Hoşgeldiniz!

Trafik Kavgası Videoları İzle

Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 841.997 izlenme - 2 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 500.798 izlenme - 2 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 598.272 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Pendik'te Bir Garip Olay 00:39
Pendik'te Bir Garip Olay 116.687 izlenme - 2 yıl önce Pendik'te yaşanan garip bir olay kameralara böyle takılmış, vallahi ben neyin ne olduğunu çözemedim, varın siz bulun.
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 03:07
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 36.847 izlenme - 2 yıl önce Türkiye sokaklarında karşılaşılan bir olay. Amcamız gerçekten çok asabi bu Ramazan gününde. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 00:47
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 2.735 izlenme - 4 ay önce Trafikte sinirler hat safhada. Emanetleri kapan araç sahipleri her ne kadar birbirlerine girmeseler de bir anlık kızgınlığın sonu daha kötü şeylere neden olabilirdi.
İngiltere'de Bir Yol Kavgası 03:58
İngiltere'de Bir Yol Kavgası 9.144 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de mutlu sonla biten bir yol kavgası izliyoruz.
Zorla Kaza Yaptıran Trafik Polisi 00:41
Zorla Kaza Yaptıran Trafik Polisi 4.404 izlenme - 7 ay önce Kanada'nın Toronto şehrinde olan olayda trafik polisi yolun karşısına geçmek istiyor ve bunu gören jip sürücüsü yavaşlayıp yol vermek istiyor, tabi arkadan gelen araç takip mesafesine uymadığı için çarpıyor.
Taksici ile Vatandaşın Kavgası (Sopa İçerir) 01:07
Taksici ile Vatandaşın Kavgası (Sopa İçerir) 7.131 izlenme - 1 yıl önce Bayılıyorum böyle dayılara. Hem artislik yapıp sopa alıyor sonra dayak yiyince polisi arıyor.
Yol Verme Kavgası Kamerada 00:53
Yol Verme Kavgası Kamerada 5.138 izlenme - 10 ay önce Ataşehir’de “yol verme” tartışması nedeniyle 2 sürücü arasında çıkan kavga kameraya yansıdı. Olay Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta karşılaşan iki sürücü arasında yol verme yüzünden yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Sürücüler araçlarından inerek birbirlerine saldırılar. Bir sürücü belinden çıkardığı kemer ile diğerine vururken, diğer sürücü aracının arkasından çıkarttığı ahşap sehpa ile karşılık verdi. Amatör kamera tarafından kaydedilen kavga çevredekilerin müdahalesiyle kısa sürede sonlandırıldı. Vatandaşların araya girmesiyle sürücüler olay yerinden uzaklaştı.
Polis Gizli Kamerası 00:27
Polis Gizli Kamerası 42.220 izlenme - 11 yıl önce Polis arabasının kamerasına yakalanan bu adam şu sıralar 60 yıllık hapis cezasını çekmekte.
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 02:50
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 12.474 izlenme - 2 yıl önce Bu tiplere Türkiye'de de çok rastlarız fakat sanırım bu sefer video da ki yer Rusya. Umarsızca trafiği kesip spinler atan adamı beyaz pikaplı abimiz önce uyarıyor. Biraz tartışıyorlar. Ve sonrasında hiç beklenmedik birşey oluyor. Spoilerin fazlası zarardır diyerek videoya geçiyoruz...
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 13.096 izlenme - 2 yıl önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 02:08
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 7.537 izlenme - 2 yıl önce Mahmutbey gişelerde belediye otobüsünü ile lüks bir araç sürücüsü arasında yaşanan yol verme kavgası, amatör bir kamera tarafından görüntülendi.
Trafikte Sakinleştirilemeyen Smeagol 02:14
Trafikte Sakinleştirilemeyen Smeagol 8.180 izlenme - 2 yıl önce Abi çok sinirlenmiş, kırmızı ışıktan önce de bayağı bir münakaşaya girmişler sonunda atarlanmış. Karşılığı gelince dengesini kaybedip yere düşmüş. Sonrası malum.
İzmir'de Trafikte Tekme Tokat Kavga Eden Sürücüler (27 Mayıs 2017) 00:58
İzmir'de Trafikte Tekme Tokat Kavga Eden Sürücüler (27 Mayıs 2017) 276 izlenme - 4 hafta önce İzmir'de trafik kazası sonucu 2 sürücünün kavgası amatör kameraya yansıdı
Yol Verme Kavgasında 2 Kişiyi Yerle Bir Eden Adam 00:55
Yol Verme Kavgasında 2 Kişiyi Yerle Bir Eden Adam 325 izlenme - 2 ay önce Yol verme konusunda çıkan anlaşmazsızlık yaşayan iki sürücü'den biri beyzbol sopasını alıp gözdağı vermek istemiş.Ancak kavga konusunda prof bi adama denk geliyor ve iki arkadaş'da yere seriliyor.
İzmir'de Trafikte Tekme Tokat Kavga Eden Sürücüler 00:58
İzmir'de Trafikte Tekme Tokat Kavga Eden Sürücüler 168 izlenme - 4 hafta önce İzmir'de trafik kazası yüzünden 2 sürücü arasında çıkan tekme tokat kavga amatör kameraya böyle yansıdı.
Rusya'da Çizgi Film Karakterleriyle Trafik Kavgası 01:31
Rusya'da Çizgi Film Karakterleriyle Trafik Kavgası 1.756 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Ruslara özgür toplumsal olayların bir yenisine daha denk gelmeyelim efendim. Bir trafik kavgası ama her zamankinden farklı. Biraz daha sevimli bir trafik kavgası.
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 07:30
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 3.613 izlenme - 3 yıl önce Türkiye genelinde pek yaygın olmasa da tek tük kullanılan araç içi kameralardan elde edilen görüntüler. Kimi zaman kaza, kimi zaman dikkatsiz şoförler, yayalar. En enteresanı da milletimizin birbiriyle konuşup anlaşmak yerine anında argoya veya kaba kuvvete baş vurması.. 01.06'da ve 06.25'de ki görüntüler bunu gayet net açıklıyor. Araç içi kameralar yaygınlaşsa kim bilir daha neler neler göreceğiz...
Kamyoncu Dayı'yı Sinirlendiren Motorcu 03:59
Kamyoncu Dayı'yı Sinirlendiren Motorcu 53 izlenme - 4 hafta önce Görüntüde bir sorunda dolayı büyüyen motorcu ile kamyoncu dayının kavgasını izlicez.Haklı taraf kamyoncu dayı gibi dayı yumuşatmaya çalışıyo motorcu uzatıyo
Ankara'da Sivil Polislerle Dolmuşçular Arasında Tekme Tokat Kavga 02:54
Ankara'da Sivil Polislerle Dolmuşçular Arasında Tekme Tokat Kavga 34 izlenme - 2 hafta önce Güvenpark'ta sivil polislerle dolmuşçular arasında yol verme yüzünden çıkan kavga, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
Türk Rambo 02:34
Türk Rambo 1.010 izlenme - 2 yıl önce Adı Nuh Demircan. Sanal Dünyada Adı Hızla Yayılan Bir Yozgatlı Kahraman. Anadolunun Bağrından Kopup Geldi. Zengin Züppelerine Dayağı Attı. Videoda Koptuğumuz An İse Dayak Yiyenin Kameramana Malumat Vermesidir. -Kavga Neden Çikti ? - Kavga Hatali Sollamadan..
Taksiyi Bırakıp Kavgaya Koşmak! 00:33
Taksiyi Bırakıp Kavgaya Koşmak! 854 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten enteresan vatandaşlarımız var.. Abicim sen müşteri al, sonra birden Bizimkiler de ki Cemil Abimiz "Sevim koş, kavga var" diyerek bağırmış gibi fırla aracın içinden. Yani akraban değil tanıdığın değil yoldan geçiyorsun. Herşey iyi güzel de ayıptır söylemesi abicim sana birkaç havadisim var. Valla çekiniyorum söylemeye. Neyse sen en iyisi bizden duy : Arkada müşteriyi unuttun. Evet, müşteri arka koltukta kaldı bir ara inmeye çalıştı ama inemedi. ha bir de abicim malesef el frenini çekmedin.
Kavga, Küfür ve Kaza (Motorcu Gözünden) 01:24
Kavga, Küfür ve Kaza (Motorcu Gözünden) 645 izlenme - 2 yıl önce İlkokul çocukları gibi birbirlerine küfür eden inatlaşan trafikte ne insanlar varmış dedirten dayılar.
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 01:00
Trafikte Silah Çekip Dayak Yiyen Adam 588 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar görüntüler Rusya'dan sanırım. İnternette rast geldim. Açıklama yapmaya gerek yok her şey net ve ortada. İzleyelim.
Seni Önce Döverim Sonra Youtuba'a Koyarım 00:50
Seni Önce Döverim Sonra Youtuba'a Koyarım 542 izlenme - 2 yıl önce Trafikte kendisini görmeyip umarsızca önüne kıran kişiyi yakalayan motorcu umarsız şoförün biletini kesiyor.
Trafikte Cam Silme Tartışması 00:39
Trafikte Cam Silme Tartışması 506 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar ilginç bir video yla tekrar karşınızdayım bu video da Mecidiyeköy'de, trafik sıkışıklığından yararlanarak araçların camını silen ve sürücülerden para talep eden şahıslar, motosikletli iki gence saldırdı. Polisin araya girmesine rağmen şahıslar, gençleri uzun süre kovaladı.evet efenim hep birlikte izliyoruz iyi seyirler....
İlginç Yol Kavgası 02:51
İlginç Yol Kavgası 52 izlenme - 3 ay önce Öfkesine hakim olamayan iki adam aşırı trafik sebebi ile birbirine girdi. Kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri izliyoruz.
Farklı Bir Trafik Kavgası 01:17
Farklı Bir Trafik Kavgası 468 izlenme - 2 yıl önce Kendisini sollayan BMW li adama bağırışından anlaşılacağı üzere küfür ediyor olsa gerek BMW sahibi de sağa yanaşıyor ve olaylar başlıyor izliyoruz.