Hoşgeldiniz!

tornavida

Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 7.677 izlenme - 1 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
tornavida Şakası 01:33
tornavida Şakası 20.112 izlenme - 8 yıl önce İğrenç Şaka
Şarzlı Matkap Elektrik ve Kablolu Çalıştırma 07:28
Şarzlı Matkap Elektrik ve Kablolu Çalıştırma 3.125 izlenme - 3 yıl önce Şarzlı Tornavidları Trafo Ve Diyot Kullanarak Elektrikle Ve Kablolu Çalıştırmak
Değişik Aletlerden Şişe Açacağı Yapmak 05:15
Değişik Aletlerden Şişe Açacağı Yapmak 1.068 izlenme - 12 ay önce Atölyesinde kullanmadığı aletlerden çok yaratıcı şekilde şişe açacağına çeviriyor. Şişe açma teknikleri videosuna farklı alternatif.
nasıl giriyor bu tornavida bu sibop ağzına  :))) 01:22
nasıl giriyor bu tornavida bu sibop ağzına :))) 3.433 izlenme - 7 yıl önce çok komik ya gülmekten bayıldım
Tornavidayı Havada Uçurdu 00:43
Tornavidayı Havada Uçurdu 253 izlenme - 1 yıl önce Tornavidayı havada uçurdu Tamirhanede basınçlı hava makinasıyla tornavidayı havada çeviren adamın görüntüsüne çok şaşıracaksınız.
İlginç Diş Çekme Yöntemi  01:13
İlginç Diş Çekme Yöntemi 167 izlenme - 1 yıl önce İlginç diş çekme yöntemi Dişini kerpetenle tutturduktan sonra alttan tornavidanın sapını kerpetene vurdurarak diş çektiren adamın görüntüleri ilginç.
Kendinden Klarnetli Abi 02:00
Kendinden Klarnetli Abi 326 izlenme - 2 yıl önce Elektrikçi bir abimiz hobi olarak nazal boşlukları üzerine yoğunlaşmış ve insan sesinin sınırlarını zorlayarak klarnetin eşsiz sesine, klarnetçinin nefesine ve güzel müziklerimizin namelerine ulaşmış, dem vurmuştur. Mustafa Kandıralı mısın mübarek. Haydin iyi seyirler ...
Tornavidayı Bulamayan Çocuğun Dramı 00:20
Tornavidayı Bulamayan Çocuğun Dramı 179 izlenme - 2 yıl önce çocuk sürekli tornavida ile oynadığı için babası, oynarken düşer ya da bir yerine zarar verir diye tornavidayı saklar ve işe gider.
Şarzlı Tornavida Kullanımı 02:53
Şarzlı Tornavida Kullanımı 436 izlenme - 6 yıl önce engelsiz dostlar şarzlı tornavida kullanımı
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 06:26
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 272 izlenme - 1 yıl önce Bir Zahmet' in fırlama çocuğu Gökhan Yıkılkan'ın yaptığı şakalardan biri daha. Özellikle 5:56'yı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Amerikan Futbolu Kaskınının Formaya Yapışması 01:25
Amerikan Futbolu Kaskınının Formaya Yapışması 165 izlenme - 1 yıl önce Southern Miss ile Arkansas kolej takımları arasında oynanan Amerikan futbol karşılaşmasında yaşanan bir pozisyon şaşkınlık yarattı. Yaşanan mücadele esnasında Ed Wilkins’in kaskı rakip takımdan Alex Collins adındaki oyuncunun formasına yapıştı ve bir türlü çıkmak bilmedi. Yetkililer, kaskı çıkarmak için tornavida kullanmak zorunda kaldı.
Landelika ya Gitme Hilesi 05:10
Landelika ya Gitme Hilesi 245 izlenme - 2 yıl önce Link sanalika.com/user/heheytbe/location/landelike LÜTFEN EMEĞE SAYGI İÇİN ABONE OLUN
Songül Karlı Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Konuk Etti 03:33
Songül Karlı Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Konuk Etti 222 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da Boşanmak İsteyen Karısı Hasret Kara'yı Tornavidayla 43 Yerinden Yaralayan Yakup Kara'nın Songül Karlı'nın Programında Canlı Yayına Çıkarılması Tepki Topladı.
Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 03:33
Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 108 izlenme - 2 yıl önce Eşini 43 yerinden tornavida ile yaralayan, ancak mahkemenin "yeterli delil bulamayarak" serbest bıraktığı Yakup'u canlı yayına çıkaran Songül Karlı neredeyse adama madalya takacakmış. Aynını senin kocan sana yapsa Songül? Veya aynını anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?
Cenk & Erdem La Vidan Bile Yok La 03:47
Cenk & Erdem La Vidan Bile Yok La 90 izlenme - 1 yıl önce Cenk ve Erdem'den güzide bir ricky martin yorumu..
Doctor Who İlk Sonik Tornavida Sahnesi 00:21
Doctor Who İlk Sonik Tornavida Sahnesi 124 izlenme - 1 yıl önce Doctor Who'daki ilk sonik tornavida sahnesi 2.Doktor Patrick Troughton zamanı kullanılmıştır.
DefkhaN - Tornavida 02:54
DefkhaN - Tornavida 37 izlenme - 8 ay önce DefkhaN - Tornavida Şarkı Sözleri VERSE 1 : ayağımda beat atağa kalktım sağ kanattan ARDA gibi proffesyonel karizma, dikta piskopatlarda gibi karda gibi kaygan zemin, fakat rapim kaymak gibi aklımda ters düşüncelerim var sana kaymak gibi adım def2easy yolum rapin coşkusu postunu al sağlama arkanda rapin coşkunu bana anlatma ibneliğinin kahramanlık olduğunu görürsün kahramanlığı def şah damardan soktumu oldu mu gelde dolduruyum kafanda boşluğu sen yeraltıyım diyosun ama yer altında koştun mu dostum bu, yumruklarım oturtur kafana kodum mu sen def de kimmiş diyosun ama bi kere anana sordun mu mikrofonda ve sokakta lider belli kan dövemiyosan başka yoldan 50 centi mermi lan satırlarda pehlivan kırarım beatin boynunu ansızın bir gece gelir yıkarım oynunu NAKARAT sokarız uçana kaçana kaçamaz kapana sıkılır kafası gangsta nasıl, kıralım babası burası yaşam ve ölüm arası kısa yol hazır ol sökecek seni rapin tornavidası VERSE 2 : Sıkıldım artık oynanan basit tiyatrodan ver sopam diskokları anlarım bilardodan bana ağız yapma kırarım oğlum bel kemiğini ortadan gel sokağıma dayak ye git paranı al sigortadan bu def2easy zor adam her gün benle tuzak kur tekme yemek istemiyosan ercümentten uzak dur rapçi siyah kuşak bul sen de yumuşak uşak bul rapte iyi bi team olurdu bence sen ve BURAK KUT ersanım bilir bu shitin değeri platin undergroundım diyosun ama number one'ım napiim senle aynı fikirdeyiz yakışıyo bana rap sen hiphopçı değilsin koçuk git mariyana çek bekledim bu anı hep duanı et ve çök yere kıpraşma çiziyim be59okuzu senin kahpe gövdene almanya götveren, şeref yok oldu gaz gibi ayakta berlin, bestte birinci kol ordu HAMM CİTY ! NAKARAT sokarız uçana kaçana kaçamaz kapana sıkılır kafası gangsta nasıl, kıralım babası burası yaşam ve ölüm arası kısa yol hazır ol sökecek seni rapin tornavidası
Yıldız Tornavida - Kısa Film 05:46
Yıldız Tornavida - Kısa Film 77 izlenme - 1 yıl önce Yapım Tarihi - 2007 Süre - 00-06-00 Formatı - Kurmaca Yönetmen - Sadi Celil CENGİZ Annesi tarafından öldürtülmek istenen gencin katilinden son isteği Haliç’e karşı bira içmektir. Ancak yanlarında bira açacağı götürmeyi unuturlar. Uzun metrajlı ve kısa filmlerde hep olay olur. Ama kısa filmlerde bir olay yerine bir durumu anlatmak daha caziptir.Bu kısa filmde bir durumu anlatan çok güzel bir yapım.
beyaz kelime oyununda 02:45
beyaz kelime oyununda 127 izlenme - 4 yıl önce
 Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 03:33
Eşini 43 Yerinden Tornavida İle Deşen Adamı Onure Etmek - Songül Karlı 89 izlenme - 2 yıl önce Eşini 43 yerinden tornavida ile yaralayan, ancak mahkemenin "yeterli delil bulamayarak" serbest bıraktığı Yakup'u canlı yayına çıkaran Songül Karlı neredeyse adama madalya takacakmış. Aynını senin kocan sana yapsa Songül? Veya aynını anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?
Hayata Dair Hızlı ve Basit Bilgiler 02:00
Hayata Dair Hızlı ve Basit Bilgiler 53 izlenme - 1 yıl önce Bu arkadaşımız gündelik hayatda karşımıza çıkabilecek bir takım sorunlar için son derece basit ve ilginç çözümler üretmiş. İyi seyirler.
Hava Hilesi ile Tornavidayı Uçurdu! 02:44
Hava Hilesi ile Tornavidayı Uçurdu! 32 izlenme - 1 yıl önce Sanayi tipi bir hava üfleme makinesi ile cisimleri havada dakikalarca tutabileceğinizi biliyor muydunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tornavidayı Uçurdu Şahidiz! Ufak Bir Hava Hilesi ile Siz de Cisimleri Uçurabilirsiniz 02:44
Tornavidayı Uçurdu Şahidiz! Ufak Bir Hava Hilesi ile Siz de Cisimleri Uçurabilirsiniz 24 izlenme - 1 yıl önce Sanayi tipi bir hava üfleme makinesi ile cisimleri havada dakikalarca tutabileceğinizi biliyor muydunuz?
Tamir Çantası ile Ameliyat Yapmak 02:15
Tamir Çantası ile Ameliyat Yapmak 67 izlenme - 2 yıl önce Moldova'nın Başkenti Kişinov'daki çocuk hastanesi doktorları, hükümetin kendilerine ameliyat malzemeleri vermemesini protesto etmek için ilginç bir yol bulmuşlar. Matkap ile ameliyata giren doktorlar, ''Bizi sürekli oyalayıp yeni malzeme alabilmemiz için gerekli ödeneği bir türlü çıkartmıyorlar. Malzeme olmadan nasıl ameliyat yapabiliriz ki?'' sorusunu çektikleri video aracılığıyla dünya medyasıyla paylaşıyorlar. Biz de bu protestolarında kendilerine yardımcı olalım. Eh her yer Taksim olmasa da nihayetinde her yer direniş
Amuda Kalkmaya Çalışan Çocuk 00:23
Amuda Kalkmaya Çalışan Çocuk 98 izlenme - 7 yıl önce abuda kalkamayıp düştü
Bizim Gençlik Dd 01:13
Bizim Gençlik Dd 12 izlenme - 6 yıl önce sanayidede cevherler var