Hoşgeldiniz!

trafik ışıkları

Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 01:48
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 6.470 izlenme - 2 ay önce Antalya'da görev yapan bir polis memuru, kendisini trafik ışıklarında indirmeyen otobüs şoförüne, “Bundan sonra otobüsle durağın dışında yolcu alırsan, trafik lambasında yolcu indirirsen istediğim cezayı yazacağım” diye tehdit etti. Diğer taraftan otobüs şoförü Ömür Aydın ile polis memuru arasında yaşananlar otobüste bulunan güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. 5 yıllık şehiriçi toplu ulaşım şoförü Ömür Aydın ise yaşananları ise şöyle anlattı: "4 aydır UC 11 hattında çalışıyorum. Akşam saatlerinde kırmızı ışıkta inmek isteyen polis memurunu durak harici olduğu için indirmedim. O da, 'Ben de seni başka yerlerde indirme yaparsan, direkt plakanı yazıp, uğraşacağım senle" dedi. Daha önce kırmızı ışıkta yolcu indirdiğim için 180 lira ceza yemiştim. Bir daha ayn hatayı yapmamak için polis memurunu durağında indirdim. O da plakamı aldı. Hafif bir tehditli konuşma oldu. İki gün sonra aynı polis, yine bindi. Benden özür diledi. Ben de ondan özür diledim. Konuyu kapattık."
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 2 01:22
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 2 23.724 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :) En komik Hayrettin Videolarını İzlemek için: www.izlesene.com/hayrettin
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 3 01:41
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 3 18.818 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 1 01:16
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 1 16.048 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
trafik ışıkları ile süper animasyon reklam 01:15
trafik ışıkları ile süper animasyon reklam 11.771 izlenme - 7 yıl önce trafik ışıkları ile süper animasyon reklam
arabistan da trafik ışıkları bile şaka gibi 00:19
arabistan da trafik ışıkları bile şaka gibi 5.411 izlenme - 7 yıl önce arabistan'da trafik ışıkları bile şaka gibi
trafik ışıkları 01:53
trafik ışıkları 4.665 izlenme - 5 yıl önce trafik ışıklarısürücü sınavı ehliyet sınavına hazırlık denge sürücü kursuçetin büyükçınar eğitim videosu http//www.dengeehliyet.com
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 00:59
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 1.413 izlenme - 3 yıl önce Ordu'da MOBESE'ye birbirinden ilginç görüntüler yansıdı. Kameraya yansıyan görüntüler trafik kurallarına uyan köpekler vatandaşları hayrete düşürdü. MOBESE kameralarının kaydettiği görüntüde, Atatürk Bulvarında, Ordu sahiline geçilen yaya geçidinden vatandaşlar kendilerine yanan kırmızı ışığa aldırış etmeden yolun karşısına geçerken, aynı saniyelerde yaya geçidinin bulunduğu yerde olan sokak köpekleri, yayaya yeşil yandıktan sonra yolun karşısına geçiyor. Görüntüleri izleyen vatandaşlar, "Trafik kurallarına insanlarda bu kadar uysa kaza olmaz" dedi.
trafik ışıkları çıldırdı:):)) 01:15
trafik ışıkları çıldırdı:):)) 2.024 izlenme - 7 yıl önce yesil ışık kırmızı ışıkların kavgası:))
Kolbastıda Son Nokta Trafik Işıkları :) 00:24
Kolbastıda Son Nokta Trafik Işıkları :) 706 izlenme - 7 yıl önce trafik ışıklarında kolbastı oynayan gençler
trafik ışıkları canlanırsa... 01:26
trafik ışıkları canlanırsa... 448 izlenme - 5 yıl önce
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:01
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 168 izlenme - 2 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
Dünyanın En Zor Trafik Işıkları 00:45
Dünyanın En Zor Trafik Işıkları 209 izlenme - 4 yıl önce
hayrettin trafik ışıkları sizinle sohbet etseydi 01:22
hayrettin trafik ışıkları sizinle sohbet etseydi 300 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 01:48
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 10 izlenme - 2 ay önce Antalya'da görev yapan bir polis memuru, kendisini trafik ışıklarında indirmeyen otobüs şoförüne, “Bundan sonra otobüsle durağın dışında yolcu alırsan, trafik lambasında yolcu indirirsen istediğim cezayı yazacağım” diye tehdit etti. Diğer taraftan otobüs şoförü Ömür Aydın ile polis memuru arasında yaşananlar otobüste bulunan güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. 5 yıllık şehiriçi toplu ulaşım şoförü Ömür Aydın ise yaşananları ise şöyle anlattı: "4 aydır UC 11 hattında çalışıyorum. Akşam saatlerinde kırmızı ışıkta inmek isteyen polis memurunu durak harici olduğu için indirmedim. O da, 'Ben de seni başka yerlerde indirme yaparsan, direkt plakanı yazıp, uğraşacağım senle" dedi. Daha önce kırmızı ışıkta yolcu indirdiğim için 180 lira ceza yemiştim. Bir daha ayn hatayı yapmamak için polis memurunu durağında indirdim. O da plakamı aldı. Hafif bir tehditli konuşma oldu. İki gün sonra aynı polis, yine bindi. Benden özür diledi. Ben de ondan özür diledim. Konuyu kapattık."
İntihar Etmeyince Vura Vura Atlamaya Zorladılar 01:23
İntihar Etmeyince Vura Vura Atlamaya Zorladılar 22 izlenme - 5 ay önce İntihar etmek için trafik ışıklarına çıkan genç, atlamayınca çevredekilerin müdahalesine maruz kaldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 39 izlenme - 11 ay önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Dans Eden Trafik Işıkları 01:55
Dans Eden Trafik Işıkları 78 izlenme - 2 yıl önce Neden kuralları oyunlaştırmıyoruz ki? Daha güvenli bir şehir hayatı yaratmanın en eğlenceli yollarından bir tanesi
Trafik Neden Sıkışır ? Bilimsel Açıklaması 02:30
Trafik Neden Sıkışır ? Bilimsel Açıklaması 96 izlenme - 1 yıl önce Bugün sizlerle trafik neden sıkışır yada trafik nedir ve buna ne sebep olur onu inceleyeceğiz.Muhtemelen daha önceden duymadığınız bu bilgiyi Sahte Arap sizler için anlattı. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : hakan_kaan Eminim herkes trafikte kalmaktan yada aslında 10 dakikada gidilebilecek bir yere 1 saatten uzun süre de ulaşamamaktan nefret eder. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız , sabahları yada iş çıkış saatlerindeki trafiği az çok hepiniz biliyorsunuzdur. Uzmanların hesaplamalarına göre , eğer İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız ,365 gün yani 1 yılın tam 3 haftasını trafikte geçiriyorsunuz. Sürücüler trafiğin neden sıkıştığını az çok bilirler. Bunlar, trafik kazaları , yol çalışmaları yada ağır taşıtlar trafiğin sıkışmasına sebep olan unsurların başında yer alır. Kısaca araçları başındaki tüm sürücüler trafiğin sıkışmasına sebep olurlar. Aslında Asıl suçlu olan hızdır.Araçlar belirli bir hızda ilerlerken ,bu hızda olan ani dalgalanmalardan kaynaklanır trafik. Trafik belirli bir hızda akarken aniden öndeki araçların durması zincirleme durma reaksiyonu başlatır. Böylelikle bu zincirleme durma reaksiyonu başlatan ilk araçlar tekrar hareket etse bile arkadaki araçlara durma reaksiyonu etki etmeye devam eder. Fizikçiler buna senkronizeli akım derler ve eğer bu senkronizeli akım bir defa bile bozulursa tekrar düzelmesi mümkün olmaz ve trafik sıkışır. Peki trafiğin sıkışmaması için ne yapılabilir yada ne gibi önlemler alınabilir
Trafik Işıklarında Kuş Yuvası 00:42
Trafik Işıklarında Kuş Yuvası 82 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Leicester kentinde bir ökse ardıcı kuşu ailesi, kendilerine yuva olarak trafik ışıklarını seçmiş. Kuşların, soğuk havadan korunmak ve trafik ışıklarının sağladığı sıcaktan faydalanmak için burayı seçtikleri düşünülüyormuş.
Viyana'da Eşcinsel Trafik Işıkları Konulması 00:20
Viyana'da Eşcinsel Trafik Işıkları Konulması 34 izlenme - 1 yıl önce Geçen sene Eurovision'u eşcinsel yarışmacıyla kazanan Avusturya Ev sahipliği için kolları sıvarken trafik ışıklarını da aynı cins insanların elele tutuştuğu şekilde yaptı.uygulama eurovision sonuna kadar devam edicekmiş.
En eğlenceli trafik ışığı 01:21
En eğlenceli trafik ışığı 100 izlenme - 4 yıl önce Almanya'da yaya geçidindeki trafik ışığında beklemek hiç de sıkıcı değil
Trafik Işıkları 00:35
Trafik Işıkları 71 izlenme - 5 yıl önce çocuklarımtrafikışıkyeşilsarıkırmızı
 Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:00
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 99 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
Dans Eden Trafik Işıkları , bbdo , 01:55
Dans Eden Trafik Işıkları , bbdo , 33 izlenme - 2 yıl önce kırmızı ışıkta beklemekten nefret edenler için trafik ışıklarını eğlenceli hale getirmişler. yayalara kırmızı ışık yanarken, özel bir odada dans figürleri yapanların hareketleri kırmızı ışıkta duran adamın hareketleri oluyor. insanlar da beklerken eğleniyorlar.
5 Yaşındaki Suriyeli Kızın Gözyaşları 02:49
5 Yaşındaki Suriyeli Kızın Gözyaşları 23 izlenme - 2 yıl önce Suriye’deki iç savaştan kaçıp ailesiyle birlikte Adana’ya yerleşen 5 yaşındaki kız çocuğu, trafik ışıklarında ağabeyi ile mendil satarken araçların ortasında kalınca korkup gözyaşlarına boğuldu. Minik kızı, polis teselli edip gözyaşlarını sildi.
MOVI0001 [Orta Kalite ve Büyüklük] 03:01
MOVI0001 [Orta Kalite ve Büyüklük] 11 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Ankara Trafik Akış Görüntüleri , yapılan yay ve sürücülerin kural ihlalleri,Kazaya ramak kala görüntüler.
Trafik Işıklarında Futbol Maçı Oyunu! 01:34
Trafik Işıklarında Futbol Maçı Oyunu! 9 izlenme - 2 yıl önce Karşıya geçmeyi beklerken iyi vakit geçirmeyi kim istemez ki!Almanya'da trafik ışıklarından yeşil yanmasını beklerken direğe monte edilmiş bir ekranda karşı taraftaki bir kişiyle bilgisayar oyunu oynayabiliyorsunuz.