Hoşgeldiniz!

torbacı

Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar 00:59
Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar 11.724 izlenme - 1 ay önce İstanbul Alibeyköy'de sokakta uyuşturucu sattığı öne sürülen bir kişi, mahalledeki bir grup tarafından yakalandı. Etek giydirilen şüpheli, dövüle dövüle sokakta dolaştırıldı.
Torbacıların Birbirlerine Karşı İmha Girişimi 05:59
Torbacıların Birbirlerine Karşı İmha Girişimi 11.207 izlenme - 2 yıl önce Ana teması "buradan bir adam geçti mi" şakası olsa da uyuşturucu ticaretinin ele alınıp, arka sokaklardaki puslu tezgâhın ince ince işlendiği; hırçınlığı, kabullenememeyi, tahammülsüzlüğü anlatan önemli bir kayıt ile karşı karşıyayız. Silahların yere doğru paralel şekilde tutulup ortamı savuşturma görevinin de eksik olmadığı, doğaçlama performans ile oyunculuğun hakkını fazlasıyla vermiş, müthiş kareler çıkartmış ölümcül diyaloglara imza atmış olan bu arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Okuyom Ben Yaaa - Hacıhüsrev Baskını 01:55
Okuyom Ben Yaaa - Hacıhüsrev Baskını 21.304 izlenme - 3 yıl önce Olaylar narkotiğin uyuşturucu operasyonu kapsamında bir eve baskın yapmasıyla başlar. Kapı açılmayınca devreye Özel Harekat Timleri girer ve balyozla kapı kırılmaya çalışılır. Zaman kazanmak amacı ile ev sakinleri de pencereden mutheşem bir piyes oynamaya başlarlar. Özellikle evin genç delikanlısının ilk önce karnesiyle, o da kesmeyince okul üniformaları ile pencereye çıkarak tertemiz bir öğrenci olduğunu anlattığı sahnelerdeki performansı ise oscar'lık.
Adana'da Duvarda Yazılan Torbacı Aranıyor Yazısı 02:00
Adana'da Duvarda Yazılan Torbacı Aranıyor Yazısı 2.834 izlenme - 9 ay önce ADANA polisinin uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığı operasyonlar sonrasında çalıştıracak torbacı bulmakta zorlanan zehir tacirleri, evlerin duvarlarına ’torbacı aranıyor’ ilanları yazdı.
Torbacı Köşe Başında - Eğitici Çocuk Şarkısı 01:48
Torbacı Köşe Başında - Eğitici Çocuk Şarkısı 2.421 izlenme - 7 ay önce Youtuber Zena'nın yapmış olduğu bir çalışma... Sözleri Torbacı köşe başında müşteriyi bekliyor Komiser amca geliyor torbacıyı görüyor. Komiser amca geliyor torbacıyı görüyor. Torbacı beni dinle pazarlığa girme! Komiser amca tutacak seni hapse atacak Komiser amca tutacak seni hapse atacak Torbacı köşe başında müşteriyi bekliyor Müşterisi geliyor torbacıyı görüyor Müşterisi geliyor torbacıyı görüyor Müşteri soruyor "Ne var?" "Hap var, ex var, roj var" Müşteri hapı atıyor, kafa jüpiter oluyor. Müşteri hapı atıyor, kafa jüpiter oluyor.
Çocuğunuz Torbacı Olsa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:20
Çocuğunuz Torbacı Olsa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.319 izlenme - 10 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara çocuğunuz torbacı olsa ne yapardınız sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevgilinizin Babası Torbacı Olsaydı Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 03:36
Sevgilinizin Babası Torbacı Olsaydı Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 1.771 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında gençlere sevgilinizin babası torbacı olsaydı ne yapardınız? sorusu sorulmuş ve tabi ki ilginç cevaplar alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Polisten Whatsapp Torbacı Hattı 04:48
Polisten Whatsapp Torbacı Hattı 177 izlenme - 1 ay önce Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, uyuşturucu tacirleriyle daha etkili mücadele etmek için kurulan ve "narkotem" adının verildiği telefon ve Whatsapp hattını bütün mahallere sprey boya ile yazdı. Ak, uyuşturucu ile terörle daha etkin mücadele etmek ve daha güvenli bir kent kurmak için yeni bir adım attı. Geldiği günden beri terörist ve torbacıların üzerine giderek onları Adana'yı dar eden Ak, bu kez de "narkotem" hattını kurdu. Ak, vatandaşların bire bir uyuşturucuyla ve terörle mücadele eden polisleri ulaşmak için 0552 155 01 01 telefon ve Whatsapp hattı kurdu. Ak, vatandaşın bu telefon ve Whatsapp hattında haberi olması içinde "Güvenli Adana, 0552 155 0101 Narkotem" yazılı kalıpla Adana'nın bütün mahallerinin duvarlarına sprey boya ile yazdı.
4 Kere Hacca Giden Adanalı Torbacı 04:20
4 Kere Hacca Giden Adanalı Torbacı 1.660 izlenme - 2 yıl önce Her soruya soruyla karşılık veren ve 4 kere hacca gitiğini iddia eden adanalı torbacı.
Alibeyköy'de Etek Giydirilip Dolaştırılan Torbacı 00:59
Alibeyköy'de Etek Giydirilip Dolaştırılan Torbacı 92 izlenme - 1 ay önce Alibeyköy'de Uyuşturucu Satıcısı Etek Giydirilip Dolaştırıldı
Vol.1 Soruya Soruyla Cevap Veren Adanalı Torbacı 01:26
Vol.1 Soruya Soruyla Cevap Veren Adanalı Torbacı 1.211 izlenme - 2 yıl önce +Neden gasp yaptın? -Gaps etmedim kuran satıyodum geldi işte çocuk beş milyon lira para verdi gitti +Niye verdi tanıyomuydun? -Yok babasının hayrına vermedi +Ne için verdi o zaman? -Ayetel Kursi satıyordum diyorum ben sana +Uyuşturucu kullanıyormuşsun nasıl ayetel kursi? -Kim diyomuş uyuşturucu kullandığımı? +Beş milyonu niye verdi sana? +Ayakta duramıyosun -Ayaktamı duramıyorum? -Niye mi verdi beş milyonu? -Yav atla abi gidelim yav +Beş lirayamı satıyon onu sen? -Beş milyona satmıyom gurban olduğum bağh +Noldu? -4 kere hacca gittik geldik aha dayıya sor (gülüşmeler..) -Gerçek öylebşdh.. Kuran satıyom taam +Sonra ne oldu? -Sonra mı ne oldu şimdi kuran satıyom... +Kaç yaşında gittin bebekkken mi gittin? -Bir dakka dinle yav bebekkeni boşver hele da -Beş milyonu dedi kendi çıkarttı gönlünden beş milyon verdi -Arkamdan da gitti polise şikayet etmiş ne bileyim benim haberim yok montudağh... +Peki ayetel kursi satıyon dua okumayı biliyonmu? -Mı? Niye okumayı bilmiyim? +Subhanekeyi oku bakalım bi subhanekeyi okusana hadi oku biliyosan -Subhanekeyi okıyım mı? +He oku bakalım hadi -Vay şurda ben kendi ismimi yazamıyom yav +Hadi oku bakalım dua kitabı satıyomuşsun? -Tamam Allahın kuranını satıyom ohu kendi ismimi bile yazmıyom okula gitmemişim ki +Bi besmele çekermisin besmele çekmeyi biliyomusun? -Besmele: Bismillahrhmr... +Ney ney? -Eşheduenlyh mıydı? Devam arkadaşlar saolun... :D "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Torbacı 00:32
Torbacı 1.962 izlenme - 4 yıl önce Torbacı
Bu Torbaci Bize Ne İcirdi Olum :)) 03:23
Bu Torbaci Bize Ne İcirdi Olum :)) 1.688 izlenme - 3 yıl önce Bu Torbaci Bize Ne İcirdi Olm :d :d on Numaraaaa
İsyankar - Ex Düşme Gardaş Part 2 (Ft.torbacı Mesken) 2014 01:42
İsyankar - Ex Düşme Gardaş Part 2 (Ft.torbacı Mesken) 2014 1.669 izlenme - 3 yıl önce İSyankaR Ex Düşme Gardaş Part II Torbacı Mesken 2014
Sana Ne Lazım Abi (Torbacı İle Röportaj) 00:37
Sana Ne Lazım Abi (Torbacı İle Röportaj) 2.024 izlenme - 4 yıl önce Sana Ne Lazım Abi Torbacı İle Röportaj Yapılırsa!
Torbacı Maymun 00:49
Torbacı Maymun 1.099 izlenme - 3 yıl önce Felekten Bir Gece 2
Soruya Soruyla Cevap Veren Adanalı Torbacı 01:26
Soruya Soruyla Cevap Veren Adanalı Torbacı 1.216 izlenme - 2 yıl önce Soruya Soruyla Cevap Veren Adanalı Torbacı dört kere hacca gittim dayıya sor soruya soruyla cevap veren adam komedi video eğlence komik videolar soruya soru 2015 yeni komik video EN iyi müzikler ve en güzel paylaşımlar için abone olun
Torbacılara Yapılan Tehlikeli Şaka 02:24
Torbacılara Yapılan Tehlikeli Şaka 1.015 izlenme - 2 yıl önce Sokak aralarında bulunan torbacılara şaka yapmak isteyen bir grup bakın nelerle karşılaşıyorlar.
Vine Ben Torbacı Olmaya Karar Verdim 00:06
Vine Ben Torbacı Olmaya Karar Verdim 1.084 izlenme - 3 yıl önce Teyze Ben Torbacı Olmaya Karar Verdim Vine
Her Şey Çok Güzel Olacak - Torbacı ile Geçen Diyalog 01:12
Her Şey Çok Güzel Olacak - Torbacı ile Geçen Diyalog 763 izlenme - 2 yıl önce Para kazanabilmek için uyuşturucu satmak isteyen isteyen Altan' ın, hapın hangi ilaç olduğunu öğrenip almak için torbacıyla yaptığı muhabbet.
Kayseri Beyazşehir [torbacılar]xd 03:04
Kayseri Beyazşehir [torbacılar]xd 718 izlenme - 7 yıl önce butun alemcı arkadaslara gelsın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uyuşturucu Satıcısını Etek Giydirip Gezdirmek - İstanbul 00:59
Uyuşturucu Satıcısını Etek Giydirip Gezdirmek - İstanbul 16 izlenme - 1 ay önce İstanbul Alibeyköy'de sokakta uyuşturucu satan bir kişi, mahalledeki bir grup tarafından yakalandı. Polise haber vermelerine rağmen ilgilenilmediğini öne süren grup, 'torbacı' olduğunu öne sürdükleri kişiye etek giydirdi. 30 yaşlarındaki şüpheli, 5-6 kişilik grup tarafından sokakta dövüle dövüle dolaştırıldı. Başkalarının başkalarını yargılamasına karşıyım ama, bu güzel olmuş bak.
 Nihat Doğan, Deniz Seki'ye Torbacı Dedi 00:36
Nihat Doğan, Deniz Seki'ye Torbacı Dedi 25 izlenme - 2 ay önce Sürpriz çıkışlarıyla adından söz ettiren Nihat Doğan'ın son hedefi Deniz Seki oldu. Doğan, gazeteci darp eden Arda Turan'a sahip çıkarken, Seki'ye "torbacı" diyerek hakaret etti.
teyze ben torbacı olmaya karar verdim 00:06
teyze ben torbacı olmaya karar verdim 724 izlenme - 4 yıl önce teyze ben torbacı olmaya karar verdim
Yıllar Sonra Aynı Sahnede - Engin Günay (Leyla ile Mecnun) 01:41
Yıllar Sonra Aynı Sahnede - Engin Günay (Leyla ile Mecnun) 624 izlenme - 2 yıl önce Herşey Çok Güzel Olacak'ta torbacı rolüyle karşımıza çıkan Engin Günay, Leyla ile Mecnun'un bu haftaki bölümünde eski rolüne dönüş yapıyor.
Etek Giydirip Sokak Ortasında Dolaştırdılar 00:58
Etek Giydirip Sokak Ortasında Dolaştırdılar 17 izlenme - 1 ay önce Alibeyköy'de mahalle sakinleri, uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen bir erkek şahsa etek giydirip , tüm mahalleyi bu şekilde gezdirdi. Bu anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Alibeyköy'de "Torbacı" diye tabir edilen uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen kişiyi mahalleli yakaladı. Daha sonra şahsa etek giydiren vatandaşlar bu şekilde tüm mahalleyi şahsa gezdirdi.Bu sırada bazı vatandaşlar, şahsa tekme attı. Tüm bu yaşananlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde etek giydirilen kişi mahallede gezdiriliyor. Bu sırada bazı vatandaşlar şahsa tekme atıyor.
Farklı Dillerde Tütün Mamulleri Tedarikçisi 00:06
Farklı Dillerde Tütün Mamulleri Tedarikçisi 465 izlenme - 4 yıl önce Farklı Dillerde Tütün Mamulleri Tedarikçisi
20 Dolar'a Ne Kadar Uyuşturucu Alabilirsiniz? 01:24
20 Dolar'a Ne Kadar Uyuşturucu Alabilirsiniz? 625 izlenme - 2 yıl önce 20 dolara Dünya çapında ne kadar zararlı madde alabileceğimizi gösteren bu yararlı çalışmayı izliyoruz. Güzel bir torbacı analizi diyebiliriz.
Adanalı Torbacı Konuştu Yeni Video 01:39
Adanalı Torbacı Konuştu Yeni Video 167 izlenme - 1 yıl önce Adanalı Torbacı 2 Adanalı Torbacı Konuştu Yeni Video
Eyüp Sultanlı Öner - Sağol Torbacı 02:28
Eyüp Sultanlı Öner - Sağol Torbacı 232 izlenme - 2 yıl önce elbet gün gelecek anlayacaksın.. bu dünya sahiden boş.. beni düşünme yok yere olmuşum bi sarhoş.. şimdi deplasman yolundayım kafam hoş.. bu ihanetin sana esaretin bana sefaletin bize yokki bir faydası bütün elvedalar sana hoşçakallar bana bu yalnızlık bize aşkın kalıntısı.. yok içimde bir acı buldum ben ilacı.. harbiden çok zehir saol torbacı.. onu unutturdu bana aldığım tek duman.. sildi tüm izleri yok etti aklımdan