Hoşgeldiniz!

Trafik Kontrol Videoları İzle

Göğüsleri Büyüterek Dikkat Dağıtmak - Terminatör 3 01:33
Göğüsleri Büyüterek Dikkat Dağıtmak - Terminatör 3 4.645 izlenme - 11 ay önce Terminatör serisinin devamı niteliğinde çekilen, yönetmen koltuğunda Jonathan Mostow'un olduğu 2003 yapımı 'Terminator 3: Rise of the Machines' filminden güzel bir sahne.
Trafik Polisinin Pantolon Fermuarını Onaran Kadın 01:30
Trafik Polisinin Pantolon Fermuarını Onaran Kadın 1.002 izlenme - 2 yıl önce Rutin trafik kontrolü yapan trafik polisi bir bayan sürücüyü durdurur ve ehliyet ruhsat ister. Sürücü bayan evrakları teslim ederken trafik polisinin pantolon fermuarının bozuk olduğunu görür ve hemen çözüm üretir.
Trafik Kontrolünde İçki İçmek 02:20
Trafik Kontrolünde İçki İçmek 711 izlenme - 2 yıl önce Konya'da alkollü olarak araç kullanırken polis tarafından durdurulan ablamız, polisin yanında da direksiyon başında birasını içmeye devam ediyor.
Otomatik Şoföre Trafik Kontrol 01:55
Otomatik Şoföre Trafik Kontrol 812 izlenme - 8 yıl önce otomatik şöföre trafik konturol
Trafik Kontrolünde Hayatının En Güzel Hediyesini Alan Kız 01:27
Trafik Kontrolünde Hayatının En Güzel Hediyesini Alan Kız 230 izlenme - 2 yıl önce Audra isimli kız trafik kontrolü için durdurulduğu sırada evrak kontrolü yapan polis memurunun ona uzattığı konser bileti ile şoke oluyor. İzliyoruz...
Bursa'da Afgan Mülteciler Yol Kontrolünde Yakalandı 01:56
Bursa'da Afgan Mülteciler Yol Kontrolünde Yakalandı 88 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da içinde 23'ü çocuk toplam 56 Afgan uyruklu mültecinin bulunduğu yolcu otobüsü yol kontrolü yapan trafik polisleri tarafından yakalandı.
Yaşlı Amca Ve Trafik Polisi 03:09
Yaşlı Amca Ve Trafik Polisi 151 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı Amca Ve Trafik Polisi
 3 bin polisle huzur ve güven uygulaması 02:21
3 bin polisle huzur ve güven uygulaması 40 izlenme - 1 yıl önce Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından 40 ayrı noktada eş zamanlı olarak 3 bin polisle vatandaşın huzur ve güvenliği için uygulama yapıldı.
Trafik Kontrol 13 03:12
Trafik Kontrol 13 38 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/trafikkontrol13.htm Beğeni ile oynanan trafik kontrolü oyunları serisine bir yenisi daha eklendi! Bu oyunda trafiğin düzenli bir şekilde ilerleyebilmesi için trafik ışıklarını kontrol etmelisiniz. Bunun dışında arabaların taşıması gereken yükler bulunuyor. Fakat gelen bu araçları renklerine göre ayırmalısınız. Yani kırmızı araba kırmızı kutuyu almalıdır. Bunun için kırmızı arabanın, kırmızı yükü alabilmesi için gideceği yönü doğru seçmelisiniz. Aksi halde yük çoğalacak ve geçen zaman aleyhinize işleyecektir. İyi eğlenceler..
İlk Milli Hava Trafik Kontrol Simülatörü Esenboğa'da Kuruldu 00:33
İlk Milli Hava Trafik Kontrol Simülatörü Esenboğa'da Kuruldu 3 izlenme - 2 ay önce İlk Milli Hava Trafik Kontrol Simülatörü Esenboğa'da Kuruldu
 Polise çarpıp kaçtı! 00:44
Polise çarpıp kaçtı! 13 izlenme - 1 yıl önce Silivri’de gece saatlerinde asayiş uygulaması yapan polis memuruna ticari bir araç çarptı. Olay yerinden kaçan sürücü 150 metre ileride yaralı polisin ekip arkadaşları tarafından yakalandı.
Trafik Kontrol 11 02:44
Trafik Kontrol 11 12 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/trafikkontrol11.htm Yeni bir trafik kontrol oyunu ile sizlerleyiz. Diğer trafik kontrol oyunlarında olduğu gibi trafiğin düzgün bir şekilde akışını sağlamak oyundaki ilk görevlerimiz arasında yer almaktadır. Mouse ile oyun kontrolünü yapacağımız bu basit ama çok eğlenceli oyunda amacımız kırmızı arabaların kırmızı kutuları, sarı arabaları sarı kutuları toplayarak trafiğin düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktır. İyi eğlenceler..
Trafik Kontrol 12 01:19
Trafik Kontrol 12 8 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/trafikkontrol12.htm Trafik kontrol oyunları serisine bir yenisi daha ekleniyor. Bu trafik kontrol 12 oyununda yapmanız gereken araçların trafikte düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlamak. Bunun için hangi aracın durması yada ilerlemesi gerektiğine siz karar vereceksiniz. Vermiş olduğunuz bu kararların doğru olmasına özen gösterin aski halde trafik kazaları meydana gelecek ve oyunu başarısızlıkla sonuçlandıracaksınız. İyi eğlenceler..