Hoşgeldiniz!

trafik kontrolü

Şahin Irmak Yılbaşı Trafik Kontrolünde 02:11
Şahin Irmak Yılbaşı Trafik Kontrolünde 1.269 izlenme - 8 yıl önce şahin ırmak yılbaşı trafik kontrolünde yakalanırsa...fox haber
Trafik Kontrolünde İçki İçen Bayan Şoför 02:20
Trafik Kontrolünde İçki İçen Bayan Şoför 476 izlenme - 5 yıl önce Trafik Kontrolünde İçki İçen Bayan Şoför
Trafik Kontrolünde İçki İçmek 02:20
Trafik Kontrolünde İçki İçmek 247 izlenme - 5 yıl önce Konya'da alkollü olarak araç kullanırken polis tarafından durdurulan ablamız, polisin yanında da direksiyon başında birasını içmeye devam ediyor.
Tarihe Geçmek İstemeyen Hava Trafik Kontrolü 01:53
Tarihe Geçmek İstemeyen Hava Trafik Kontrolü 33 izlenme - 7 ay önce İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda pazar günü Anadolujet’e ait uçağın kabin basıncı arızası nedeniyle acil iniş deklare etmesinin ardından kule ile yerde kalkış için bekleyen bir pilot arasında geçen ilginç konuşmalar ortaya çıkmış.
Türkiye'nin İlk Robot Polisi 00:58
Türkiye'nin İlk Robot Polisi 128 izlenme - 5 yıl önce Trafik Kontrolleri Sırasında Yaşanan Polis Ölümlerini Önlemek Amacıyla Türkiye'de İlk Kez Robot Polis Uygulaması Muğla Ortaca Bölge Trafik Büro Amirliği Tara...
Hülya Avşar Gibi Poz Vereyim mi? Alkol Etkisi 03:14
Hülya Avşar Gibi Poz Vereyim mi? Alkol Etkisi 78 izlenme - 3 yıl önce Gece yarısı trafik ekipleri çevirmesinde yine bildik görüntüler yaşandı. Aldığı alkolun etkisi ile ne yaptığını blmeyen kadın şoför, trafik ekiplerine zor anlar yaşattı. Kendisini çeken kameramanlara, “çekin çekin, Türkiye alem görsün, çek kardeşim, Hülya Avşar gibi poz vereyim mi?” dedi. Genç sürücü, daha sonra ifaesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Tek Yudum Bile İçmedi Ama Gargara Yüzünden 1.44 Promil Alkollü Çıktı 02:56
Tek Yudum Bile İçmedi Ama Gargara Yüzünden 1.44 Promil Alkollü Çıktı 31 izlenme - 1 yıl önce Aydın'da, yapılan trafik kontrolünde, 1.44 promil alkollü çıkan Ali Burak Sayılam'ın ehliyetine el konularak, 876 lira da para cezası kesildi. Alkol almadığını, sadece ağız gargarası yaptığını söyleyen Sayılam, kan testiyle kurtuldu.
Trafik Kontrolü 01:23
Trafik Kontrolü 34 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/trafikkontrolu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=EYPMktrvxoo Trafik kontrolü oyununda işlek bir otoyolun bozuk işaretlerini kontrol ederek o yolda kaza olmasını engellemeye çalışmalısınız. Otobanın önce bir caddesini daha sonra ise dör yol ağızlarındaki trafik akışına göre ışıkları kontrol etmelisiniz. İyi eğlenceler..
Türkiye'nin İlk Robot Polisi - Robocop 00:58
Türkiye'nin İlk Robot Polisi - Robocop 76 izlenme - 5 yıl önce Trafik kontrolleri sırasında yaşanan polis ölümlerini önlemek amacıyla Türkiye’de ilk kez robot polis uygulaması başlatıldı.
Trafik Kontrolü Olmadan Kaza Yapmayan Araçlar 00:49
Trafik Kontrolü Olmadan Kaza Yapmayan Araçlar 6 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde trafikte yetkili olmadan ilerleyen araçlar,ne kırmızı ışık ne bir görevli,bu görüntüdeki olay bu caddeye özel her halde
Trafik Kontrolü 2 02:07
Trafik Kontrolü 2 7 izlenme - 3 yıl önce Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde bulunan trafik işaretlerini kontrol etmek sizin göreviniz ve bunu yaparken çok dikkat etmelisiniz kaza olmamalı iyi eğlenceler... http://www.oyunskor.com/trafikkontrolu2.htm,http://www.youtube.com/watch?v=5LaUL1YqZto