Hoşgeldiniz!

Trafik Lambası Videoları İzle

Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.063.106 izlenme - 2 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 14.479 izlenme - 2 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Trafik Lambası Olmayan Etiyopya 01:40
Trafik Lambası Olmayan Etiyopya 1.630 izlenme - 3 yıl önce Trafik Lambası Olmayan Etiyopya'da Trafik Yoğun Şekilde İlerliyor! Eğlenceli bu videomuzu mutlaka izlemelisiniz...
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 00:34
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 789 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Araba Reklamı 00:39
Araba Reklamı 1.951 izlenme - 9 yıl önce öylesine bir reklam işt...
Araba İle Arka Arkaya 240 Trafik Işığından Hiç Durmadan Geçti 04:49
Araba İle Arka Arkaya 240 Trafik Işığından Hiç Durmadan Geçti 61 izlenme - 4 ay önce Arabasıyla Arka Arkaya 240 Yeşil Işıkta Geçen Psikopat Şoför ABD’nin Manhattan caddelerinde arabasıyla yollara düşen bir kişi, arka arkaya tam 240 yeşil ışıkta geçmeyi başardı. Bazı yollarda belirli bir hız ile ilerlendiğinde, eğer ekstrem bir trafikle karşı karşıya kalınmadığı taktirde kırmızı ışığa denk gelmeden sürüş gerçekleştirilebiliyor. ABD’nin Manhattan eyaletinde bu olayı abartan bir şoför, arada farklı caddelere de saparak arka arkaya 240 yeşil ışığa denk gelecek şekilde bir sürüş gerçekleştirdi. Kulağa ilk etapta imkansızmış gibi geliyor ama abimiz bunu gerçekten başarmış durumda. Üstelik yollar öyle bomboş da değildi. Tabii bunda yolculuğun gece 03:50 civarında olmasının da büyük bir payının bulunduğunu söylemeliyim.
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 00:56
Trafik Lambasını Oyuncak Zannetmek 402 izlenme - 2 yıl önce Efenim bu sefer Lollapolooza rock festivalindeyiz bu genç delikanlı ilgi çekmek için trafik lambasına dadanıyor ve sonuç ortada... (kimse yaralanmadı)
Kırmızı Işıkta Tavla Oynamak 00:53
Kırmızı Işıkta Tavla Oynamak 167 izlenme - 2 yıl önce Bazı şehirlerde 99 saniyeye kadar uzayan trafik ışıkları bekleme sürelerini kimileri burnunu karıştırarak, kimileri makyaj yaparak, kimileri dikiz aynasıyla oynarak geçiririken, bu arkadaşlar ise tavla oynayarak değerlendiriyor. Gayet normal. Biz normal karşılayınca marjinal de olamadılar, kıyamam... -Yok artık, yok artık -He gülüm, he canım yok artık, bi sus -yok artık -çıkşarı
Yaratıcı Snickers Reklamı 01:01
Yaratıcı Snickers Reklamı 186 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce izlediğim ve etkilendiğim reklamı sitede reklamları dolaşırken göremeyince hemen yükleyesim geldi kırmızı trafik lambası vs yeşil trafik lambası reklamını alkışlıyorum.
Taşova Giriş Kavşağına Trafik Lambası 04:16
Taşova Giriş Kavşağına Trafik Lambası 147 izlenme - 3 yıl önce TAŞOVA GİRİŞ KAVŞAĞI
Trafik Lambası Direğine Toslayan Kamyonet 01:13
Trafik Lambası Direğine Toslayan Kamyonet 235 izlenme - 4 yıl önce Trafik Lambası Direğine Toslayan Kamyonet
Herışığı Yanan Trafik Lambası 00:18
Herışığı Yanan Trafik Lambası 116 izlenme - 6 yıl önce herışığı yanan trafik lambası
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 39 izlenme - 1 yıl önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Işık Yanınca Kornaya Basan Trafik Lambasıı 01:15
Işık Yanınca Kornaya Basan Trafik Lambasıı 45 izlenme - 3 yıl önce Işık yanınca kornaya basan trafik lambası - Fransızlar, yeşil ışık yanınca kendiliğinden kornaya basan ve dalgınlıkla geciken sürücüleri uyaran mekanizma yardımcı oluyor
Bu İlde Trafik Lambası Yok 00:41
Bu İlde Trafik Lambası Yok 66 izlenme - 4 yıl önce Artvin'de Trafik Lambası Yok Dik, virajlı yolların hakim olduğu Artvin'de, sürücülerin kurallara azami riayet etmesi ve temkinli davranması nedeniyle trafik sinyalizasyonuna ihtiyaç duyulmuyor.
Köpeğe Dikkat - Trafik Kurallarına Uyalım 01:10
Köpeğe Dikkat - Trafik Kurallarına Uyalım 24 izlenme - 2 yıl önce Köpeğe Dikkat, Köpekten insanlara ders verici hareket; Kırmızı yanarken karşıya geçmeye çalışan köpek değil insan! Yeşil yanarken geçen ise insan değil köpek!
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 20 izlenme - 2 yıl önce Peru'da trafik lambasında saniyeler azaldıkça hızlı adımlarla karşıya geçilmesi gerektiğini anlatan yaya. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Trafik Işığında Cinsiyet Tartışması 03:01
Trafik Işığında Cinsiyet Tartışması 36 izlenme - 3 yıl önce Trafik ışıklarındaki erkek figürü Berlin'deki Sosyal Demokratlardan tepki görüyor. Siyasiler, ışıklarda kadın figürlerin de olması gerektiğini belirtiyor. Hrıstiyan Demokratlar ise tartışmanın transseksüellere kadar uzanabileceği görüşünde...
Bu Lamba Türkiye'de Olsa Ne Olur? 00:45
Bu Lamba Türkiye'de Olsa Ne Olur? 75 izlenme - 4 yıl önce Kafa karıştıran lamba herkesin tahmin ettiği gibi Çin'de.
Yayalardan nefret eden trafik lambası 00:50
Yayalardan nefret eden trafik lambası 39 izlenme - 5 yıl önce Yayalardan nefret eden trafik lambası
Trafik lambası şakaya gelmez! 00:57
Trafik lambası şakaya gelmez! 42 izlenme - 4 yıl önce Trafik lambasında kendini sallandıran genç, bölgede bulunan diğer insanların üzerine düştü.
Yaşamaktan Bıkan Trafik Lambası  00:09
Yaşamaktan Bıkan Trafik Lambası 17 izlenme - 2 yıl önce Yaşamaktan bıkmış olan trafik lambasının müslüm gürses parçası ile yaşadığı hüzün. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun