Hoşgeldiniz!

toslamak

Orakla Koyunun Boynunu Kesmek İsteyen Afrikalı 00:41
Orakla Koyunun Boynunu Kesmek İsteyen Afrikalı 6.073 izlenme - 3 yıl önce Kullandığı orak, koyunu öldürmek için yetersiz kalınca adam şaşırdı. Koyun ise, boynuna aldığı orak darbesi sonrasında adama saldırdı ve onu yere düşürdü.
Kafa Kafaya Vuruşanlar 00:14
Kafa Kafaya Vuruşanlar 2.165 izlenme - 2 yıl önce Bu adamların amacı ne? Neyin kafasını yaşıyorlar? Ne ispat etmeye çalışıyorlar? Bu videoyu izledikten sonra insanın aklına bu sorular takılıyor. Sizce ne yapıyorlar?
Koçun Dronela İmtihanı 00:49
Koçun Dronela İmtihanı 448 izlenme - 3 yıl önce Drone ile doğayı keşfe çıkmış kullanıcı karşılaştığı keçi ile inatlaşınca boynuzu yer.
TT Yarışında Motorla Tam Gaz Düz Duvara Dalmak 00:47
TT Yarışında Motorla Tam Gaz Düz Duvara Dalmak 542 izlenme - 3 yıl önce Isle of man TT (legal sokak yarışları) yarışında rahmetli abimiz bi anda kontrlü kaybedip son sürat duvara çarparak inanılmaz kaza geçiriyor. Adam resmen duvara patlıyo. Normalde sinek gibi yapışması lazım duvara ama o mucize eseri çarptığı turuncu dalga duvardan kazınmak zorunda kalmasına engel oluyor ama malesef hayatta kalmasını sağlıyamıyo. İnsan izleyince ağız dolusu bi annnnaaaanıııı siikkiiiiiiiiiiiiiiiimm diyesi geliyo. R.İ.P. demekten başka bişey denmez heralde
Ağaç Devrimekle Kafayı Bozmuş Adam 04:10
Ağaç Devrimekle Kafayı Bozmuş Adam 377 izlenme - 3 yıl önce Kağıdın bulunmasından sonra, ağaçlara karşı en büyük tehlikeyi bu adam arz ediyor. Kendisinin en büyük hobisi ağaçları devirmektir.
Mağaza Diye Duvara Girmeye Çalışmak 00:15
Mağaza Diye Duvara Girmeye Çalışmak 278 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar bu adam gibi duvara toslamasam da aynısı başıma gelmişti. Bir alışveriş mağazasında uzaktan bir dükkan gördüm ve " aaa ne zaman açıldı bu? " diye kendi kendime sorup mağazaya girmek için yürüdüm. Yürüdükçe bir tuhaflık hissettim, taa ki kapısına gelip " lan? " diyerek sadece duvar boyu fotoğraf astıklarını farkettim.. Sonrasında o mağaza açıldı ama hala temkinli yaklaşıyorum.
Kaçarken Duvara Kafa Attı 00:12
Kaçarken Duvara Kafa Attı 389 izlenme - 5 yıl önce Kaçarken Duvara Kafa Attı
Boğaya Kafa Tutan Koyun 02:09
Boğaya Kafa Tutan Koyun 209 izlenme - 2 yıl önce Koyun büyük ihtimal gevşek olarak gördüğü boğaya tos dersi vermeye kalkıyor lakin boğanın bu aşağılanma karşısında bile tepkisiz kalması ibretlik. Boğa güreşlerinde ve rodeolarda böyle uyuz boğaları kullanıyolar galiba
Cama Toslayan Yarışmacı (Bana Her Şey Yakışır) 01:21
Cama Toslayan Yarışmacı (Bana Her Şey Yakışır) 193 izlenme - 4 yıl önce Bana Her Şey Yakışır'da Cama Toslayan Yarışmacı
Keçi Kadını Fena Devirdi 00:04
Keçi Kadını Fena Devirdi 89 izlenme - 3 yıl önce Sokakta bağlı duran keçinin yanından geçen kadın böyle bir tepki beklemiyordu. Keçi bir anda kadına tosladı ve devirdi.
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 01:04
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 139 izlenme - 3 yıl önce Etrafındaki güzelliklere hayran kalan kameramız! o hayranlıkla caminin minaresine toslamış efendim. Çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlayı kazasız belasız bir iniş yapmış. Şükretsin ki cami minaresine asılı kalmamış. Yoksa camiye gelen amcalarımız taşlayarak indirirlerdi oradan.
Koç Adamlara Kafa Tosluyor  02:27
Koç Adamlara Kafa Tosluyor 70 izlenme - 3 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
 DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 01:04
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 60 izlenme - 3 yıl önce Etrafındaki güzelliklere hayran kalan kameramız! o hayranlıkla caminin minaresine toslamış efendim. Çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlayı kazasız belasız bir iniş yapmış. Şükretsin ki cami minaresine asılı kalmamış. Yoksa camiye gelen amcalarımız taşlayarak indirirlerdi oradan.
Adrenalin Patlaması Yaşayan Köpek 00:41
Adrenalin Patlaması Yaşayan Köpek 79 izlenme - 5 yıl önce Şirin Köpek Zıplamayı Unutup Yatağa Tosluyor