Hoşgeldiniz!

Trafik Kazaları Videoları İzle

Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 00:41
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 88.071 izlenme - 9 ay önce Açıklamaya ne yazsam boş. Bu türler ortalıkta " ben delikanlıyım, adamın kralıyım " diye ortalıkta gezip ülkenin durumu hakkında yorum yapan türler. Kısa zamanda bu türlerin tükenmesi dileğiyle.
Çölde Kafa Kafaya Çarpıştılar 00:17
Çölde Kafa Kafaya Çarpıştılar 235 izlenme - 2 hafta önce Umman'da çölde safari yapan bir ATV ve jip sürücüsü trafik olmayan alanda kafa kafaya çarpıştı. Hafif yaralanan ATV motor sürücüsüne çevreden hemen yardım geldi. O anlar cep telefonuyla kaydedilen görüntülere yansıdı.
Tırların Birbiriyle Korkunç Çarpışma Anı 00:50
Tırların Birbiriyle Korkunç Çarpışma Anı 299 izlenme - 3 hafta önce İki tırın birbirine girdiği korkunç kaza bir başka araçtaki kamera tarafından saniye saniye kaydediliyor. Kayıt yapılan araç da kazadan nasibini almaktan son anda kurtuluyor..
Kırmızı Işıkta Duran Arabaların Yanından Yanlayarak Geçmek 00:11
Kırmızı Işıkta Duran Arabaların Yanından Yanlayarak Geçmek 898 izlenme - 2 hafta önce Kırmızı ışıkta duran arabaların yanından yanlayarak geçen arabanın mobeseye yansıyan görüntüleri sizlerle.
BMW'ye Vurmadan Kaza Yapmak 00:30
BMW'ye Vurmadan Kaza Yapmak 13.505 izlenme - 6 ay önce Amerika'da gerçekleşen olayda kaza yapan araba güzelim BMW'ye saygısından az ötede kaza yapıyor. İzleyelim efendim.
Küçükçekmece E-5'te Zincirleme Trafik Kazası 02:11
Küçükçekmece E-5'te Zincirleme Trafik Kazası 180 izlenme - 2 ay önce Küçükçekmece E-5 Edirne istikametinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kaza nedeniyle tek şeritten ulaşım sağlanırken, bölgede trafik durma noktasına geldi
Kaza Yaptıktan Sonra Sinyal Vermek 00:39
Kaza Yaptıktan Sonra Sinyal Vermek 694 izlenme - 3 ay önce Videoda gördüğünüz araç sahibi ilk saga sinyal verip sonra karşıdan gelenleri gördüğü halde sola dönüyor.kazadan sonra sola sinyalini açan adam kaza yapanlara değil arabasının hasarına bakıyor.
200 Km Hızla Kaza Yapmak Neye Benzer? 00:33
200 Km Hızla Kaza Yapmak Neye Benzer? 61.827 izlenme - 1 yıl önce Aracınız ile sürat yaparken olur da 200'ü görürseniz aklınıza bu görüntüler gelsin ve olası bir kaza öncesi önleminizi alın...
Saniye Saniye Kaza Anı 01:31
Saniye Saniye Kaza Anı 63.337 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Teksas eyaletinde kırmızı ışıkta geçen bir çimento kamyonu, devrilerek karşıdan gelen araca vurdu. Olay anı aracın güvenlik kamerasına yansıdı. Kazadan her iki sürücü de hafif yaralı olarak kurtuldu. Yola dökülen çimentonun temizlemesi ise uzun saatler aldı. Kamyonun çarptığı aracın sürücüsü Dr Guan Zhu, olay anını şöyle anlattı: "Ne olduğunu tam olarak hatırlamıyorum. Son hatırladığım bir kamyonun bana doğru ilerlediği ve aracımın hemen önünde devrildiği."
Adana 'da Bir Garip Kaza 00:56
Adana 'da Bir Garip Kaza 6.759 izlenme - 8 ay önce Adanadan bir motorcunun kaydettiği ilginç bir trafik kazası. O arabalar nasıl o şekle geldi, farklı anda mı oldu kazalar anlamak zor.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 9 14:02
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 9 7.683 izlenme - 10 ay önce Türkiye'de araç kamerasına yansıyan kazaların yeni görüntüleri. Araç kamerası zorunlu olsa kim bilir ne görüntüler çıkacak.
Ölümcül Kaza Yapıp Elini Kolunu Sallayarak Gitmek 00:28
Ölümcül Kaza Yapıp Elini Kolunu Sallayarak Gitmek 5.476 izlenme - 8 ay önce Amerika'da karşıdan karşıya koşarak geçmek isteyen eleman, hızlı gelen aracın çarpması sonrası kendini yerde buldu. Ancak bu tip durumlara alışmış olmalı ki yerde kaldığı kısa süre içinde hiç bir şey olmamış gibi yürümeye başladı. İzleyelim.
Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak 00:16
Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak 193.161 izlenme - 4 yıl önce Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.055.918 izlenme - 2 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 00:37
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 6.937 izlenme - 4 ay önce YouTube'ta dolaşırken Emre Koçyiğit isimli birisinin kanalında bulduğum videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Arabadaki adam arabada arkadaşlarının olmasına güveniyor olmalı ki motorcuya tavır yapıyor.
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 00:25
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 1.450.564 izlenme - 2 yıl önce Dostumuz tam virajı dönerken kamerayı görüyor, o anda hafiften gaza yükleniyor ama zaptetmek konusunda biraz ağır kalıyor. Sonrası gümpatçat.
Ölümcül Kaza - Görmediğiniz Yere Girmeyin 01:24
Ölümcül Kaza - Görmediğiniz Yere Girmeyin 34.439 izlenme - 2 yıl önce Özellikle otobanda görmediğiniz şeride girmeyin. Sonuçları bu kadar kötü olabilir. Siz siz olun yollarda dikkatli olun!
Hazır Ambulansı Görünce Kaza Yapan Sürücü 00:58
Hazır Ambulansı Görünce Kaza Yapan Sürücü 670 izlenme - 3 ay önce İyi olacak hastanın hekim (doktor) ayağına gelir )) Ambulansın geldiğini gören sürücü hatalı sollama yaparak kaza yapan sürücünün başka bir araç içinde bulunan kameraya yansıyan görüntüleri...
Ürkütücü Kaza Testi 01:41
Ürkütücü Kaza Testi 18.731 izlenme - 2 yıl önce Abicim kaza testi olur normaldir ama bu nasıl bir çarpmadır ya? Bu kadar hasar oluyorsa bi arabada o zaman hiç can güvenliğimiz yok demektir bu gibi arabalarda, normal bir duvara yine normal bir hızda çarpsak da cortlayacağız galiba. Bu arada sağlamlığı test edilen şey araç değil Amerika'da testi yapılan bariyerler, bilginize.
Otobüsün Feci Kaza Anı ve Dağılan Yolcular 00:44
Otobüsün Feci Kaza Anı ve Dağılan Yolcular 10.653 izlenme - 1 yıl önce Uyuyakalan bir şoför ve sonrasında olanlar. İnsan izlerken bile garip oluyor
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 879.309 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 00:24
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 12.249 izlenme - 2 yıl önce Mecidiyeköy'de trafiğin ortasında kalan martı zincirleme kazaya sebep olmuş. Martıya çarpmamak için kaza pahasına fren yapan abiye alkışlıyoruz.
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 00:49
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 873.493 izlenme - 2 yıl önce Aslında arabaya olan bir şey yok ama illa ki vardır yani çızık mızık. O da hiç yoktan vardır 3-5 bin masraf, yazık yani, ne gereği var, adam gibi yolunda git, bana ne lan ne yapıyorsa yapsın.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 411.855 izlenme - 2 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 8.344 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
Yaya Gamsız Olunca Kaza Da Kaçınılmaz Oldu  00:27
Yaya Gamsız Olunca Kaza Da Kaçınılmaz Oldu 374 izlenme - 7 ay önce Çin’de trafiğe ve kurallara aldırış etmeyen adam, ağır adımlarla caddenin karşısına geçmeye çalışınca kaza da kaçınılmaz oldu. Şahsın yoldan çıkacağını düşünerek hızını koruyan sürücünün otomobili, istifini bozmadan yürümeye devam eden adama böyle çarptı. Havaya savrulan gamsız yaya, sert biçimde yere düşerek yaralandı. Sürücü ise ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 597.868 izlenme - 2 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Türkiye'den Trafik Kazaları 10 - Araç İçi Kamera 15:53
Türkiye'den Trafik Kazaları 10 - Araç İçi Kamera 16.598 izlenme - 9 ay önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Kaza Sonrası Romantizme Bağlayan Çift 01:03
Kaza Sonrası Romantizme Bağlayan Çift 8.532 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da bir çiftin motosiklet kazasından mucize kurtuluşları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, çift caddede motosikletle ilerlerken bir anda önlerine çıkan otomobile çarpıyor. Kazanın etkisiyle şoke olan çift, bir anda öpüşmeye başlıyor.
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 00:32
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 374.537 izlenme - 2 yıl önce Uzun araç kullanan tırçı abilerimiz bilir. Dönerken biraz virajı geniş almak lazım. Sarı tırı süren abimizde bunun farkında olarak. Virajı genişten alırken, arkadan gelen kamyoncu abimizin dokunmasıyla; Önce sağ cama carpıp, sonra sol camdan çıkıyor.
Kaza Üstüne Kaza: Ortalık Karıştı 00:42
Kaza Üstüne Kaza: Ortalık Karıştı 266 izlenme - 9 ay önce Endonezya’nın Java kentinde yola çıkan motosiklet ortalığı birbirine kattı. Hızla akan trafiğe kontrolsüz biçimde giren motosikletli, 3 motosikletin devrilmesine yol açtı. Bu sırada kazaya müdahale için olay yerine koşan kişiye ise otobüs çarptı.
Arap Drift Yapayım Derken Kaza Yaparsa 00:56
Arap Drift Yapayım Derken Kaza Yaparsa 42.787 izlenme - 4 yıl önce
Rusya'da Yürekleri Ağıza Getiren Kaza 00:25
Rusya'da Yürekleri Ağıza Getiren Kaza 24.203 izlenme - 3 yıl önce Yüreklerin ağızlara geldiği kazada, karşıdan karşıya geçmeye çalışan iki kadının dikkatsizliği ve talihsizliği kameralara böyle yansıdı.
Böyle Kaza Görülmedi 00:24
Böyle Kaza Görülmedi 29.405 izlenme - 1 yıl önce Güney Kore'nin Seosan bölgesinde Çarşamba günü bir kavşakta meydana gelen kazada 3 kadın hayatını kaybetti. Bir aracın güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde kırmızı ışıkta geçen beton mikseri dengesini kaybedip aracın üzerine devriliyor. Hurdaya dönene araçta üç kadın feci şekilde hayatını kaybetti. Kazadan sonra polis beton mikserinin sürücüsünü gözaltına aldı.