Hoşgeldiniz!

Trafiği Videoları İzle

Trafiği birbirine katan seksi güzel 00:51
Trafiği birbirine katan seksi güzel 17.274 izlenme - 5 yıl önce Trafiği birbirine katan seksi güzel
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 01:10
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 6.304 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl Tesla’nın kurucusu Elon Musk, Eylül 2014’ten itibaren çıkan her Model S’te otopilot özelliğinin olacağını açıklamıştı. Sadece belirli zamanlarda yazılım güncellemesi yapılacak ve otopilot özellikleri aktifleşecekti. Bu özellikler neler bir bakalım: Dinamik hız sabitleme: Önünüzdeki araç hızlanınca hızlanıyor, yavaşlayınca yavaşlıyor. Üstelik takip mesafesi istediğiniz mesafeden hep korunuyor. Şerit takip sistemi: Araç, bulunduğu şeridi virajlar dahil takip ediyor. Şerit değiştirme: Araç otopilottayken şerit değiştirmek isterseniz tek yapmanız gereken sinyal vermek. Otomobil kontrollü bir şekilde istediğiniz şeride geçiş yapıyor. Çarpışma önleme: Model S herhangi bir tehlike sezdiğinde kontrolü kendi eline alarak frene basıyor. Böylece çarpmalardan en hafif hasarla kurtuluyorsunuz. Tabela tanıma: Artık hız limitini geçmeye son! Araç etraftaki tabelaları okuyor ve hız limitini geçtiyseniz uyarıyor. Otomatik park: Pek çok araçta olan bu özellik Model S’te de mevcut. Evden alma: Telefonunuzdaki uygulama ile otomobilinizi ayağınıza çağırabilirsiniz. Hatta takviminize bir randevu kaydedip arabanızla orada buluşabilirsiniz. Söz konusu güncelleme yani 7.0 tüm dünya için yayınlandı nihayet. Türkiye’de de Model S sahipleri mevcut. Onlardan birisi yeni güncellemeyi deneyerek videosunu çekmiş. İstanbul trafiğinde 35-40 kilometre boyunca hiç direksiyona, frene ve gaza dokunmamış ve herhangi bir sorun da yaşamamış.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 12.781 izlenme - 2 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Trafikte Taciz (İstanbul) 01:05
Trafikte Taciz (İstanbul) 9.890 izlenme - 2 yıl önce 23 Ocak 2015 Akşamı Merter - Bakırköy yönünde karşılaştığım bir olay. Bmw 1200GS kullanan abi sadece gri minibüsteki adamı '' Neden adamı sıkıştırıyorsun? Dikkat etsene biraz.'' diye uyardı. Karşılığında aldığı cevap , '' Sana ne lan ? '' şeklindeydi. Ardından da üstüne araç sürülüp sıkıştırılarak canına kast edildi , peşinden de küfür yedi..
Trafiği birbirine katan seksi güzel 00:51
Trafiği birbirine katan seksi güzel 10.196 izlenme - 5 yıl önce Trafikte seyir halinde çamaşırlarını camdan atıp klip çekti..
Kızlar Trafiği Birbirine Kattı 00:19
Kızlar Trafiği Birbirine Kattı 7.355 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da gözleri üç güzel kadına takılan sürücü, zincirleme trafik kazasına sebep oldu.
Trafiği Birbirine Katan Bikinili Güzel 04:14
Trafiği Birbirine Katan Bikinili Güzel 10.138 izlenme - 5 yıl önce Bikini giyip bisikletle caddelerde dolanınca..
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 00:25
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 1.449 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar - Çok Garip Hakketen Eğlence Olsun Diye Çekmişlerdir Videoyuyu
İstanbul Trafiği Hırrrr 02:07
İstanbul Trafiği Hırrrr 3.337 izlenme - 8 yıl önce ilgın'ın günlüğü: İstanbul trafiği hırrrr!
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 01:29
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 952 izlenme - 2 yıl önce Müthiş, çok fazla, muazzam esprili bir yaklaşım sergilenmiş değil mi? Değil! Bu ne lan paraya da kıyamamışlar şahini bölmüşler ikiye. Zaten 1 develer 2 de tofaş şahinler başka da bir bok yok di mi Türkiye'de?
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 01:50
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 964 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Ünal Turan'dan izlediğimiz düğün konvoyuyla E5'TE trafik kapatma olayının bir benzeride Harun Taştan'dan gelmiş.Yorum sizin.
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 04:03
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 239 izlenme - 7 ay önce Aynı zamanda fahri müfettiş olan eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu İstanbul trafiğine çıktı. Toroğlu 1 saatlik yolculukta kurallara uymayan sürücülere kırmızı kartını çıkardı. İşte heyecan dolu o anlar... .
Hindistan'da Trafik 01:10
Hindistan'da Trafik 971 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin birbirine girdiği bu kavşakta neler oluyor öyle ordan giriyorlar burdan giriyorlar yola insan nasıl yönlendirir kendini bu yollarda?
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 761 izlenme - 2 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
İnsan Trafiği - Şirinevler Üst Geçidi 01:35
İnsan Trafiği - Şirinevler Üst Geçidi 1.025 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da yaşayanlar bilir, metro, metrobüs, otobüs ve minibüs duraklarına gitmek isteyen vatandaşlar aynı üst geçidi kullanıyor. Hal böyle olunca da geçit tıkanıp kalıyor. Keşmekeşin hiç eksik olmadığı Şirinevler üst geçidinden bir kesit.
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 10:49
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 978 izlenme - 2 yıl önce Böyle kazalar hep Rusya civarlarında olur zannederdik, işte burası Türkiye burada her şey olur. Kaza Anı 07.30..
köprü trafiğine kesin çözüm 01:21
köprü trafiğine kesin çözüm 3.195 izlenme - 8 yıl önce suda giden araba
Amerika'nin Ciçişleri Trafiği Alt Üst Etti 00:05
Amerika'nin Ciçişleri Trafiği Alt Üst Etti 872 izlenme - 4 yıl önce 4 kız arkadaş trafikte kopuyor..
Trafiği Böyle Birbirine Kattı 00:12
Trafiği Böyle Birbirine Kattı 845 izlenme - 5 yıl önce
Hindistan Trafiği İstanbuldan Beter 02:00
Hindistan Trafiği İstanbuldan Beter 1.284 izlenme - 8 yıl önce kim nere nasıl gidiyor
Trafiği birbirine katan iskeletli güzel 00:47
Trafiği birbirine katan iskeletli güzel 859 izlenme - 5 yıl önce Trafikte seyir halinde çamaşırlarını camdan atıp klip çekti..
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 04:22
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 416 izlenme - 3 yıl önce
İstanbul Bayram Trafiğnin Drone'li Görüntüsü 01:30
İstanbul Bayram Trafiğnin Drone'li Görüntüsü 96 izlenme - 8 ay önce Vatandaşlar Kurban bayramını tatil bölgelerinde veya memleketlerinde geçirmek isteyince trafik yoğunluk meydana geldi. Yoğunluk özellikle İstanbul çıkışı ve Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçişlerde yaşanırken vatandaşlar saatlerce yoğunluktan ilerleyemedi.
Avrupa'da Bir Günlük Hava Trafiği 01:59
Avrupa'da Bir Günlük Hava Trafiği 182 izlenme - 2 yıl önce Avrupa üzerinde bir günde gerçekleşen uçuşları böyle şekillendirmişler, gerçeğe yansıtmışlar. Gözel olmuş bence.
Yunus Bülbül - Aşk Trafiği 03:58
Yunus Bülbül - Aşk Trafiği 735 izlenme - 6 yıl önce by.patron@hotmail.com / http//www.facebook.com/yunus.bulbul.baba / patron burda !
Hindistan'da  Mobeseye Yansıyan Görüntüler 01:51
Hindistan'da Mobeseye Yansıyan Görüntüler 287 izlenme - 2 yıl önce Dünya trafik kazalarına nasıl bir çözüm bulmuş diye hiç sormayan, Hindistan bu kazalarda bir şekilde kar şağlıyor heralde diye düşündürdü bu vidyo. Sağlık sektörü, yedek parça, araç tamircileri falan ekonomiyi ayakta tutuyor olmalı.
Motorsiklet Trafiği 00:20
Motorsiklet Trafiği 853 izlenme - 7 yıl önce
erzurum yunusemre mah ramazan trafİĞİ 00:42
erzurum yunusemre mah ramazan trafİĞİ 542 izlenme - 7 yıl önce erzurum yunusemre mah ramazan trafİĞİ
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğinde 01:11
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğinde 152 izlenme - 2 yıl önce Tesla’nın Model S‘ler için 7.0 yazılımı ve bununla birlikte Autopilot’ın otomatik direksiyonu içeren güncellemesi ABD ardından tüm dünya için bir süre önce yayınlanmaya başladı. Otopilot özelliğine kavuşan Tesla S’ler İstanbul trafiğinde de boy göstermeye başladı. TeslaTürk'ün haberine göre Türkiye’nin ilk Model S P85D sahiplerinden İzzet Nommaz, İstanbul’da Autopilot kullanım tecrübesini iki adet video ile paylaştı ve 35-40 km’lik yolculuğu boyunca yaklaşık Avcılar’dan Kemerburgaz’a kadar hiç direksiyona, gaza ya da frene dokunmadığını belirtiyor.
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 12:56
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 174 izlenme - 2 yıl önce Istanbul'da köprü trafiğinden bunalanlar için alternatif bir yol var: Arkadan dolanmak..yani Dünyanın arkasından. 26 Günde Devri Alem.