Hoşgeldiniz!

trafik ışığı

Sokak Köpeği Yeşil Işığı Beklerken Yaya Kırmızıda Geçti 01:03
Sokak Köpeği Yeşil Işığı Beklerken Yaya Kırmızıda Geçti 2.657 izlenme - 3 ay önce İstanbul Ataşehir’de trafik ışıklarında yolun karşısına geçmek için yayalara yeşil ışığın yanması bekleyen bir sokak köpeği, ışığın yanmasıyla birlikte yolun karşısına geçti. Aynı kavşakta genç bir kadının ise yayalara yanan kırmızı ışığa aldırmadan yolun karşısına geçmesi dikkat çekti.
 Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 11:04
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 1.856 izlenme - 5 yıl önce Çaresiz bir kadının hiç beklemediği bir anda aşık olmasını anlatan trajikomik bir hikaye?" cümlesi ile özetlenebilecek bir kısa film. 2011 yapımı bu kısa film Cannes dahil 26 festivalde gösterilmiş, bu festivallerin 8'inden ödülle dönmüş. Bu kadar ilgi görmüş bir filmi alkışlayabiliriz.
Trafik Tabelası Hacklemek 01:30
Trafik Tabelası Hacklemek 553 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar Max adındaki meşhur hacker kardeşimiz otobandaki tabelaları hacklediği bir video yapmış. Fake olabilir mi bilmiyorum. Ve ayrıca evet baya eski bir video mağara soğuktu.
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 11:04
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 396 izlenme - 2 yıl önce "Çaresiz bir kadının hiç beklemediği bir anda aşık olmasını anlatan trajikomik bir hikaye…" cümlesi ile özetlenebilecek bir kısa film. 2011 yapımı bu kısa film Cannes dahil 26 festivalde gösterilmiş, bu festivallerin 8'inden ödülle dönmüş. Bu kadar ilgi görmüş bir filmi alkışlayabiliriz.
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 00:56
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 410 izlenme - 3 yıl önce Efenim bu sefer Lollapolooza rock festivalindeyiz bu genç delikanlı ilgi çekmek için trafik lambasına dadanıyor ve sonuç ortada... (kimse yaralanmadı)
Araba İle Arka Arkaya 240 Trafik Işığından Hiç Durmadan Geçti 04:49
Araba İle Arka Arkaya 240 Trafik Işığından Hiç Durmadan Geçti 62 izlenme - 1 yıl önce Arabasıyla Arka Arkaya 240 Yeşil Işıkta Geçen Psikopat Şoför ABD’nin Manhattan caddelerinde arabasıyla yollara düşen bir kişi, arka arkaya tam 240 yeşil ışıkta geçmeyi başardı. Bazı yollarda belirli bir hız ile ilerlendiğinde, eğer ekstrem bir trafikle karşı karşıya kalınmadığı taktirde kırmızı ışığa denk gelmeden sürüş gerçekleştirilebiliyor. ABD’nin Manhattan eyaletinde bu olayı abartan bir şoför, arada farklı caddelere de saparak arka arkaya 240 yeşil ışığa denk gelecek şekilde bir sürüş gerçekleştirdi. Kulağa ilk etapta imkansızmış gibi geliyor ama abimiz bunu gerçekten başarmış durumda. Üstelik yollar öyle bomboş da değildi. Tabii bunda yolculuğun gece 03:50 civarında olmasının da büyük bir payının bulunduğunu söylemeliyim.
Trafik Işığımı 00:06
Trafik Işığımı 52 izlenme - 3 yıl önce Trafik Işıgımı - Yeni Vine
Trafik Işığı Deneyi 00:12
Trafik Işığı Deneyi 11 izlenme - 1 yıl önce Glikoz + Sodyum Hidroksit + Alkali Solüsyon + İndigokarmin Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
2 Otomobil 20 Dakika Arayla Aynı Yerde Dereye Uçtu: 3 Ölü, 8 Yaralı 01:00
2 Otomobil 20 Dakika Arayla Aynı Yerde Dereye Uçtu: 3 Ölü, 8 Yaralı 8 izlenme - 1 yıl önce Kastamonu'da, aydınlatma ve trafik ışığı bulunmayan kavşakta 20 dakika arayla peş peşe 2 otomobil dere yatağına uçtu. İlk araçta 3 kişi öldü 3 kişi yaralandı, diğer araçta ise 5 kişi yaralandı.
The Confetti's - The Sound of C 03:43
The Confetti's - The Sound of C 14 izlenme - 3 yıl önce Transform609 üyesinin beni malı yaptığı grubun diğer bir başka pırlanta kıvamında şarkısı. Anlamadığım ise o kadar insanın rol icabı mı yoksa isteyerek mi oynadığı. Dinleyiniz, dinletiniz efem. Şarkı Sözleri (lyrics): This is the sound of C The sound wich creates a new dimension This is a new style of music This is the sound of C This is the sound of C This is the sound of C The sound wich creates a new dimension This is a new style of music This is the sound of C This is the sound of C This is the sound of C This is a new style of music This is the sound of C This is a new style of music This is the sound of C The sound which creates a new dimension This is a new style of music
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmak 00:27
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmak 3 izlenme - 9 ay önce Yaya trafik ışığını düzeltmek isterken direği devirdi. Görüntüler Rusya’dan. Karşıdan karşıya geçen yaya, trafik ışığını sopayla düzeltmeye çalışıyor.