Hoşgeldiniz!

trafik kavgası

Pendik'te Bir Garip Olay 00:39
Pendik'te Bir Garip Olay 109.496 izlenme - 10 ay önce Pendik'te yaşanan garip bir olay kameralara böyle takılmış, vallahi ben neyin ne olduğunu çözemedim, varın siz bulun.
Türk Rambo 02:34
Türk Rambo 810 izlenme - 2 yıl önce Adı Nuh Demircan. Sanal Dünyada Adı Hızla Yayılan Bir Yozgatlı Kahraman. Anadolunun Bağrından Kopup Geldi. Zengin Züppelerine Dayağı Attı. Videoda Koptuğumuz An İse Dayak Yiyenin Kameramana Malumat Vermesidir. -Kavga Neden Çikti ? - Kavga Hatali Sollamadan..
Japon işi trafik kavgası! 00:49
Japon işi trafik kavgası! 577 izlenme - 4 yıl önce Japon işi trafik kavgası!
Bursa'da Trafik Kavgası Kanlı Bitti! Arkadaşlarını Kaybeden Gençlerin Feryadı Yürek Dağladı 01:47
Bursa'da Trafik Kavgası Kanlı Bitti! Arkadaşlarını Kaybeden Gençlerin Feryadı Yürek Dağladı 12 izlenme - 7 ay önce Bursa'da trafikte üstlerine süren aracı takip eden 3 arkadaş, dehşeti yaşadı. Bıçakların çekildiği kavgada arkadaşlarını kaybeden gençlerin feryatları yürek dağladı.
Sosyal Medya Bu Trafik Kavgasını Konuşuyor 03:40
Sosyal Medya Bu Trafik Kavgasını Konuşuyor 4 izlenme - 10 ay önce Geçen yıl Ankara’da yaşanan bir trafik kavgası, bugün sosyal medyanın en çok tartışılan polemiklerinden birine konu oldu. Tartışma, bir Türk sürücüsüyle, yabancı bir sürücü arasında yaşanıyor. Türk sürücü, arabasına hasar verdiğini söylediği yabancı sürücünün polisi beklemesini istiyor. Türkçe anlayıp anlamadığı bilinmeyen yabancı sürücü ise korktuğunu belli eden İngilizce ifadeler sarf edip olay yerinden uzaklaşıyor. Dört parçalık görüntülerde Türk sürücü yeniden yabancı sürücüyü yakalayıp durduruyor.