Hoşgeldiniz!

trafik ışığı

 Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 11:04
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 1.821 izlenme - 4 yıl önce Çaresiz bir kadının hiç beklemediği bir anda aşık olmasını anlatan trajikomik bir hikaye?" cümlesi ile özetlenebilecek bir kısa film. 2011 yapımı bu kısa film Cannes dahil 26 festivalde gösterilmiş, bu festivallerin 8'inden ödülle dönmüş. Bu kadar ilgi görmüş bir filmi alkışlayabiliriz.
Trafik Tabelası Hacklemek 01:30
Trafik Tabelası Hacklemek 480 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar Max adındaki meşhur hacker kardeşimiz otobandaki tabelaları hacklediği bir video yapmış. Fake olabilir mi bilmiyorum. Ve ayrıca evet baya eski bir video mağara soğuktu.
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 00:56
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 389 izlenme - 2 yıl önce Efenim bu sefer Lollapolooza rock festivalindeyiz bu genç delikanlı ilgi çekmek için trafik lambasına dadanıyor ve sonuç ortada... (kimse yaralanmadı)
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 11:04
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 193 izlenme - 1 yıl önce "Çaresiz bir kadının hiç beklemediği bir anda aşık olmasını anlatan trajikomik bir hikaye…" cümlesi ile özetlenebilecek bir kısa film. 2011 yapımı bu kısa film Cannes dahil 26 festivalde gösterilmiş, bu festivallerin 8'inden ödülle dönmüş. Bu kadar ilgi görmüş bir filmi alkışlayabiliriz.
Trafik Işığımı 00:06
Trafik Işığımı 50 izlenme - 2 yıl önce Trafik Işıgımı - Yeni Vine
2 Otomobil 20 Dakika Arayla Aynı Yerde Dereye Uçtu: 3 Ölü, 8 Yaralı 01:00
2 Otomobil 20 Dakika Arayla Aynı Yerde Dereye Uçtu: 3 Ölü, 8 Yaralı 2 izlenme - 1 ay önce Kastamonu'da, aydınlatma ve trafik ışığı bulunmayan kavşakta 20 dakika arayla peş peşe 2 otomobil dere yatağına uçtu. İlk araçta 3 kişi öldü 3 kişi yaralandı, diğer araçta ise 5 kişi yaralandı.
Trafik Işıklarına Güvenmeyin 00:50
Trafik Işıklarına Güvenmeyin 37 izlenme - 4 yıl önce Trafik Işıklarına Güvenmeyin
The Confetti's - The Sound of C 03:43
The Confetti's - The Sound of C 11 izlenme - 2 yıl önce Transform609 üyesinin beni malı yaptığı grubun diğer bir başka pırlanta kıvamında şarkısı. Anlamadığım ise o kadar insanın rol icabı mı yoksa isteyerek mi oynadığı. Dinleyiniz, dinletiniz efem. Şarkı Sözleri (lyrics): This is the sound of C The sound wich creates a new dimension This is a new style of music This is the sound of C This is the sound of C This is the sound of C The sound wich creates a new dimension This is a new style of music This is the sound of C This is the sound of C This is the sound of C This is a new style of music This is the sound of C This is a new style of music This is the sound of C The sound which creates a new dimension This is a new style of music