Hoşgeldiniz!

trafiği

İstanbul Trafiğinde Yüzen Balık 00:08
İstanbul Trafiğinde Yüzen Balık 3.213 izlenme - 24 saat önce İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan yağış, bazı bölgelerde dolu ve şiddetli fırtına şeklinde etkili oldu. Bu durum yollarda balıkların yüzeceği hale kadar gelmiş.
Trafiği birbirine katan seksi güzel 00:51
Trafiği birbirine katan seksi güzel 17.286 izlenme - 5 yıl önce Trafiği birbirine katan seksi güzel
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 01:10
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 6.470 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl Tesla’nın kurucusu Elon Musk, Eylül 2014’ten itibaren çıkan her Model S’te otopilot özelliğinin olacağını açıklamıştı. Sadece belirli zamanlarda yazılım güncellemesi yapılacak ve otopilot özellikleri aktifleşecekti. Bu özellikler neler bir bakalım: Dinamik hız sabitleme: Önünüzdeki araç hızlanınca hızlanıyor, yavaşlayınca yavaşlıyor. Üstelik takip mesafesi istediğiniz mesafeden hep korunuyor. Şerit takip sistemi: Araç, bulunduğu şeridi virajlar dahil takip ediyor. Şerit değiştirme: Araç otopilottayken şerit değiştirmek isterseniz tek yapmanız gereken sinyal vermek. Otomobil kontrollü bir şekilde istediğiniz şeride geçiş yapıyor. Çarpışma önleme: Model S herhangi bir tehlike sezdiğinde kontrolü kendi eline alarak frene basıyor. Böylece çarpmalardan en hafif hasarla kurtuluyorsunuz. Tabela tanıma: Artık hız limitini geçmeye son! Araç etraftaki tabelaları okuyor ve hız limitini geçtiyseniz uyarıyor. Otomatik park: Pek çok araçta olan bu özellik Model S’te de mevcut. Evden alma: Telefonunuzdaki uygulama ile otomobilinizi ayağınıza çağırabilirsiniz. Hatta takviminize bir randevu kaydedip arabanızla orada buluşabilirsiniz. Söz konusu güncelleme yani 7.0 tüm dünya için yayınlandı nihayet. Türkiye’de de Model S sahipleri mevcut. Onlardan birisi yeni güncellemeyi deneyerek videosunu çekmiş. İstanbul trafiğinde 35-40 kilometre boyunca hiç direksiyona, frene ve gaza dokunmamış ve herhangi bir sorun da yaşamamış.
İstanbul'da Bayram Trafiği Başladı 01:55
İstanbul'da Bayram Trafiği Başladı 249 izlenme - 1 ay önce Reklamı Kapat Bayram Öncesi İstanbul'da Trafik Neredeyse Sıfıra İndi 6 saat önce Bayram öncesi İstanbul trafiğinde cuma sabahı sürprizi yaşandı. Saat 08.50 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 29'da kaldı. Bayram öncesi cuma sabahı İstanbul trafiği dikkat çekti. Trafik yoğunluğu 08.50 itibarıyla yüzde 29'da kaldı. EN AZ 600 BİN KİŞİ OTOBÜSLE GİDİYOR Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Birol Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı ve yaz tatilinin başlangıcının neredeyse aynı döneme gelmesinin otobüs biletlerine olan ilgiyi artırdığını, bilet talebinde adeta patlama yaşandığını söyledi.Tüm Türkiye'de hareketliliğin yaşandığını belirten Özcan, "Ancak İstanbul'da aşırı bir yoğunluk var. Dünden itibaren başlayıp 23 Haziran Cuma tarihine kadarki tüm biletler 15-20 gün önceden tükendi. Anadolu ve Trakya dahil olmak üzere bilet kalmadı." ifadelerini kullandı. HER GÜN 2500 OTOBÜS ÇIKIYOR Özcan, pazartesi ile cumartesiyi kapsayan bayramdan önceki 6 günlük sürede (19-24 Haziran) İstanbul'dan yoğun bir otobüs çıkışı yaşanacağı bilgisini verdi. Şu anda İstanbul'dan her gün 2 bin 500 otobüsün çıktığını dile getiren Özcan, "Bayramda önceki 6 gün boyunca İstanbul'da her gün 2 bin 500 otobüs çıkmış olacak. 35 kişilik de 42-45 kişilik de otobüsler mevcut. Bu otobüslerde ortalama 40 kişi olduğunu ele aldığımızda 6 günde 600 bin kişi İstanbul'dan yaz ve bayram tatili için otobüsle ayrılmış olacak." dedi.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 13.513 izlenme - 2 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Trafikte Taciz (İstanbul) 01:05
Trafikte Taciz (İstanbul) 9.933 izlenme - 2 yıl önce 23 Ocak 2015 Akşamı Merter - Bakırköy yönünde karşılaştığım bir olay. Bmw 1200GS kullanan abi sadece gri minibüsteki adamı '' Neden adamı sıkıştırıyorsun? Dikkat etsene biraz.'' diye uyardı. Karşılığında aldığı cevap , '' Sana ne lan ? '' şeklindeydi. Ardından da üstüne araç sürülüp sıkıştırılarak canına kast edildi , peşinden de küfür yedi..
Trafiği birbirine katan seksi güzel 00:51
Trafiği birbirine katan seksi güzel 10.207 izlenme - 5 yıl önce Trafikte seyir halinde çamaşırlarını camdan atıp klip çekti..
Trafiği Birbirine Katan Bikinili Güzel 04:14
Trafiği Birbirine Katan Bikinili Güzel 10.138 izlenme - 5 yıl önce Bikini giyip bisikletle caddelerde dolanınca..
Kızlar Trafiği Birbirine Kattı 00:19
Kızlar Trafiği Birbirine Kattı 7.356 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da gözleri üç güzel kadına takılan sürücü, zincirleme trafik kazasına sebep oldu.
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 00:25
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 1.449 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar - Çok Garip Hakketen Eğlence Olsun Diye Çekmişlerdir Videoyuyu
İstanbul Trafiği Hırrrr 02:07
İstanbul Trafiği Hırrrr 3.337 izlenme - 8 yıl önce ilgın'ın günlüğü: İstanbul trafiği hırrrr!
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 925 izlenme - 2 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 01:29
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 963 izlenme - 2 yıl önce Müthiş, çok fazla, muazzam esprili bir yaklaşım sergilenmiş değil mi? Değil! Bu ne lan paraya da kıyamamışlar şahini bölmüşler ikiye. Zaten 1 develer 2 de tofaş şahinler başka da bir bok yok di mi Türkiye'de?
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 12:56
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 1.244 izlenme - 3 yıl önce Istanbul'da köprü trafiğinden bunalanlar için alternatif bir yol var: Arkadan dolanmak..yani Dünyanın arkasından. 26 Günde Devri Alem.
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 01:50
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 973 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Ünal Turan'dan izlediğimiz düğün konvoyuyla E5'TE trafik kapatma olayının bir benzeride Harun Taştan'dan gelmiş.Yorum sizin.
Hindistan'da Trafik 01:10
Hindistan'da Trafik 974 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin birbirine girdiği bu kavşakta neler oluyor öyle ordan giriyorlar burdan giriyorlar yola insan nasıl yönlendirir kendini bu yollarda?
İnsan Trafiği - Şirinevler Üst Geçidi 01:35
İnsan Trafiği - Şirinevler Üst Geçidi 1.060 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da yaşayanlar bilir, metro, metrobüs, otobüs ve minibüs duraklarına gitmek isteyen vatandaşlar aynı üst geçidi kullanıyor. Hal böyle olunca da geçit tıkanıp kalıyor. Keşmekeşin hiç eksik olmadığı Şirinevler üst geçidinden bir kesit.
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 04:03
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 239 izlenme - 9 ay önce Aynı zamanda fahri müfettiş olan eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu İstanbul trafiğine çıktı. Toroğlu 1 saatlik yolculukta kurallara uymayan sürücülere kırmızı kartını çıkardı. İşte heyecan dolu o anlar... .
köprü trafiğine kesin çözüm 01:21
köprü trafiğine kesin çözüm 3.195 izlenme - 8 yıl önce suda giden araba
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 10:49
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 998 izlenme - 2 yıl önce Böyle kazalar hep Rusya civarlarında olur zannederdik, işte burası Türkiye burada her şey olur. Kaza Anı 07.30..
Amerika'nin Ciçişleri Trafiği Alt Üst Etti 00:05
Amerika'nin Ciçişleri Trafiği Alt Üst Etti 872 izlenme - 4 yıl önce 4 kız arkadaş trafikte kopuyor..
Trafiği Böyle Birbirine Kattı 00:12
Trafiği Böyle Birbirine Kattı 845 izlenme - 5 yıl önce
İstanbul Trafiğinden Tehlikeli ve İlginç Görüntüler  00:51
İstanbul Trafiğinden Tehlikeli ve İlginç Görüntüler 32 izlenme - 1 ay önce İstanbul’un çeşitli ilçelerinde motosiklet ve otomobil ile seyreden sürücülerin tehlikeli, bir o kadar da ilginç yolculukları kameralara yansıdı. ilginç görüntüler 18 ilginç görüntüler youtube video izle ilginc goruntuler dini ilginç görüntüler facebook ilginç görüntüler kabe ilginç görüntüler izle ilginç görüntüler türkçe ilginç videolar 18
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 04:22
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 443 izlenme - 3 yıl önce
Hindistan Trafiği İstanbuldan Beter 02:00
Hindistan Trafiği İstanbuldan Beter 1.284 izlenme - 8 yıl önce kim nere nasıl gidiyor
Trafiği birbirine katan iskeletli güzel 00:47
Trafiği birbirine katan iskeletli güzel 859 izlenme - 5 yıl önce Trafikte seyir halinde çamaşırlarını camdan atıp klip çekti..
Avrupa'da Bir Günlük Hava Trafiği 01:59
Avrupa'da Bir Günlük Hava Trafiği 204 izlenme - 2 yıl önce Avrupa üzerinde bir günde gerçekleşen uçuşları böyle şekillendirmişler, gerçeğe yansıtmışlar. Gözel olmuş bence.
İstanbul Bayram Trafiğnin Drone'li Görüntüsü 01:30
İstanbul Bayram Trafiğnin Drone'li Görüntüsü 101 izlenme - 11 ay önce Vatandaşlar Kurban bayramını tatil bölgelerinde veya memleketlerinde geçirmek isteyince trafik yoğunluk meydana geldi. Yoğunluk özellikle İstanbul çıkışı ve Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçişlerde yaşanırken vatandaşlar saatlerce yoğunluktan ilerleyemedi.
Yunus Bülbül - Aşk Trafiği 03:58
Yunus Bülbül - Aşk Trafiği 739 izlenme - 6 yıl önce by.patron@hotmail.com / http//www.facebook.com/yunus.bulbul.baba / patron burda !
Hindistan'da  Mobeseye Yansıyan Görüntüler 01:51
Hindistan'da Mobeseye Yansıyan Görüntüler 339 izlenme - 2 yıl önce Dünya trafik kazalarına nasıl bir çözüm bulmuş diye hiç sormayan, Hindistan bu kazalarda bir şekilde kar şağlıyor heralde diye düşündürdü bu vidyo. Sağlık sektörü, yedek parça, araç tamircileri falan ekonomiyi ayakta tutuyor olmalı.