Hoşgeldiniz!

trafik

Aziz Yıldırım'ın Trafikte Tartışması 01:43
Aziz Yıldırım'ın Trafikte Tartışması 46.577 izlenme - 3 hafta önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünün üzerine kırdı. Motosiklet sürücüsüne ağır hakaretlerde bulunan Yıldırım'ın ve korumalarının tartışma anları kask kamerasına yansıdı.
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.063.278 izlenme - 2 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.058.549 izlenme - 3 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek Vol 2 00:15
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek Vol 2 1.304.633 izlenme - 2 yıl önce Daha önce paylaştığım makas videosuna benzer bir video daha. Bu videomuzda BMW X6 cip ile otobüse makas atmış bu yeni arkadaş. Tekrar söylemek gerekirse makas atmak marifet değildir. Herkes makas atabilir. Bu tamamen insanın zekasıyla ve vicdanıyla alakalıdır benim görüşümle. Önceki video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/258478/olumune-makas-igne-deliginden-araba-gecirmek
Bir Anlık Kararsızlığı Feci Sonuçlandı 00:26
Bir Anlık Kararsızlığı Feci Sonuçlandı 5.724 izlenme - 1 gün önce Kararsızlık kadını canından etti. Korkunç kaza kameraya böyle yansıdı. Yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadın, kararsız kalıp bir anda geri dönünce kaza da kaçınılmaz oldu.
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 00:25
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 1.451.479 izlenme - 3 yıl önce Dostumuz tam virajı dönerken kamerayı görüyor, o anda hafiften gaza yükleniyor ama zaptetmek konusunda biraz ağır kalıyor. Sonrası gümpatçat.
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 845.251 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Sürücülerin Ölümüne Kavgası - Ankara 00:39
Sürücülerin Ölümüne Kavgası - Ankara 7.261 izlenme - 2 hafta önce Ankara'da meydana gelen trafik kazası sonucu sürücülerin sinirlerine hakim olamayıp birbirlerine ölüme girdiği kavgayı izlicez
Trafik Teröristinin S2000 İle Akan E-5 Trafiğinde Aniden Sıfır Çizmesi 00:26
Trafik Teröristinin S2000 İle Akan E-5 Trafiğinde Aniden Sıfır Çizmesi 13.743 izlenme - 2 hafta önce Videoda aracı kullanan ve bu videoyu instagram hesabında paylaşan kişi defalarca "trafik güvenliğini tehlikeye sokma" suçundan gözaltına alınmış ve serbest bırakılmış olan ÜNAL TURAN'dır. Kullanmış olduğu araç, yanında "manyakmısın oğlum" diyen CÜNEYT KUZU'ya aittir. Videodaki araç, siyah renkli HONDA marka S2000 model "34 KZU 01" plakalı araçtır. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nin acilen ÜNAL TURAN denilen bu trafik teröristini göz altına alarak ehliyetine el koyması ve TCK madde 179/2'den adliyeye tutuklama talepli sevk etmesi gerekmektedir. Not: kanun maddesine kadar verdim ... buna rağmen halen daha bu adam dışarda elini kolunu sallayarak gezerse; Emniyet Müdürlüğü'nün de Savcılığın da Sulh Ceza Hakimliğinin de elinden öpüp alnıma koyacam. Link: https://www.instagram.com/p/BXbR586luKU/?taken-by=unalturan058
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 00:49
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 873.910 izlenme - 3 yıl önce Aslında arabaya olan bir şey yok ama illa ki vardır yani çızık mızık. O da hiç yoktan vardır 3-5 bin masraf, yazık yani, ne gereği var, adam gibi yolunda git, bana ne lan ne yapıyorsa yapsın.
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 879.569 izlenme - 3 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 598.648 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 501.438 izlenme - 2 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Tekmeyle Ortalığı Savaş Alanına Çevirmek 00:21
Tekmeyle Ortalığı Savaş Alanına Çevirmek 34.005 izlenme - 2 ay önce Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde seyir halinde bulunan bir motosikletli arabaya tekme atıyor ve olanlar oluyor. Tekme darbesi alan araç şoförü motosikletliye ufak bir dokunuş yapmak isterken direksiyon hakimiyetini kaybederek duvara çarpıp ardından da başka bir araca çarparak durabiliyor.
Dikkatsiz Sarışının Sonu 01:21
Dikkatsiz Sarışının Sonu 528.830 izlenme - 4 yıl önce Trafikte sıkışıp kalmak için harika bir gün :) Sizce gerçek hayatta bu mümkün olabilir mi? Cevabı bu videoda!
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 535.740 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Almanya'da Trafik Işıkları Çalışmazsa Ne Olur ? 17:58
Almanya'da Trafik Işıkları Çalışmazsa Ne Olur ? 5.301 izlenme - 3 hafta önce Sistemsel bir arızadan dolayı trafik ışıkları çalışmayınca ortaya böyle bir görüntü çıkmış.
Hakkını Arayan Vatandaş vs Sivil Polisler 04:07
Hakkını Arayan Vatandaş vs Sivil Polisler 5.487 izlenme - 2 hafta önce Başlığı böyle yazmamın sebebi, biliyorsunuz Türk insanının en büyük özelliği hakkını aramamasıdır, bu abimiz istisnalardan biri olmuş. Çakar lambalı sivil polisler şeridinde giden bu sürücüden ısrarla yol istemişler, sürücü manevra yapacak alan olmadığından yer verememiş, bunun üzerine sivil polisler aracı kenara çektirip, ceza yazdırmak istemişler.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 15 10:21
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 15 7.067 izlenme - 3 hafta önce kanalın kendi yüklemiyor artık diye yeni videoyu atayım dedim. youtube da tek başına izleyip yorumlamak kötü oluyor. videoların kaynağı aşağıda yazıyor. Internet: http://www.tvyayini.com Twitter: https://twitter.com/turkiyeekrani Instagram: https://instagram.com/turkiyeekrani
Trafik Magandasının E5'te Makas Atması 00:52
Trafik Magandasının E5'te Makas Atması 7.528 izlenme - 2 hafta önce Sürücü İstanbul'da trafiğin en işlek olduğu D100 karayolunda (E5) tehlikeli zigzaglar çizerek yoluna devam etmiş. Kayıt süresince büyük şans eseri kazaya bulaşmayan sürücü belli bir süre sonra kaydı durdurmuş.
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 00:34
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 8.215 izlenme - 2 hafta önce trafikte gösterdikleri üstün saygı beceleri ile ünlü! okul taşıtı sürücüsü normal şeridinde ilerliyor. bazı sürücüler de emniyet şeridine girmiş. emniyet şeridine girip girmemeleri, karşılaşacakları kanuni yaptırım tamamen kendilerini ilgilendiriyor. gerçekten zaruri değilse sorumluluğu alıp girmişler. okul taşıtı sürücüsü -büyük ihtimalle kadın sürücüyü farkedip- giderek emniyet şeridi tarafına kaymaya başlıyor ve arabanın sağ kısmı kendi şeridinden çıkıp emniyet şeridine giriyor. yani şerit ihlali yapıyor. adı üstünde "emniyet şeridi", yani "şerit". girilmesi külliyen yasak bir bölge değil. https://youtu.be/wa7nip7ctyi kendi şeridine dikkat ederseniz sol tarafta bi hayli boşluk var. yani bilinçli olarak sürücüleri sıkıştırıyor. en garip olanı da temas sağlandıktan sonra, direksiyonu sola kırıp yürümesi gerekirken ve kadın sürücü araçların arasında kalmışken hala sağ yana doğru devam ediyor. ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşturmasının yanında kazanın maddi hasar boyutunu da artırıyor. şimdi birileri "kadının emniyet şeridinde ne işin var?" diyebilir. biz onu bilemeyiz. ne işi olup olmadığına kendisi karar verir. bizim yapacağımız tek şey kanuni mercilere ihbarda bulunmaktır. onların hata yapması başka bir sürücüye bu hatanın cezasını verme hakkı doğurmaz. okul taşıtı sürücüsü kendi şeridinde devam etmeli. kendine pay çıkarıp, hata yapan sürücüleri cezalandırma telaşına girmemeli. gördüğüm her hatanın anında cezasını kendimiz veremeyiz. kırmızı ışıkta durmayan, sinyal vermeyen, hız ihlali yapan bir sürücünün arabasını bir köşese sıkıştırabilir miyiz? veya şoforün şahsına zarar verme hakkımız var mı? üstelik burada ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşmuş. kadın neredeyse iki aracın arasına sıkışıp kalacakmış. biz istanbulda bu okul taşıtlarının yarattığı terörün cezasını kendimiz vermeye kalksak, meydan muharebesi çıkar. istanbulda okul taşıtı sürücüsüne, taksiciye, dolmuşçuya ve harfiyat kamyonu sürücüsüne küfretmeden evine varabilen birisi çıkar mı? (ekşisözlük)
Aceleciliğinin Bedelini Ağır Ödeyen Kamyon Şoförü 01:00
Aceleciliğinin Bedelini Ağır Ödeyen Kamyon Şoförü 6.783 izlenme - 3 hafta önce Rusya'da bir kamyon trenin tamamının geçmesini beklemeden karşıya geçmeye çalışırken trenin üstünde bulunan demire takılarak devrilmiş.
Kaza Yapan Araçtan 9 Kişinin İnip Apar Topar Kaçması 00:45
Kaza Yapan Araçtan 9 Kişinin İnip Apar Topar Kaçması 5.277 izlenme - 3 hafta önce Önündeki araca arkadan çarparak kaza yapan aracın kapıları açılınca içinden 9 kişi çıkmış. Çıkanların hepsinin olay yerinden sebebini bilmediğimiz bir durumdan dolayı kaçarak uzaklaşması güvenlik kameralarına böyle yansımış.
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 01:02
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 16.664 izlenme - 2 ay önce "Aha Bu Gavat Gördü Nerden Gördüyse" (Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu ) Senin yaptığını Çorumlu yapmaz dedi... havadaki Drone'a verdi veriştirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü Drone'dan kaçamadı.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 412.870 izlenme - 3 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Mersin'de Trafikte Yumruklu Tekmeli Yol Verme Kavgası 01:50
Mersin'de Trafikte Yumruklu Tekmeli Yol Verme Kavgası 10.295 izlenme - 4 hafta önce Mersin'in merkez Akdeniz İlçesi İstiklal Caddesi üzerinde meydana gelen olayda 27 Y 5672 plakalı otomobilin sürücüsü araçla ara yoldan, aniden caddeye çıkmış. Bu sırada 33 LBM 62 plakalı otomobil sürücüsü aracını durdurup önüne çıkan sürücüye tepki göstermiş. Sürücülerin tartışması bir anda kavgaya dönüşmüş. Tekme ve yumrukların havada uçtuğu kavgada 1 kişi hafif yaralanırken, çevrede bulunanlar araya girerek kavgayı yatıştırmış.
Trafiği Birbirine Katan Kadın 00:30
Trafiği Birbirine Katan Kadın 533.136 izlenme - 5 yıl önce Trafiği Birbirine Katan Kadın
Düzce'de Sopalı Trafik Kavgası 00:31
Düzce'de Sopalı Trafik Kavgası 5.068 izlenme - 3 hafta önce Düzce'de düğün konvoyunda başlayan ve sopaların kullanıldığı kameraya yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 00:32
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 374.708 izlenme - 3 yıl önce Uzun araç kullanan tırçı abilerimiz bilir. Dönerken biraz virajı geniş almak lazım. Sarı tırı süren abimizde bunun farkında olarak. Virajı genişten alırken, arkadan gelen kamyoncu abimizin dokunmasıyla; Önce sağ cama carpıp, sonra sol camdan çıkıyor.
Sözde Süperman 01:30
Sözde Süperman 1.675 izlenme - 4 gün önce Altında araba olan gençlerin olmadık türden eğlencesi uğruna trafiği nasıl tehliye attığını izlicez.Görüntüler An kara