Hoşgeldiniz!

trafik kavgası

Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 848.949 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 502.754 izlenme - 2 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 599.750 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Pendik'te Bir Garip Olay 00:39
Pendik'te Bir Garip Olay 119.520 izlenme - 2 yıl önce Pendik'te yaşanan garip bir olay kameralara böyle takılmış, vallahi ben neyin ne olduğunu çözemedim, varın siz bulun.
Kavga Edecekken Dostluğa Dönüşen Tartışma 00:45
Kavga Edecekken Dostluğa Dönüşen Tartışma 11.950 izlenme - 3 ay önce Trafikte seyir halindeki motorcu ile sürücü arasındaki muhabbette elektrik tam yükselirken, dostluğa dönüştü. Kaynak : Yiğit Şeşen :https://www.youtube.com/user/yigitsesen
Durduk Yere Tartışma Çıkaran Motorcu 02:27
Durduk Yere Tartışma Çıkaran Motorcu 8.264 izlenme - 3 ay önce Durduk yere tartışma çıkaran motorcuyu izleyeceğiz.
Pakistanlı Sürücüyü Döverken Dayak Yiyen Suudi Şeyh 00:59
Pakistanlı Sürücüyü Döverken Dayak Yiyen Suudi Şeyh 5.670 izlenme - 2 ay önce Pakistanlı tır sürücüsü ile kaza meydana geliyor, araçlarından inen Suudiler sürücüye saldırıyor. Belinden kırbaç çıkartıp adama vururken tırın içindekiler aşağıya iniyor.
Aynı Arabaya İki Kez Çarpan Kadın 01:47
Aynı Arabaya İki Kez Çarpan Kadın 8.253 izlenme - 4 ay önce Trafikte olan kazayı ve ardından olan tartışmayı izleyeceğiz bu videomuzda.
Sürücülerin Ölümüne Kavgası - Ankara 00:39
Sürücülerin Ölümüne Kavgası - Ankara 8.729 izlenme - 5 ay önce Ankara'da meydana gelen trafik kazası sonucu sürücülerin sinirlerine hakim olamayıp birbirlerine ölüme girdiği kavgayı izlicez
Gençlerin Dayak Yemesine Seyirci Kalmayan Yiğit Delikanlılar 02:05
Gençlerin Dayak Yemesine Seyirci Kalmayan Yiğit Delikanlılar 11.495 izlenme - 6 ay önce Trafikte yaşanan olaydan ötürü gelişen hadise. Helal olsun lan, kim bunlar demeden yardıma koşmuş eleman.
Beyzbol Sopalı Çekiçli Trafik Kavgası Kamerada 00:48
Beyzbol Sopalı Çekiçli Trafik Kavgası Kamerada 4.136 izlenme - 3 ay önce Rusya'da trafikte birbirine giren iki kişinin kavgası, araç kamerasına böyle yansıdı. Kavgada çekiç ve beyzbol sopası konuşmuş.
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 03:07
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 38.310 izlenme - 3 yıl önce Türkiye sokaklarında karşılaşılan bir olay. Amcamız gerçekten çok asabi bu Ramazan gününde. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkiye'de Motorcu Kavgaları 10:43
Türkiye'de Motorcu Kavgaları 5.470 izlenme - 6 ay önce Trafiğin keşmekeşi içerisinde motorcuların yaşamış olduğu korku dolu ve trajikomik anlardan kareler.Serinin devamı var ilgi olursa ve kabul edilirse paylaşacağım.
Çılgın Kadının Trafikte Tartıştığı Sürücüye Pala Çekmesi 01:12
Çılgın Kadının Trafikte Tartıştığı Sürücüye Pala Çekmesi 3.243 izlenme - 4 ay önce Hollanda'da bir kadın arabasıyla seyir halindeyken aracını durdurup tartıştığı sürücüye pala ile saldırmış. O anlar araç içinde bulunan kameraya böyle yansımış.
Zorla Kaza Yaptıran Trafik Polisi 00:41
Zorla Kaza Yaptıran Trafik Polisi 7.910 izlenme - 1 yıl önce Kanada'nın Toronto şehrinde olan olayda trafik polisi yolun karşısına geçmek istiyor ve bunu gören jip sürücüsü yavaşlayıp yol vermek istiyor, tabi arkadan gelen araç takip mesafesine uymadığı için çarpıyor.
İngiltere'de Bir Yol Kavgası 03:58
İngiltere'de Bir Yol Kavgası 9.908 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de mutlu sonla biten bir yol kavgası izliyoruz.
Taksici ile Vatandaşın Kavgası (Sopa İçerir) 01:07
Taksici ile Vatandaşın Kavgası (Sopa İçerir) 8.525 izlenme - 2 yıl önce Bayılıyorum böyle dayılara. Hem artislik yapıp sopa alıyor sonra dayak yiyince polisi arıyor.
Yol Verme Kavgası Kamerada 00:53
Yol Verme Kavgası Kamerada 6.343 izlenme - 1 yıl önce Ataşehir’de “yol verme” tartışması nedeniyle 2 sürücü arasında çıkan kavga kameraya yansıdı. Olay Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta karşılaşan iki sürücü arasında yol verme yüzünden yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Sürücüler araçlarından inerek birbirlerine saldırılar. Bir sürücü belinden çıkardığı kemer ile diğerine vururken, diğer sürücü aracının arkasından çıkarttığı ahşap sehpa ile karşılık verdi. Amatör kamera tarafından kaydedilen kavga çevredekilerin müdahalesiyle kısa sürede sonlandırıldı. Vatandaşların araya girmesiyle sürücüler olay yerinden uzaklaştı.
Polis Gizli Kamerası 00:27
Polis Gizli Kamerası 42.225 izlenme - 12 yıl önce Polis arabasının kamerasına yakalanan bu adam şu sıralar 60 yıllık hapis cezasını çekmekte.
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 02:50
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 13.418 izlenme - 3 yıl önce Bu tiplere Türkiye'de de çok rastlarız fakat sanırım bu sefer video da ki yer Rusya. Umarsızca trafiği kesip spinler atan adamı beyaz pikaplı abimiz önce uyarıyor. Biraz tartışıyorlar. Ve sonrasında hiç beklenmedik birşey oluyor. Spoilerin fazlası zarardır diyerek videoya geçiyoruz...
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 15.277 izlenme - 2 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 02:08
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 8.782 izlenme - 2 yıl önce Mahmutbey gişelerde belediye otobüsünü ile lüks bir araç sürücüsü arasında yaşanan yol verme kavgası, amatör bir kamera tarafından görüntülendi.
Trafikte Sakinleştirilemeyen Smeagol 02:14
Trafikte Sakinleştirilemeyen Smeagol 10.196 izlenme - 3 yıl önce Abi çok sinirlenmiş, kırmızı ışıktan önce de bayağı bir münakaşaya girmişler sonunda atarlanmış. Karşılığı gelince dengesini kaybedip yere düşmüş. Sonrası malum.
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 00:47
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 2.819 izlenme - 10 ay önce Trafikte sinirler hat safhada. Emanetleri kapan araç sahipleri her ne kadar birbirlerine girmeseler de bir anlık kızgınlığın sonu daha kötü şeylere neden olabilirdi.
Kendisine Laf Atan Adamı Tekme Tokat Döven Kız 00:17
Kendisine Laf Atan Adamı Tekme Tokat Döven Kız 156 izlenme - 2 hafta önce Kuzey Irak'ın Erbil kentinde yılbaşı gecesi genç bir kadın kentin en işlek caddesinde aracı ile seyir halinde iken kendisine laf atan bir adamın aracının kapısını açtığı ve adamı önce tekmeler ardından da yumruklarla dövdü
Tartıştığı Sürücüye Vurmak İsterken Yola Düşen Adam 00:30
Tartıştığı Sürücüye Vurmak İsterken Yola Düşen Adam 865 izlenme - 4 ay önce Suudi Arabistan’da Otoyolda seyir halindeyken iki araçtaki insanlar arasında tartışma çıkmış. Taraflardan biri camdan sarkarak, cip sürücüsüne vurmaya çalışırken yola düşmüş.
Adıyaman'da Kırmızı Işık İhlali Yapan Sürücü Yumruklandı 00:32
Adıyaman'da Kırmızı Işık İhlali Yapan Sürücü Yumruklandı 464 izlenme - 2 ay önce Adıyaman’da kırmızı ışık ihlali yaparak kazaya neden olan sürücü, çarptığı otomobilde bulunan bir kişi tarafından yumruklandı.
Trafik Magandalarının Kavgası 00:50
Trafik Magandalarının Kavgası 774 izlenme - 4 ay önce Konya Selçuklu ilçesi Nişantaş Mahallesi Dr. Hulusi Baybal Caddesi üzerinde iki kişi, trafikte tartıştığı bir sürücüyü darp ettikten sonra olay yerinden kaçmış.
Gelişine Yumruk Yiyen Kadın 00:15
Gelişine Yumruk Yiyen Kadın 558 izlenme - 6 ay önce Trafiğin ortasında kusurlu gördüğü kadına sert bir şekilde vuran adamı izlicez.Kadın bakakaldı resmen
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 02:13
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 816 izlenme - 6 ay önce İki genç yaya geçidine hızla yaklaşan bir taksiye yavaş gitmesini hatırlatmış. Taksi içerisinde bulunan müşteri bu durumdan pek hoşnut olamamış ve taksiden inerek gençlere saldırmaya başlamış. Neyse ki dünyada hala var olan iyi insanlar yayanın uğradığı saldırıya kayıtsız kalmayarak, adama bir güzel dersini bildirmiş!