Hoşgeldiniz!

tramvay

Tramvay Sollamak 00:16
Tramvay Sollamak 647.736 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da muhtemelen fatihte,araç kulanan bir kişi öndeki tramvay'ın yavaş gittiğinden şikayet ederek tramvayı sollamak ister ve ortaya bu görüntüler çıkar...
İstanbulda Tramvayda Tacize Uğrayan Kadın 00:40
İstanbulda Tramvayda Tacize Uğrayan Kadın 442.825 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Tramvay'da Taciz - Bizim İnsanımız İnsanmı Kaldı Öküz Lan Hepsi Böyle İnsanları Sallandırcan. Saldıracaksın ki akılları başlarına gelsin.
İstanbul Tramvay'da Taciz 00:40
İstanbul Tramvay'da Taciz 369.660 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da gezerken rasladığım iğrenç videolardan bir tanesi. Teşhir içermekte, ibret olması ve duyarlılık yaratma adına paylaşılmaya değer buluyorum.
 Tramvayda biri yer isteyince ben 00:06
Tramvayda biri yer isteyince ben 247.935 izlenme - 3 yıl önce Tramvayda biri yer isteyince ben
Tramvay Durağında Hunharca Top Sektiren Teyze  00:20
Tramvay Durağında Hunharca Top Sektiren Teyze 4.353 izlenme - 3 hafta önce Ronaldo gibi teyze maşallah,nasılda sektiriyo o topu teyzemize alkışlar gelsin. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 06:27
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 43.957 izlenme - 6 ay önce Kabataş Bağcılar Tramvay hattında bir dayı çocuğu yaşındaki gence arkasına geçmek suretiyle ve elle destek vererek taciz etti. görüntülerden alan memnun satan memnun gibi bir durum var.
İstanbul'daki taciz amatör kamerada! 00:40
İstanbul'daki taciz amatör kamerada! 55.589 izlenme - 2 yıl önce Bu video sosyal medyada günün konusu oldu. İstanbul'da bir tramvayda çekildiği iddia edilen görüntülerde erkek yolculardan biri önündeki kadın yolcuyu taciz ediyor. Olayı fark eden bir başka yolcu ise taciz anını saniye saniye kaydediyor.
Norveçli Gençlerin Tramvay İle İmtihanı ( Taksim ) 00:46
Norveçli Gençlerin Tramvay İle İmtihanı ( Taksim ) 3.429 izlenme - 2 ay önce Kuzey'in soguk ikliminden kalkıp solugu istanbul Taksim'de alan norveçli gençlerin şaşkınlığını görülmeye değer .
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 02:42
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 17.900 izlenme - 1 yıl önce Çocukların çok sevdiği,merakla izlediği hep görmek istediği o mükemmel uzun taşıtları çeşitlendirip raylar üstüne oturttuk ve beğenilerine sunduk. Umuyoruz tekrar tekrar izleyecekler.Trenlerin farklı farklı olduklarını çalışma sistemlerini kimler tarafından yönetildiğini bu çizgi filmde öğrenecekler. Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Konya'da Tramvay Sorunsalı 02:24
Konya'da Tramvay Sorunsalı 4.943 izlenme - 11 ay önce Konya'da Tramvaylarda Koltuk dizaynı ile ilgili vatandaşlar şikayetçi. Koltuklar birbirine çok yakın olması Konya halkını rahatsız ediyor. İslamiyete uygun bir şekilde dizayn edilmesini diliyorlar.
Tramvay 00:15
Tramvay 23.945 izlenme - 10 yıl önce Bu tramvay hızını alamayıp yoldan çıkıveriyor.
Troleybüsün Arkasına Asılmak 01:36
Troleybüsün Arkasına Asılmak 2.275 izlenme - 9 ay önce Tamam kardeşim biz de çocukluğumuzda adada faytonun arkasına, Beyoğlu'nda tramvaya falan asıldık da, bu ne böyle, araba ile troleybüse asılınır mı? Bir de çocukların şanssızlığı anında kadraja giren polisten belli, arasan gelmez Rus polisi, saniyesinde olay yerinde bitiyor.
Tramvay Arabayı Biçti 00:59
Tramvay Arabayı Biçti 3.998 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da yolun diğer tarafına geçmek isteyen sürücü tramvay yolunu kullanınca kazaya davetiye çıkardı.
Tramvay Sollamak 00:16
Tramvay Sollamak 2.094 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da muhtemelen fatihte,araç kulanan bir kişi öndeki tramvay'ın yavaş gittiğinden şikayet ederek tramvayı sollamak ister ve ortaya bu görüntüler çıkar...
Selda Bağcan - Bir Beşiktaş Tramvayı 04:40
Selda Bağcan - Bir Beşiktaş Tramvayı 5.141 izlenme - 6 yıl önce bir beşiktaş tramvayi selda bağcan
1931 İstanbul Sokakları (Sesli) 01:47
1931 İstanbul Sokakları (Sesli) 1.869 izlenme - 1 yıl önce 1931 yılında İngiliz haber ajansı British Movietone'un İstanbul'da yaptıkları çekimler.
Tramvay Fragman 01:32
Tramvay Fragman 1.275 izlenme - 2 yıl önce Tramvay Fragman
Mickey Fare - Tramvayda Kargaşa 03:36
Mickey Fare - Tramvayda Kargaşa 798 izlenme - 12 ay önce Mickey Fare - Tramvayda Kargaşa "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tren Raylarına Düşen Şahıs Kıl Payı Kurtuldu 01:13
Tren Raylarına Düşen Şahıs Kıl Payı Kurtuldu 1.465 izlenme - 2 yıl önce Alınan bilgiye göre, olay merkez Osmangazi ilçesi Gökdere metro istasyonunda öğle saatlerinde meydana geldi. 50-55 yaşlarında henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, Gökdere metro istasyonunda tramvay gelirken başı dönüp raylara düştü. 12 yıllık tren sürücüsü Atilla Poyraz ise şahsı fark ederek acil frenine bastı. Yaklaşık 50 kilometre hızla seyreden ve istasyona yaklaşan tramvay raylardaki adamın ayaklarının yanı başında durdu.Görevliler hemen inerek raylardaki kişiyi kontrol etti. Fenalık geçirdiği görülen şahıs hemen raylardan kaldırılarak olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırdı. Şahsın herhangi bir yara almadan olayı atlattığı öğrenilirken, Bursa Büyükşehir Belediyesi Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, sürücü Atilla Poyraz'ı dikkatinden dolayı tebrik etti.
Samsun'da Tır Terörü 01:24
Samsun'da Tır Terörü 194 izlenme - 4 ay önce Freni boşalan tır.. Yüksek hızla ana yola ve adından tıramvay yoluna dalıyor.
Tramvay - Gördüm (Official Video) 03:19
Tramvay - Gördüm (Official Video) 175 izlenme - 6 ay önce Tramvay'ın, ilk albümleri olan "Taksim-Tünel"de yer alan "Gördüm" adlı parçalarına çektikleri ilk video klipleri. Facebook : Tramvay Spotify : Tramvay Instagram : Tramvayofficial Twitter : Tramvayofficial Yönetmen / Görüntü Yönetmenleri : Taylan Türkkan , Tuğberk Onur Sanat Yönetmeni : Cemre Gümeli Backstage : Simge Gürkan Tramvay grubu: Vokal / Keman : Ege GÜNAY Saksafon / Vokal: Yiğit ALBAYRAK Bas Gitar / Vokal: Cansu ÖZKUL Elektrik Gitar / Vokal : Batu AKALIN Davul : Can TÜFEKÇİOĞLU
Tramvay Yolundaki Kazalar Güvenlik Kamerasında 02:00
Tramvay Yolundaki Kazalar Güvenlik Kamerasında 729 izlenme - 2 yıl önce Samsun’da kavşak ve geçitlerde tramvay ile yaya ve araç sürücülerinin karıştığı kazalar güvenlik kamerasına yansırken, SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan, yaya ve sürücüleri sinyalizasyon lambası ve güvenlik görevlilerinin talimatlarını uymalarını istedi.
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 06:22
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 819 izlenme - 2 yıl önce Ankara'dan başka bir yerde yapılmayacak kamera şakası budur. Ankaralı'lara tren ittiren Çetin Abiyi alkışlıyorum.
Bisikletiyle Tramvayı Solladı Ama! 00:33
Bisikletiyle Tramvayı Solladı Ama! 707 izlenme - 3 yıl önce Polonya’da bisikletli bir şahıs tramvayın altında kalmaktan son anda kurtuldu. O dakikalar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Polonya’nın Krakow kentinde, bisikletiyle tramvay hattına giren bir şahıs ezilmekten son anda kurtuldu. Arkasından geldiği tramvayı bisikletiyle hızlıca sollayan şahıs, aracı geçip aynı şeride yöneldiği anda raylara takıldı. Şans eseri rayların kenarına düşen bisikletli tramvayın altında kalmaktan son anda kurtulurken vatman ise acil fren yaparak tramvayı durdurmayı başardı.
Konya Tramvayları(1998) 05:33
Konya Tramvayları(1998) 761 izlenme - 1 yıl önce 1998 yılında çekilen 1970 model siemens yapımı tramvay görüntüleri. Konya’da tramvay daha yüzyılın başından biliniyordu.1917’de Konya valiliği yapan Sadrazam Avlonyalı Ferit Paşa da Selanik’te elektrikli tramvay devreye girince oradaki atlı tramvayı Konya’ya naklettirdi. Atlı tramvay Atatürk anıtından sonra Gazi Lisesi’nden geçerek eski Park Sineması’na ulaşırdı. Hükümet Konağı’ndan hareket eden ikinci tramvay ise Sultan Selim Camii’ne kadar gidiyordu. 30 kilometreyi aşan atlı tramvayın Konya macerası da çok sürmedi; 1930’a kadar yolcu ve yük taşıyan tramvaylar bu tarihten itibaren kaldırıldı. Almanya’nın 1940-1970 yıllarında kullandığı ve artık Almanya caddelerinde bar olarak kullanılan tramvaylar, bugün Konya’da toplu ulaşım hizmetlerini veriyor. Konya Tramvayı 1986da projelendirildi ve 1992de hizmete girdi. Zafer-Kampus arasında 24 saat aralıksız çalışan 60 tramvay, Konya’nın kent içi ulaşımının omurgasını oluşturuyor.(alıntıdır)
Tramvay Nasıl Kullanılır? 03:05
Tramvay Nasıl Kullanılır? 599 izlenme - 2 yıl önce Efendim demirden korksam trene binmezdim diyorsanız önce bu videoyu izleyin öyle trene binin, binmeyin demiyorum hobi olarak yine binin, hiç değilse nasıl oluyor bu iş onu bilin.
kayseray 03:10
kayseray 2.255 izlenme - 7 yıl önce kayseri tramvayı daha haftasını doldurmadan can aldı
IŞİD Militanlarının İstanbul Gezisi 02:03
IŞİD Militanlarının İstanbul Gezisi 519 izlenme - 2 yıl önce Irak ve Suriye'de yaptığı vahşi katliamlarla gündeme gelen IŞiD terör örgütü militanları İstanbul'da görüntülendi İstanbul Kabataş-Bağcılar tramvayında üzerinde Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) tişörtü bulunan iki kişi, yurttaş kamerasına yakalandı. Bir Facebook hesabı üzerinden paylaşılan videoda IŞİD militanı olduğu tahmin edilen iki kişi şaşkın bakışlarla etrafı süzdüğü açıkça görülüyor. Daha öncede İstanbul'un Bağcılar ilçesinde IŞİD teröristlerinin n bayrağı, bir mağazada tişört olarak satılmaya başlanmış ve Şişli İlçesinde bir motorsiklet'in taşıma kutusu üzerine IŞİD bayrağı yapıştırılmıştı devlis.org
Zeki Müren - Su Akar Şırıl Şırıl (Berduş - 1957) 02:41
Zeki Müren - Su Akar Şırıl Şırıl (Berduş - 1957) 568 izlenme - 2 yıl önce Zeki Müren'in oynadığı filmlerden Berduş'da yer alan güzel sahnelerinden biridir. Bu film kesitinde su akar şırıl şırıl eseri söylemektedir.
Eskişehir'de Tramvay Kazası ve Halkın Tepkisi (Ahmet Abi İçerir) 01:58
Eskişehir'de Tramvay Kazası ve Halkın Tepkisi (Ahmet Abi İçerir) 494 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir'de tramvayın çarptığı çocuk, hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, sürücüsünün ismi açıklanmayan SSK-Otogar seferini yapan tramvay, Alanönü Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı'nda yolun karşısına geçmeye çalışan Salih Şirin'e (9) çarptı. Tramvay altında sıkışan Şirin, olay yerinde hayatını kaybetti. Benim düşüncem bir an önce önlem alınması şart.