Hoşgeldiniz!

Translate Videoları İzle

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Greenpeace Esprisi 9.565 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün katıldığı açılış töreninde Greenpeace'i eleştirdi.
Google Translate - Arabesk Rap 01:03
Google Translate - Arabesk Rap 1.732 izlenme - 11 ay önce Arabesk rap ve olmazsa olmaz kanayan gül, amaçsız bir arkadaş tarafından yapılan ve bi süre sonra bağımlılık yapan parçayı dinliyoruz.
Şarkıyı Google Translate'e Söyletmek 01:56
Şarkıyı Google Translate'e Söyletmek 570 izlenme - 10 ay önce Tahminimce kariyerine yeni başlamış ve eşin dostun rikortsunda kayıt aldığından az biraz çekinmiş ve şarkıya istediği sertliği nameleri verememiş arkadaşımız günümüz arabesk rapine yeni bir soluk getirme çabasındadır. Dinliyoruz.
İngilizce Öğreniyorum [62]-Google Translate 08:02
İngilizce Öğreniyorum [62]-Google Translate 576 izlenme - 3 yıl önce Google çeviri hizmeti olan google translate konusu işlenmiştir, translate.google.com http://idriskizilboga.blogspot.com/
Google Çeviri iPhone Uygulaması 01:29
Google Çeviri iPhone Uygulaması 628 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle google çeviri hizmetini telefonlarınızda nasıl alabileceğiniz sizlerle.
Hunharca Gülen Adam Google Translate :) 00:08
Hunharca Gülen Adam Google Translate :) 366 izlenme - 3 yıl önce Hunharca Gülen Adam Google Translate :)
IŞİD'in Türkiye İçin Hazırladığı Video (Google Translate İçerir) 02:38
IŞİD'in Türkiye İçin Hazırladığı Video (Google Translate İçerir) 307 izlenme - 2 yıl önce IŞİD örgütü Türkiye'yi tehtid eden bir video hazırladı o kadar örgütte Türk olmasına rağmen neden çeviriyi google translate de yapmışlar anlayamadım.
NTV Spor - Google Translate Tadında Tercüme 00:38
NTV Spor - Google Translate Tadında Tercüme 307 izlenme - 2 yıl önce El clasico sonrası Mourinho'nun konuşmasını google translate ya da sözlük yardımıyla çevirdiğini düşündüğüm tercüman ablamız kendinde geçiyor. Bizde bu durumun nedenini bir türlü algılayamıyoruz. Anlamıyoruz.
Google Translate - Çal Gezi Çal 01:58
Google Translate - Çal Gezi Çal 389 izlenme - 4 yıl önce Google Translate - Çal Gezi Çal
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 01:05
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 330 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle çeviri hayatınızı kolaylaştıran google translate/google çeviri sizler için uygulamalı olarak sayfalarımızda.
 Google Translate Kullanarak Çiğköfte Sipariş Etmek 00:59
Google Translate Kullanarak Çiğköfte Sipariş Etmek 154 izlenme - 3 yıl önce Google Translate'e "-abi selamunaleyküm." dedirten insanların bulunduğu ülkeye gelsin.
Pearl Jam - Last Kiss Çeviri 03:15
Pearl Jam - Last Kiss Çeviri 390 izlenme - 6 yıl önce
Google Translate farkı 00:07
Google Translate farkı 161 izlenme - 3 yıl önce Google Translate farkı
Google Translate - Çal Gezi Çal 01:58
Google Translate - Çal Gezi Çal 126 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı eylemleri sürecinde şarkı içeren birçok video yayınlandı ancak tepkiler her seferinde ne yazıkki politik oldu. kendi düşüncesini yansıtmayan videolar "pis kaka" diğerleri "ovv süper dostum" tepkilerine tabi oldu. google translate ile yapılmış bu çalışma en azından üretkenlik olarak farklı bir şeye imza attığından dikkate değer. çal keke çal'ın gezi versiyonu, izleyelim efenim..
Google Translate'in Sesli Çevirisi ve Bas Gitarın Uyumlu Performansı 02:32
Google Translate'in Sesli Çevirisi ve Bas Gitarın Uyumlu Performansı 42 izlenme - 1 yıl önce Google'ın sesli çevirisi ile hepimiz saçma sapan şeyler çevirmişizdir. Ancak bundan bir müzik yapmak kimsenin aklına gelmemiştir, Davie hariç... Çeviriye okuttuğu karman çorman şeylerle bas gitarını buluşturan Davie'den enfes bir video.
Google Bunu Da Yaptı 01:40
Google Bunu Da Yaptı "Görsel Çeviri Devrimi" 69 izlenme - 2 yıl önce Google Çeviri uygulamasının son güncelleme ile eklenen fotoğraf çeviri özelliği Google tarafından çekilen video ile tanıtıldı. Bu özellik sizi farklı alfabeleri yazma derdinden kurtaracak.
Google Translate Beatbox 00:57
Google Translate Beatbox 26 izlenme - 1 yıl önce Copy & paste this and select German! pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk google translate beatbox
Her Anını Kaydeden Adam (Belgesel Tadında) 08:03
Her Anını Kaydeden Adam (Belgesel Tadında) 60 izlenme - 1 yıl önce internette gezinirken çok acayip bir videoyla karşılaştım. Dayı facebook hesabında videoyu yayınladıktan sonra internete düştüğünü farkedince serzenişleri http://i.imgur.com/PTjX9PI.png evet belgesel tadında bu arada DELETE THIS:ITIS AGAINST MY PRIVACY.
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 02:45
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 68 izlenme - 3 yıl önce Google translate/Google çeviriyi nasıl kullanabileceğinizle ilgili öğretici görüntüler sizlerle.
Minecraft: Survivor Kısa Film - FRAGMAN 01:00
Minecraft: Survivor Kısa Film - FRAGMAN 23 izlenme - 1 yıl önce Çok yakında! --------------------------------------- Ucuza oyun satın alın! https://www.g2a.com/r/oyunbaz --------------------------------------- Ucuza kaliteli server sahibi olun! http://bit.ly/NitradoTR-Oyunbaz
Google Translate | İlginç Bilgi 09:46
Google Translate | İlginç Bilgi 6 izlenme - 9 ay önce Arkdaşla bu videomda sizlere bulduğum bir ilginç bilgiyi paylaştım. Lütfen abone olun Diğer ilginç ve eğlenceli bilgiler için KAYNAK: http://www.pazarlamasyon.com/pazarlam...
Skype’tan Devrim Yaratacak bir yenilik “Skype Translator” 02:00
Skype’tan Devrim Yaratacak bir yenilik “Skype Translator” 11 izlenme - 2 yıl önce Skype’ın simültane tercüme aracı Skype Translator’ı görücüye çıkardı. Microsoft CEO’su Satya Nadella, katıldığı bir konferansta tercüme özelliği üstünde çalıştığının sinyallerini vermişti. Skype yaptığı açıklamayla birlikte, Skype Translator adını verdiği servisin ilk versiyonunu duyurdu. Haberin Devamı: http://www.portakaltercume.com/skype-translator/ web: http://www.portakaltercume.com facebook: https://facebook.com/portakaltercume twitter: https://twitter.com/portakaltercume