Hoşgeldiniz!

tornavida

Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 16.069 izlenme - 2 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Tornavida Şakası 01:33
Tornavida Şakası 20.155 izlenme - 9 yıl önce İğrenç Şaka
Şarzlı Matkap Elektrik ve Kablolu Çalıştırma 07:28
Şarzlı Matkap Elektrik ve Kablolu Çalıştırma 3.164 izlenme - 4 yıl önce Şarzlı Tornavidları Trafo Ve Diyot Kullanarak Elektrikle Ve Kablolu Çalıştırmak
El Yapımı Kıl Testere Makinası 09:52
El Yapımı Kıl Testere Makinası 775 izlenme - 1 yıl önce Çok uygun bir maaliyetle kendi kıl testere makinanızı yapın. Akülü vidalama ile çalışmaktadır.making a homemade scroll saw by using old wooden chair parts and plywood. powered by a drill
Değişik Aletlerden Şişe Açacağı Yapmak 05:15
Değişik Aletlerden Şişe Açacağı Yapmak 1.134 izlenme - 2 yıl önce Atölyesinde kullanmadığı aletlerden çok yaratıcı şekilde şişe açacağına çeviriyor. Şişe açma teknikleri videosuna farklı alternatif.
nasıl giriyor bu tornavida bu sibop ağzına  :))) 01:22
nasıl giriyor bu tornavida bu sibop ağzına :))) 3.435 izlenme - 8 yıl önce çok komik ya gülmekten bayıldım
4 in 1Çalışma İstasyonu 04:35
4 in 1Çalışma İstasyonu 278 izlenme - 1 yıl önce Homemade table saw, roter table, jigsaw table and disc sander all in one..! El yapımı tezgah testere, disk zımpara makinası, freze tezgahı ve dekupaj testere tezgahı hepsi bir arada..
Şoför Tornavidayla Yolcuyu Tehdit Etti 01:02
Şoför Tornavidayla Yolcuyu Tehdit Etti 47 izlenme - 3 ay önce
Tornavidayı Havada Uçurdu 00:43
Tornavidayı Havada Uçurdu 256 izlenme - 3 yıl önce Tornavidayı havada uçurdu Tamirhanede basınçlı hava makinasıyla tornavidayı havada çeviren adamın görüntüsüne çok şaşıracaksınız.
Şarzlı Tornavida Kullanımı 02:53
Şarzlı Tornavida Kullanımı 499 izlenme - 7 yıl önce engelsiz dostlar şarzlı tornavida kullanımı
Alpaslan Durmuş: Evrime İnanmıyorum Ama Bilimde Kullanıyorum 00:59
Alpaslan Durmuş: Evrime İnanmıyorum Ama Bilimde Kullanıyorum 43 izlenme - 5 ay önce Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan Durmuş, "Evrim teorisine dair yeni düzenleme yaptık. Evrim kitaplardan kalktı diyenler zır cahil" dedi.
Kendinden Klarnetli Abi 02:00
Kendinden Klarnetli Abi 426 izlenme - 3 yıl önce Elektrikçi bir abimiz hobi olarak nazal boşlukları üzerine yoğunlaşmış ve insan sesinin sınırlarını zorlayarak klarnetin eşsiz sesine, klarnetçinin nefesine ve güzel müziklerimizin namelerine ulaşmış, dem vurmuştur. Mustafa Kandıralı mısın mübarek. Haydin iyi seyirler ...
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 06:26
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 378 izlenme - 3 yıl önce Bir Zahmet' in fırlama çocuğu Gökhan Yıkılkan'ın yaptığı şakalardan biri daha. Özellikle 5:56'yı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Tornavidayı Bulamayan Çocuğun Dramı 00:20
Tornavidayı Bulamayan Çocuğun Dramı 192 izlenme - 3 yıl önce çocuk sürekli tornavida ile oynadığı için babası, oynarken düşer ya da bir yerine zarar verir diye tornavidayı saklar ve işe gider.
Songül Karlı Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Konuk Etti 03:33
Songül Karlı Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Konuk Etti 256 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da Boşanmak İsteyen Karısı Hasret Kara'yı Tornavidayla 43 Yerinden Yaralayan Yakup Kara'nın Songül Karlı'nın Programında Canlı Yayına Çıkarılması Tepki Topladı.
Amerikan Futbolu Kaskınının Formaya Yapışması 01:25
Amerikan Futbolu Kaskınının Formaya Yapışması 199 izlenme - 3 yıl önce Southern Miss ile Arkansas kolej takımları arasında oynanan Amerikan futbol karşılaşmasında yaşanan bir pozisyon şaşkınlık yarattı. Yaşanan mücadele esnasında Ed Wilkins’in kaskı rakip takımdan Alex Collins adındaki oyuncunun formasına yapıştı ve bir türlü çıkmak bilmedi. Yetkililer, kaskı çıkarmak için tornavida kullanmak zorunda kaldı.
Landelika ya Gitme Hilesi 05:10
Landelika ya Gitme Hilesi 273 izlenme - 3 yıl önce Link sanalika.com/user/heheytbe/location/landelike LÜTFEN EMEĞE SAYGI İÇİN ABONE OLUN
Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 03:33
Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 150 izlenme - 3 yıl önce Eşini 43 yerinden tornavida ile yaralayan, ancak mahkemenin "yeterli delil bulamayarak" serbest bıraktığı Yakup'u canlı yayına çıkaran Songül Karlı neredeyse adama madalya takacakmış. Aynını senin kocan sana yapsa Songül? Veya aynını anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?
İlginç Diş Çekme Yöntemi  01:13
İlginç Diş Çekme Yöntemi 186 izlenme - 3 yıl önce İlginç diş çekme yöntemi Dişini kerpetenle tutturduktan sonra alttan tornavidanın sapını kerpetene vurdurarak diş çektiren adamın görüntüleri ilginç.
Doctor Who İlk Sonik Tornavida Sahnesi 00:21
Doctor Who İlk Sonik Tornavida Sahnesi 185 izlenme - 3 yıl önce Doctor Who'daki ilk sonik tornavida sahnesi 2.Doktor Patrick Troughton zamanı kullanılmıştır.
Cenk & Erdem La Vidan Bile Yok La 03:47
Cenk & Erdem La Vidan Bile Yok La 133 izlenme - 3 yıl önce Cenk ve Erdem'den güzide bir ricky martin yorumu..
Yıldız Tornavida - Kısa Film 05:46
Yıldız Tornavida - Kısa Film 121 izlenme - 3 yıl önce Yapım Tarihi - 2007 Süre - 00-06-00 Formatı - Kurmaca Yönetmen - Sadi Celil CENGİZ Annesi tarafından öldürtülmek istenen gencin katilinden son isteği Haliç’e karşı bira içmektir. Ancak yanlarında bira açacağı götürmeyi unuturlar. Uzun metrajlı ve kısa filmlerde hep olay olur. Ama kısa filmlerde bir olay yerine bir durumu anlatmak daha caziptir.Bu kısa filmde bir durumu anlatan çok güzel bir yapım.
beyaz kelime oyununda 02:45
beyaz kelime oyununda 127 izlenme - 6 yıl önce
 Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 03:33
Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 91 izlenme - 3 yıl önce Eşini 43 yerinden tornavida ile yaralayan, ancak mahkemenin "yeterli delil bulamayarak" serbest bıraktığı Yakup'u canlı yayına çıkaran Songül Karlı neredeyse adama madalya takacakmış. Aynını senin kocan sana yapsa Songül? Veya aynını anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?
Tamir Çantası ile Ameliyat Yapmak 02:15
Tamir Çantası ile Ameliyat Yapmak 103 izlenme - 3 yıl önce Moldova'nın Başkenti Kişinov'daki çocuk hastanesi doktorları, hükümetin kendilerine ameliyat malzemeleri vermemesini protesto etmek için ilginç bir yol bulmuşlar. Matkap ile ameliyata giren doktorlar, ''Bizi sürekli oyalayıp yeni malzeme alabilmemiz için gerekli ödeneği bir türlü çıkartmıyorlar. Malzeme olmadan nasıl ameliyat yapabiliriz ki?'' sorusunu çektikleri video aracılığıyla dünya medyasıyla paylaşıyorlar. Biz de bu protestolarında kendilerine yardımcı olalım. Eh her yer Taksim olmasa da nihayetinde her yer direniş
Hayata Dair Hızlı ve Basit Bilgiler 02:00
Hayata Dair Hızlı ve Basit Bilgiler 62 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşımız gündelik hayatda karşımıza çıkabilecek bir takım sorunlar için son derece basit ve ilginç çözümler üretmiş. İyi seyirler.
Amuda Kalkmaya Çalışan Çocuk 00:23
Amuda Kalkmaya Çalışan Çocuk 104 izlenme - 8 yıl önce abuda kalkamayıp düştü
Çocuklarının Gözü Önünde Başına Tornavida Sapladılar 01:26
Çocuklarının Gözü Önünde Başına Tornavida Sapladılar 7 izlenme - 1 yıl önce Aydın’da bir şahıs trafik kurallarına uymadığı gerekçesi ile uyardığı 3 kişi tarafından başına tornavida saplanarak ağır yaralandı. Çocuklarının gözü önünde öldürülmek istenen talihsiz adam hastaneye kaldırılırken, polis olaydan sonra aynı araçla kaçan 3 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Olay Efeler İlçe Merkezi Fatih Mahallesi Batı Aydın Bulvarı ile 1110 sokağın kesiştiği yerde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; evinin önünde park halinde olan aracının arızasını gidermek için yolda bulunan E.D. isimli baba aralarında kendi evlatlarının da bulunduğu sokaktaki bir grup çocuğu tehlikeye düşüren araç sürücüsünü uyardı. Araçta bulunun 3 genç önce yola devam etti. Ardından geri dönüp kendilerini uyaran E.D. ile ‘Çocukların sokakta ne işi var’ diye kavga etmeye başladı. İddiaya göre kavga etmek için ceketini çıkaran gençlerden biri aracının arızasını gidermekte olan şahsın elindeki tornavidayı alıp çocukların gözü ününde E.D.’ye başına sapladı. Şahsın kanlar içinde yere yığıldığını gören çocukları ve çocuklarının arkadaşları gözyaşları içinde imdat isteyip çığlık atmaya başladı. Bunun üzerine aynı araçla kaçan şüpheliler izlerini kaybettirdi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından şahıs hastaneye kaldırılırken, polis olay yerinde incelemelerde bulundu. Görgü şahitlerinin ve çocukların ifadeleri doğrultusunda çalışma başlatan polis ekipleri bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını da incelemeye aldı. Gözyaşları içinde olayı anlatan çocuklar, “Babam arabamızı tamir ediyordu. Önce hızlı bir şekilde araç sokağa girdi. Biz de karşıdan karşıya geçiyorduk. Araba bizi çarpacaktı. Babam da aracı kullanan kişiyi uyardı. Önce ayrıldılar. Daha sonra tekrar gelip arabadan indiler. Birisi ceketini çıkardı. Daha sonra babamın elindeki tornavidayı alıp başına sapladı. Ondan sonra da arabaya binip gittiler” diye konuştu.
Kan Donduran Olay! Çocuklarının Gözü Önünde Kafasına Tornavida Sapladılar 01:44
Kan Donduran Olay! Çocuklarının Gözü Önünde Kafasına Tornavida Sapladılar 7 izlenme - 1 yıl önce Aydın'da E.D. isimli baba, trafik kurallarına uyun dediği 3 kişi tarafından çocuklarının gözü önünde kafasına tornavida saplanıp yaralandı. Çocuklar gözyaşlarına boğuldu.
Bursa'da Suriyelilerin Bıçak, Çekiç, Tornavidalı Kavgası Kanlı Bitti 00:41
Bursa'da Suriyelilerin Bıçak, Çekiç, Tornavidalı Kavgası Kanlı Bitti 3 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da aralarında husumet bulunan Suriyelilerin, bıçaklı, çekiçli, tornavidalı kavgasında 2 kişi bıçaklanarak yaralandı.