Hoşgeldiniz!

trafik ışıkları

Almanya'da Trafik Işıkları Çalışmazsa Ne Olur ? 17:58
Almanya'da Trafik Işıkları Çalışmazsa Ne Olur ? 5.488 izlenme - 10 ay önce Sistemsel bir arızadan dolayı trafik ışıkları çalışmayınca ortaya böyle bir görüntü çıkmış.
Lamborghini'nin Üzerine Basan Çocuğun Hazin Sonu 00:58
Lamborghini'nin Üzerine Basan Çocuğun Hazin Sonu 4.350 izlenme - 7 ay önce ABD'nin San Francisco eyaletinde 420.000 dolar değerinde Lamborghini marka arabasının üzerine basarak atlayan çocuğu yakalayan adamın tepkisi sert olmuş.
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 01:48
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 7.206 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da görev yapan bir polis memuru, kendisini trafik ışıklarında indirmeyen otobüs şoförüne, “Bundan sonra otobüsle durağın dışında yolcu alırsan, trafik lambasında yolcu indirirsen istediğim cezayı yazacağım” diye tehdit etti. Diğer taraftan otobüs şoförü Ömür Aydın ile polis memuru arasında yaşananlar otobüste bulunan güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. 5 yıllık şehiriçi toplu ulaşım şoförü Ömür Aydın ise yaşananları ise şöyle anlattı: "4 aydır UC 11 hattında çalışıyorum. Akşam saatlerinde kırmızı ışıkta inmek isteyen polis memurunu durak harici olduğu için indirmedim. O da, 'Ben de seni başka yerlerde indirme yaparsan, direkt plakanı yazıp, uğraşacağım senle" dedi. Daha önce kırmızı ışıkta yolcu indirdiğim için 180 lira ceza yemiştim. Bir daha ayn hatayı yapmamak için polis memurunu durağında indirdim. O da plakamı aldı. Hafif bir tehditli konuşma oldu. İki gün sonra aynı polis, yine bindi. Benden özür diledi. Ben de ondan özür diledim. Konuyu kapattık."
Kırmızı Işıkta Geçen Yayaların Sanal Kazayla Korkması 01:55
Kırmızı Işıkta Geçen Yayaların Sanal Kazayla Korkması 4.410 izlenme - 11 ay önce Fransız bir şirket Paris'te yaya geçidine kurulan sistemle kırmızı ışıkta geçen yayalara sanal kazayla unutamayacakları bir ders vermiş.
Leyleğin Yaya Geçidini Kullanması 00:31
Leyleğin Yaya Geçidini Kullanması 1.337 izlenme - 8 ay önce Polonya’nın Glinojeck şehrinde günümüz dünyasında "vakit nakittir " şiarıyla bir yerlere yetişebilmek için insanların bile çoğu zaman es geçtiği yaya geçidi bir leylek tarafından kullanılmış.
trafik ışıkları ile süper animasyon reklam 01:15
trafik ışıkları ile süper animasyon reklam 11.787 izlenme - 9 yıl önce trafik ışıkları ile süper animasyon reklam
Otomobilin Çarptığı Genç Havaya Uçtu 00:16
Otomobilin Çarptığı Genç Havaya Uçtu 239 izlenme - 3 ay önce Erzurum’da kırmızı ışık ihlali yapan otomobilin çarptığı genç adam ölümden döndü. Çarpmanın etkisiyle havada uçarak takla atan vatandaş, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
arabistan da trafik ışıkları bile şaka gibi 00:19
arabistan da trafik ışıkları bile şaka gibi 5.423 izlenme - 9 yıl önce arabistan'da trafik ışıkları bile şaka gibi
İstanbul’da Tehlikeli Şekilde Seyir Eden Araçlar 00:50
İstanbul’da Tehlikeli Şekilde Seyir Eden Araçlar 641 izlenme - 8 ay önce İstanbul’un çeşitli ilçelerinde tehlike şekilde seyir eden insan ve araçlar yürekleri ağza getirmiş ve o görüntüler kameralara böyle yansımış.
trafik ışıkları 01:53
trafik ışıkları 5.378 izlenme - 7 yıl önce trafik ışıklarısürücü sınavı ehliyet sınavına hazırlık denge sürücü kursuçetin büyükçınar eğitim videosu http//www.dengeehliyet.com
Yeşil Yandı Dur Sarı Yandı Bas Kırmızı Yandı Geç 02:03
Yeşil Yandı Dur Sarı Yandı Bas Kırmızı Yandı Geç 3.863 izlenme - 10 yıl önce yeşil yandı dur sarı yandı bas kırmızı yandı gec
Motosiklet Üzerinde Bateri Şov 00:53
Motosiklet Üzerinde Bateri Şov 134 izlenme - 4 ay önce video
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 00:59
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 1.455 izlenme - 4 yıl önce Ordu'da MOBESE'ye birbirinden ilginç görüntüler yansıdı. Kameraya yansıyan görüntüler trafik kurallarına uyan köpekler vatandaşları hayrete düşürdü. MOBESE kameralarının kaydettiği görüntüde, Atatürk Bulvarında, Ordu sahiline geçilen yaya geçidinden vatandaşlar kendilerine yanan kırmızı ışığa aldırış etmeden yolun karşısına geçerken, aynı saniyelerde yaya geçidinin bulunduğu yerde olan sokak köpekleri, yayaya yeşil yandıktan sonra yolun karşısına geçiyor. Görüntüleri izleyen vatandaşlar, "Trafik kurallarına insanlarda bu kadar uysa kaza olmaz" dedi.
Yeşil Yanınca Karşıya Geçen Ördekler 00:26
Yeşil Yanınca Karşıya Geçen Ördekler 18 izlenme - 2 hafta önce Tramvay hattındaki ışıklarda bekleyen ördeklerin yolun boşalmasını değil de yeşil ışığın yanmasını bekleyerek karşıya geçmesi kameraya böyle yansıdı.
Trafik Işıkları Çıldırdı:):)) 01:15
Trafik Işıkları Çıldırdı:):)) 2.059 izlenme - 9 yıl önce yesil ışık kırmızı ışıkların kavgası:))
Uygulamalı Olarak Yaya Geçidinin Amacını Gösteren Adam 00:13
Uygulamalı Olarak Yaya Geçidinin Amacını Gösteren Adam 193 izlenme - 9 ay önce Trafik içerisinde yayalara ayrılmış geçitlerin amacını çok güzel bir şekilde uygulamalı olarak gösteren adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Trafik Işıklarının Kavgası 01:15
Trafik Işıklarının Kavgası 1.805 izlenme - 9 yıl önce bı tek sız kavga etmemiştiniz oda tam oldu :))
Işıklarda Duran Sürücünün Yumruklu Saldırıya Uğraması 01:13
Işıklarda Duran Sürücünün Yumruklu Saldırıya Uğraması 123 izlenme - 7 ay önce Gaziosmanpaşa’da kırmızı ışıkta duran bir aracın sürücüsü 3 kişinin yumruklu saldırısına uğramış.. Trafikte yaşanan yumruklu kavga , yoldan geçen bir motosiklet sürücüsünün kask kamerasına saniye saniye yansımış.
Optik İllüzyon ile Hazırlanan Yaya Geçidi 01:15
Optik İllüzyon ile Hazırlanan Yaya Geçidi 95 izlenme - 7 ay önce İzlanda’nın İsafjördur şehrinde 3 boyutlu optik illüzyonla tasarlanan yaya geçidi şoförleri durmaya zorluyormuş.
Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy 01:27
Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy 152 izlenme - 10 ay önce Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy Begüm Akkaç Aracılığı ile trafik şarkısı,trafik ışıkları,trafik kuralları,trafik polisi,çocuk şarkısı,trafik lambası TRAFİK ŞARKISI TRAFİK IŞIKLARI RENK RENK RENK DİKKAT ETMEK GEREKİR GEREKİR KURALLARA UYALIM HER ZAMAN POLİS AMCALAR BİZE KIZMADAN KIRMIZI YANDI DUR SARI YANDI BEKLE YEŞİL YANDI GEÇ KARŞIDAN KARŞIYA HEP GEÇERKEN ÖNCE SAĞA SONRA SOLA BAKALIM GEÇMEDEN ÖNCE TEKRAR SOLA BAKARSAN GÜVENDESİN UNUTMA KIRMIZI HERZAMAN DUR DEMEKTİR YEŞİL YANINCA GEÇ KARŞIYA ANNENİN ELİNİ HİÇ BIRAKMA TRAFİK KURALLARINI UNUTMA KIRMIZI YANDI DUR SARI YANDI BEKLE YEŞİL YANDI GEÇ
Çin'de Meydana Gelen Akılalmaz Kaza 00:47
Çin'de Meydana Gelen Akılalmaz Kaza 101 izlenme - 8 ay önce Çin'de cadde ortasında torununa tuvaletini yaptıran kadın torunuyla ilgilenmek için eğildiği sırada dönüş yapan bir otomobil ikisini de altına almış. Kazada kadın ve torunu olay yerinde can vermiş.
Kolbastıda Son Nokta Trafik Işıkları :) 00:24
Kolbastıda Son Nokta Trafik Işıkları :) 706 izlenme - 9 yıl önce trafik ışıklarında kolbastı oynayan gençler
Trafik Kurallarına Uyan Köpek 00:46
Trafik Kurallarına Uyan Köpek 9 izlenme - 3 hafta önce Kırmızıda bekledi, yeşil yanınca karşıya geçti. İstanbul'da bir sokak köpeğinin, trafik kurallarına uyumu görenleri gülümsetti.
Dünyanın En Büyük Işıksız Ada Kavşağı 01:32
Dünyanın En Büyük Işıksız Ada Kavşağı 88 izlenme - 12 ay önce İngiltere Swindon'daki bu kavşak tam 7 adaya sahip. Trafik ışıklarının olmadığı bu yerde neredeyse hiç sıkışıklık yaşanmıyor. Swindonlı sakinlerin 'sihirli kavşak' dediği bu bölge 60 yıldır kusursuz çalışıyor.
Yayalara Yeşil Işık Yanmasını Bekleyen Sokak Köpeği 00:59
Yayalara Yeşil Işık Yanmasını Bekleyen Sokak Köpeği 43 izlenme - 5 ay önce Brezilya'da trafik ışıklarında yolun karşısına geçmek için yayalara yeşil ışığın yanması bekleyen köpek ışığın yanmasıyla birlikte yolun karşısına geçti.
Sivas'ta Liseli Öğrenciler Kırmızı Işıkta Birdirbir Oynadı 00:35
Sivas'ta Liseli Öğrenciler Kırmızı Işıkta Birdirbir Oynadı 42 izlenme - 5 ay önce SİVAS'ta 15 ve 16 yaşlarındaki lise öğrencileri araçlara kırmızı ışık yanarken yaya geçidinden birdirbir oynadı. Öğrencilerin oyununu gören sürücüler, şaşkınlık yaşamış ve yeşil ışığın yanması ile birlikte araçlar seyrinde devam etmiş.
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:01
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 219 izlenme - 4 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
hayrettin trafik ışıkları sizinle sohbet etseydi 01:22
hayrettin trafik ışıkları sizinle sohbet etseydi 300 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Kadın Polismiş 00:20
Kadın Polismiş 328 izlenme - 10 yıl önce
Dünyanın En Zor Trafik Işıkları 00:45
Dünyanın En Zor Trafik Işıkları 214 izlenme - 5 yıl önce