Hoşgeldiniz!

trafik kuralları

Japon Polisin Bisikletle Lamborghini'yi Takip Edip Ceza Yazması 01:19
Japon Polisin Bisikletle Lamborghini'yi Takip Edip Ceza Yazması 4.839 izlenme - 3 ay önce Japonya'da dönmemesi gereken bir yerden dönerek kural ihlali yapan Lamborghini sürücüsünü bisikletiyle takip ederek ceza kesen polisin görüntülerini izliyoruz efendim.
Sokak Köpeği Yeşil Işığı Beklerken Yaya Kırmızıda Geçti 01:03
Sokak Köpeği Yeşil Işığı Beklerken Yaya Kırmızıda Geçti 2.670 izlenme - 5 ay önce İstanbul Ataşehir’de trafik ışıklarında yolun karşısına geçmek için yayalara yeşil ışığın yanması bekleyen bir sokak köpeği, ışığın yanmasıyla birlikte yolun karşısına geçti. Aynı kavşakta genç bir kadının ise yayalara yanan kırmızı ışığa aldırmadan yolun karşısına geçmesi dikkat çekti.
Çılgın Adamın Trafikte Telefon Kullanan Sürücüleri Korkutması 00:51
Çılgın Adamın Trafikte Telefon Kullanan Sürücüleri Korkutması 3.564 izlenme - 6 ay önce İngiltere'de bir adam araç kullanırken telefon ile konuşan ve mesajlaşan kişileri tek tek korkutarak trollemiş.
Aydın'da 3 Boyutlu Yaya Geçidi 01:15
Aydın'da 3 Boyutlu Yaya Geçidi 1.329 izlenme - 3 ay önce Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın'da, yaya güvenliğinin sağlanması amacıyla bir bulvara üç boyutlu yaya geçidi yaptırdı. Yaya geçitlerinde tehlikelerin önüne geçmek istediklerini aktaran Çerçioğlu, yayaların güvenliğine önem verdiklerini ifade etti.
Çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Kırmızı araba - Türkçe dublaj 04:02
Çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Kırmızı araba - Türkçe dublaj 8.462 izlenme - 2 yıl önce Bu çizgi film küçük çocuklar için. Doktor Mac Wheelie bir araba tamircisi. Arabalar kaza yaptıklarında ona gider. Çok hızlı gidip tekerleğini kıran kırmızı araba da tamirhaneye gidiyor. Bakalım Doktor Mac Wheelie arabaya yardım edebilecek mi. Rubi ve Jojo dizisini de izlemelisin; çok eğlenceli: http://www.youtube.com/watch?v=35bJj9UOePI
TIR Şoförünün Dar Alanda Ustalığını Konuşturması 00:37
TIR Şoförünün Dar Alanda Ustalığını Konuşturması 1.217 izlenme - 6 ay önce Hollanda'da taşıdığı 60 metrelik rüzgar tribün kanadını dar bir yoldan geçiren TIR şoförü kameraya böyle yansımış
Trafik Kurallarına Uymayan Sürücülere Sticker Yapıştıran Ruslar 06:10
Trafik Kurallarına Uymayan Sürücülere Sticker Yapıştıran Ruslar 2.328 izlenme - 1 yıl önce Rusyada "Stop a Douchebag" adında bir topluluk, trafik kurallarına uymayan kişileri uyarıp, kurallara uymamaya devam eden kişileri engelleyip camlarına stickers yapıştırıyorlar. Bu videoda bayan bir sürücüye karşı yaptıkları mücadeleyi görüyoruz.
Trafik Kuralları İçin Soyundular 00:42
Trafik Kuralları İçin Soyundular 8.474 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da trafik kurallarına uymayıp aşırı hız yapan sürücülere bu kızlar el attı. Trafiğe çıplak bir şekilde çıkan kızlar sürücüleri hız limitine uyması için uyardı.
Köpek Kırmızı Işıkta Bekledi Yaya Geçti 00:40
Köpek Kırmızı Işıkta Bekledi Yaya Geçti 346 izlenme - 2 ay önce Yaya geçidinde bekleyen sokak köpeği, karşıdan karşıya geçmek için yaya geçidine ait yeşil ışığın yanmasını beklerken, bir yaya ise kırmızı ışıkta geçti. Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Kurtuluş Parkı önündeki trafiğin yoğun olduğu kavşakta bulunan yaya geçidinde bekleyen köpek, çevredeki bir vatandaşın dikkatini çekti ve telefonu ile o anları kaydetti. Görüntüde, köpeğin yaya için yanan kırmızı ışığı adeta gördüğü ve beklediği görülürken bir vatandaşın yaya için yanan kırmızı ışıkta geçmesi dikkat çekti. Köpek, yayalar için yeşil ışığın yanmasıyla bir anda karşıya geçti. Vatandaşlar şaşkınlık içinde o anları telefonu ile kaydetti.
 Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca 00:37
Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca 1.962 izlenme - 3 yıl önce Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 02:13
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 825 izlenme - 8 ay önce İki genç yaya geçidine hızla yaklaşan bir taksiye yavaş gitmesini hatırlatmış. Taksi içerisinde bulunan müşteri bu durumdan pek hoşnut olamamış ve taksiden inerek gençlere saldırmaya başlamış. Neyse ki dünyada hala var olan iyi insanlar yayanın uğradığı saldırıya kayıtsız kalmayarak, adama bir güzel dersini bildirmiş!
trafik kuralları 03:14
trafik kuralları 1.586 izlenme - 7 yıl önce trafik kuralları
Otoyollarda Hız ihlaline Kamu Spotuyla Uyarı 00:48
Otoyollarda Hız ihlaline Kamu Spotuyla Uyarı 299 izlenme - 9 ay önce Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşların bilgilendirilmesi amacıyla, otoyollardaki gişeler arası geçişlerde ortalama hız sürelerinin hesaplanması sonucu ceza yazılması uygulamasına ilişkin kamu spotu hazırladı.
Buzlu Yolda Frene Basınca Kaza Kaçınılmaz Oldu 00:30
Buzlu Yolda Frene Basınca Kaza Kaçınılmaz Oldu 98 izlenme - 5 ay önce Rusya'da buz tutan yolda frene bastıktan sonra hakimiyetini kaybeden sürücü feci bir kazaya sebep olmuş. Araç kamerasının kaydettiği görüntülerde ölü ve yaralı sayısı hakkında bilgi bulunmuyor.
Michael Jackson Hayranı Trafik Polisi 01:00
Michael Jackson Hayranı Trafik Polisi 46 izlenme - 3 ay önce Hindistan’da Ranjeet Singh isimli sıradışı bir trafik polisi, trafiği yönetirken dans yeteneğini konuşturmayı ihmal etmiyor. Michael Jackson hayran Singh, Indore kentinin en işlek caddesini dans ederek yönetiyor. Singh'e göre bu, insanları trafik kurallarına uymaya teşvik etmek için etkili bir yöntem.
Trafik Kurallarına Harfiyen Uyan Ördek 00:29
Trafik Kurallarına Harfiyen Uyan Ördek 138 izlenme - 1 yıl önce Yaya öncelikli trafik kurallarının uygulandığı İsveç'te, Kofors kentinde araçlar yaya geçidinde bu kez alışılmışın dışındaki yayalar için durdular. Hofors kentindeki araç yolunu karşıdan karşıya geçmeye karar veren ördek grubu, trafik kurallarına tümüyle uyup, yaya yolundan karşıya geçtiler. Araç sürücüleri de yaya önceliği uygulanan geçitte sabırla ördeklerin geçişinin sona ermesini beklediler.
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 00:27
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 500 izlenme - 3 yıl önce Trafik kurallarına uymadan hareket eden bir aracı duyarlı bir grup tarafından uyarılmasını izliyoruz.
Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy 01:27
Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy 122 izlenme - 8 ay önce Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy Begüm Akkaç Aracılığı ile trafik şarkısı,trafik ışıkları,trafik kuralları,trafik polisi,çocuk şarkısı,trafik lambası TRAFİK ŞARKISI TRAFİK IŞIKLARI RENK RENK RENK DİKKAT ETMEK GEREKİR GEREKİR KURALLARA UYALIM HER ZAMAN POLİS AMCALAR BİZE KIZMADAN KIRMIZI YANDI DUR SARI YANDI BEKLE YEŞİL YANDI GEÇ KARŞIDAN KARŞIYA HEP GEÇERKEN ÖNCE SAĞA SONRA SOLA BAKALIM GEÇMEDEN ÖNCE TEKRAR SOLA BAKARSAN GÜVENDESİN UNUTMA KIRMIZI HERZAMAN DUR DEMEKTİR YEŞİL YANINCA GEÇ KARŞIYA ANNENİN ELİNİ HİÇ BIRAKMA TRAFİK KURALLARINI UNUTMA KIRMIZI YANDI DUR SARI YANDI BEKLE YEŞİL YANDI GEÇ
Yayalara Yeşil Işık Yanmasını Bekleyen Sokak Köpeği 00:59
Yayalara Yeşil Işık Yanmasını Bekleyen Sokak Köpeği 43 izlenme - 3 ay önce Brezilya'da trafik ışıklarında yolun karşısına geçmek için yayalara yeşil ışığın yanması bekleyen köpek ışığın yanmasıyla birlikte yolun karşısına geçti.
Günümüz Otomobillerini Kıskandıran 1939 Model Araç 00:33
Günümüz Otomobillerini Kıskandıran 1939 Model Araç 59 izlenme - 5 ay önce 1939 yılında üretilen aracın ani tehlike sistemi bugünkü araçlara meydan okuyacak türden. Fransız film şirketi Pathé'nin arşivinden çıkan görüntüleri izliyoruz efendim.
Motorsikleti Fark Etmeyin, Kaçın! 01:09
Motorsikleti Fark Etmeyin, Kaçın! 147 izlenme - 2 yıl önce Trafikteki en büyük sorun kendileri olmalarına rağmen sürekli ağlayan saçma sapan etkinliklerle motorsikleti farkedin triplerine giren fakat hiç bir kurala uymayan iki tekerlerli trafik magandalarından uzak durun, canınızı kurtarın. Ufak bir kamu spotudur.
Dubai Polsinin Güldüren Çözümü 00:22
Dubai Polsinin Güldüren Çözümü 84 izlenme - 1 yıl önce Dubai’de polisin trafik kurallarına uyulması için bulduğu çözüm güldürdü. Yol kenarında trafik polisi aracı olduğunu sananlar, bir müddet ilerlediklerinde onun bir maket olduğunu fark etti. Fakat polis bu maket için masraftan kaçınmamıştı. Zira polis otosundaki tepe lambasından makette de vardı ve lamba çalışıyordu.
Kurallara Uymayan Sürücüye Yayaların Ders Vermesi 01:04
Kurallara Uymayan Sürücüye Yayaların Ders Vermesi 63 izlenme - 8 ay önce Yapılan sosyal deneyde kurallara uymayıp yaya geçidini işgal eden şoföre yayalar tarafından ilginç bir ders verilmiş.
Trafik Kuralları 06:40
Trafik Kuralları 294 izlenme - 5 yıl önce Trafik Kuralları
Tırların Arkasına Yerleştirilen Monitörlerle Trafik Artık Daha Güvenli 02:00
Tırların Arkasına Yerleştirilen Monitörlerle Trafik Artık Daha Güvenli 208 izlenme - 3 yıl önce Samsung'un Arjantin'de uyguladığı projede Tırların arkasına yerleştirilen dev monitörler ile yol güvenliği artırıldı. Arjantin'de yaşanan trafik kazaların fazlalığı ve nedenlerinin arasında sürücülerin sabırsızca hatalı sollama yapması olduğu yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkınca Leo Burnett / Buenos Aires ve Samsung işbirliği ile böyle bir proje ortaya çıktı. Özellikle dar yollarda büyük bir fayda sağlayacağı kesin olan projenin tüm dünyaya yayılması dileğiyle...
Trafik Kazalarının Önlenmesi 1 08:55
Trafik Kazalarının Önlenmesi 1 168 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kazalarının Önlenmesi, trafik kazası, src belgesi eğitimi, mesleki yeterlilik eğitimleri, http://www.srcbelgesi.co/ Tel:0212 641 13 13
Dikkat Kör Nokta - Mert İntepe 00:16
Dikkat Kör Nokta - Mert İntepe 202 izlenme - 3 yıl önce Mert İntepe, trafikle ilgili bir püf noktası veriyor. Ağır vasıtaların sağ aynalarının altında araç sürülmemesi gerektiğini belirtiyor.
Annelerin Çocuklarına Öğretmesi Gereken 22 Trafik Kuralı 00:05
Annelerin Çocuklarına Öğretmesi Gereken 22 Trafik Kuralı 17 izlenme - 4 ay önce Çocuklarınıza akan trafikte, büyük araçların ne önünden ne de arkasından geçilmeyeceğini öğretin...
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 00:41
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 166 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kurallarına Uyan Köpekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Polisin Küçük ATV'ye Ceza Kesip Çekiciyle Götürmesi 00:44
Polisin Küçük ATV'ye Ceza Kesip Çekiciyle Götürmesi 29 izlenme - 9 ay önce İngiltere'de caddenin ortasında bırakılan küçük ATV'yi gören polisler sahibini göremeyince hem ceza kesmiş hem de çekici ile kaldırıp götürmüş.