Hoşgeldiniz!

Trafiği Videoları İzle

Trafiği Birbirine Katan Kadın 00:30
Trafiği Birbirine Katan Kadın 525.057 izlenme - 4 yıl önce Trafiği Birbirine Katan Kadın
Trafiği birbirine katan seksi güzel 00:51
Trafiği birbirine katan seksi güzel 17.260 izlenme - 4 yıl önce Trafiği birbirine katan seksi güzel
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 01:10
Tesla’nın Otopilot Aracı İstanbul Trafiğine Çıkması 6.185 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz yıl Tesla’nın kurucusu Elon Musk, Eylül 2014’ten itibaren çıkan her Model S’te otopilot özelliğinin olacağını açıklamıştı. Sadece belirli zamanlarda yazılım güncellemesi yapılacak ve otopilot özellikleri aktifleşecekti. Bu özellikler neler bir bakalım: Dinamik hız sabitleme: Önünüzdeki araç hızlanınca hızlanıyor, yavaşlayınca yavaşlıyor. Üstelik takip mesafesi istediğiniz mesafeden hep korunuyor. Şerit takip sistemi: Araç, bulunduğu şeridi virajlar dahil takip ediyor. Şerit değiştirme: Araç otopilottayken şerit değiştirmek isterseniz tek yapmanız gereken sinyal vermek. Otomobil kontrollü bir şekilde istediğiniz şeride geçiş yapıyor. Çarpışma önleme: Model S herhangi bir tehlike sezdiğinde kontrolü kendi eline alarak frene basıyor. Böylece çarpmalardan en hafif hasarla kurtuluyorsunuz. Tabela tanıma: Artık hız limitini geçmeye son! Araç etraftaki tabelaları okuyor ve hız limitini geçtiyseniz uyarıyor. Otomatik park: Pek çok araçta olan bu özellik Model S’te de mevcut. Evden alma: Telefonunuzdaki uygulama ile otomobilinizi ayağınıza çağırabilirsiniz. Hatta takviminize bir randevu kaydedip arabanızla orada buluşabilirsiniz. Söz konusu güncelleme yani 7.0 tüm dünya için yayınlandı nihayet. Türkiye’de de Model S sahipleri mevcut. Onlardan birisi yeni güncellemeyi deneyerek videosunu çekmiş. İstanbul trafiğinde 35-40 kilometre boyunca hiç direksiyona, frene ve gaza dokunmamış ve herhangi bir sorun da yaşamamış.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 12.415 izlenme - 1 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Trafikte Taciz (İstanbul) 01:05
Trafikte Taciz (İstanbul) 9.850 izlenme - 2 yıl önce 23 Ocak 2015 Akşamı Merter - Bakırköy yönünde karşılaştığım bir olay. Bmw 1200GS kullanan abi sadece gri minibüsteki adamı '' Neden adamı sıkıştırıyorsun? Dikkat etsene biraz.'' diye uyardı. Karşılığında aldığı cevap , '' Sana ne lan ? '' şeklindeydi. Ardından da üstüne araç sürülüp sıkıştırılarak canına kast edildi , peşinden de küfür yedi..
Trafiği birbirine katan seksi güzel 00:51
Trafiği birbirine katan seksi güzel 10.181 izlenme - 4 yıl önce Trafikte seyir halinde çamaşırlarını camdan atıp klip çekti..
Kızlar Trafiği Birbirine Kattı 00:19
Kızlar Trafiği Birbirine Kattı 7.355 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da gözleri üç güzel kadına takılan sürücü, zincirleme trafik kazasına sebep oldu.
Trafiği Birbirine Katan Bikinili Güzel 04:14
Trafiği Birbirine Katan Bikinili Güzel 10.134 izlenme - 4 yıl önce Bikini giyip bisikletle caddelerde dolanınca..
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 00:25
İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar 1.449 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Trafiğinde Lamborghini İtekleyen İnsanlar - Çok Garip Hakketen Eğlence Olsun Diye Çekmişlerdir Videoyuyu
bir kadın trafiği durdurmak isterse 01:07
bir kadın trafiği durdurmak isterse 3.874 izlenme - 7 yıl önce
bir kadın trafiği durdurmak isterse 01:07
bir kadın trafiği durdurmak isterse 3.790 izlenme - 6 yıl önce
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 04:03
Erman Toroğlu'ndan İstanbul Trafiğine Kırmızı Kart 239 izlenme - 4 ay önce Aynı zamanda fahri müfettiş olan eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu İstanbul trafiğine çıktı. Toroğlu 1 saatlik yolculukta kurallara uymayan sürücülere kırmızı kartını çıkardı. İşte heyecan dolu o anlar... .
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 01:29
İstanbul Trafiğine Müthiş Çözüm - Yarım Şahin 932 izlenme - 2 yıl önce Müthiş, çok fazla, muazzam esprili bir yaklaşım sergilenmiş değil mi? Değil! Bu ne lan paraya da kıyamamışlar şahini bölmüşler ikiye. Zaten 1 develer 2 de tofaş şahinler başka da bir bok yok di mi Türkiye'de?
İstanbul Trafiği Hırrrr 02:07
İstanbul Trafiği Hırrrr 3.337 izlenme - 8 yıl önce ilgın'ın günlüğü: İstanbul trafiği hırrrr!
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 01:50
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 916 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Ünal Turan'dan izlediğimiz düğün konvoyuyla E5'TE trafik kapatma olayının bir benzeride Harun Taştan'dan gelmiş.Yorum sizin.
Hindistan'da Trafik 01:10
Hindistan'da Trafik 962 izlenme - 2 yıl önce Her şeyin birbirine girdiği bu kavşakta neler oluyor öyle ordan giriyorlar burdan giriyorlar yola insan nasıl yönlendirir kendini bu yollarda?
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet ile Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet ile Makas Atmak 647 izlenme - 1 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
İnsan Trafiği - Şirinevler Üst Geçidi 01:35
İnsan Trafiği - Şirinevler Üst Geçidi 932 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da yaşayanlar bilir, metro, metrobüs, otobüs ve minibüs duraklarına gitmek isteyen vatandaşlar aynı üst geçidi kullanıyor. Hal böyle olunca da geçit tıkanıp kalıyor. Keşmekeşin hiç eksik olmadığı Şirinevler üst geçidinden bir kesit.
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 10:49
Trafikte Giderken Makas Atayım Derken Takla Atan Kızlar 879 izlenme - 1 yıl önce Böyle kazalar hep Rusya civarlarında olur zannederdik, işte burası Türkiye burada her şey olur. Kaza Anı 07.30..
köprü trafiğine kesin çözüm 01:21
köprü trafiğine kesin çözüm 3.194 izlenme - 7 yıl önce suda giden araba
İstanbul Bayram Trafiğnin Drone'li Görüntüsü 01:30
İstanbul Bayram Trafiğnin Drone'li Görüntüsü 96 izlenme - 6 ay önce Vatandaşlar Kurban bayramını tatil bölgelerinde veya memleketlerinde geçirmek isteyince trafik yoğunluk meydana geldi. Yoğunluk özellikle İstanbul çıkışı ve Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçişlerde yaşanırken vatandaşlar saatlerce yoğunluktan ilerleyemedi.
Amerika'nin Ciçişleri Trafiği Alt Üst Etti 00:05
Amerika'nin Ciçişleri Trafiği Alt Üst Etti 872 izlenme - 4 yıl önce 4 kız arkadaş trafikte kopuyor..
Trafiği Böyle Birbirine Kattı 00:12
Trafiği Böyle Birbirine Kattı 845 izlenme - 5 yıl önce
Trafiği birbirine katan iskeletli güzel 00:47
Trafiği birbirine katan iskeletli güzel 859 izlenme - 4 yıl önce Trafikte seyir halinde çamaşırlarını camdan atıp klip çekti..
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 04:22
İstanbul Trafiğinde Sahte Siren, Çakar Ve Tepe Lambası 397 izlenme - 3 yıl önce
Avrupa'da Bir Günlük Hava Trafiği 01:59
Avrupa'da Bir Günlük Hava Trafiği 151 izlenme - 1 yıl önce Avrupa üzerinde bir günde gerçekleşen uçuşları böyle şekillendirmişler, gerçeğe yansıtmışlar. Gözel olmuş bence.
Yunus Bülbül - Aşk Trafiği 03:58
Yunus Bülbül - Aşk Trafiği 730 izlenme - 6 yıl önce by.patron@hotmail.com / http//www.facebook.com/yunus.bulbul.baba / patron burda !
Hindistan'da  Mobeseye Yansıyan Görüntüler 01:51
Hindistan'da Mobeseye Yansıyan Görüntüler 210 izlenme - 1 yıl önce Dünya trafik kazalarına nasıl bir çözüm bulmuş diye hiç sormayan, Hindistan bu kazalarda bir şekilde kar şağlıyor heralde diye düşündürdü bu vidyo. Sağlık sektörü, yedek parça, araç tamircileri falan ekonomiyi ayakta tutuyor olmalı.
motorsiklet trafiği 00:20
motorsiklet trafiği 852 izlenme - 7 yıl önce
erzurum yunusemre mah ramazan trafİĞİ 00:42
erzurum yunusemre mah ramazan trafİĞİ 542 izlenme - 7 yıl önce erzurum yunusemre mah ramazan trafİĞİ