Hoşgeldiniz!

Tramp Videoları

Mad Max'in Go Kart Araçlı Keyifli Parodisi 03:34
Mad Max'in Go Kart Araçlı Keyifli Parodisi 3.371 izlenme - 2 yıl önce Devin Super Tramp ekibinden her zaman olduğu gibi yine yeniden keyifli bir çalışma. Mad Max'in parodisini yapan ekip Go Kart araçlarını kullanarak eğlenceli görüntüler kaydetti.
Yazın Gelmesini İple Çektire Görüntüler 03:09
Yazın Gelmesini İple Çektire Görüntüler 2.128 izlenme - 1 yıl önce Devin Super Tramp ekibi eğlence dolu videolarına bir yenisini daha eklediler. Suyun üzerinde yapılan sörf görüntülerine hepimizin gözü aşına. Yazın gelmesi isteğimizi dahada arzular hale getiren görüntüleri izliyoruz.
Tramp Dunk Rekor 01:14
Tramp Dunk Rekor 7.597 izlenme - 10 yıl önce adama baq yaaa düsünsünize yaklasık yedi metre öteden smaç basıyor :S
Ella Fitzgerald The Lady Is A Tramp Rodgers / Hart 1937 - Lyrics 03:22
Ella Fitzgerald The Lady Is A Tramp Rodgers / Hart 1937 - Lyrics 6.115 izlenme - 5 yıl önce ella fitzgerald the lady ıs a tramp rodgers / hart 1937 - lyrics
Bill Tramp Smacı 00:30
Bill Tramp Smacı 4.633 izlenme - 10 yıl önce
Karmakarışık Bi Hayatın İçinde Kaybolduk Damar Rap 03:18
Karmakarışık Bi Hayatın İçinde Kaybolduk Damar Rap 5.871 izlenme - 8 yıl önce sevdik sevildik ....
lady and the tramp 01:05
lady and the tramp 1.908 izlenme - 6 yıl önce
Gerçek Hayatta 360 Derece Olarak 'Five Night's At Freddy's' Oyunu Oynamak 02:11
Gerçek Hayatta 360 Derece Olarak 'Five Night's At Freddy's' Oyunu Oynamak 315 izlenme - 2 yıl önce Freddy Fazbear's Pizza adındaki bir restoranda geçen oyunun mantığı, gündüzleri müşterileri eğlendiren robotlar geceleri canavara dönüşüp kontrolden çıkıyor ve siz de kendinizi bu robotlardan korumak zorundasınız. Ve zamanınız da oldukça kısıtlı gece 12'den sabah 6'ya kadar süreniz var ve bu süre de oyun içinde oynanış platformuna göre 5 ila 10 dakika arasında değişiyor. Devin Super Tramp ekibi ise mantığı anlattığımız şekilde olan oyunu gerçek hayata uyarlayarak 360 derece kayıt aldı. Korku dolu kaçış anlarını izliyoruz...
Çim Biçme Makinesiyle Slip N Slide Yapmak! 02:52
Çim Biçme Makinesiyle Slip N Slide Yapmak! 172 izlenme - 2 yıl önce Eğlence dolu ekip Devin Super Tramp, gene sıra dışı bir video ile karşımıza çıktılar. Çim biçme makinesine bağladıkları ip ile oluşturdukları platformda kayarak alışıldığın dışına çıkmayı başardılar.
(Modern times) Asri zamanlar final sahnesi 02:06
(Modern times) Asri zamanlar final sahnesi 172 izlenme - 2 yıl önce Şarlo karakteriyle kalbimize taht kuran sinemanın eşsiz yeteneği charlie chaplin konu olarak büyük buhran sonrası bir işçinin hayatını ele aldığı başyapıtı Asri zamanlar (aka modern times) adlı filminin final sahnesi. little tramp (charlie chaplin) bir çok kez işe girmiş ama talihsizlikler başını terketmemiştir. artık takati kalmamış olan sevgilisi " denemenin ne anlamı var ki?" diye sorar ve hayatı özetleyen motto gelir üstadın ağzından " Neşelen,asla vazgeçme,bir şekilde halledeceğiz!". Dipnot:filmin orjinal metininde little tramp (charlie chaplin) hastanede sinir krizi geçirirken sevgilisi hemşire olmuş ve ona yardım etmektedir, ama chaplin bu hüzünlü finali kaldırmış ve filmi mutlu sonla bitirmiştir.
Kanunsuz Tramp 58 İstila Ft Asi Wuslat Svilmiyorum 03:10
Kanunsuz Tramp 58 İstila Ft Asi Wuslat Svilmiyorum 193 izlenme - 5 yıl önce
lady and the tramp fragmanı 4 01:04
lady and the tramp fragmanı 4 302 izlenme - 6 yıl önce
Olly Hence Feat. Jstanley & Tıx - The Tramp 04:09
Olly Hence Feat. Jstanley & Tıx - The Tramp 71 izlenme - 2 yıl önce Olly Hence feat. JStanley & TIX - The Tramp (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! TAKEN FROM KONTOR TOP OF THE CLUBS VOL. 65 +++ WATCH OUT FOR THE LIMITED EDITION INCL. KONTOR USB POWERBANK +++ 3 CD-SET & DOWNLOAD: OUT NOW !!!
Efsane Muhasebe 10/c 09:08
Efsane Muhasebe 10/c 144 izlenme - 7 yıl önce yozgat çayıralan çok programlı lisesi 10c sınıfı
Kkarabekir Gençlik-2 04:08
Kkarabekir Gençlik-2 134 izlenme - 7 yıl önce ümraniye kazımkarabekir gençlik kralına isyan alayına gider!!!
Şelaleyi Aquapark'a Çevirerek Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 02:19
Şelaleyi Aquapark'a Çevirerek Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 38 izlenme - 2 yıl önce Devin Super Tramp ekibini yine farklı eğlence anlayışı ile bizleri büyülemeye devam ediyorlar. İzlerken "Keşke ben de orada olsam." diyeceğinize eminiz.
Karakrtlu Selo,traple Atış 01:00
Karakrtlu Selo,traple Atış 92 izlenme - 4 yıl önce Karakurt Kasabası Selahattin Duran Tramp Atışı
Whethan - Savage (feat. Flux Pavilion & MAX) 03:25
Whethan - Savage (feat. Flux Pavilion & MAX) 10 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Super Tramp'tan Parkur Savaşları 02:43
Super Tramp'tan Parkur Savaşları 32 izlenme - 1 yıl önce Eğlence deyince şüphe yok ki bir çoğunuzun aklına Devin Super Tramp ekibi geliyor. Son paylaştıkları videoda kurulan özel parkurda su savaşı yapıyorlar. Keyifli görüntülerle sizleri baş başa bırakıyoruz.
tramp&kara pupies 03:21
tramp&kara pupies 86 izlenme - 7 yıl önce
the lady ıs a tramp - frank sinatra 03:13
the lady ıs a tramp - frank sinatra 115 izlenme - 5 yıl önce the lady ıs a tramp - frank sinatra
Buddy Guy Tramp 06:07
Buddy Guy Tramp 66 izlenme - 5 yıl önce
Hollywood Filmi Tadında FBI'dan Kaçış: Point Break Parodisi 03:48
Hollywood Filmi Tadında FBI'dan Kaçış: Point Break Parodisi 20 izlenme - 1 yıl önce Point Break filmindeki FBI'dan kaçış sahnesini canlandıran Devin Super Tramp ekibinden Hollywood'u aratmayan efsane kaçış parodisi.
Renk Festivali (2013) 02:54
Renk Festivali (2013) 38 izlenme - 2 yıl önce Geçen hafta sonu yapılan festivalde dünyanın her yerinden gelinmiş ve doyasıya eğlenilmiş, uyuşturucu alkol ve sex'in olmadığı için siteye koyabileceğim bi içerik olduğunu düşündüm.
Guatemala Tikal'de Gezinti 02:57
Guatemala Tikal'de Gezinti 31 izlenme - 2 yıl önce Tikal Guatemala Maya Antik Kentinin aşırı net kalitesindeki büyüleyici görüntüleriyle başbaşa kalalım.
kanunsuz tramp58 04:01
kanunsuz tramp58 51 izlenme - 5 yıl önce
Suyun Ortasına Ekskavatör Getirerek Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 02:29
Suyun Ortasına Ekskavatör Getirerek Eğlencenin Dibine Vuran İnsanlar 17 izlenme - 2 yıl önce Devin Super Tramp ekibinin eğlence anlayışları bizlere her geçen gün biraz daha kendilerine hayran bıraktırıyor. Eğlenmeyi gerçek anlamda bilen ekip bu defa bir adet ekskavatör ile nasıl eğlenilir bizlere gösterdi.
Dünyanın En Hızlı Adrenalin Dolu Dakikaları 02:36
Dünyanın En Hızlı Adrenalin Dolu Dakikaları 14 izlenme - 2 yıl önce Devin Super Tramp ekibi Zipline Parkuru ile Yerçekimi Kanyonunda yine farklı tarzda ve yine adrenalin dolu bir video ile karşımızda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İtalya'nın Kıyılarında Çılgında Eğlenip Adrenalin Dolu Atlayışlar Yapan İnsanlar 04:04
İtalya'nın Kıyılarında Çılgında Eğlenip Adrenalin Dolu Atlayışlar Yapan İnsanlar 15 izlenme - 2 yıl önce devin Super Tramp ekibi bu defa İtalya kıyılarında eğleniyor. Eğlenceyi çılgınlığa çeviren ekibin adrenalin dolu anlarını izliyoruz...
Sedat Tramp 01:57
Sedat Tramp 60 izlenme - 9 yıl önce gönderen serseri sedat baba