Hoşgeldiniz!

trabzonsporlu

Trabzonsporlu Taraftarın Gözyaşları 00:45
Trabzonsporlu Taraftarın Gözyaşları 1.986 izlenme - 10 ay önce Trabzonspor’un sezona kötü başlaması ve arka arkaya aldığı mağlubiyetler bordo-mavili taraftarlarda isyana neden oldu. Son olarak sosyal medyaya düşen bir görüntü Trabzonsporlu taraftarların duygularının dışa vurumu olarak lanse ediliyor. Adı Tümerkan Değirmenci olduğu belirtilen ve Fanatik Trabzonsporlu olan taraftarlar takımın son aldığı mağlubiyetler sonrasında göz yaşlarına hakim olamadı. Ailesi tarafından çekildiği sanılan görüntülerde, “Derslerin için bu kadar ağlamıyorsun” sözleri ise bir hayli manidar. Ailesi tarafından teskin edilmeye çalışılan Tümerkan’ın, “Yıkılmaz, hep böyle diye diye bu günlere geldik. Gidiyoruz takımı destekliyoruz hiç bir şey olmuyor. Her sene yeni umutlarla gidiyoruz maça, her maç hüsran” sözleri ise bordo-mavili taraftarların içinde ki duyguların dışa vurumu olarak görülüyor...
Trabzonsporlu Behlül'ün Hayatını Kaybetmesi 06:25
Trabzonsporlu Behlül'ün Hayatını Kaybetmesi 2.236 izlenme - 2 yıl önce Şoför Ahmet Öztel'in, çocuklarının evde beslemesi için 10 yıl önce semt pazarından aldığı ve evladı gibi benimseyip yanından ayırmadığı Trabzonsporlu Behlül geçen hafta hayatını kaybetti anadolu ajansı Behlül'ün cenazesinide ziyaret etti ve Ahmet Öztel ile birlikte gömdüler. Trabzonspor Camiasının başı sağolsun.
Gerçek Trabzobsporlu...  Burası Kadıköy 00:21
Gerçek Trabzobsporlu... Burası Kadıköy 752 izlenme - 10 yıl önce kadıköye trabzon formasıyla girdim varmı ötesi
hami mandıralı ts uludağ karadenizliler gecesine geliyor ! 01:35
hami mandıralı ts uludağ karadenizliler gecesine geliyor ! 283 izlenme - 6 yıl önce hami mandıralı ts uludağ karadenizliler gecesine geliyor !
Trabzonsporluların Atatürk Havalimanından Zorla Uçak Kaldırması 02:06
Trabzonsporluların Atatürk Havalimanından Zorla Uçak Kaldırması 69 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar Perşembe günü malumunuz Trabzonspor - Napoli maçı vardı hava muhalefetleri dolayısıyla Atatürk Havalimanında baya bir yoğunluk vardı, saat 15:10 uçağına bilet almış bekliyorduk saat 14:30 oldu başka kapıya gönderdiler sonra saat 14:50 oldu gene başka kapıya gönderdiler neyse sabır ettik bekledik görevlilere soruyoruz 13 dakika sonra uçak inecek sonra siz binip gideceksiniz deniyor saat 15:10 oldu gene gittik görevliye falan sorduk uçak havada birazdan inecek falan dedi inmedi uçak sonra gördüğünüz şekilde taraftar haklı protestoya başladı "ağlamayana meme yok" sözünün doğruluğunu bir kez daha kanıtladılar sonuç olarak aynı saatteki Adana uçağını bize vermek zorunda kaldı havayolu şirketi saat 19:50'de Trabzona indik maçımıza gittik ben girdiğimde ilk golü yemiştik maçta 0-4 bitti ama olsun canın sağolsun Trabzonum.
Trabzonsporlu Nusrettin Can Çalkınsın da Terör Kurbanı 01:45
Trabzonsporlu Nusrettin Can Çalkınsın da Terör Kurbanı 47 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenler arasında Üni-TS Ankara üyelerinden Nusrettin Can Çalkınsın da vardı. Genç taraftarın ölümü, Bordo-Mavili camiayı yasa boğdu.
Trabzonsporlu Muhammet 03:49
Trabzonsporlu Muhammet 122 izlenme - 9 yıl önce Bu Yaşta Trabzonspor Fanatiği
En Tatlı Trabzonsporlu Alin :) 01:14
En Tatlı Trabzonsporlu Alin :) 85 izlenme - 5 yıl önce Yok Böyle Tatlılık İzle Ve Gör:)
Fenerbahçe Kupasını Çalmaya Çalışan Trabzonsporlu Tutuklandı  01:33
Fenerbahçe Kupasını Çalmaya Çalışan Trabzonsporlu Tutuklandı 5 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe müzesinde muhafaza edilen şampiyonluk kupalarından birini cam kabini başıyla kırdıktan sonra alan ve güvenlik görevlilerince yakalanan Trabzonspor taraftarı Halit Şahin tutuklandı.
Trabzonsporlu Kuzey 03:02
Trabzonsporlu Kuzey 74 izlenme - 9 yıl önce bu çocuk kesin trabzonsporlu olacak izleyiin ve görün!!