Hoşgeldiniz!

trafik lambası

Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.063.644 izlenme - 2 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Çizgi Film - Siyah Araba Hapisten Kaçıyor 03:28
Çizgi Film - Siyah Araba Hapisten Kaçıyor 8.268 izlenme - 7 ay önce Dört araba hapisten kaçan siyah arabayı nasıl yakaladı? Araba hapse nasıl atılır? Arabayı hapse neden attılar? Arabanın hapse atılma sebebi nedir? Siyah arabalar neden cezalandırıldı? Bakalım bu bölümde dört araba siyah suçlu arabayı nasıl yakalayacak? Siyah araba hapiste çok canı sıkıldı bir saşa bir sola sürekli hareket ediyor. Polis arabası gardiyan. Arabanın kaçmaması için kapıda bekliyor. O da ne başka bir siyah araba geliyor. Siyah arabanın üstünde patlayıcı var. Patlayıcıyı kilitli kapının önüne bırakıyor. Patlayıcı bir saatli bomba . Saatin geri sayımı başladı. Bomba patladı. Kapı açıldı. Heryer simsiyah duman oldu. Polis arabası göçük altında kaldı. Süyah araba hapisten kurtuldu ve kaçtı. Peki polis arabasına kim yardım edecek? Dört küçük araba görev başında. Polis arabasını göçükten kurtardılar. Siyah araba kuralları ihlal edebilir. Bunun için hemen tekrar yakalanmalı. Aman tanrım siyah arabalar yolda çok hızlı gidiyorlar. Trafik kurallarına uymuyorlar. Arabalar dan ikisi polisi kurtardı. Diğer ikisi siyah arabayı yakalamak için yola koyuldu. Bir polis arabası daha yardım için çağrıldı. Siyah arabaların üstüne ağ atıldı ve yakalandılar. Peki onları tekrar nasıl tutuklayıp götüreceğiz? Tabiki demir parmaklı araba yükleyicisine ihtiyacımız var. Araba yükleyicisi geldi . Siyah arabaların ikisini de tekrar hapse götürdüler. Çünkü siyah arabalar trafikte başka arabalara zarar veriyorlar. Traktörü devirdiler, kamyonu devirdiler. Bu tür trafik ve çevre huzurunu bozan arabalar asla cezasız kalmamalı. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. İşbirlikteliği yapmayı çocuklara onların en sevdiği arabalar ile öğretiyoruz. Çocuklar harika bir vakit geçirecekler. Haydi iyi seyirler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 16.346 izlenme - 2 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Trafik Lambası Olmayan Etiyopya 01:40
Trafik Lambası Olmayan Etiyopya 1.643 izlenme - 3 yıl önce Trafik Lambası Olmayan Etiyopya'da Trafik Yoğun Şekilde İlerliyor! Eğlenceli bu videomuzu mutlaka izlemelisiniz...
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 00:34
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 791 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kokoreç Beklerken Az Daha Canından Oluyordu 00:40
Kokoreç Beklerken Az Daha Canından Oluyordu 25 izlenme - 1 ay önce Adana’da kokoreç siparişini bekleyen şahsın üzerine trafik lambası direği devrilmesi sonucunda, şahsın omzunda 2 kırık oluşurken, kafasına da 7 dikiş atıldı.
Araba Reklamı 00:39
Araba Reklamı 1.971 izlenme - 10 yıl önce öylesine bir reklam işt...
Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy 01:27
Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy 89 izlenme - 6 ay önce Trafik Şarkısı Trafik Işıkları Söz Müzik Gamze Bıyıkoğlu Çakır Seslendiren Tuncer Ediz Toksoy Begüm Akkaç Aracılığı ile trafik şarkısı,trafik ışıkları,trafik kuralları,trafik polisi,çocuk şarkısı,trafik lambası TRAFİK ŞARKISI TRAFİK IŞIKLARI RENK RENK RENK DİKKAT ETMEK GEREKİR GEREKİR KURALLARA UYALIM HER ZAMAN POLİS AMCALAR BİZE KIZMADAN KIRMIZI YANDI DUR SARI YANDI BEKLE YEŞİL YANDI GEÇ KARŞIDAN KARŞIYA HEP GEÇERKEN ÖNCE SAĞA SONRA SOLA BAKALIM GEÇMEDEN ÖNCE TEKRAR SOLA BAKARSAN GÜVENDESİN UNUTMA KIRMIZI HERZAMAN DUR DEMEKTİR YEŞİL YANINCA GEÇ KARŞIYA ANNENİN ELİNİ HİÇ BIRAKMA TRAFİK KURALLARINI UNUTMA KIRMIZI YANDI DUR SARI YANDI BEKLE YEŞİL YANDI GEÇ
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 00:56
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 410 izlenme - 3 yıl önce Efenim bu sefer Lollapolooza rock festivalindeyiz bu genç delikanlı ilgi çekmek için trafik lambasına dadanıyor ve sonuç ortada... (kimse yaralanmadı)
Yaratıcı Snickers Reklamı 01:01
Yaratıcı Snickers Reklamı 243 izlenme - 3 yıl önce Yıllar önce izlediğim ve etkilendiğim reklamı sitede reklamları dolaşırken göremeyince hemen yükleyesim geldi kırmızı trafik lambası vs yeşil trafik lambası reklamını alkışlıyorum.
Kırmızı Işıkta Tavla Oynamak 00:53
Kırmızı Işıkta Tavla Oynamak 199 izlenme - 2 yıl önce Bazı şehirlerde 99 saniyeye kadar uzayan trafik ışıkları bekleme sürelerini kimileri burnunu karıştırarak, kimileri makyaj yaparak, kimileri dikiz aynasıyla oynarak geçiririken, bu arkadaşlar ise tavla oynayarak değerlendiriyor. Gayet normal. Biz normal karşılayınca marjinal de olamadılar, kıyamam... -Yok artık, yok artık -He gülüm, he canım yok artık, bi sus -yok artık -çıkşarı
Araba İle Arka Arkaya 240 Trafik Işığından Hiç Durmadan Geçti 04:49
Araba İle Arka Arkaya 240 Trafik Işığından Hiç Durmadan Geçti 62 izlenme - 1 yıl önce Arabasıyla Arka Arkaya 240 Yeşil Işıkta Geçen Psikopat Şoför ABD’nin Manhattan caddelerinde arabasıyla yollara düşen bir kişi, arka arkaya tam 240 yeşil ışıkta geçmeyi başardı. Bazı yollarda belirli bir hız ile ilerlendiğinde, eğer ekstrem bir trafikle karşı karşıya kalınmadığı taktirde kırmızı ışığa denk gelmeden sürüş gerçekleştirilebiliyor. ABD’nin Manhattan eyaletinde bu olayı abartan bir şoför, arada farklı caddelere de saparak arka arkaya 240 yeşil ışığa denk gelecek şekilde bir sürüş gerçekleştirdi. Kulağa ilk etapta imkansızmış gibi geliyor ama abimiz bunu gerçekten başarmış durumda. Üstelik yollar öyle bomboş da değildi. Tabii bunda yolculuğun gece 03:50 civarında olmasının da büyük bir payının bulunduğunu söylemeliyim.
Taşova Giriş Kavşağına Trafik Lambası 04:16
Taşova Giriş Kavşağına Trafik Lambası 149 izlenme - 3 yıl önce TAŞOVA GİRİŞ KAVŞAĞI
Herışığı Yanan Trafik Lambası 00:18
Herışığı Yanan Trafik Lambası 118 izlenme - 7 yıl önce herışığı yanan trafik lambası
Trafik Lambası Direğine Toslayan Kamyonet 01:13
Trafik Lambası Direğine Toslayan Kamyonet 236 izlenme - 5 yıl önce Trafik Lambası Direğine Toslayan Kamyonet
Bu İlde Trafik Lambası Yok 00:41
Bu İlde Trafik Lambası Yok 68 izlenme - 5 yıl önce Artvin'de Trafik Lambası Yok Dik, virajlı yolların hakim olduğu Artvin'de, sürücülerin kurallara azami riayet etmesi ve temkinli davranması nedeniyle trafik sinyalizasyonuna ihtiyaç duyulmuyor.
Köpeğe Dikkat - Trafik Kurallarına Uyalım 01:10
Köpeğe Dikkat - Trafik Kurallarına Uyalım 29 izlenme - 2 yıl önce Köpeğe Dikkat, Köpekten insanlara ders verici hareket; Kırmızı yanarken karşıya geçmeye çalışan köpek değil insan! Yeşil yanarken geçen ise insan değil köpek!
Bu Lamba Türkiye'de Olsa Ne Olur? 00:45
Bu Lamba Türkiye'de Olsa Ne Olur? 76 izlenme - 5 yıl önce Kafa karıştıran lamba herkesin tahmin ettiği gibi Çin'de.
Trafik Işığında Cinsiyet Tartışması 03:01
Trafik Işığında Cinsiyet Tartışması 38 izlenme - 4 yıl önce Trafik ışıklarındaki erkek figürü Berlin'deki Sosyal Demokratlardan tepki görüyor. Siyasiler, ışıklarda kadın figürlerin de olması gerektiğini belirtiyor. Hrıstiyan Demokratlar ise tartışmanın transseksüellere kadar uzanabileceği görüşünde...
Ölümden Saniyelerle Kurtuldu, Üzerine Trafik Lambası Direği Devrildi... O Anlar Kamerada 03:24
Ölümden Saniyelerle Kurtuldu, Üzerine Trafik Lambası Direği Devrildi... O Anlar Kamerada 1 izlenme - 1 ay önce Ölümden saniyelerle kurtuldu, üzerine trafik lambası direği devrildi.