Hoşgeldiniz!

trainspotting

T2 Trainspotting - Fragman (2017) 01:55
T2 Trainspotting - Fragman (2017) 51.209 izlenme - 1 yıl önce Irvine Welsh’in aynı adlı romanından 1996 yılında beyazperdeye uyarlanan ve bir grup eroin bağımlısının hayatını anlatarak döneminin en ses getiren filmlerinden biri olan ‘Trainspotting’in 20 yıl aradan sonra çekilen devam filmi ‘Trainspotting 2’den yeni fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Danny Boyle’un oturduğu Trainspotting, orijinal kadroyu 20 yıl sonra yeniden bir araya getiriyor. Filmin başrollerinde Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller and Robert Carlyle rol alıyor. Film 27 Ocak’ta vizyona girecek.
T2 Trainspotting (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:09
T2 Trainspotting (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 26.277 izlenme - 11 ay önce "T2 TRAINSPOTTING" 5 Mayıs'ta Sinemalarda!.. Önce bir fırsat vardı...... sonra bir ihanet. Üzerinden yirmi yıl geçmiştir. Çok şey değişmiş, fakat bir o kadar şey de aynı kalmıştır. Mark Renton (Ewan McGregor) ev olarak tanımlayabildiği tek yere geri döner. Onu bekleyenler vardır: Spud, Sick Boy ve Begbie.
T2: Trainspotting 2 Official Trailer 1 (2017) - Ewan McGregor Movie 01:55
T2: Trainspotting 2 Official Trailer 1 (2017) - Ewan McGregor Movie 20.925 izlenme - 1 yıl önce Oyuncular: Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle T2: Trainspotting 2 filminin resmi fragmanı.
Trainspotting Lou Reed - Perfect Day Sahnesi 04:06
Trainspotting Lou Reed - Perfect Day Sahnesi 25.662 izlenme - 4 yıl önce Trainspotting filminden Lou Reed 'in Perfect Day sahnesi. Mark Renton'un Edinburgh'ta yaşayan kendisi gibi eroin bağımlısı bir grup İskoç genç arkadaşı vardır. Hepsi ezilmiş, yalancı, psikopat, hırsız ve uyuşturucu madde bağımlısıdırlar. Kendilerine eroinle zarar verdikçe, kaçınılmaz sona yaklaşırlar ve arkadaşlıkları giderek zedelenmeye başlar. İçlerinden sadece Mark, bu durumdan kurtulabilecek iradeye sahiptir. Ancak, yaşamayı seçip seçmeme konusunda kararsızdır.
Trainspotting 2 (2017) Teaser Fragman 00:41
Trainspotting 2 (2017) Teaser Fragman 2.792 izlenme - 2 yıl önce İlk 1996'da çekilen Trainspotting filminin devamı niteliğindeki T2 filminin ilk teaser videosu yayınlandı. Filmi yine Danny Boyle yönetiyor. Senaryo John Hodge'a, orijinal eser Irvine Welsh'e ait. Filmde Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller ve Robert Carlyle oynuyor.
Trainspotting 02:00
Trainspotting 4.270 izlenme - 10 yıl önce Trainspotting fragmanı
Lou Reed - Perfect Day 03:44
Lou Reed - Perfect Day 4.431 izlenme - 9 yıl önce lou reed in harika şarkısı
İggy Pop- Lust For Life 03:12
İggy Pop- Lust For Life 2.170 izlenme - 9 yıl önce 1947 dogumlu iggy pop (james newell osterberg) pek çogumuzum babasıyla yaşıt. klibin içinde kült mertebesine ulaşmıs trainspotting filminden sahnelerde var.
trainspotting fragmanı 1 00:30
trainspotting fragmanı 1 999 izlenme - 7 yıl önce mark renton'un edinburgh'ta yaşayan kendisi gibi eroin bağımlısı bir grup iskoç genç arkadaşı vardır. hepsi ezilmiş yalancı psikopat hırsız ve uyuşturucu madde bağımlısıdırlar. kendilerine eroinle zarar verdikçe kaçınılmaz sona yaklaşırlar ve arkadaşlıkları giderek zedelenmeye başlar. içlerinden sadece mark bu durumdan kurtulabilecek iradeye sahiptir. ancak yaşamayı seçip seçmeme konusunda kararsızdır.
Trainspotting (1996) - Açılış Sahnesi 02:09
Trainspotting (1996) - Açılış Sahnesi 288 izlenme - 3 yıl önce 96 yapımı kült mertebesine ulaşmış Trainspotting filminin açılış sahnesini izliyoruz. Iggy Pop'un Lust for Life'ı esnasında koşuşturan elemanlarımız ilk başta mutlu olmak için yapılması gereken seçimleri sıralıyormuş gibi görünse de aslında toplumun dayattığı seçimlerin ne kadar da anlamsız olduğunun altını kalın kalemlerle çiziyor. Kardeş ingilizcemiz var ama İskoç aksanını anlayamadık diyenler için de çevirisi gelsin. hayatı seç. bir iş seç. bir kariyer seç. bir aile seç. büyük ekranlı sikindirik bir televizyon seç, çamaşır makinesi, araba, cd çalar ve elektrikli konserve açacağı seç. sağlıklı olmayı, düşük kolestrolü ve diş sigortasını seç. sabit faizli mortgage taksitleri seç. bir ev seç. arkadaşlarını seç. rahat kıyafetler ve onlara ugun bavullar seç. taksitle satın alabileceğin, siktiğimin değişik kumaşlarından yapılmış üç parçalı bir takım elbise seç. kendin monte edeceğin mobilyaları ve pazar sabahları kim olduğunu sorgulamayı seç. o koltukta oturup zihni körelten ruhu sömüren yarışma programları izleyerek ağzına sikindirik abur cuburları tıkıştırmayı seç. yerini almaları için ürettiğin bencil, şımarık veletlerin hala yaşadığın için öf çektiği mutsuz bir evde sonunda çürüyüp gitmeyi seç. geleceğini seç. hayatı seç... ama neden böyle bir şeyi yapmak isteyeyim ki? ben hayatı seçmemeyi seçtim. ben başka bir şey şeçtim. sebebi mi? sebebi falan yok. eroin varken kimin sebebe ihtiyacı olur ki?
Lou Reed - Perfect Day 03:44
Lou Reed - Perfect Day 207 izlenme - 3 yıl önce Öldü. Biz de bir şarkıyla kendisini analım. Lewis Allen "Lou" Reed (2 Mart 1942 - 27 Ekim 2013[1]) ABD'li rock and roll şarkıcısı ve güftecisi, Brooklyn doğumludur. Özellikle 1960'larda The Velvet Underground üyesiyken rock müziğine yeni ufuklar açmış ve bu türü derinden etkilemiştir. Gitaristi ve vokalisti olduğu The Velvet Underground ile ilk defa üne kavuştu. Şarkı sözü yazarı olarak birçok tabu hakkında şarkı yazdı, en başta S&M ("Venus in Furs"), transseksüeller ("Lady Godiva's Operation"), fahişelik ("There She Goes Again") ve uyuşturucu bağımlılığı ("Heroin", "I`m Waiting for the Man") gibi konular sayılabilir. Kaba ve farklı tonladığı gitarıyla müzikal anlamda da yenilikler getirdi. Velvet Underground'dan ayrıldıktan sonra çıkardığı "Transformer" adlı albümü rock tarihinin en iyi albümlerindendir. 27 Ekim 2013 tarihinde 71 yaşında ölmüştür.
the passenger - trainspotting 04:42
the passenger - trainspotting 237 izlenme - 6 yıl önce
Trainspotting (1996) Kabus Sahnesi 04:47
Trainspotting (1996) Kabus Sahnesi 125 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılı yapımı olan film aynı adlı romanın kitap uyarlaması olup yönetmenliğini Danny Boyle üstlenmiştir.Filmde başrolde ise Renton karakterini canlandıran Ewan McGregor bulunmakta olup filmin hikayesi edinburglu birkaç amrjinal gencin uyuşturucu bağımlılıı üzerine geçmektedir.İlgili sahne ise gencin tedavi sonrasında uyuşturucu isteği yüzünden yaşadığı travmayı anlatan kabus sahnesidir.
Trainspotting - Perfect day - Lou Reed 03:21
Trainspotting - Perfect day - Lou Reed 68 izlenme - 3 yıl önce Beyin kıvrımlarımızda yara yapmış filmden sert hızlı bölümlerle tezat ağı şarkı. Hepimizin içinde çelişkiler yaşayan Renton, ukala dümbeleği Sick Boy, saldırgan Begbie,saftirik Spud var. Lou abimizi saygıyla dinlerken kimyasallardan da uzak duralım, hele oroyin hiç içmeyelim.
Ice MC - Think About The Way 03:03
Ice MC - Think About The Way 81 izlenme - 3 yıl önce Trainspotting filmiyle özdeşleşmiş Ice Mc şarkısının filmde çalındığı bölüm. Adamımız büyük şehire(Londra) yerleşir. Fonda Think About The Way çalmaktadır. Şarkının sözleri konu ile o kadar uyumlu ki...
Trainspotting Soundtrack 05:13
Trainspotting Soundtrack 60 izlenme - 3 yıl önce Iggy Pop - Lust For Life. trainspotting adlı Edinburgh'da yaşayan bi grup uyuşturucu bağımlısı gencin hayatını anlatan Irvine Welsh kitabından uyarlama filmin soundtrack'idir. iyi dinlemeler.
Danny Boyle Film Portföyü 02:50
Danny Boyle Film Portföyü 82 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın usta yönetmenlerinden biri olan Danny Boyle' un filmografisi. Yönetmen ayrıca 2012 Londra Olimpiyatlarında sanat yönetmenliğini üstlenmiş olup büyük beğeni kazanmıştı.
Sinemaskop 23. Bölüm 40:19
Sinemaskop 23. Bölüm 16 izlenme - 11 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Duran Duran - Perfect Day 03:43
Duran Duran - Perfect Day 40 izlenme - 3 yıl önce En çok coverlanan şarkılardan biri olan Perfect Day'in, bana kalırsa orjinaliyle kıyaslayabileceğimiz ender yorumlarından biri. Lou Reed de "Bence Duran Duran'ın Perfect Day versiyonu bana ait bir şarkının belki en iyi cover'ı. Simon Le Bon kadar iyi söylediğimden emin değilim... Benim için gerçekten büyük bir heyecan, teşekkürler Duran Duran." gibi bir yorum yapmış. Şarkının klibi de o havayı yakalayabiliyor.
T2:trainspotting Kamera Arkası 08:44
T2:trainspotting Kamera Arkası 7 izlenme - 11 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sınehaber 78  Bolum_sinematv_filtv_cansubizim 08:39
Sınehaber 78 Bolum_sinematv_filtv_cansubizim 3 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...