Hoşgeldiniz!

tosbağa

Vosvos - Girls Bug! 04:58
Vosvos - Girls Bug! 18.705 izlenme - 5 yıl önce
Liselinin Kaplumbağa ile İmtihanı 01:30
Liselinin Kaplumbağa ile İmtihanı 7.357 izlenme - 3 yıl önce Yolda gördüğü kaplumbağa ile testis geçmek isteyen EML ergeninin kaplumbağa terbiye etmek isterken finalde küskü yemesi içerir.. (süpriz sonlu)
David Attenborough'un Terliğe Kerkinen Tosbağaya Seslendirme Yapması 01:42
David Attenborough'un Terliğe Kerkinen Tosbağaya Seslendirme Yapması 2.022 izlenme - 12 ay önce "Sir" ünvanlı, sesi ile hepimizi mest eden ve hepimizi birer belgesel severe çeviren David Attenborough, katıldığı programda gelen istek üzerine, terlikle aşk yaşayan bu sevimli tosbağa için kendi tarzı ile seslendirme yapıyor. Sonuçta "Narrated by David Attenborough"
 Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 07:57
Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 5.350 izlenme - 3 yıl önce Efendim aslında şu başlığı yazarken house ' a ek nasıl gelecek diye bayağı bir düşündüm kendileri bu saçma sapan ismi nasıl telaffuz ediyorlar hiç bilmiyorum. İnternette rastladığım bu güzide videoda Çay House ekibinden sevgili arkadaşlar Risale-i Nur yardımıyla evrim teorisini bir güzel çürütüyorlar. Afiyet olsun. İzleyelim.
En Yeni Modifiyeli VW Beetle RS 2012 - Vububup 399 04:12
En Yeni Modifiyeli VW Beetle RS 2012 - Vububup 399 2.141 izlenme - 6 yıl önce En Yeni Modifiyeli VW Beetle RS 2012 - Vububup 398
Volkswagen - Vosvos Aşkı 01:00
Volkswagen - Vosvos Aşkı 2.089 izlenme - 5 yıl önce
tosbağa dövüşü 01:00
tosbağa dövüşü 2.494 izlenme - 9 yıl önce düğünden kareler
Vosvos ve Günbatımı 00:15
Vosvos ve Günbatımı 660 izlenme - 4 yıl önce Bug on sunset highway... Yolda giderken karşılaştığım güzellik... Çalan Şarkı: http://www.izlesene.com/video/7526195
Volkswagen Reklamı - Tosbağa 01:31
Volkswagen Reklamı - Tosbağa 520 izlenme - 3 yıl önce VW firmasının kendi marka değerini gösterme amaçlı çektiği reklam filmi.. Nostaljik güzel bir çalışma olmuş diye düşünüyor huzurlarınıza sunuyorum ..
Paragöz Kaplumbağaya 7 Saatlik Ameliyat 00:30
Paragöz Kaplumbağaya 7 Saatlik Ameliyat 170 izlenme - 1 yıl önce Tayland’ın başkenti Bangkok’ta bulunan Si Racha hayvanat bahçesinin “paragöz” kaplumbağası acılarından 7 saat süren ameliyat sonucunda kurtulabildi. Su kaplumbağasının yüzmekte zorlandığının farkedilmesi üzerine yapılan tetkiklerde havuzuna ziyaretçiler tarafından atılan madeni paraları yuttuğu tesbit edildi. Yapılan ameliyatla karnından 915 adet metal para çıkarılan 25 yaşındaki kaplumbağaya “kumbara “ adı verildi.
Dansçı Tosbağa 00:24
Dansçı Tosbağa 37 izlenme - 4 ay önce Müzik duyunca dayanamayan kaplumbağanın sevimli mi sevimli halleriniz izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
tosbağa kavgası :)) 00:34
tosbağa kavgası :)) 323 izlenme - 9 yıl önce hızlı vuruyor ha
Deniz Altında Kaplumbağa Tacizi 03:18
Deniz Altında Kaplumbağa Tacizi 315 izlenme - 5 yıl önce Onarım yapan dalgıça musallat olan deniz kaplumbağası
İşte Yeni Dostumuz Tosbağa! 00:28
İşte Yeni Dostumuz Tosbağa! 179 izlenme - 4 yıl önce İşte Yeni Dostumuz Tosbağa!
Sigara Tiryakisi Tosbağa :) 00:31
Sigara Tiryakisi Tosbağa :) 345 izlenme - 9 yıl önce bırak bence x)
Kaplumbağaya Tekerlek Takmak 00:36
Kaplumbağaya Tekerlek Takmak 89 izlenme - 3 yıl önce İngilizce bilmiyorum, görüntüler zaten her şeyi anlatıyor. Bu güzel abimiz, ön iki ayağı olmayan tosbağaya, protez niyetine tekerlek takmış. Böyle güzel insanlar iyi ki var.
Kablumbağa Şarkısı Söz Müzk Oktay Aydın Çocuk Şarkısı Ağır Hareket Eder Uzun Yaşar 01:43
Kablumbağa Şarkısı Söz Müzk Oktay Aydın Çocuk Şarkısı Ağır Hareket Eder Uzun Yaşar 38 izlenme - 11 ay önce Kablumbağa Şarkısı Söz Müzk Oktay Aydın Çocuk Şarkısı Ağır Hareket Eder Uzun Yaşar kablumbağa,kablumba,tosbağa,tosba,uzun ömürlü,ağır hareketli,çocuk şarkısı Kaplumbağa (ya da tosbağa) Testudines takımını oluşturan çok sert ve kemiksi bir kabuk içinde yaşayan, ağır yürüyüşlü, dört ayaklı, sürüngen bir hayvandır. Hareketleri yönünden ne kadar telaşsız ve ağır hayvanlarsa onların tarih boyunca gelişimi de o kadar yavaş olmuştur. Kaplumbağalar, öteki sürüngenlerle birlikte Mezozoik'in ilk dönemi olan Trias Çağı'nda ortaya çıktılar. 200 milyon yıldan beri kaplumbağaların vücut yapıları önemli hiçbir değişikliğe uğramamıştır. Halbuki kaplumbağalar, dünyada soyu henüz tükenmemiş en eski hayvanlardandır. Açlığa pek dayanıklıdırlar. Çok uzun ömürlüdürler. Yüz, yüzelli yıl kadar yaşarlar. Kaplumbağa sık sık ölümsü bir uykuya dalar. Yaşadığı çevrede sıcaklık düşmeye başlayınca Kaplumbağalar iyice uyuşup kalır. Bol Güneş ışığı alan kuru topraklarda kendine bir delik kazıp bütün kışı orada geçirmek üzere içine girer. Deniz kaplumbağaları ise çukur kazacak yerde kendilerini denizin derinliklerine bırakıp sıcak günlerin gelmesini beklerler. Günümüzde, soyunu sürdürmekte olan 250'ye yakın kaplumbağa türü bulunmaktadır.
Tasmayla Kaplumbağa Gezdirmek 00:34
Tasmayla Kaplumbağa Gezdirmek 122 izlenme - 4 yıl önce Vuuu habere bak, anadolu ajansı yine müthiş bir haberin altına imza atmış, izlemek lazım. Videonun resmini görünce kesin Türk'tür dediniz diye düşünüyorum.
Mesut Eray - Hazır Mısın? 03:36
Mesut Eray - Hazır Mısın? 125 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin medarı iftiharı olan Mesut abimizden yine bomba niteliği taşıyan bi klip daha. Bu son klibi ile koleksiyon tamamlanmaktadır. Bıyığına, saçına yandığım Mesut abimiz yine inceden döktürmektedir. Klip ufak efeklerle süslenmiş güzel olmuş, tadından yenmiyor.
benİm tosbaĞam 03:54
benİm tosbaĞam 151 izlenme - 9 yıl önce çok sevİmlİİİİİİİİİİ
kaplumbağ 00:34
kaplumbağ 178 izlenme - 9 yıl önce Sevimli Kaplumbağa