Hoşgeldiniz!

trafik kuralları

Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 02:13
Dayak Yiyen Gençlerin Yardımına Koşan Koca Yürekli Adam 726 izlenme - 2 hafta önce İki genç yaya geçidine hızla yaklaşan bir taksiye yavaş gitmesini hatırlatmış. Taksi içerisinde bulunan müşteri bu durumdan pek hoşnut olamamış ve taksiden inerek gençlere saldırmaya başlamış. Neyse ki dünyada hala var olan iyi insanlar yayanın uğradığı saldırıya kayıtsız kalmayarak, adama bir güzel dersini bildirmiş!
Otoyollarda Hız ihlaline Kamu Spotuyla Uyarı 00:48
Otoyollarda Hız ihlaline Kamu Spotuyla Uyarı 286 izlenme - 3 hafta önce Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşların bilgilendirilmesi amacıyla, otoyollardaki gişeler arası geçişlerde ortalama hız sürelerinin hesaplanması sonucu ceza yazılması uygulamasına ilişkin kamu spotu hazırladı.
Trafik Kurallarına Uymayan Sürücülere Sticker Yapıştıran Ruslar 06:10
Trafik Kurallarına Uymayan Sürücülere Sticker Yapıştıran Ruslar 2.298 izlenme - 10 ay önce Rusyada "Stop a Douchebag" adında bir topluluk, trafik kurallarına uymayan kişileri uyarıp, kurallara uymamaya devam eden kişileri engelleyip camlarına stickers yapıştırıyorlar. Bu videoda bayan bir sürücüye karşı yaptıkları mücadeleyi görüyoruz.
Kurallara Uymayan Sürücüye Yayaların Ders Vermesi 01:04
Kurallara Uymayan Sürücüye Yayaların Ders Vermesi 62 izlenme - 3 gün önce Yapılan sosyal deneyde kurallara uymayıp yaya geçidini işgal eden şoföre yayalar tarafından ilginç bir ders verilmiş.
Çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Kırmızı araba - Türkçe dublaj 04:02
Çizgi film - Doktor Mac Wheelie - Kırmızı araba - Türkçe dublaj 7.984 izlenme - 2 yıl önce Bu çizgi film küçük çocuklar için. Doktor Mac Wheelie bir araba tamircisi. Arabalar kaza yaptıklarında ona gider. Çok hızlı gidip tekerleğini kıran kırmızı araba da tamirhaneye gidiyor. Bakalım Doktor Mac Wheelie arabaya yardım edebilecek mi. Rubi ve Jojo dizisini de izlemelisin; çok eğlenceli: http://www.youtube.com/watch?v=35bJj9UOePI
Trafik Kuralları İçin Soyundular 00:42
Trafik Kuralları İçin Soyundular 8.446 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da trafik kurallarına uymayıp aşırı hız yapan sürücülere bu kızlar el attı. Trafiğe çıplak bir şekilde çıkan kızlar sürücüleri hız limitine uyması için uyardı.
 Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca 00:37
Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca 1.956 izlenme - 3 yıl önce Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca Trafik Kurallarını Hiçe Sayınca
trafik kuralları 03:14
trafik kuralları 1.583 izlenme - 7 yıl önce trafik kuralları
Trafik Kurallarına Harfiyen Uyan Ördek 00:29
Trafik Kurallarına Harfiyen Uyan Ördek 132 izlenme - 8 ay önce Yaya öncelikli trafik kurallarının uygulandığı İsveç'te, Kofors kentinde araçlar yaya geçidinde bu kez alışılmışın dışındaki yayalar için durdular. Hofors kentindeki araç yolunu karşıdan karşıya geçmeye karar veren ördek grubu, trafik kurallarına tümüyle uyup, yaya yolundan karşıya geçtiler. Araç sürücüleri de yaya önceliği uygulanan geçitte sabırla ördeklerin geçişinin sona ermesini beklediler.
Dubai Polsinin Güldüren Çözümü 00:22
Dubai Polsinin Güldüren Çözümü 83 izlenme - 4 ay önce Dubai’de polisin trafik kurallarına uyulması için bulduğu çözüm güldürdü. Yol kenarında trafik polisi aracı olduğunu sananlar, bir müddet ilerlediklerinde onun bir maket olduğunu fark etti. Fakat polis bu maket için masraftan kaçınmamıştı. Zira polis otosundaki tepe lambasından makette de vardı ve lamba çalışıyordu.
Polisin Küçük ATV'ye Ceza Kesip Çekiciyle Götürmesi 00:44
Polisin Küçük ATV'ye Ceza Kesip Çekiciyle Götürmesi 20 izlenme - 1 ay önce İngiltere'de caddenin ortasında bırakılan küçük ATV'yi gören polisler sahibini göremeyince hem ceza kesmiş hem de çekici ile kaldırıp götürmüş.
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 00:27
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 487 izlenme - 3 yıl önce Trafik kurallarına uymadan hareket eden bir aracı duyarlı bir grup tarafından uyarılmasını izliyoruz.
Motorsikleti Fark Etmeyin, Kaçın! 01:09
Motorsikleti Fark Etmeyin, Kaçın! 139 izlenme - 2 yıl önce Trafikteki en büyük sorun kendileri olmalarına rağmen sürekli ağlayan saçma sapan etkinliklerle motorsikleti farkedin triplerine giren fakat hiç bir kurala uymayan iki tekerlerli trafik magandalarından uzak durun, canınızı kurtarın. Ufak bir kamu spotudur.
Kırmızı Işıkta Geçen Yayaların Aklını Alan Uygulama 01:22
Kırmızı Işıkta Geçen Yayaların Aklını Alan Uygulama 13 izlenme - 1 ay önce Boş yılda kırmızı ışıkta geçmeyi alışkanlık haline getirdiyseniz bu videoya bir göz atmanızı öneririm. Keyifli seyirler...
Tırların Arkasına Yerleştirilen Monitörlerle Trafik Artık Daha Güvenli 02:00
Tırların Arkasına Yerleştirilen Monitörlerle Trafik Artık Daha Güvenli 207 izlenme - 2 yıl önce Samsung'un Arjantin'de uyguladığı projede Tırların arkasına yerleştirilen dev monitörler ile yol güvenliği artırıldı. Arjantin'de yaşanan trafik kazaların fazlalığı ve nedenlerinin arasında sürücülerin sabırsızca hatalı sollama yapması olduğu yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkınca Leo Burnett / Buenos Aires ve Samsung işbirliği ile böyle bir proje ortaya çıktı. Özellikle dar yollarda büyük bir fayda sağlayacağı kesin olan projenin tüm dünyaya yayılması dileğiyle...
Trafik Kuralları 06:40
Trafik Kuralları 289 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kuralları
Dikkat Kör Nokta - Mert İntepe 00:16
Dikkat Kör Nokta - Mert İntepe 192 izlenme - 3 yıl önce Mert İntepe, trafikle ilgili bir püf noktası veriyor. Ağır vasıtaların sağ aynalarının altında araç sürülmemesi gerektiğini belirtiyor.
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 00:41
Trafik Kurallarına Uyan Köpekler 165 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kurallarına Uyan Köpekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Polisin Güldüren Çözümü 00:31
Polisin Güldüren Çözümü 20 izlenme - 4 ay önce Dubai’de polisin trafik kurallarına uyulması için bulduğu çözüm güldürdü. Yol kenarında trafik polisi aracı olduğunu sananlar, bir müddet ilerlediklerinde onun bir maket olduğunu fark etti.
Trafik Kazalarının Önlenmesi 1 08:55
Trafik Kazalarının Önlenmesi 1 151 izlenme - 3 yıl önce Trafik Kazalarının Önlenmesi, trafik kazası, src belgesi eğitimi, mesleki yeterlilik eğitimleri, http://www.srcbelgesi.co/ Tel:0212 641 13 13
Her Zaman Trafik Kurallarına Uy !!! 01:00
Her Zaman Trafik Kurallarına Uy !!! 95 izlenme - 3 yıl önce Her Zaman Trafik Kurallarına Uy
Beynimdeki Bütün Trafik Kuralları Altüst Oldu 00:50
Beynimdeki Bütün Trafik Kuralları Altüst Oldu 11 izlenme - 4 ay önce Beynimdeki bütün trafik kuralları alt-üst oldu
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 00:27
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 114 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
SELİM VE ARKADAŞLARI TRAFİKTE butun 37:51
SELİM VE ARKADAŞLARI TRAFİKTE butun 72 izlenme - 2 yıl önce SELİM VE ARKADAŞLARI TRAFİKTE İŞLENEN KONULAR 1-Karşıdan karşıya geçme kuralı, 2-Güvenli geçiş yerlerinin kullanılması, 3-Toplu taşıma araçlarına binerken, inerken ve araç içerisinde uyulması gereken kurallar, 4-Taşıt yollarına yakın parklarda oyun oynarken dikkat edilmesi gerekenler, 5-Geceleyin yayaların görülmesini sağlayan kıyafetler giyilmesi, 6-Yaya kaldırımı olmayan yerlerde banketten nasıl yürünmesi gerektiği, 7-Emniyet kemeri kullanımının önemi, 8-Bisiklet kullanma kuralları, 9-Taşıtların ön koltuklarına çocukların oturma yaşı ve yolcuların araçlardan inerken aracın kaldırım tarafından inmesi kuralları, 10-Anne ve babaların çocuklarını Polis ile korkutmamaları gerektiği FİLMİN ÖZELLİKLERİ 1-Yaklaşık 5 ayda tamamlanmış ve 7 Mayıs 2012 tarihinde Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr. Sayın Ömer DİNÇER’in katılımları ile filmimizin galası yapılmıştır. 2-Tüm Türkiye’ye dağıtılmak üzere 2.500 adet çoğaltılmıştır. 3- 3D formatında, full Hd kalitesinde, ilk kez Fransız tipleme çizgilerle kendine özgü bir karakterin modellendiği, şarkıların tasarımının ilk kez Rap ve Hip-Hop mix şeklinde hazırlandığı, müziklerinin ilk defa müzik bank kullanılmadan yapıldığı, 200’e yakın karakterin referans alındığı ,ilköğretim 7-12 yaş arası öğrencilerin en çok dikkat ettiği renklerin ve karakterlerin modellendiği, pedagog eşliğinde gerçekleştirilen 29 frame (freym) kalitesinde 38 dakikalık ve 4 bölümden oluşan bir çalışmadır. Asilkan ÖZTÜRK Proje tasarım ve koordinatör
Köpeklerden İnsanlık Dersi! 00:49
Köpeklerden İnsanlık Dersi! 220 izlenme - 4 yıl önce Ankara Emniyet Müdürlüğü, 3 Sokak Köpeğinin Kızılay'da Karşıdan Karşıya Geçmek İçin Yeşil Işığın Yanmasını Beklediği Sırada Mobese'ye Yansıyan Görüntülerini ...
Korna Sayesinde Hayatta Kaldı 00:15
Korna Sayesinde Hayatta Kaldı 127 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı ışığa aldırmadan yoluna devam eden kamyonet sürücü, yaya geçidinden geçmekte olan adama korna çalmasa adamı canından edecekti.
Trafik Kuralları İle Psikiyatri Arasındaki Bağ Nedir? - Sunay Akın 00:55
Trafik Kuralları İle Psikiyatri Arasındaki Bağ Nedir? - Sunay Akın 18 izlenme - 7 ay önce Klakson sesinden hepimiz rahatsız oluruz. Bu sese tepki veren ilk kent, aynı zamanda çok ilginç bir projeye de imzasını atar.
Burcu Çetinkaya - Trafik Kuralları 00:35
Burcu Çetinkaya - Trafik Kuralları 134 izlenme - 5 yıl önce
güneş sürücü kursları 27:29
güneş sürücü kursları 257 izlenme - 7 yıl önce
Uşak'ta Zabıta Miniklere Trafik Kurallarını Öğretiyor 02:10
Uşak'ta Zabıta Miniklere Trafik Kurallarını Öğretiyor 6 izlenme - 2 ay önce Uşak'ta zabıta miniklere trafik kurallarını öğretiyorUŞAK - Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, anaokullarında minik öğrencilere zabıta ekiplerinin çalışma şartları, görevleri ve trafikte uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verdi.