Hoşgeldiniz!

Trafik Işıkları Videoları İzle

Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 01:48
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 6.938 izlenme - 9 ay önce Antalya'da görev yapan bir polis memuru, kendisini trafik ışıklarında indirmeyen otobüs şoförüne, “Bundan sonra otobüsle durağın dışında yolcu alırsan, trafik lambasında yolcu indirirsen istediğim cezayı yazacağım” diye tehdit etti. Diğer taraftan otobüs şoförü Ömür Aydın ile polis memuru arasında yaşananlar otobüste bulunan güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. 5 yıllık şehiriçi toplu ulaşım şoförü Ömür Aydın ise yaşananları ise şöyle anlattı: "4 aydır UC 11 hattında çalışıyorum. Akşam saatlerinde kırmızı ışıkta inmek isteyen polis memurunu durak harici olduğu için indirmedim. O da, 'Ben de seni başka yerlerde indirme yaparsan, direkt plakanı yazıp, uğraşacağım senle" dedi. Daha önce kırmızı ışıkta yolcu indirdiğim için 180 lira ceza yemiştim. Bir daha ayn hatayı yapmamak için polis memurunu durağında indirdim. O da plakamı aldı. Hafif bir tehditli konuşma oldu. İki gün sonra aynı polis, yine bindi. Benden özür diledi. Ben de ondan özür diledim. Konuyu kapattık."
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 2 01:22
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 2 23.819 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :) En komik Hayrettin Videolarını İzlemek için: www.izlesene.com/hayrettin
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 1 01:16
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 1 16.124 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 3 01:41
Hayrettin - Konuşan Trafik Işıkları 3 18.898 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
trafik ışıkları ile süper animasyon reklam 01:15
trafik ışıkları ile süper animasyon reklam 11.781 izlenme - 8 yıl önce trafik ışıkları ile süper animasyon reklam
arabistan da trafik ışıkları bile şaka gibi 00:19
arabistan da trafik ışıkları bile şaka gibi 5.415 izlenme - 8 yıl önce arabistan'da trafik ışıkları bile şaka gibi
trafik ışıkları 01:53
trafik ışıkları 5.018 izlenme - 6 yıl önce trafik ışıklarısürücü sınavı ehliyet sınavına hazırlık denge sürücü kursuçetin büyükçınar eğitim videosu http//www.dengeehliyet.com
Yeşil Yandı Dur Sarı Yandı Bas Kırmızı Yandı Geç 02:03
Yeşil Yandı Dur Sarı Yandı Bas Kırmızı Yandı Geç 3.534 izlenme - 9 yıl önce yeşil yandı dur sarı yandı bas kırmızı yandı gec
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 00:59
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 1.439 izlenme - 3 yıl önce Ordu'da MOBESE'ye birbirinden ilginç görüntüler yansıdı. Kameraya yansıyan görüntüler trafik kurallarına uyan köpekler vatandaşları hayrete düşürdü. MOBESE kameralarının kaydettiği görüntüde, Atatürk Bulvarında, Ordu sahiline geçilen yaya geçidinden vatandaşlar kendilerine yanan kırmızı ışığa aldırış etmeden yolun karşısına geçerken, aynı saniyelerde yaya geçidinin bulunduğu yerde olan sokak köpekleri, yayaya yeşil yandıktan sonra yolun karşısına geçiyor. Görüntüleri izleyen vatandaşlar, "Trafik kurallarına insanlarda bu kadar uysa kaza olmaz" dedi.
trafik ışıkları çıldırdı:):)) 01:15
trafik ışıkları çıldırdı:):)) 2.049 izlenme - 8 yıl önce yesil ışık kırmızı ışıkların kavgası:))
Kolbastıda Son Nokta Trafik Işıkları :) 00:24
Kolbastıda Son Nokta Trafik Işıkları :) 706 izlenme - 8 yıl önce trafik ışıklarında kolbastı oynayan gençler
Cırtlak Sesi ile Korkutan Kadın Sürücü 00:24
Cırtlak Sesi ile Korkutan Kadın Sürücü 15 izlenme - 2 ay önce Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti Melbourne'de amatör kameralara yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:01
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 198 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
hayrettin trafik ışıkları sizinle sohbet etseydi 01:22
hayrettin trafik ışıkları sizinle sohbet etseydi 300 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
İmsanlık Dersi Veren Köpek 00:52
İmsanlık Dersi Veren Köpek 11 izlenme - 3 ay önce İstanbul, Sancaktepe’de trafik ışıklarında tıpkı insanlar gibi yolun karşısına geçmek isteyen sokak köpeği, yeşil ışığın yanmasını bekledi. Sokak köpeğinin yeşil ışık yanmasını beklediği sırada , bazı yayaların ise kendilerine kırmızı yanmasına rağmen karşıya geçmesi ilginç görüntüler oluşturdu. Köpeğin insanlara trafik dersi verdiği anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.
Dünyanın En Zor Trafik Işıkları 00:45
Dünyanın En Zor Trafik Işıkları 212 izlenme - 4 yıl önce
Kadın Polismiş 00:20
Kadın Polismiş 325 izlenme - 9 yıl önce
Dans Eden Trafik Işıkları 01:55
Dans Eden Trafik Işıkları 78 izlenme - 3 yıl önce Neden kuralları oyunlaştırmıyoruz ki? Daha güvenli bir şehir hayatı yaratmanın en eğlenceli yollarından bir tanesi
Trafik Işıklarında Kuş Yuvası 00:42
Trafik Işıklarında Kuş Yuvası 95 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Leicester kentinde bir ökse ardıcı kuşu ailesi, kendilerine yuva olarak trafik ışıklarını seçmiş. Kuşların, soğuk havadan korunmak ve trafik ışıklarının sağladığı sıcaktan faydalanmak için burayı seçtikleri düşünülüyormuş.
Trafik Neden Sıkışır ? Bilimsel Açıklaması 02:30
Trafik Neden Sıkışır ? Bilimsel Açıklaması 105 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlerle trafik neden sıkışır yada trafik nedir ve buna ne sebep olur onu inceleyeceğiz.Muhtemelen daha önceden duymadığınız bu bilgiyi Sahte Arap sizler için anlattı. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : hakan_kaan Eminim herkes trafikte kalmaktan yada aslında 10 dakikada gidilebilecek bir yere 1 saatten uzun süre de ulaşamamaktan nefret eder. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız , sabahları yada iş çıkış saatlerindeki trafiği az çok hepiniz biliyorsunuzdur. Uzmanların hesaplamalarına göre , eğer İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız ,365 gün yani 1 yılın tam 3 haftasını trafikte geçiriyorsunuz. Sürücüler trafiğin neden sıkıştığını az çok bilirler. Bunlar, trafik kazaları , yol çalışmaları yada ağır taşıtlar trafiğin sıkışmasına sebep olan unsurların başında yer alır. Kısaca araçları başındaki tüm sürücüler trafiğin sıkışmasına sebep olurlar. Aslında Asıl suçlu olan hızdır.Araçlar belirli bir hızda ilerlerken ,bu hızda olan ani dalgalanmalardan kaynaklanır trafik. Trafik belirli bir hızda akarken aniden öndeki araçların durması zincirleme durma reaksiyonu başlatır. Böylelikle bu zincirleme durma reaksiyonu başlatan ilk araçlar tekrar hareket etse bile arkadaki araçlara durma reaksiyonu etki etmeye devam eder. Fizikçiler buna senkronizeli akım derler ve eğer bu senkronizeli akım bir defa bile bozulursa tekrar düzelmesi mümkün olmaz ve trafik sıkışır. Peki trafiğin sıkışmaması için ne yapılabilir yada ne gibi önlemler alınabilir
Viyana'da Eşcinsel Trafik Işıkları Konulması 00:20
Viyana'da Eşcinsel Trafik Işıkları Konulması 45 izlenme - 2 yıl önce Geçen sene Eurovision'u eşcinsel yarışmacıyla kazanan Avusturya Ev sahipliği için kolları sıvarken trafik ışıklarını da aynı cins insanların elele tutuştuğu şekilde yaptı.uygulama eurovision sonuna kadar devam edicekmiş.
En eğlenceli trafik ışığı 01:21
En eğlenceli trafik ışığı 103 izlenme - 5 yıl önce Almanya'da yaya geçidindeki trafik ışığında beklemek hiç de sıkıcı değil
 Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:00
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 106 izlenme - 4 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
Trafik Işıkları 00:35
Trafik Işıkları 71 izlenme - 5 yıl önce çocuklarımtrafikışıkyeşilsarıkırmızı
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 01:48
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 14 izlenme - 9 ay önce Antalya'da görev yapan bir polis memuru, kendisini trafik ışıklarında indirmeyen otobüs şoförüne, “Bundan sonra otobüsle durağın dışında yolcu alırsan, trafik lambasında yolcu indirirsen istediğim cezayı yazacağım” diye tehdit etti. Diğer taraftan otobüs şoförü Ömür Aydın ile polis memuru arasında yaşananlar otobüste bulunan güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. 5 yıllık şehiriçi toplu ulaşım şoförü Ömür Aydın ise yaşananları ise şöyle anlattı: "4 aydır UC 11 hattında çalışıyorum. Akşam saatlerinde kırmızı ışıkta inmek isteyen polis memurunu durak harici olduğu için indirmedim. O da, 'Ben de seni başka yerlerde indirme yaparsan, direkt plakanı yazıp, uğraşacağım senle" dedi. Daha önce kırmızı ışıkta yolcu indirdiğim için 180 lira ceza yemiştim. Bir daha ayn hatayı yapmamak için polis memurunu durağında indirdim. O da plakamı aldı. Hafif bir tehditli konuşma oldu. İki gün sonra aynı polis, yine bindi. Benden özür diledi. Ben de ondan özür diledim. Konuyu kapattık."
Kapışalımmı 00:20
Kapışalımmı 152 izlenme - 9 yıl önce
Dans Eden Trafik Işıkları , bbdo , 01:55
Dans Eden Trafik Işıkları , bbdo , 39 izlenme - 2 yıl önce kırmızı ışıkta beklemekten nefret edenler için trafik ışıklarını eğlenceli hale getirmişler. yayalara kırmızı ışık yanarken, özel bir odada dans figürleri yapanların hareketleri kırmızı ışıkta duran adamın hareketleri oluyor. insanlar da beklerken eğleniyorlar.
Trafik Işıklarında Futbol Maçı Oyunu! 01:34
Trafik Işıklarında Futbol Maçı Oyunu! 9 izlenme - 3 yıl önce Karşıya geçmeyi beklerken iyi vakit geçirmeyi kim istemez ki!Almanya'da trafik ışıklarından yeşil yanmasını beklerken direğe monte edilmiş bir ekranda karşı taraftaki bir kişiyle bilgisayar oyunu oynayabiliyorsunuz.