Hoşgeldiniz!

Touchstone Videoları İzle

Şangaylı Kovboy 02:16
Şangaylı Kovboy 2.106 izlenme - 4 yıl önce Shanghai Noon :Çin İmparatorunun güzeller güzeli kızı prenses Pei Pei (Lucy Liu) Amerika'ya kaçırılır.Bunun üzerine İmparator asii vgüçlü üç kraliyet muhafızını prensesi kurtarmaları için Amerika'ya vahşi batıya gönderir. Chon Wang (Jackie Chan) seçilenler arasında değildir ama ne yapıp yapıp gitmeye kararlıdır, sonuçta bavullarını taşımak üzere muhafızlarla beraber Amerika'ya doğru yola çıkarlar. Nevada Çölüne kadar onlarla beraber gelen Wong bir hırsızlık olayı sırasında trenden atılır ve çölde yalnız kalır. Bu sırada bir tren hırsızlığını yüzüne gözüne bulaştıran Roy (Owen Wilson) arkadaşları tarafından boğazına kadar kuma gömülü olarak çöle bırakılmıştır. Akbabalar ziyafet için toplanmışlardır Tesadüfen uzun yürüyüşlerden sonra Chon Roy'a rastlar, onu kurtarır. Bundan sonra beraber yollarına devam ederler. Eğlence ve aksiyon başlar.
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden ( Ian Standerwick Remix ) 05:40
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden ( Ian Standerwick Remix ) 182 izlenme - 3 yıl önce Touchstone & Julie Harrington - Forbidden ( Ian Standerwick Remix )
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden (Ian Standerwick Remix) 05:40
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden (Ian Standerwick Remix) 44 izlenme - 3 yıl önce Touchstone Julie Harrington Forbidden Ian Standerwick Remix
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden (Ian Standerwick Remix) 05:40
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden (Ian Standerwick Remix) 49 izlenme - 3 yıl önce Touchstone & Julie Harrington - Forbidden (ıan Standerwick Remix)
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden 05:40
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden 31 izlenme - 3 yıl önce Touchstone & Julie Harrington - Forbidden (ıan Standerwick Remix)
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden 05:40
Touchstone & Julie Harrington - Forbidden 26 izlenme - 3 yıl önce Touchstone & Julie Harrington - Forbidden