yapmanın Püf Noktaları 808 izlenme - 5 yıl önce cute chic easy side bun hair updo
Yılbaşı Parti  Makyajı ve Çorapla Donut Topuz Yapımı
Yılbaşı Parti Makyajı ve Çorapla Donut Topuz Yapımı 400 izlenme - 5 yıl önce özel davetlerde kullanabileceğiniz cok kolay bir topuz ve simli, eğlenceli makyaj yapımı.
Okul İçin Saç Modelleri 2 | Back to School Hairstyles 2 | Merve SEVİL 08:25
Okul İçin Saç Modelleri 2 | Back to School Hairstyles 2 | Merve SEVİL 182 izlenme - 2 yıl önce Hazır okullar açılmışken kolaylıkla yapabileceğiniz 1-2 saç modeli yaptım. Umarım hoşunuza gider :)) LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.