Hoşgeldiniz!

tozmak

Dan Bilzerian Instagram'dan Hayatı 08:00
Dan Bilzerian Instagram'dan Hayatı 1.266 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zengin ve en iyi yaşayanları arasında adı geçen Dan Bilzerian'ın instagram hesabında yayınladığı videoların derlemesini izliyoruz arkadaşlar.
 Kim, Neden Ve Nereye Seyahat Ediyor? 02:02
Kim, Neden Ve Nereye Seyahat Ediyor? 152 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar site ahalisi olarak en fazla köyü giden insanlar olsakta başka memleket insanları yerinde durmuyor geziyor. İşte istatiksel olarak buna bi kaç örnek veren BBC'nin haberine kulak veriyoruz.
Kim, Neden Ve Nereye Seyahat Ediyor? 02:02
Kim, Neden Ve Nereye Seyahat Ediyor? 109 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar site ahalisi olarak en fazla köyü giden insanlar olsakta başka memleket insanları yerinde durmuyor geziyor. İşte istatiksel olarak buna bi kaç örnek veren BBC'nin haberine kulak veriyoruz.
Umman'da Time Lapse 02:30
Umman'da Time Lapse 37 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Türkiye versiyonunu da yapmış olan Vincent Urban abimiz ve arkadaşlarının 2 haftalık Umman gezilerinde kayda aldıkları ve insanda her şeyi geride bırakarak tası tarağı toplayıp gezme isteği uyandıran bi çalışma olmuş. Bizler de ancak videosunu izleriz sanırım. Türkiye için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/207177/turkiyede-time-lapse
Tatilde2009 04:05
Tatilde2009 89 izlenme - 7 yıl önce bizim köy
Umman'da Time Lapse 02:30
Umman'da Time Lapse 19 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Türkiye versiyonunu da yapmış olan Vincent Urban abimiz ve arkadaşlarının 2 haftalık Umman gezilerinde kayda aldıkları ve insanda her şeyi geride bırakarak tası tarağı toplayıp gezme isteği uyandıran bi çalışma olmuş. Bizler de ancak videosunu izleriz sanırım.