Hoşgeldiniz!

tosuncuk

Tosun Mehmet Aydın'ın Uruguay'da Ferrari ile Gezmesi 00:40
Tosun Mehmet Aydın'ın Uruguay'da Ferrari ile Gezmesi 10.857 izlenme - 4 ay önce 'Çiftlik Bank' isimli sanal oyun ile 80 bin'e yakın kişiyi çarpan Mehmet Aydın isimli tosuncuk, Uruguay'da görüntülendi. Mehmet Aydın, Uruguay'da kaldığı zamanlarda Osman K.'nın üzerine satın aldığı Ferrari'yi kullandı. Komşularının aktardığına göre, Aydın kendisine Ferrari hakkında soru soran komşularına, 'Ferrari babamın hediyesi' cevabını verdi.
Çiftlik Bank Dolandırıcısı Mehmet Aydın'ın Uruguay'daki Evi 00:40
Çiftlik Bank Dolandırıcısı Mehmet Aydın'ın Uruguay'daki Evi 1.139 izlenme - 4 ay önce Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın Uruguay'daki lüks evi ortaya çıktı. Başkent Montevideo’da bulunan iki katlı ve bahçeli rezidansın özel girişi ve otoparkı'da bulunuyor.
Yarma Gül 00:38
Yarma Gül 3.630 izlenme - 11 yıl önce
Çiftlik Bank’a Ait 34 Araca El Konuldu 02:25
Çiftlik Bank’a Ait 34 Araca El Konuldu 116 izlenme - 4 ay önce Binlerce kişiyi dolandırıp Uruguay'a kaçan Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın’ın Bursa'da işyeri olarak kullandığı binanın önündeki 34 aracına Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından el konuldu.
Tosuncuğumun Yürüme Egzersizleri 01:43
Tosuncuğumun Yürüme Egzersizleri 2.477 izlenme - 10 yıl önce 12 kiloluk oturan boğa kızım nerden bilelim bu videodan 5 gün sonra özgürce dolaşacağını!anasının sarı şekeri,leblebim benim.
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Yurtdışına Böyle Kaçtı 02:32
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Yurtdışına Böyle Kaçtı 46 izlenme - 4 ay önce Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın yurt dışına kaçış anına ait görüntü ortaya çıktı. Aydın pasaport kontrolünden geçerken görülüyor
Devlet Bahçeli'den Tosuncuk Açıklaması 00:53
Devlet Bahçeli'den Tosuncuk Açıklaması 29 izlenme - 3 ay önce Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çiftlik Bank hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Tosuncukmuş, Çiftlik Bank'mış Süt Bank'mış... Bu ve benzeri sülüklerin, sicili kapkaranlık haydutların sırtımızdan geçinmesine asla izin verilmemelidir." diye konuştu.
Tosunpaşa Göbek Stayla 01:45
Tosunpaşa Göbek Stayla 243 izlenme - 4 yıl önce Face'de denk geldim, Recep İvedik benzetmeleri arasında tosuncuğumuzu oynatıyorlar çok eğlenceli bir aile tosunun oynarken ki kendinden eminliği olayı bitiriyor.
Tosuncuğun Film Olması 02:27
Tosuncuğun Film Olması 9 izlenme - 2 ay önce Çiftlik bank adı altında dünyanın parasını kaldıran tosuncuğu film yapmak nasıl bir kafa inanın çok merak ediyorum...
M.emir Havuz Keyfi 03:04
M.emir Havuz Keyfi 407 izlenme - 7 yıl önce mehmet emir ve havuz
Mehmet Aydın'ın Yurt Dışına Kaçma Anı 01:31
Mehmet Aydın'ın Yurt Dışına Kaçma Anı 18 izlenme - 4 ay önce Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın, Uruguay'a kaçmış, yakalanması için çalışma başlatılmıştı. Aydın'ın yurt dışına kaçışı ile ilgili fotoğraf ortayı çıktı. Fotoğraf karesinde Aydın'ın Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pasaport kontrolünden geçtiği görülüyor.
Tosuncuğu Fatih Sultan'a Benzetmek 00:09
Tosuncuğu Fatih Sultan'a Benzetmek 15 izlenme - 4 ay önce Haftanın en anlamsız şiiri ve videosu olarak listelerde yerini belirleyen tosuncuk videolarından birini izliyoruz efendim...
tosuncuk şarkı söylüyor 00:17
tosuncuk şarkı söylüyor 98 izlenme - 6 yıl önce tosuncuk şarkı söylüyor
Tosuncuk Şarkı Söylüyor 00:17
Tosuncuk Şarkı Söylüyor 77 izlenme - 6 yıl önce tosuncuk şarkı söylüyor
İşte İndik 00:20
İşte İndik 78 izlenme - 10 yıl önce yüksekten inmeyi başardık