Hoşgeldiniz!

Trafik Kontrolü Videoları İzle

Şahin Irmak Yılbaşı Trafik Kontrolünde 02:11
Şahin Irmak Yılbaşı Trafik Kontrolünde 1.248 izlenme - 7 yıl önce şahin ırmak yılbaşı trafik kontrolünde yakalanırsa...fox haber
Trafik Kontrolünde İçki İçen Bayan Şoför 02:20
Trafik Kontrolünde İçki İçen Bayan Şoför 468 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kontrolünde İçki İçen Bayan Şoför
Trafik Kontrolünde İçki İçmek 02:20
Trafik Kontrolünde İçki İçmek 243 izlenme - 4 yıl önce Konya'da alkollü olarak araç kullanırken polis tarafından durdurulan ablamız, polisin yanında da direksiyon başında birasını içmeye devam ediyor.
Hülya Avşar Gibi Poz Vereyim mi? Alkol Etkisi 03:14
Hülya Avşar Gibi Poz Vereyim mi? Alkol Etkisi 77 izlenme - 2 yıl önce Gece yarısı trafik ekipleri çevirmesinde yine bildik görüntüler yaşandı. Aldığı alkolun etkisi ile ne yaptığını blmeyen kadın şoför, trafik ekiplerine zor anlar yaşattı. Kendisini çeken kameramanlara, “çekin çekin, Türkiye alem görsün, çek kardeşim, Hülya Avşar gibi poz vereyim mi?” dedi. Genç sürücü, daha sonra ifaesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Türkiye'nin İlk Robot Polisi 00:58
Türkiye'nin İlk Robot Polisi 119 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kontrolleri Sırasında Yaşanan Polis Ölümlerini Önlemek Amacıyla Türkiye'de İlk Kez Robot Polis Uygulaması Muğla Ortaca Bölge Trafik Büro Amirliği Tara...
Trafik Kontrolü Olmadan Kaza Yapmayan Araçlar 00:49
Trafik Kontrolü Olmadan Kaza Yapmayan Araçlar 2 izlenme - 1 ay önce Görüntüde trafikte yetkili olmadan ilerleyen araçlar,ne kırmızı ışık ne bir görevli,bu görüntüdeki olay bu caddeye özel her halde
Trafik Kontrolü 01:23
Trafik Kontrolü 30 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/trafikkontrolu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=EYPMktrvxoo Trafik kontrolü oyununda işlek bir otoyolun bozuk işaretlerini kontrol ederek o yolda kaza olmasını engellemeye çalışmalısınız. Otobanın önce bir caddesini daha sonra ise dör yol ağızlarındaki trafik akışına göre ışıkları kontrol etmelisiniz. İyi eğlenceler..
Türkiye'nin İlk Robot Polisi - Robocop 00:58
Türkiye'nin İlk Robot Polisi - Robocop 73 izlenme - 4 yıl önce Trafik kontrolleri sırasında yaşanan polis ölümlerini önlemek amacıyla Türkiye’de ilk kez robot polis uygulaması başlatıldı.
İngiltere Semalarında 24 saatlik hava trafiği 01:53
İngiltere Semalarında 24 saatlik hava trafiği 19 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Ulusal Hava Trafik Kontrolü Dairesi, İngiltere hava sahasında uçan binlerce uçağın görüntülerinin birleştirildiği bir video yayımladı. İngiltere'de 24 saat içinde yaklaşık 6 bin uçak iniş ve kalkış yapıyor. Bu uçuşlardan yaklaşık üç bin beş yüzü, başkent Londra'daki havaalanlarına yapılıyor.
İngiltere Semalarında 24 Saatlik Hava Trafiği 01:53
İngiltere Semalarında 24 Saatlik Hava Trafiği 17 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Ulusal Hava Trafik Kontrolü Dairesi, İngiltere hava sahasında uçan binlerce uçağın görüntülerinin birleştirildiği bir video yayımladı. İngiltere'de 24 saat içinde yaklaşık 6 bin uçak iniş ve kalkış yapıyor. Bu uçuşlardan yaklaşık üç bin beş yüzü, başkent Londra'daki havaalanlarına yapılıyor.
Trafik Kontrolü 2 02:07
Trafik Kontrolü 2 6 izlenme - 2 yıl önce Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde bulunan trafik işaretlerini kontrol etmek sizin göreviniz ve bunu yaparken çok dikkat etmelisiniz kaza olmamalı iyi eğlenceler... http://www.oyunskor.com/trafikkontrolu2.htm,http://www.youtube.com/watch?v=5LaUL1YqZto